2. Процедура
Процедура
Заглавие: acord cadru de furnizare medicamente din grupa ; "ANTINEOPLAZICE SI IMUNOMODULATOARE " -3LOTURI-
Описание: ACORD CADRU DE FURNIZARE medicamente din grupa ; ANTINEOPLAZICE SI IMUNOMODULATOARE " - 3 LOTURI- detaliat in caietul de sarcini si in sectiunea loturi. Autoritatea contractanta va raspunde tuturor solicitarilor de clarificari in a 11 -a zi, inainte de data limita de depunere a ofertelor. Numar zile pana la care se pot solicita clarificari inainte de data limita de depunere a ofertelor /candidaturilor- 14.
Вътрешен идентификатор: 24014380_2026_PAAPD1621031;POZITIA 69/2025
Вид процедура: Открита
Процедурата се ускорява: не
Цел
Естество на поръчката: Доставки
Основна класификация (cpv): 33652000 Антинеопластични средства и имуномодулатори
5. Обособена позиция
Обособена позиция: LOT-0001
Заглавие: Tremelimumabum 20mg/ml
Описание: Tremelimumabum 20mg/ml AC: CAN MIN 5- MAX 100 FL, CS MIN 2- MAX 5 FL AC: VAL MIN 452386.6- MAX 9047732LEI, CSS 452386.60 LEI GARANTIE DE PARTICIPARE 4523.87 LEI
Вътрешен идентификатор: 1
Обособена позиция: LOT-0002
Заглавие: Amivantamabum 350 mg
Описание: Amivantamabum 350 mg AC: CAN MIN 5- MAX 100 FL, CS MIN 2- MAX 5 FL AC: VAL MIN 29719.3- MAX 594386LEI, CSS 29719.30 LEI GARANTIE DE PARTICIPARE 297.19 LEI
Вътрешен идентификатор: 2
Обособена позиция: LOT-0003
Заглавие: Amivantamabum 1600 mg
Описание: Amivantamabum 1600 mg AC: CAN MIN 5- MAX 100 FL, CS MIN 2- MAX 5 FL AC: VAL MIN 106124.1- MAX 2122482LEI, CSS 106124.10 LEI GARANTIE DE PARTICIPARE 1061.24 LEI
Вътрешен идентификатор: 3
Účel
Charakter smlouvy: Dodávky
Hlavní klasifikace (cpv): 33652000 Antineoplastika a imunomodulátory
Místo plnění
Nižší územní jednotka země (NUTS): Mureş (RO125)
Země: Rumunsko
Další informace: Farmacia nr. 1 (str.Gh.Marinescu nr.5), Farmacia nr.2 (str.B-dul 1 Decembrie 1918 nr.24-26 ) sau Farmacia 3 (str.Gh.Doja nr. 127); (in functie de locul de livrare mentionat pe formularul de comanda)
Hodnota
2. Διαδικασία
Διαδικασία
Είδος διαδικασίας: Ανοικτή
Η διαδικασία επιταχύνεται: όχι
Σκοπός
Χαρακτήρας της σύμβασης: Αγαθά
Κύρια ταξινόμηση (cpv): 33652000 Αντινεοπλασματικά και ανοσορρυθμιστικά φάρμακα
5. Παρτίδα
Παρτίδα: LOT-0001
Τίτλος: Tremelimumabum 20mg/ml
Εσωτερικό αναγνωριστικό: 1
Παρτίδα: LOT-0002
Τίτλος: Amivantamabum 350 mg
Εσωτερικό αναγνωριστικό: 2
Παρτίδα: LOT-0003
Τίτλος: Amivantamabum 1600 mg
Εσωτερικό αναγνωριστικό: 3
2. Procedure
Procedure
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: no
Purpose
Main nature of the contract: Supplies
Main classification (cpv): 33652000 Antineoplastic and immunomodulating agents
5. Lot
Lot: LOT-0001
Title: Tremelimumabum 20mg/ml
Internal identifier: 1
Lot: LOT-0002
Title: Amivantamabum 350 mg
Internal identifier: 2
Lot: LOT-0003
Title: Amivantamabum 1600 mg
Internal identifier: 3
Eesmärk
Lepingu olemus: Asjad
Peamine liigitus (cpv): 33652000 Antineoplastilised ja immuunmoduleerivad ained
Lepingu täitmise koht
Riik – jaotus (NUTS): Mureş (RO125)
Riik: Rumeenia
Maksumus
2. Nós imeachta
Nós imeachta
An cineál nóis imeachta: Oscailte
Tá an nós imeachta á bhrostú: níl
Cuspóir
Cineál an chonartha: Soláthairtí
5. Luchtóg
Luchtóg: LOT-0001
Teideal: Tremelimumabum 20mg/ml
Aitheantóir inmheánach: 1
Luchtóg: LOT-0002
Teideal: Amivantamabum 350 mg
Aitheantóir inmheánach: 2
Luchtóg: LOT-0003
Teideal: Amivantamabum 1600 mg
Aitheantóir inmheánach: 3
Svrha
Priroda ugovora: Roba
Glavna klasifikacija (cpv): 33652000 Antineoplastični lijekovi i imunomodulatori
Mjesto izvršenja
Zemlja – podregija (NUTS): Mureş (RO125)
Zemlja: Rumunjska
Vrijednost
2. Eljárás
Eljárás
Az eljárás típusa: Nyitott
Az eljárás gyorsított: nem
Cél
A szerződés jellege: Árubeszerzés
Fő osztályozás (cpv): 33652000 Daganatellenes és immunmodulátor szerek
5. Rész
Rész: LOT-0001
Cím: Tremelimumabum 20mg/ml
Belső azonosító: 1
Rész: LOT-0002
Cím: Amivantamabum 350 mg
Belső azonosító: 2
Rész: LOT-0003
Cím: Amivantamabum 1600 mg
Belső azonosító: 3
2. Procedura
Procedura
Tipo di procedura: Aperta
La procedura è accelerata: no
Finalità
Natura dell'appalto: Forniture
Classificazione principale (cpv): 33652000 Agenti antineoplastici e immunomodulatori
5. Lotto
Lotto: LOT-0001
Titolo: Tremelimumabum 20mg/ml
Identificativo interno: 1
Lotto: LOT-0002
Titolo: Amivantamabum 350 mg
Identificativo interno: 2
Lotto: LOT-0003
Titolo: Amivantamabum 1600 mg
Identificativo interno: 3
2. Procedūra
Procedūra
Procedūras veids: Atklāta
Procedūra ir paātrināta: nē
Mērķis
Līguma veids: Piegādes
Galvenā klasifikācija (cpv): 33652000 Antineoplastiskie līdzekļi un imūnmodulatori
5. Daļa
Daļa: LOT-0001
Nosaukums: Tremelimumabum 20mg/ml
Iekšējais identifikators: 1
Daļa: LOT-0002
Nosaukums: Amivantamabum 350 mg
Iekšējais identifikators: 2
Daļa: LOT-0003
Nosaukums: Amivantamabum 1600 mg
Iekšējais identifikators: 3
2. Proċedura
Proċedura
Tip ta’ proċedura: Miftuħa
Il-proċedura hija aċċellerata: le
Għan
Natura tal-kuntratt: Provvisti
Klassifikazzjoni prinċipali (cpv): 33652000 Aġenti ta' l-antineoplastika u ta' l-immunomodulaturi
5. Lott
Lott: LOT-0001
Titlu: Tremelimumabum 20mg/ml
Identifikatur intern: 1
Lott: LOT-0002
Titlu: Amivantamabum 350 mg
Identifikatur intern: 2
Lott: LOT-0003
Titlu: Amivantamabum 1600 mg
Identifikatur intern: 3
Rodzaj procedury: Otwarta
Procedura jest przyspieszona: nie
Przeznaczenie
Charakter zamówienia: Dostawy
Główna klasyfikacja (cpv): 33652000 Środki przeciwnowotworowe i immunomodulacyjne
5. Część zamówienia
Część zamówienia: LOT-0001
Tytuł: Tremelimumabum 20mg/ml
Wewnętrzny identyfikator: 1
Część zamówienia: LOT-0002
Tytuł: Amivantamabum 350 mg
Wewnętrzny identyfikator: 2
Część zamówienia: LOT-0003
Tytuł: Amivantamabum 1600 mg
Wewnętrzny identyfikator: 3
2. Förfarande
Förfarande
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Varor
Huvudklassificering (cpv): 33652000 Cytostatika/cytotoxiska medel och immunmodulerande medel
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0001
Titel: Tremelimumabum 20mg/ml
Intern identifierare: 1
Del (anbudsområde): LOT-0002
Titel: Amivantamabum 350 mg
Intern identifierare: 2
Del (anbudsområde): LOT-0003
Titel: Amivantamabum 1600 mg
Intern identifierare: 3