2. Процедура
Процедура
Заглавие: Mobiliteitskaarten
Описание: De Opdracht omvat het leveren, beheren en administratief ondersteunen van circa 200 mobiliteitskaarten voor openbaar vervoer en aanvullende mobiliteitsdiensten. De kaarten moeten inzetbaar zijn voor trein, bus, tram, metro, en ze moeten gekoppeld kunnen worden aan het landelijke netwerk van deelfietsen op NS-stations en aan een landelijk dekkend netwerk van deelauto's. Ook dienen de benoemde reismogelijkheden uitgebreid/beperkt te kunnen worden. Daarnaast wordt van de Opdrachtnemer verwacht dat reiskosten inzichtelijk en op persoonsniveau worden gefactureerd, zodat eenvoudige interne doorbelasting mogelijk is. € 182.647,13 per jaar
Вид процедура: Открита
Процедурата се ускорява: не
Цел
Естество на поръчката: Услуги
Основна класификация (cpv): 63700000 Услуги по оказване на помощ в областта на сухопътния, водния и въздушния транспорт
5. Обособена позиция
Обособена позиция: LOT-0000
Вътрешен идентификатор: 1
Варианти:
Описание на опциите: De Opdrachtgever behoudt zich gedurende de looptijd van de Overeenkomst het recht voor om, zonder hieraan enige verplichting te ontlenen, aanvullende diensten en/of leveringen af te nemen bij de Opdrachtnemer. Dit kan onder meer betrekking hebben op het uitbreiden van het aantal mobiliteitskaarten of andere aan de Opdracht gerelateerde dienstverlening, voor zover passend binnen de scope van de Overeenkomst en onder de daarin vastgelegde voorwaarden.
2. Řízení
Řízení
Název: Mobiliteitskaarten
Typ řízení: Otevřené
Řízení se zrychlí: ne
Účel
Charakter smlouvy: Služby
Hlavní klasifikace (cpv): 63700000 Pomocné služby pro pozemní, vodní a leteckou dopravu
5. Část
Část: LOT-0000
Interní identifikátor: 1
Možnosti:
2. Procedure
Procedure
Titel: Mobiliteitskaarten
Udbudsprocedure: Offentligt udbud
Proceduren er en hasteprocedure: nej
Formål
Kontraktens hovedformål: Tjenesteydelser
Primær klassifikation (cpv): 63700000 Hjælpevirksomhed i forbindelse med land-, sø- og lufttransport
5. Delkontrakt
Delkontrakt: LOT-0000
Intern ID: 1
Valgmuligheder:
2. Verfahren
Verfahren
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 63700000 Hilfstätigkeiten für den Land-, Schiffs- und Luftverkehr
5. Los
Los: LOT-0000
Interne Kennung: 1
Optionen:
Title: Mobiliteitskaarten
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: no
Purpose
Main nature of the contract: Services
Main classification (cpv): 63700000 Support services for land, water and air transport
5. Lot
Lot: LOT-0000
Internal identifier: 1
Options:
2. Menetlus
Menetlus
Pealkiri: Mobiliteitskaarten
Menetluse liik: Avatud
Kiirendatud menetlus: ei
Eesmärk
Lepingu olemus: Teenused
Peamine liigitus (cpv): 63700000 Maismaa-, vee- ja õhutranspordi tugiteenused
5. Osa
Osa: LOT-0000
Sisemine tunnus: 1
Täiendavad hankevõimalused:
2. Procédure
Procédure
Titre: Mobiliteitskaarten
Type de procédure: Ouverte
La procédure est accélérée: non
Objet
Nature principale du marché: Services
Nomenclature principale (cpv): 63700000 Services d'appui dans le domaine des transports terrestres, maritimes et aériens
Identifiant interne: 1
2. Nós imeachta
Nós imeachta
Teideal: Mobiliteitskaarten
An cineál nóis imeachta: Oscailte
Tá an nós imeachta á bhrostú: níl
Cuspóir
Cineál an chonartha: Seirbhísí
5. Luchtóg
Luchtóg: LOT-0000
Aitheantóir inmheánach: 1
Roghanna:
2. Postupak
Postupak
Naslov: Mobiliteitskaarten
Vrsta postupka: Otvoren
Postupak je ubrzan: ne
Svrha
Priroda ugovora: Usluge
Glavna klasifikacija (cpv): 63700000 Usluge podrške u kopnenom, vodenom i zračnom prometu
5. Grupa
Grupa: LOT-0000
Interna identifikacijska oznaka: 1
Opcije:
2. Procedura
Procedura
Titolo: Mobiliteitskaarten
Tipo di procedura: Aperta
La procedura è accelerata: no
Finalità
Natura dell'appalto: Servizi
Classificazione principale (cpv): 63700000 Servizi di supporto al trasporto terrestre, per via d'acqua e aereo
5. Lotto
Lotto: LOT-0000
Identificativo interno: 1
Opzioni:
2. Procedūra
Procedūra
Nosaukums: Mobiliteitskaarten
Procedūras veids: Atklāta
Procedūra ir paātrināta: nē
Mērķis
Līguma veids: Pakalpojumi
Galvenā klasifikācija (cpv): 63700000 Sauszemes, ūdens un gaisa transporta palīgpakalpojumi
5. Daļa
Daļa: LOT-0000
Iekšējais identifikators: 1
Iespējas:
2. Proċedura
Proċedura
Titlu: Mobiliteitskaarten
Tip ta’ proċedura: Miftuħa
Il-proċedura hija aċċellerata: le
Għan
Natura tal-kuntratt: Servizzi
Klassifikazzjoni prinċipali (cpv): 63700000 Servizzi ta' appoġġ għat-trasport fuq l-art, l-ilma u fl-ajru
5. Lott
Lott: LOT-0000
Identifikatur intern: 1
Għażliet:
Type procedure: Openbaar
De procedure wordt versneld: neen
Doel
Aard van het contract: Diensten
Belangrijkste classificatie (cpv): 63700000 Ondersteunende diensten voor vervoer over land, te water en door de lucht
5. Perceel
Perceel: LOT-0000
Interne identificatiecode: 1
Opties:
Tytuł: Mobiliteitskaarten
Rodzaj procedury: Otwarta
Procedura jest przyspieszona: nie
Przeznaczenie
Charakter zamówienia: Usługi
Główna klasyfikacja (cpv): 63700000 Usługi dodatkowe w zakresie transportu lądowego, wodnego i lotniczego
5. Część zamówienia
Część zamówienia: LOT-0000
Wewnętrzny identyfikator: 1
Opcje:
2. Procedimento
Procedimento
Título: Mobiliteitskaarten
Tipo de procedimento: Aberto
O procedimento é acelerado: não
Finalidade
Natureza do contrato: Serviços
Classificação principal (cpv): 63700000 Serviços de apoio a transportes por terra, água e ar
5. Lote
Lote: LOT-0000
Identificador interno: 1
Opções:
2. Postopek
Postopek
Vrsta postopka: Odprti postopek
Postopek je pospešen: ne
Namen
Vrsta javnega naročila: Storitve
Glavna klasifikacijska oznaka (cpv): 63700000 Podporne storitve za kopenski prevoz, prevoz po vodi in zračni prevoz
5. Sklop
Sklop: LOT-0000
Notranji identifikator: 1