2. Процедура
Процедура
Заглавие: Aanbesteding schoonmaakonderhoud en glasbewassing locaties Veiligheidsregio Brabant Noord
Описание: Het verzorgen van het schoonmaakonderhoud en glasbewassing locaties Veiligheidsregio Brabant Noord Zie perceelbeschrijving
Вътрешен идентификатор: EA/ITX/2026/VRBN/01
Вид процедура: Открита
Процедурата се ускорява: не
Цел
Естество на поръчката: Услуги
Основна класификация (cpv): 90911200 Услуги по почистване на сгради, без жилищните
Допълнителна класификация (cpv): 90911300 Услуги по почистване на прозорци
5. Обособена позиция
Обособена позиция: LOT-0000
Описание: Het verzorgen van het schoonmaakonderhoud en glasbewassing locaties Veiligheidsregio Brabant Noord Schoonmaakonderhoud van 36 locaties. Omvang: ongeveer 29.125 m² vloeroppervlakte Omschrijving: bureaukamers, vergaderruimten, sportruimten, werkplaatsen, sanitaire ruimten, verkeersruimte
Вътрешен идентификатор: 1
2. Řízení
Řízení
Interní identifikátor: EA/ITX/2026/VRBN/01
Typ řízení: Otevřené
Řízení se zrychlí: ne
Účel
Charakter smlouvy: Služby
Hlavní klasifikace (cpv): 90911200 Stavební úklid
Další klasifikace (cpv): 90911300 Čištění oken
5. Část
Část: LOT-0000
Interní identifikátor: 1
2. Procedure
Procedure
Intern ID: EA/ITX/2026/VRBN/01
Udbudsprocedure: Offentligt udbud
Proceduren er en hasteprocedure: nej
Formål
Kontraktens hovedformål: Tjenesteydelser
Primær klassifikation (cpv): 90911200 Rengøring af bygninger
Supplerende klassifikation (cpv): 90911300 Vinduespudsning
5. Delkontrakt
Delkontrakt: LOT-0000
Intern ID: 1
2. Διαδικασία
Διαδικασία
Εσωτερικό αναγνωριστικό: EA/ITX/2026/VRBN/01
Είδος διαδικασίας: Ανοικτή
Η διαδικασία επιταχύνεται: όχι
Σκοπός
Χαρακτήρας της σύμβασης: Υπηρεσίες
Κύρια ταξινόμηση (cpv): 90911200 Υπηρεσίες καθαρισμού κτιρίων
Πρόσθετη ταξινόμηση (cpv): 90911300 Υπηρεσίες καθαρισμού υαλοπινάκων
5. Παρτίδα
Παρτίδα: LOT-0000
Εσωτερικό αναγνωριστικό: 1
Internal identifier: EA/ITX/2026/VRBN/01
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: no
Purpose
Main nature of the contract: Services
Main classification (cpv): 90911200 Building-cleaning services
Additional classification (cpv): 90911300 Window-cleaning services
5. Lot
Lot: LOT-0000
Internal identifier: 1
2. Procedimiento
Procedimiento
Identificador interno: EA/ITX/2026/VRBN/01
Tipo de procedimiento: Abierto
El procedimiento está acelerado: no
Finalidad
Naturaleza del contrato: Servicios
Clasificación principal (cpv): 90911200 Servicios de limpieza de edificios
Clasificación adicional (cpv): 90911300 Servicios de limpieza de ventanas
5. Lote
Lote: LOT-0000
Identificador interno: 1
2. Menetlus
Menetlus
Sisemine tunnus: EA/ITX/2026/VRBN/01
Menetluse liik: Avatud
Kiirendatud menetlus: ei
Eesmärk
Lepingu olemus: Teenused
Peamine liigitus (cpv): 90911200 Hoonete puhastusteenused
Täiendav liigitus (cpv): 90911300 Aknapuhastusteenus
5. Osa
Osa: LOT-0000
Sisemine tunnus: 1
2. Menettely
Menettely
Sisäinen tunniste: EA/ITX/2026/VRBN/01
Menettelyn tyyppi: Avoin
Käytetään nopeutettua menettelyä: ei
Tarkoitus
Pääasiallinen hankintalaji: Palvelut
Pääasiallinen luokitus (cpv): 90911200 Siivouspalvelut
Lisäluokitus (cpv): 90911300 Ikkunanpesupalvelut
Sisäinen tunniste: 1
2. Procédure
Procédure
Identifiant interne: EA/ITX/2026/VRBN/01
Type de procédure: Ouverte
La procédure est accélérée: non
Objet
Nature principale du marché: Services
Nomenclature principale (cpv): 90911200 Services de nettoyage de bâtiments
Nomenclature complémentaire (cpv): 90911300 Services de nettoyage de vitres
Identifiant interne: 1
2. Postupak
Postupak
Interna identifikacijska oznaka: EA/ITX/2026/VRBN/01
Vrsta postupka: Otvoren
Postupak je ubrzan: ne
Svrha
Priroda ugovora: Usluge
Glavna klasifikacija (cpv): 90911200 Usluge čišćenja zgrada
Dodatna klasifikacija (cpv): 90911300 Usluge čišćenja prozora
5. Grupa
Grupa: LOT-0000
Interna identifikacijska oznaka: 1
2. Eljárás
Eljárás
Belső azonosító: EA/ITX/2026/VRBN/01
Az eljárás típusa: Nyitott
Az eljárás gyorsított: nem
Cél
A szerződés jellege: Szolgáltatásmegrendelés
Fő osztályozás (cpv): 90911200 Épülettakarítási szolgáltatások
További osztályozás (cpv): 90911300 Ablaktisztítási szolgáltatások
5. Rész
Rész: LOT-0000
Belső azonosító: 1
393226-2026 - Gara
Bando di gara o di concessione – regime ordinario
Servizi
2. Procedura
Procedura
Identificativo internoEA/ITX/2026/VRBN/01
Tipo di proceduraAperta
La procedura è acceleratano
Finalità
Natura dell'appaltoServizi
Classificazione principale (cpv): 90911200 Servizi di pulizia di edifici
Classificazione aggiuntiva (cpv): 90911300 Servizi di pulizia finestre
5. Lotto
LottoLOT-0000
Identificativo interno1
Interne identificatiecode: EA/ITX/2026/VRBN/01
Type procedure: Openbaar
De procedure wordt versneld: neen
Doel
Aard van het contract: Diensten
Belangrijkste classificatie (cpv): 90911200 Reiniging van gebouwen
Aanvullende classificatie (cpv): 90911300 Wassen van ramen
5. Perceel
Perceel: LOT-0000
Interne identificatiecode: 1
Wewnętrzny identyfikator: EA/ITX/2026/VRBN/01
Rodzaj procedury: Otwarta
Procedura jest przyspieszona: nie
Przeznaczenie
Charakter zamówienia: Usługi
Główna klasyfikacja (cpv): 90911200 Usługi sprzątania budynków
Dodatkowa klasyfikacja (cpv): 90911300 Usługi czyszczenia okien
5. Część zamówienia
Część zamówienia: LOT-0000
Wewnętrzny identyfikator: 1
2. Procedimento
Procedimento
Tipo de procedimento: Aberto
O procedimento é acelerado: não
Finalidade
Natureza do contrato: Serviços
Classificação principal (cpv): 90911200 Serviços de limpeza de edifícios
Classificação adicional (cpv): 90911300 Serviços de limpeza de janelas
2. Procedură
Procedură
Identificator intern: EA/ITX/2026/VRBN/01
Tip de procedură: Deschisă
Procedura este accelerată: nu
Scop
Natura contractului: Servicii
Clasificarea principală (cpv): 90911200 Servicii de curăţare a construcţiilor
Clasificare suplimentară (cpv): 90911300 Servicii de curăţare a ferestrelor
Identificator intern: 1
2. Postup
Postup
Druh postupu: Verejná súťaž
Postup je zrýchlený: nie
Druh zmluvy: Služby
Hlavná klasifikácia (cpv): 90911200 Čistenie (upratovanie) budov
Doplňujúca klasifikácia (cpv): 90911300 Umývanie okien
5. Časť
Časť: LOT-0000
Interný identifikátor: 1
2. Förfarande
Förfarande
Intern identifierare: EA/ITX/2026/VRBN/01
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Tjänster
Huvudklassificering (cpv): 90911200 Städning av byggnader
Ytterligare klassificering (cpv): 90911300 Fönsterputsning
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0000
Intern identifierare: 1