2. Процедура
Процедура
Заглавие: Contratación del suministro de Materiales para las actuaciones del Servicio de Patrimonio, Centro Agropecuario y Albergue de Cerro Muriano (7 lotes)
Описание: Contratación del suministro de Materiales para las actuaciones del Servicio de Patrimonio, Centro Agropecuario y Albergue de Cerro Muriano (7 lotes) LOTE N.º 1: Suministro de mármol y piedra calcárea - LOTE N.º 2: Suministro de fontanería y riego - LOTE N.º 3: Suministro de material de construcción - LOTE N.º 4: Suministro de material eléctrico - LOTE N.º 5: Suministro de material industrial - LOTE N.º 6: Suministro de material de pintura - LOTE N.º 7: Suministro de materiales de carpintería. No se limita el número de lotes para los que un mismo licitador puede presentar oferta. No existe limitación en cuanto al número de lotes que pueden adjudicarse a cada licitador.
Вътрешен идентификатор: 154/26
Вид процедура: Открита
Процедурата се ускорява: не
Цел
Естество на поръчката: Доставки
Основна класификация (cpv): 44911000 Мрамор и варовиков строителен камък
Допълнителна класификация (cpv): 18110000 Работно облекло, 18143000 Предпазна екипировка, 24951100 Смазочни вещества, 31000000 Електрически машини, уреди, оборудване и консумативи; осветление, 31711140 Електроди, 39224210 Четки за боядисване на сгради, 44110000 Строителни материали, 44115210 Оборудване за водопроводни инсталации, 44167110 Фланци, 44510000 Инструменти, 44530000 Съединителни скоби, 44800000 Бои, лакове и маджуни, 45422000 Дърводелски работи
5. Обособена позиция
Обособена позиция: LOT-0001
Заглавие: LOTE 1: Suministro de mármol y piedra calcárea
Описание: LOTE 1: Suministro de mármol y piedra calcárea
Вътрешен идентификатор: 1
Варианти:
Описание на опциите: Se contempla la posibilidad de una prórroga anual, para todos los lotes, alcanzando una duración total de dos años, prórroga incluida. La prórroga, de conformidad con lo previsto en el artículo 29.2 de la LCSP, será obligatoria para el empresario, siempre que su preaviso se produzca al menos con dos meses de antelación a la finalización del plazo de duración del contrato.
Обособена позиция: LOT-0002
Заглавие: LOTE 2: Suministro de fontanería y riego
Описание: LOTE 2: Suministro de fontanería y riego
Вътрешен идентификатор: 2
Основна класификация (cpv): 44115210 Оборудване за водопроводни инсталации
Обособена позиция: LOT-0003
Заглавие: LOTE 3: Suministro de material de construcción
Описание: LOTE 3: Suministro de material de construcción
Вътрешен идентификатор: 3
Основна класификация (cpv): 44110000 Строителни материали
Обособена позиция: LOT-0004
Заглавие: LOTE 4: Suministro de material eléctrico
Описание: LOTE 4: Suministro de material eléctrico
Вътрешен идентификатор: 4
Основна класификация (cpv): 31000000 Електрически машини, уреди, оборудване и консумативи; осветление
Обособена позиция: LOT-0005
Заглавие: LOTE 5: Suministro de material industrial
Описание: LOTE 5: Suministro de material industrial
Вътрешен идентификатор: 5
Основна класификация (cpv): 44510000 Инструменти
Допълнителна класификация (cpv): 18110000 Работно облекло, 18143000 Предпазна екипировка, 24951100 Смазочни вещества, 31711140 Електроди, 44167110 Фланци, 44530000 Съединителни скоби
Обособена позиция: LOT-0006
Заглавие: LOTE 6: Suministro de material de pintura
Описание: LOTE 6: Suministro de material de pintura
Вътрешен идентификатор: 6
Основна класификация (cpv): 44800000 Бои, лакове и маджуни
Допълнителна класификация (cpv): 39224210 Четки за боядисване на сгради, 44510000 Инструменти
Обособена позиция: LOT-0007
Заглавие: LOTE 7: Suministro de materiales de carpintería
Описание: LOTE 7: Suministro de materiales de carpintería
Вътрешен идентификатор: 7
Естество на поръчката: Строителство
Основна класификация (cpv): 45422000 Дърводелски работи
2. Řízení
Řízení
Interní identifikátor: 154/26
Typ řízení: Otevřené
Řízení se zrychlí: ne
Účel
Charakter smlouvy: Dodávky
Hlavní klasifikace (cpv): 44911000 Mramor a vápenatý kámen pro stavební účely
Další klasifikace (cpv): 18110000 Zaměstnanecké oděvy, 18143000 Ochranné vybavení, 24951100 Maziva, 31000000 Elektrické strojní zařízení, přístroje, zařízení a spotřební materiál, osvětlení, 31711140 Elektrody, 39224210 Malířské štětce, 44110000 Stavební materiály, 44115210 Instalatérské materiály, 44167110 Příruby, 44510000 Nástroje a nářadí, 44530000 Spoje, 44800000 Nátěrové barvy, laky a podobné nátěrové hmoty a tmely, 45422000 Tesařské práce
5. Část
Část: LOT-0001
Interní identifikátor: 1
Možnosti:
Část: LOT-0002
Interní identifikátor: 2
Hlavní klasifikace (cpv): 44115210 Instalatérské materiály
Část: LOT-0003
Interní identifikátor: 3
Hlavní klasifikace (cpv): 44110000 Stavební materiály
Část: LOT-0004
Interní identifikátor: 4
Hlavní klasifikace (cpv): 31000000 Elektrické strojní zařízení, přístroje, zařízení a spotřební materiál, osvětlení
Část: LOT-0005
Interní identifikátor: 5
Hlavní klasifikace (cpv): 44510000 Nástroje a nářadí
Další klasifikace (cpv): 18110000 Zaměstnanecké oděvy, 18143000 Ochranné vybavení, 24951100 Maziva, 31711140 Elektrody, 44167110 Příruby, 44530000 Spoje
Část: LOT-0006
Interní identifikátor: 6
Hlavní klasifikace (cpv): 44800000 Nátěrové barvy, laky a podobné nátěrové hmoty a tmely
Další klasifikace (cpv): 39224210 Malířské štětce, 44510000 Nástroje a nářadí
Část: LOT-0007
Interní identifikátor: 7
Charakter smlouvy: Práce
Hlavní klasifikace (cpv): 45422000 Tesařské práce
2. Verfahren
Verfahren
Interne Kennung: 154/26
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 44911000 Marmor und Werksteine aus Kalkstein
Zusätzliche Einstufung (cpv): 18110000 Berufskleidung, 18143000 Schutzkleidung, 24951100 Schmiermittel, 31000000 Elektrische Maschinen, Geräte, Ausstattung und Verbrauchsartikel; Beleuchtung, 31711140 Elektroden, 39224210 Malerpinsel, 44110000 Baustoffe, 44115210 Klempnerbedarf, 44167110 Flansche, 44510000 Werkzeug, 44530000 Verbindungselemente, 44800000 Anstrichfarben, Lacke und Mastixharze, 45422000 Zimmer- und Tischlerarbeiten
5. Los
Los: LOT-0001
Interne Kennung: 1
Optionen:
Los: LOT-0002
Interne Kennung: 2
Haupteinstufung (cpv): 44115210 Klempnerbedarf
Los: LOT-0003
Interne Kennung: 3
Haupteinstufung (cpv): 44110000 Baustoffe
Los: LOT-0004
Interne Kennung: 4
Haupteinstufung (cpv): 31000000 Elektrische Maschinen, Geräte, Ausstattung und Verbrauchsartikel; Beleuchtung
Los: LOT-0005
Interne Kennung: 5
Haupteinstufung (cpv): 44510000 Werkzeug
Zusätzliche Einstufung (cpv): 18110000 Berufskleidung, 18143000 Schutzkleidung, 24951100 Schmiermittel, 31711140 Elektroden, 44167110 Flansche, 44530000 Verbindungselemente
Los: LOT-0006
Interne Kennung: 6
Haupteinstufung (cpv): 44800000 Anstrichfarben, Lacke und Mastixharze
Zusätzliche Einstufung (cpv): 39224210 Malerpinsel, 44510000 Werkzeug
Los: LOT-0007
Interne Kennung: 7
Art des Auftrags: Bauleistungen
Haupteinstufung (cpv): 45422000 Zimmer- und Tischlerarbeiten
2. Διαδικασία
Διαδικασία
Εσωτερικό αναγνωριστικό: 154/26
Είδος διαδικασίας: Ανοικτή
Η διαδικασία επιταχύνεται: όχι
Σκοπός
Χαρακτήρας της σύμβασης: Αγαθά
Κύρια ταξινόμηση (cpv): 44911000 Μάρμαρο και ασβεστούχοι οικοδομικοί λίθοι
Πρόσθετη ταξινόμηση (cpv): 18110000 Ρουχισμός επαγγελματικής χρήσης, 18143000 Προστατευτικά εξαρτήματα, 24951100 Λιπαντικά, 31000000 Ηλεκτρικές μηχανές, συσκευές, εξοπλισμός και αναλώσιμα· φωτισμός, 31711140 Ηλεκτρόδια, 39224210 Βούρτσες ελαιοχρωματιστών, 44110000 Κατασκευαστικά υλικά, 44115210 Υλικά υδραυλικών εγκαταστάσεων, 44167110 Φλάντζες, 44510000 Εργαλεία, 44530000 Συνδετήρες, 44800000 Βαφές, βερνίκια και μαστίχες, 45422000 Εργασίες χονδροξυλουργικής και λεπτοξυλουργικής
5. Παρτίδα
Παρτίδα: LOT-0001
Εσωτερικό αναγνωριστικό: 1
Επιλογές:
Παρτίδα: LOT-0002
Εσωτερικό αναγνωριστικό: 2
Κύρια ταξινόμηση (cpv): 44115210 Υλικά υδραυλικών εγκαταστάσεων
Παρτίδα: LOT-0003
Εσωτερικό αναγνωριστικό: 3
Κύρια ταξινόμηση (cpv): 44110000 Κατασκευαστικά υλικά
Παρτίδα: LOT-0004
Εσωτερικό αναγνωριστικό: 4
Κύρια ταξινόμηση (cpv): 31000000 Ηλεκτρικές μηχανές, συσκευές, εξοπλισμός και αναλώσιμα· φωτισμός
Παρτίδα: LOT-0005
Εσωτερικό αναγνωριστικό: 5
Κύρια ταξινόμηση (cpv): 44510000 Εργαλεία
Πρόσθετη ταξινόμηση (cpv): 18110000 Ρουχισμός επαγγελματικής χρήσης, 18143000 Προστατευτικά εξαρτήματα, 24951100 Λιπαντικά, 31711140 Ηλεκτρόδια, 44167110 Φλάντζες, 44530000 Συνδετήρες
Παρτίδα: LOT-0006
Εσωτερικό αναγνωριστικό: 6
Κύρια ταξινόμηση (cpv): 44800000 Βαφές, βερνίκια και μαστίχες
Πρόσθετη ταξινόμηση (cpv): 39224210 Βούρτσες ελαιοχρωματιστών, 44510000 Εργαλεία
Παρτίδα: LOT-0007
Εσωτερικό αναγνωριστικό: 7
Χαρακτήρας της σύμβασης: Έργα
Κύρια ταξινόμηση (cpv): 45422000 Εργασίες χονδροξυλουργικής και λεπτοξυλουργικής
2. Procedure
Procedure
Internal identifier: 154/26
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: no
Purpose
Main nature of the contract: Supplies
Main classification (cpv): 44911000 Marble and calcarous building stone
Additional classification (cpv): 18110000 Occupational clothing, 18143000 Protective gear, 24951100 Lubricants, 31000000 Electrical machinery, apparatus, equipment and consumables; lighting, 31711140 Electrodes, 39224210 Painters' brushes, 44110000 Construction materials, 44115210 Plumbing materials, 44167110 Flanges, 44510000 Tools, 44530000 Fasteners, 44800000 Paints, varnishes and mastics, 45422000 Carpentry installation work
5. Lot
Lot: LOT-0001
Internal identifier: 1
Options:
Lot: LOT-0002
Internal identifier: 2
Main classification (cpv): 44115210 Plumbing materials
Lot: LOT-0003
Internal identifier: 3
Main classification (cpv): 44110000 Construction materials
Lot: LOT-0004
Internal identifier: 4
Main classification (cpv): 31000000 Electrical machinery, apparatus, equipment and consumables; lighting
Lot: LOT-0005
Internal identifier: 5
Main classification (cpv): 44510000 Tools
Additional classification (cpv): 18110000 Occupational clothing, 18143000 Protective gear, 24951100 Lubricants, 31711140 Electrodes, 44167110 Flanges, 44530000 Fasteners
Lot: LOT-0006
Internal identifier: 6
Main classification (cpv): 44800000 Paints, varnishes and mastics
Additional classification (cpv): 39224210 Painters' brushes, 44510000 Tools
Lot: LOT-0007
Internal identifier: 7
Main nature of the contract: Works
Main classification (cpv): 45422000 Carpentry installation work
2. Procedimiento
Procedimiento
Identificador interno: 154/26
Tipo de procedimiento: Abierto
El procedimiento está acelerado: no
Finalidad
Naturaleza del contrato: Suministros
Clasificación principal (cpv): 44911000 Mármol y piedra calcárea de construcción
Clasificación adicional (cpv): 18110000 Indumentaria de trabajo, 18143000 Indumentaria de protección, 24951100 Lubricantes, 31000000 Máquinas, aparatos, equipo y productos consumibles eléctricos; iluminación, 31711140 Electrodos, 39224210 Brochas de pintor, 44110000 Materiales de construcción, 44115210 Materiales de fontanería, 44167110 Bridas, 44510000 Herramientas, 44530000 Elementos de sujeción, 44800000 Pinturas, barnices y mástiques, 45422000 Carpintería y ebanistería
5. Lote
Lote: LOT-0001
Identificador interno: 1
Opciones:
Lote: LOT-0002
Identificador interno: 2
Clasificación principal (cpv): 44115210 Materiales de fontanería
Lote: LOT-0003
Identificador interno: 3
Clasificación principal (cpv): 44110000 Materiales de construcción
Lote: LOT-0004
Identificador interno: 4
Clasificación principal (cpv): 31000000 Máquinas, aparatos, equipo y productos consumibles eléctricos; iluminación
Lote: LOT-0005
Identificador interno: 5
Clasificación principal (cpv): 44510000 Herramientas
Clasificación adicional (cpv): 18110000 Indumentaria de trabajo, 18143000 Indumentaria de protección, 24951100 Lubricantes, 31711140 Electrodos, 44167110 Bridas, 44530000 Elementos de sujeción
Lote: LOT-0006
Identificador interno: 6
Clasificación principal (cpv): 44800000 Pinturas, barnices y mástiques
Clasificación adicional (cpv): 39224210 Brochas de pintor, 44510000 Herramientas
Lote: LOT-0007
Identificador interno: 7
Naturaleza del contrato: Obras
Clasificación principal (cpv): 45422000 Carpintería y ebanistería
2. Menetlus
Menetlus
Sisemine tunnus: 154/26
Menetluse liik: Avatud
Kiirendatud menetlus: ei
Eesmärk
Lepingu olemus: Asjad
Peamine liigitus (cpv): 44911000 Marmor ja karbonaatne ehituskivi
Täiendav liigitus (cpv): 18110000 Kutserõivad, 18143000 Kaitsevarustus, 24951100 Määrdeained, 31000000 Elektrimasinad, -aparaadid, -seadmed ja -tarvikud; valgustus, 31711140 Elektroodid, 39224210 Maalripintslid, 44110000 Ehitusmaterjalid, 44115210 Vee- ja kanalisatsioonimaterjalid, 44167110 Äärikud, 44510000 Tööriistad, 44530000 Kinnitusvahendid, 44800000 Värvid, lakid ja mastiksid, 45422000 Puusepatoodete paigaldustööd
5. Osa
Osa: LOT-0001
Sisemine tunnus: 1
Täiendavad hankevõimalused:
Osa: LOT-0002
Sisemine tunnus: 2
Peamine liigitus (cpv): 44115210 Vee- ja kanalisatsioonimaterjalid
Osa: LOT-0003
Sisemine tunnus: 3
Peamine liigitus (cpv): 44110000 Ehitusmaterjalid
Osa: LOT-0004
Sisemine tunnus: 4
Peamine liigitus (cpv): 31000000 Elektrimasinad, -aparaadid, -seadmed ja -tarvikud; valgustus
Osa: LOT-0005
Sisemine tunnus: 5
Peamine liigitus (cpv): 44510000 Tööriistad
Täiendav liigitus (cpv): 18110000 Kutserõivad, 18143000 Kaitsevarustus, 24951100 Määrdeained, 31711140 Elektroodid, 44167110 Äärikud, 44530000 Kinnitusvahendid
Osa: LOT-0006
Sisemine tunnus: 6
Peamine liigitus (cpv): 44800000 Värvid, lakid ja mastiksid
Täiendav liigitus (cpv): 39224210 Maalripintslid, 44510000 Tööriistad
Osa: LOT-0007
Sisemine tunnus: 7
Lepingu olemus: Ehitustööd
Peamine liigitus (cpv): 45422000 Puusepatoodete paigaldustööd
2. Nós imeachta
Nós imeachta
Aitheantóir inmheánach: 154/26
An cineál nóis imeachta: Oscailte
Tá an nós imeachta á bhrostú: níl
Cuspóir
Cineál an chonartha: Soláthairtí
5. Luchtóg
Luchtóg: LOT-0001
Aitheantóir inmheánach: 1
Roghanna:
Luchtóg: LOT-0002
Aitheantóir inmheánach: 2
Luchtóg: LOT-0003
Aitheantóir inmheánach: 3
Luchtóg: LOT-0004
Aitheantóir inmheánach: 4
Luchtóg: LOT-0005
Aitheantóir inmheánach: 5
Príomhaicmiú (cpv): 44510000 Tools
Luchtóg: LOT-0006
Aitheantóir inmheánach: 6
Luchtóg: LOT-0007
Aitheantóir inmheánach: 7
Cineál an chonartha: Oibreacha
2. Postupak
Postupak
Interna identifikacijska oznaka: 154/26
Vrsta postupka: Otvoren
Postupak je ubrzan: ne
Svrha
Priroda ugovora: Roba
Glavna klasifikacija (cpv): 44911000 Mramor i vapnenački kamen za gradnju
Dodatna klasifikacija (cpv): 18110000 Radna odjeća, 18143000 Zaštitna oprema, 24951100 Maziva, 31000000 Električni strojevi, aparati, oprema i potrošni materijal; rasvjeta, 31711140 Elektrode, 39224210 Ličilački pineli, 44110000 Građevinski materijali, 44115210 Materijal za vodoinstalacije, 44167110 Prirubnice, 44510000 Alat, 44530000 Spojni elementi, 44800000 Boje, lakovi i smole, 45422000 Tesarski radovi
5. Grupa
Grupa: LOT-0001
Interna identifikacijska oznaka: 1
Opcije:
Grupa: LOT-0002
Interna identifikacijska oznaka: 2
Glavna klasifikacija (cpv): 44115210 Materijal za vodoinstalacije
Grupa: LOT-0003
Interna identifikacijska oznaka: 3
Glavna klasifikacija (cpv): 44110000 Građevinski materijali
Grupa: LOT-0004
Interna identifikacijska oznaka: 4
Glavna klasifikacija (cpv): 31000000 Električni strojevi, aparati, oprema i potrošni materijal; rasvjeta
Grupa: LOT-0005
Interna identifikacijska oznaka: 5
Glavna klasifikacija (cpv): 44510000 Alat
Dodatna klasifikacija (cpv): 18110000 Radna odjeća, 18143000 Zaštitna oprema, 24951100 Maziva, 31711140 Elektrode, 44167110 Prirubnice, 44530000 Spojni elementi
Grupa: LOT-0006
Interna identifikacijska oznaka: 6
Glavna klasifikacija (cpv): 44800000 Boje, lakovi i smole
Dodatna klasifikacija (cpv): 39224210 Ličilački pineli, 44510000 Alat
Grupa: LOT-0007
Interna identifikacijska oznaka: 7
Priroda ugovora: Radovi
Glavna klasifikacija (cpv): 45422000 Tesarski radovi
2. Procedura
Procedura
Identificativo interno: 154/26
Tipo di procedura: Aperta
La procedura è accelerata: no
Finalità
Natura dell'appalto: Forniture
Classificazione principale (cpv): 44911000 Marmo e pietra da costruzione calcare
Classificazione aggiuntiva (cpv): 18110000 Indumenti professionali, 18143000 Attrezzi di protezione, 24951100 Lubrificanti, 31000000 Macchine e apparecchi, attrezzature e articoli di consumo elettrici; illuminazione, 31711140 Elettrodi, 39224210 Pennelli da pittore, 44110000 Materiali per costruzione, 44115210 Materiali per idraulica, 44167110 Flange, 44510000 Utensili, 44530000 Elementi di fissaggio, 44800000 Pitture, vernici e mastici, 45422000 Carpenteria e falegnameria
5. Lotto
Lotto: LOT-0001
Identificativo interno: 1
Opzioni:
Lotto: LOT-0002
Identificativo interno: 2
Classificazione principale (cpv): 44115210 Materiali per idraulica
Lotto: LOT-0003
Identificativo interno: 3
Classificazione principale (cpv): 44110000 Materiali per costruzione
Lotto: LOT-0004
Identificativo interno: 4
Classificazione principale (cpv): 31000000 Macchine e apparecchi, attrezzature e articoli di consumo elettrici; illuminazione
Lotto: LOT-0005
Identificativo interno: 5
Classificazione principale (cpv): 44510000 Utensili
Classificazione aggiuntiva (cpv): 18110000 Indumenti professionali, 18143000 Attrezzi di protezione, 24951100 Lubrificanti, 31711140 Elettrodi, 44167110 Flange, 44530000 Elementi di fissaggio
Lotto: LOT-0006
Identificativo interno: 6
Classificazione principale (cpv): 44800000 Pitture, vernici e mastici
Classificazione aggiuntiva (cpv): 39224210 Pennelli da pittore, 44510000 Utensili
Lotto: LOT-0007
Identificativo interno: 7
Natura dell'appalto: Lavori
Classificazione principale (cpv): 45422000 Carpenteria e falegnameria
2. Procedūra
Procedūra
Vidaus identifikatorius: 154/26
Pirkimo būdas: Atviras
Procedūra pagreitinta: ne
Tikslas
Sutarties objektas: Prekės
Pagrindinis klasifikacijos kodas (cpv): 44911000 Marmuras ir kalkinis statybinis akmuo
Kiti klasifikacijos kodai (cpv): 18110000 Profesiniai drabužiai, 18143000 Apsaugos priemonės, 24951100 Tepalai, 31000000 Elektrinės mašinos, aparatai, įranga ir reikmenys. Apšvietimas, 31711140 Elektrodai, 39224210 Dažymo teptukai, 44110000 Statybinės konstrukcinės medžiagos, 44115210 Vandentiekio medžiagos, 44167110 Flanšai, 44510000 Įrankiai, 44530000 Tvirtinimo detalės, 44800000 Dažai, lakas ir mastika, 45422000 Dailidžių montuojamieji darbai
5. Pirkimo dalis
Pirkimo dalis: LOT-0001
Vidaus identifikatorius: 1
Pasirinkimo galimybės:
Pirkimo dalis: LOT-0002
Vidaus identifikatorius: 2
Pagrindinis klasifikacijos kodas (cpv): 44115210 Vandentiekio medžiagos
Pirkimo dalis: LOT-0003
Vidaus identifikatorius: 3
Pagrindinis klasifikacijos kodas (cpv): 44110000 Statybinės konstrukcinės medžiagos
Pirkimo dalis: LOT-0004
Vidaus identifikatorius: 4
Pagrindinis klasifikacijos kodas (cpv): 31000000 Elektrinės mašinos, aparatai, įranga ir reikmenys. Apšvietimas
Pirkimo dalis: LOT-0005
Vidaus identifikatorius: 5
Pagrindinis klasifikacijos kodas (cpv): 44510000 Įrankiai
Kiti klasifikacijos kodai (cpv): 18110000 Profesiniai drabužiai, 18143000 Apsaugos priemonės, 24951100 Tepalai, 31711140 Elektrodai, 44167110 Flanšai, 44530000 Tvirtinimo detalės
Pirkimo dalis: LOT-0006
Vidaus identifikatorius: 6
Pagrindinis klasifikacijos kodas (cpv): 44800000 Dažai, lakas ir mastika
Kiti klasifikacijos kodai (cpv): 39224210 Dažymo teptukai, 44510000 Įrankiai
Pirkimo dalis: LOT-0007
Vidaus identifikatorius: 7
Sutarties objektas: Darbai
Pagrindinis klasifikacijos kodas (cpv): 45422000 Dailidžių montuojamieji darbai
Wewnętrzny identyfikator: 154/26
Rodzaj procedury: Otwarta
Procedura jest przyspieszona: nie
Przeznaczenie
Charakter zamówienia: Dostawy
Główna klasyfikacja (cpv): 44911000 Marmur i wapienny kamień budowlany
Dodatkowa klasyfikacja (cpv): 18110000 Odzież branżowa, 18143000 Akcesoria ochronne, 24951100 Smary, 31000000 Maszyny, aparatura, urządzenia i wyroby elektryczne; oświetlenie, 31711140 Elektrody, 39224210 Pędzle malarskie, 44110000 Materiały konstrukcyjne, 44115210 Tworzywa hydrauliczne, 44167110 Kołnierze, 44510000 Narzędzia, 44530000 Zaczepy, 44800000 Farby, lakiery i mastyksy, 45422000 Roboty ciesielskie
5. Część zamówienia
Część zamówienia: LOT-0001
Wewnętrzny identyfikator: 1
Opcje:
Część zamówienia: LOT-0002
Wewnętrzny identyfikator: 2
Główna klasyfikacja (cpv): 44115210 Tworzywa hydrauliczne
Część zamówienia: LOT-0003
Wewnętrzny identyfikator: 3
Główna klasyfikacja (cpv): 44110000 Materiały konstrukcyjne
Część zamówienia: LOT-0004
Wewnętrzny identyfikator: 4
Główna klasyfikacja (cpv): 31000000 Maszyny, aparatura, urządzenia i wyroby elektryczne; oświetlenie
Część zamówienia: LOT-0005
Wewnętrzny identyfikator: 5
Główna klasyfikacja (cpv): 44510000 Narzędzia
Dodatkowa klasyfikacja (cpv): 18110000 Odzież branżowa, 18143000 Akcesoria ochronne, 24951100 Smary, 31711140 Elektrody, 44167110 Kołnierze, 44530000 Zaczepy
Część zamówienia: LOT-0006
Wewnętrzny identyfikator: 6
Główna klasyfikacja (cpv): 44800000 Farby, lakiery i mastyksy
Dodatkowa klasyfikacja (cpv): 39224210 Pędzle malarskie, 44510000 Narzędzia
Część zamówienia: LOT-0007
Wewnętrzny identyfikator: 7
Charakter zamówienia: Roboty budowlane
Główna klasyfikacja (cpv): 45422000 Roboty ciesielskie
2. Procedimento
Procedimento
Tipo de procedimento: Aberto
O procedimento é acelerado: não
Finalidade
Natureza do contrato: Fornecimentos
Classificação principal (cpv): 44911000 Mármore e pedra calcária de construção
Classificação adicional (cpv): 18110000 Vestuário profissional, 18143000 Equipamento (vestuário) de protecção, 24951100 Produtos lubrificantes, 31000000 Maquinaria, aparelhagem, equipamento e consumíveis eléctricos; iluminação, 31711140 Eléctrodos, 39224210 Pincéis de pintor, 44110000 Materiais de construção, 44115210 Materiais para canalização, 44167110 Flanges, 44510000 Ferramentas, 44530000 Fixadores, 44800000 Tintas, vernizes e mástiques, 45422000 Instalação de artigos de carpintaria
Opções:
Classificação principal (cpv): 44115210 Materiais para canalização
Classificação principal (cpv): 44110000 Materiais de construção
Classificação principal (cpv): 31000000 Maquinaria, aparelhagem, equipamento e consumíveis eléctricos; iluminação
Classificação principal (cpv): 44510000 Ferramentas
Classificação adicional (cpv): 18110000 Vestuário profissional, 18143000 Equipamento (vestuário) de protecção, 24951100 Produtos lubrificantes, 31711140 Eléctrodos, 44167110 Flanges, 44530000 Fixadores
Classificação principal (cpv): 44800000 Tintas, vernizes e mástiques
Classificação adicional (cpv): 39224210 Pincéis de pintor, 44510000 Ferramentas
Natureza do contrato: Obras
Classificação principal (cpv): 45422000 Instalação de artigos de carpintaria
2. Procedură
Procedură
Identificator intern: 154/26
Tip de procedură: Deschisă
Procedura este accelerată: nu
Scop
Natura contractului: Produse
Clasificarea principală (cpv): 44911000 Marmură şi piatră calcaroasă de construcţie
Clasificare suplimentară (cpv): 18110000 Îmbrăcăminte de uz profesional, 18143000 Echipamente de protecţie, 24951100 Lubrifianţi, 31000000 Maşini, aparate, echipamente şi consumabile electrice; iluminat, 31711140 Electrozi, 39224210 Pensule pentru zugrăvit interior, 44110000 Materiale de construcţii, 44115210 Materiale pentru instalaţii de apă şi canalizare, 44167110 Flanşe, 44510000 Scule, 44530000 Dispozitive de fixare, 44800000 Vopsele, lacuri şi masticuri, 45422000 Lucrări de dulgherie
Identificator intern: 1
Opțiuni:
Identificator intern: 2
Clasificarea principală (cpv): 44115210 Materiale pentru instalaţii de apă şi canalizare
Identificator intern: 3
Clasificarea principală (cpv): 44110000 Materiale de construcţii
Identificator intern: 4
Clasificarea principală (cpv): 31000000 Maşini, aparate, echipamente şi consumabile electrice; iluminat
Identificator intern: 5
Clasificarea principală (cpv): 44510000 Scule
Clasificare suplimentară (cpv): 18110000 Îmbrăcăminte de uz profesional, 18143000 Echipamente de protecţie, 24951100 Lubrifianţi, 31711140 Electrozi, 44167110 Flanşe, 44530000 Dispozitive de fixare
Identificator intern: 6
Clasificarea principală (cpv): 44800000 Vopsele, lacuri şi masticuri
Clasificare suplimentară (cpv): 39224210 Pensule pentru zugrăvit interior, 44510000 Scule
Identificator intern: 7
Natura contractului: Lucrări
Clasificarea principală (cpv): 45422000 Lucrări de dulgherie
2. Postup
Postup
Interný identifikátor: 154/26
Druh postupu: Verejná súťaž
Postup je zrýchlený: nie
Druh zmluvy: Tovary
Hlavná klasifikácia (cpv): 44911000 Mramor a vápenatý stavebný kameň
Doplňujúca klasifikácia (cpv): 18110000 Pracovné odevy, 18143000 Ochranný výstroj, 24951100 Mazacie oleje, 31000000 Elektrické stroje, prístroje, zariadenia a spotrebný tovar; osvetlenie, 31711140 Elektródy, 39224210 Maliarske štetce, 44110000 Konštrukčné materiály, 44115210 Klampiarske materiály, 44167110 Príruby, 44510000 Nástroje, 44530000 Upínadlá/spony, 44800000 Náterové farby, laky a tmely, 45422000 Tesárske montážne práce
5. Časť
Časť: LOT-0001
Interný identifikátor: 1
Časť: LOT-0002
Interný identifikátor: 2
Hlavná klasifikácia (cpv): 44115210 Klampiarske materiály
Časť: LOT-0003
Interný identifikátor: 3
Hlavná klasifikácia (cpv): 44110000 Konštrukčné materiály
Časť: LOT-0004
Interný identifikátor: 4
Hlavná klasifikácia (cpv): 31000000 Elektrické stroje, prístroje, zariadenia a spotrebný tovar; osvetlenie
Časť: LOT-0005
Interný identifikátor: 5
Hlavná klasifikácia (cpv): 44510000 Nástroje
Doplňujúca klasifikácia (cpv): 18110000 Pracovné odevy, 18143000 Ochranný výstroj, 24951100 Mazacie oleje, 31711140 Elektródy, 44167110 Príruby, 44530000 Upínadlá/spony
Časť: LOT-0006
Interný identifikátor: 6
Hlavná klasifikácia (cpv): 44800000 Náterové farby, laky a tmely
Doplňujúca klasifikácia (cpv): 39224210 Maliarske štetce, 44510000 Nástroje
Časť: LOT-0007
Interný identifikátor: 7
Druh zmluvy: Práce
Hlavná klasifikácia (cpv): 45422000 Tesárske montážne práce
2. Postopek
Postopek
Notranji identifikator: 154/26
Vrsta postopka: Odprti postopek
Postopek je pospešen: ne
Namen
Vrsta javnega naročila: Blago
Glavna klasifikacijska oznaka (cpv): 44911000 Marmor in apnenčast gradbeni kamen
Dodatna klasifikacija (cpv): 18110000 Poklicna oblačila, 18143000 Oprema za zaščito, 24951100 Maziva, 31000000 Električni stroji, aparati, oprema in potrošno blago; razsvetljava, 31711140 Elektrode, 39224210 Pleskarski čopiči, 44110000 Material za gradnjo, 44115210 Kleparske potrebščine, 44167110 Pasnice, 44510000 Orodje, 44530000 Spojni elementi, 44800000 Barve, laki in tesnilne mase, 45422000 Tesarska dela
5. Sklop
Sklop: LOT-0001
Notranji identifikator: 1
Sklop: LOT-0002
Notranji identifikator: 2
Glavna klasifikacijska oznaka (cpv): 44115210 Kleparske potrebščine
Sklop: LOT-0003
Notranji identifikator: 3
Glavna klasifikacijska oznaka (cpv): 44110000 Material za gradnjo
Sklop: LOT-0004
Notranji identifikator: 4
Glavna klasifikacijska oznaka (cpv): 31000000 Električni stroji, aparati, oprema in potrošno blago; razsvetljava
Sklop: LOT-0005
Notranji identifikator: 5
Glavna klasifikacijska oznaka (cpv): 44510000 Orodje
Dodatna klasifikacija (cpv): 18110000 Poklicna oblačila, 18143000 Oprema za zaščito, 24951100 Maziva, 31711140 Elektrode, 44167110 Pasnice, 44530000 Spojni elementi
Sklop: LOT-0006
Notranji identifikator: 6
Glavna klasifikacijska oznaka (cpv): 44800000 Barve, laki in tesnilne mase
Dodatna klasifikacija (cpv): 39224210 Pleskarski čopiči, 44510000 Orodje
Sklop: LOT-0007
Notranji identifikator: 7
Vrsta javnega naročila: Gradnje
Glavna klasifikacijska oznaka (cpv): 45422000 Tesarska dela
2. Förfarande
Förfarande
Intern identifierare: 154/26
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Varor
Huvudklassificering (cpv): 44911000 Marmor och kalkhaltig byggnadssten
Ytterligare klassificering (cpv): 18110000 Arbetskläder för män, 18143000 Skyddskläder, 24951100 Smörjmedel, 31000000 Elektriska maskiner, apparater och förbrukningsvaror samt elektrisk utrustning; belysning, 31711140 Elektroder, 39224210 Målarpenslar, 44110000 Konstruktionsmaterial, 44115210 Sanitetsmaterial, 44167110 Flänsar, 44510000 Verktyg, 44530000 Fästen för industriellt bruk, 44800000 Färger, fernissor och mastix, 45422000 Timmer- och snickeriarbeten
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0001
Intern identifierare: 1
Optioner:
Del (anbudsområde): LOT-0002
Intern identifierare: 2
Huvudklassificering (cpv): 44115210 Sanitetsmaterial
Del (anbudsområde): LOT-0003
Intern identifierare: 3
Huvudklassificering (cpv): 44110000 Konstruktionsmaterial
Del (anbudsområde): LOT-0004
Intern identifierare: 4
Huvudklassificering (cpv): 31000000 Elektriska maskiner, apparater och förbrukningsvaror samt elektrisk utrustning; belysning
Del (anbudsområde): LOT-0005
Intern identifierare: 5
Huvudklassificering (cpv): 44510000 Verktyg
Ytterligare klassificering (cpv): 18110000 Arbetskläder för män, 18143000 Skyddskläder, 24951100 Smörjmedel, 31711140 Elektroder, 44167110 Flänsar, 44530000 Fästen för industriellt bruk
Del (anbudsområde): LOT-0006
Intern identifierare: 6
Huvudklassificering (cpv): 44800000 Färger, fernissor och mastix
Ytterligare klassificering (cpv): 39224210 Målarpenslar, 44510000 Verktyg
Del (anbudsområde): LOT-0007
Intern identifierare: 7
Kontraktets art: Byggentreprenader
Huvudklassificering (cpv): 45422000 Timmer- och snickeriarbeten