2. Процедура
Процедура
Заглавие: ΠΡΟΜΗΘΕΙΑ ΑΣΘΕΝΟΦΟΡΩΝ ΓΙΑ ΤΙΣ ΑΝΑΓΚΕΣ ΤΟΥ ΕΚΑΒ ΣΤΗΝ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ ΚΡΗΤΗΣ
Описание: ΠΡΟΜΗΘΕΙΑ ΑΣΘΕΝΟΦΟΡΩΝ ΓΙΑ ΤΙΣ ΑΝΑΓΚΕΣ ΤΟΥ ΕΚΑΒ ΣΤΗΝ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ ΚΡΗΤΗΣ
Вид процедура: Открита
Процедурата се ускорява: не
Цел
Естество на поръчката: Доставки
Основна класификация (cpv): 34114121 Линейки
5. Обособена позиция
Обособена позиция: LOT-0001
Заглавие: ΠΡΟΜΗΘΕΙΑ ΑΣΘΕΝΟΦΟΡΟΥ ΟΧΗΜΑΤΟΣ ΤΥΠΟΥ "Β" 4Χ2
Описание: ΠΡΟΜΗΘΕΙΑ ΑΣΘΕΝΟΦΟΡΟΥ ΟΧΗΜΑΤΟΣ ΤΥΠΟΥ "Β" 4Χ2
Количество: 6 броя
Обособена позиция: LOT-0002
Заглавие: ΠΡΟΜΗΘΕΙΑ ΑΣΘΕΝΟΦΟΡΟΥ ΟΧΗΜΑΤΟΣ ΤΥΠΟΥ "Β" 4Χ4
Описание: ΠΡΟΜΗΘΕΙΑ ΑΣΘΕΝΟΦΟΡΟΥ ΟΧΗΜΑΤΟΣ ΤΥΠΟΥ "Β" 4Χ4
Количество: 4 броя
2. Řízení
Řízení
Typ řízení: Otevřené
Řízení se zrychlí: ne
Účel
Charakter smlouvy: Dodávky
Hlavní klasifikace (cpv): 34114121 Ambulance
5. Část
Část: LOT-0001
Množství: 6 kusy
Část: LOT-0002
Množství: 4 kusy
2. Verfahren
Verfahren
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 34114121 Krankenwagen
5. Los
Los: LOT-0001
Menge: 6 Stück
Los: LOT-0002
Menge: 4 Stück
2. Διαδικασία
Διαδικασία
Είδος διαδικασίας: Ανοικτή
Η διαδικασία επιταχύνεται: όχι
Σκοπός
Χαρακτήρας της σύμβασης: Αγαθά
Κύρια ταξινόμηση (cpv): 34114121 Ασθενοφόρα
5. Παρτίδα
Παρτίδα: LOT-0001
Ποσότητα: 6 τεμάχια
Παρτίδα: LOT-0002
Ποσότητα: 4 τεμάχια
2. Procedure
Procedure
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: no
Purpose
Main nature of the contract: Supplies
Main classification (cpv): 34114121 Ambulances
5. Lot
Lot: LOT-0001
Quantity: 6 pieces
Lot: LOT-0002
Quantity: 4 pieces
2. Procedimiento
Procedimiento
Tipo de procedimiento: Abierto
El procedimiento está acelerado: no
Finalidad
Naturaleza del contrato: Suministros
Clasificación principal (cpv): 34114121 Ambulancias
5. Lote
Lote: LOT-0001
Cantidad: 6 piezas
Lote: LOT-0002
Cantidad: 4 piezas
2. Menetlus
Menetlus
Menetluse liik: Avatud
Kiirendatud menetlus: ei
Eesmärk
Lepingu olemus: Asjad
Peamine liigitus (cpv): 34114121 Kiirabiautod
5. Osa
Osa: LOT-0001
Kogus: 6 tükki
Osa: LOT-0002
Kogus: 4 tükki
2. Menettely
Menettely
Menettelyn tyyppi: Avoin
Käytetään nopeutettua menettelyä: ei
Tarkoitus
Pääasiallinen hankintalaji: Tavarahankinnat
Pääasiallinen luokitus (cpv): 34114121 Ambulanssit
Määrä: 6 kappaletta
Määrä: 4 kappaletta
2. Nós imeachta
Nós imeachta
An cineál nóis imeachta: Oscailte
Tá an nós imeachta á bhrostú: níl
Cuspóir
Cineál an chonartha: Soláthairtí
Príomhaicmiú (cpv): 34114121 Ambulances
5. Luchtóg
Luchtóg: LOT-0001
Cainníocht: 6 píosa
Luchtóg: LOT-0002
Cainníocht: 4 píosa
2. Eljárás
Eljárás
Az eljárás típusa: Nyitott
Az eljárás gyorsított: nem
Cél
A szerződés jellege: Árubeszerzés
Fő osztályozás (cpv): 34114121 Ambulanciás járművek
5. Rész
Rész: LOT-0001
Mennyiség: 6 darab
Rész: LOT-0002
Mennyiség: 4 darab
2. Procedūra
Procedūra
Procedūras veids: Atklāta
Procedūra ir paātrināta: nē
Mērķis
Līguma veids: Piegādes
Galvenā klasifikācija (cpv): 34114121 Neatliekamās medicīniskās palīdzības automašīnas
5. Daļa
Daļa: LOT-0001
Daudzums: 6 gabali
Daļa: LOT-0002
Daudzums: 4 gabali
Type procedure: Openbaar
De procedure wordt versneld: neen
Doel
Aard van het contract: Leveringen
Belangrijkste classificatie (cpv): 34114121 Ambulances
5. Perceel
Perceel: LOT-0001
Hoeveelheid: 6 stuks
Perceel: LOT-0002
Hoeveelheid: 4 stuks
2. Procedura
Procedura
Rodzaj procedury: Otwarta
Procedura jest przyspieszona: nie
Przeznaczenie
Charakter zamówienia: Dostawy
Główna klasyfikacja (cpv): 34114121 Karetki
5. Część zamówienia
Część zamówienia: LOT-0001
Ilość: 6 sztuki
Część zamówienia: LOT-0002
Ilość: 4 sztuki
2. Procedură
Procedură
Tip de procedură: Deschisă
Procedura este accelerată: nu
Scop
Natura contractului: Produse
Clasificarea principală (cpv): 34114121 Ambulanţe
Cantitate: 6 unități
Cantitate: 4 unități
2. Postup
Postup
Druh postupu: Verejná súťaž
Postup je zrýchlený: nie
Druh zmluvy: Tovary
Hlavná klasifikácia (cpv): 34114121 Sanitky
5. Časť
Časť: LOT-0001
Množstvo: 6 kusy
Časť: LOT-0002
Množstvo: 4 kusy
2. Förfarande
Förfarande
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Varor
Huvudklassificering (cpv): 34114121 Ambulanser
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0001
Mängd: 6 stycken
Del (anbudsområde): LOT-0002
Mängd: 4 stycken