2. Процедура
Процедура
Заглавие: Przewóz z opieką uczniów z niepełnosprawnością z terenu Gminy Siechnice do placówek oświatowych w roku szkolnym 2026/2027
Описание: Przewóz z opieką uczniów z niepełnosprawnością z terenu Gminy Siechnice do placówek oświatowych w roku szkolnym 2026/2027 realizowany na 6 trasach
Вид процедура: Открита
Процедурата се ускорява: не
Цел
Естество на поръчката: Услуги
Основна класификация (cpv): 60100000 Пътни транспортни услуги
5. Обособена позиция
Обособена позиция: LOT-0001
Варианти:
Описание на опциите: brak
2. Procedure
Procedure
Udbudsprocedure: Offentligt udbud
Proceduren er en hasteprocedure: nej
Formål
Kontraktens hovedformål: Tjenesteydelser
Primær klassifikation (cpv): 60100000 Vejtransport
5. Delkontrakt
Delkontrakt: LOT-0001
Valgmuligheder:
Beskrivelse af optioner: brak
393299-2026 - Διαγωνισμός
Προκήρυξη σύμβασης ή σύμβασης παραχώρησης — τυποποιημένο καθεστώς
Υπηρεσίες
2. Διαδικασία
Διαδικασία
Είδος διαδικασίαςΑνοικτή
Η διαδικασία επιταχύνεταιόχι
Σκοπός
Χαρακτήρας της σύμβασηςΥπηρεσίες
Κύρια ταξινόμηση (cpv): 60100000 Υπηρεσίες οδικών μεταφορών
5. Παρτίδα
ΠαρτίδαLOT-0001
Επιλογές
Περιγραφή των επιλογώνbrak
393299-2026 - Competition
Contract or concession notice – standard regime
Services
Type of procedureOpen
The procedure is acceleratedno
Purpose
Main nature of the contractServices
Main classification (cpv): 60100000 Road transport services
5. Lot
LotLOT-0001
Options
Description of the optionsbrak
393299-2026 - Licitación
Polonia – Servicios de transporte por carretera – Przewóz z opieką uczniów z niepełnosprawnością z terenu Gminy Siechnice do placówek oświatowych w roku szkolnym 2026/2027
Anuncio de contrato o de concesión. Régimen normal
Servicios
2. Procedimiento
Procedimiento
Tipo de procedimientoAbierto
El procedimiento está aceleradono
Finalidad
Naturaleza del contratoServicios
Clasificación principal (cpv): 60100000 Servicios de transporte por carretera
5. Lote
LoteLOT-0001
Opciones
Descripción de las opcionesbrak
393299-2026 - Kilpailu
Hankintailmoitus tai käyttöoikeussopimusta koskeva ilmoitus – vakiojärjestelmä
Palvelut
2. Menettely
Menettely
Menettelyn tyyppiAvoin
Käytetään nopeutettua menettelyäei
Tarkoitus
Pääasiallinen hankintalajiPalvelut
Pääasiallinen luokitus (cpv): 60100000 Tieliikennepalvelut
5. Osa
OsaLOT-0001
Optiot
Optioiden kuvausbrak
2. Procédure
Procédure
Type de procédure: Ouverte
La procédure est accélérée: non
Objet
Nature principale du marché: Services
Nomenclature principale (cpv): 60100000 Services de transport routier
Lot: LOT-0001
Options:
Description des options: brak
393299-2026 - Gara
Bando di gara o di concessione – regime ordinario
Servizi
2. Procedura
Procedura
Tipo di proceduraAperta
La procedura è acceleratano
Finalità
Natura dell'appaltoServizi
Classificazione principale (cpv): 60100000 Servizi di trasporto terrestre
5. Lotto
LottoLOT-0001
Opzioni
Descrizione delle opzionibrak
2. Procedūra
Procedūra
Procedūras veids: Atklāta
Procedūra ir paātrināta: nē
Mērķis
Līguma veids: Pakalpojumi
Galvenā klasifikācija (cpv): 60100000 Autotransporta pakalpojumi
5. Daļa
Daļa: LOT-0001
Iespējas:
Opciju apraksts: brak
Type procedure: Openbaar
De procedure wordt versneld: neen
Doel
Aard van het contract: Diensten
Belangrijkste classificatie (cpv): 60100000 Wegvervoersdiensten
5. Perceel
Perceel: LOT-0001
Opties:
Beschrijving van de opties: brak
393299-2026 - Procedura konkurencyjna
Ogłoszenie o zamówieniu lub ogłoszenie o koncesji – tryb standardowy
Usługi
Rodzaj proceduryOtwarta
Procedura jest przyspieszonanie
Przeznaczenie
Charakter zamówieniaUsługi
Główna klasyfikacja (cpv): 60100000 Usługi w zakresie transportu drogowego
5. Część zamówienia
Część zamówieniaLOT-0001
Opcje
Opis opcjibrak
2. Procedură
Procedură
Tip de procedură: Deschisă
Procedura este accelerată: nu
Scop
Natura contractului: Servicii
Clasificarea principală (cpv): 60100000 Servicii de transport rutier
Opțiuni:
Descrierea opțiunilor: brak
393299-2026 - Konkurrensutsättning
Meddelande om upphandling eller koncession – standardsystem
Tjänster
2. Förfarande
Förfarande
Typ av förfarandeÖppet
Förfarandet är påskyndatnej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets artTjänster
Huvudklassificering (cpv): 60100000 Vägtransporter
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde)LOT-0001
Optioner
Beskrivning av alternativenbrak