2. Процедура
Процедура
Заглавие: ROK snoeien gemeente Castricum en Heiloo, snoeien bospercelen Heiloo
Описание: Wij willen met 1 ondernemer een raamovereenkomst afsluiten voor het snoeien in de gemeenten Castricum en Heiloo en daarnaast het snoeien van de bospercelen van de gemeente Heiloo. Het werk bestaat in hoofdzaak uit: Snoeiwerkzaamheden aan bomen; Onderhoud bosplantsoen; Verwijderen houtopstanden / boomvormers; Digitaal registreren van uitgevoerde werkzaamheden; Uitvoeren van bijkomende werkzaamheden.
Вид процедура: Открита
Процедурата се ускорява: не
Основни характеристики на процедурата: Europees openbare procedure
Цел
Естество на поръчката: Услуги
Основна класификация (cpv): 77340000 Услуги по декоративно окастряне и подрязване на дървета и храсти
Допълнителна класификация (cpv): 77341000 Услуги по декоративно окастряне и подрязване на дървета, 77342000 Услуги по декоративно окастряне и подрязване на храсти
5. Обособена позиция
Обособена позиция: LOT-0000
Варианти:
Описание на опциите: geen
2. Řízení
Řízení
Typ řízení: Otevřené
Řízení se zrychlí: ne
Hlavní prvky řízení: Europees openbare procedure
Účel
Charakter smlouvy: Služby
Hlavní klasifikace (cpv): 77340000 Prořezávání stromů a zastřihování živých plotů
Další klasifikace (cpv): 77341000 Prořezávání stromů, 77342000 Zastřihávání živých plotů
5. Část
Část: LOT-0000
Možnosti:
Popis možností: geen
See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zentrale Elemente des Verfahrens: Europees openbare procedure
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 77340000 Baum- und Heckenschnitt
Zusätzliche Einstufung (cpv): 77341000 Baumschnitt, 77342000 Heckenschnitt
5. Los
Los: LOT-0000
Optionen:
Beschreibung der Optionen: geen
2. Procedure
Procedure
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: no
Main features of the procedure: Europees openbare procedure
Purpose
Main nature of the contract: Services
Main classification (cpv): 77340000 Tree pruning and hedge trimming
Additional classification (cpv): 77341000 Tree pruning, 77342000 Hedge trimming
5. Lot
Lot: LOT-0000
Options:
Description of the options: geen
2. Menettely
Menettely
Menettelyn tyyppi: Avoin
Käytetään nopeutettua menettelyä: ei
Menettelyn tärkeimmät piirteet: Europees openbare procedure
Tarkoitus
Pääasiallinen hankintalaji: Palvelut
Pääasiallinen luokitus (cpv): 77340000 Puiden ja pensasaitojen leikkaus
Lisäluokitus (cpv): 77341000 Puiden leikkaus, 77342000 Pensasaitojen leikkaus
5. Osa
Osa: LOT-0000
Optiot:
Optioiden kuvaus: geen
2. Procédure
Procédure
Type de procédure: Ouverte
La procédure est accélérée: non
Principales caractéristiques de la procédure et informations sur l'endroit où obtenir les règles complètes applicables à la procédure: Europees openbare procedure
Objet
Nature principale du marché: Services
Nomenclature principale (cpv): 77340000 Élagage des arbres et taille des haies
Nomenclature complémentaire (cpv): 77341000 Élagage des arbres, 77342000 Taille des haies
Description des options: geen
2. Nós imeachta
Nós imeachta
An cineál nóis imeachta: Oscailte
Tá an nós imeachta á bhrostú: níl
Príomhghnéithe an nóis imeachta: Europees openbare procedure
Cuspóir
Cineál an chonartha: Seirbhísí
5. Luchtóg
Luchtóg: LOT-0000
Roghanna:
Cur síos ar na roghanna: geen
2. Postupak
Postupak
Vrsta postupka: Otvoren
Postupak je ubrzan: ne
Glavna obilježja postupka: Europees openbare procedure
Svrha
Priroda ugovora: Usluge
Glavna klasifikacija (cpv): 77340000 Usluge obrezivanja drveća i šišanja živice
Dodatna klasifikacija (cpv): 77341000 Obrezivanje drveća, 77342000 Šišanje živice
5. Grupa
Grupa: LOT-0000
Opcije:
Opis opcija: geen
2. Procedura
Procedura
Tipo di procedura: Aperta
La procedura è accelerata: no
Caratteristiche principali della procedura: Europees openbare procedure
Finalità
Natura dell'appalto: Servizi
Classificazione principale (cpv): 77340000 Potatura di alberi e siepi
Classificazione aggiuntiva (cpv): 77341000 Potatura di alberi, 77342000 Potatura di siepi
5. Lotto
Lotto: LOT-0000
Opzioni:
Descrizione delle opzioni: geen
2. Procedūra
Procedūra
Pirkimo būdas: Atviras
Procedūra pagreitinta: ne
Pagrindiniai procedūros ypatumai: Europees openbare procedure
Tikslas
Sutarties objektas: Paslaugos
Pagrindinis klasifikacijos kodas (cpv): 77340000 Medžių genėjimas ir gyvatvorių karpymas
Kiti klasifikacijos kodai (cpv): 77341000 Medžių genėjimas, 77342000 Gyvatvorių karpymas
5. Pirkimo dalis
Pirkimo dalis: LOT-0000
Pasirinkimo galimybės:
Galimybių aprašymas: geen
Procedūras veids: Atklāta
Procedūra ir paātrināta: nē
Procedūras galvenās iezīmes: Europees openbare procedure
Mērķis
Līguma veids: Pakalpojumi
Galvenā klasifikācija (cpv): 77340000 Koku atzarošana un dzīvžogu apgriešana
Papildu klasifikācija (cpv): 77341000 Koku atzarošana, 77342000 Dzīvžogu apgriešana
5. Daļa
Daļa: LOT-0000
Iespējas:
Opciju apraksts: geen
2. Proċedura
Proċedura
Tip ta’ proċedura: Miftuħa
Il-proċedura hija aċċellerata: le
Elementi prinċipali tal-proċedura: Europees openbare procedure
Għan
Natura tal-kuntratt: Servizzi
Klassifikazzjoni prinċipali (cpv): 77340000 Żbir tas-siġar u tberfil ta' l-irpar bl-arbuxelli
Klassifikazzjoni addizzjonali (cpv): 77341000 Żbir tas-siġar, 77342000 Tberfil ta' l-irpar bl-arbuxelli
5. Lott
Lott: LOT-0000
Għażliet:
Deskrizzjoni tal-għażliet: geen
Type procedure: Openbaar
De procedure wordt versneld: neen
Belangrijkste kenmerken van de procedure: Europees openbare procedure
Doel
Aard van het contract: Diensten
Belangrijkste classificatie (cpv): 77340000 Snoeien van bomen en heggen
Aanvullende classificatie (cpv): 77341000 Snoeien van bomen, 77342000 Snoeien van heggen
5. Perceel
Perceel: LOT-0000
Opties:
Beschrijving van de opties: geen
2. Procedimento
Procedimento
Tipo de procedimento: Aberto
O procedimento é acelerado: não
Principais características do processo: Europees openbare procedure
Finalidade
Natureza do contrato: Serviços
Classificação principal (cpv): 77340000 Poda de árvores e arbustos
Classificação adicional (cpv): 77341000 Poda de árvores, 77342000 Poda de arbustos
5. Lote
Lote: LOT-0000
Opções:
Descrição das opções: geen
2. Procedură
Procedură
Tip de procedură: Deschisă
Procedura este accelerată: nu
Principalele caracteristici ale procedurii: Europees openbare procedure
Scop
Natura contractului: Servicii
Clasificarea principală (cpv): 77340000 Elagaj de arbori şi tunderea gardurilor vii
Clasificare suplimentară (cpv): 77341000 Elagaj de arbori, 77342000 Tunderea gardurilor vii
Opțiuni:
Descrierea opțiunilor: geen
2. Postup
Postup
Druh postupu: Verejná súťaž
Postup je zrýchlený: nie
Hlavné prvky postupu: Europees openbare procedure
Druh zmluvy: Služby
Hlavná klasifikácia (cpv): 77340000 Prerezávanie stromov a orezávanie živých plotov
Doplňujúca klasifikácia (cpv): 77341000 Prerezávanie stromov, 77342000 Orezávanie živých plotov
5. Časť
Časť: LOT-0000
2. Postopek
Postopek
Vrsta postopka: Odprti postopek
Postopek je pospešen: ne
Glavne značilnosti postopka: Europees openbare procedure
Namen
Vrsta javnega naročila: Storitve
Glavna klasifikacijska oznaka (cpv): 77340000 Obrezovanje dreves in striženje žive meje
Dodatna klasifikacija (cpv): 77341000 Obrezovanje dreves, 77342000 Rezanje žive meje
5. Sklop
Sklop: LOT-0000
Opis možnosti: geen
2. Förfarande
Förfarande
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Förfarandets viktigaste kännetecken: Europees openbare procedure
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Tjänster
Huvudklassificering (cpv): 77340000 Beskärning av träd och klippning av häckar
Ytterligare klassificering (cpv): 77341000 Beskärning av träd, 77342000 Klippning av häckar
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0000
Optioner:
Beskrivning av alternativen: geen