Цел
Естество на поръчката: Доставки
Основна класификация (cpv): 33600000 Фармацевтични продукти
Място на изпълнение
Пощенски адрес: ul. Sadowa 9
Град: Przasnysz
Пощенски код: 06-300
Административно-териториална единица на държавата (NUTS): Ostrołęcki (PL924)
Formål
Kontraktens hovedformål: Varer
Primær klassifikation (cpv): 33600000 Lægemidler
Udførelsessted
Postadresse: ul. Sadowa 9
By: Przasnysz
Postnummer: 06-300
Landsdel (NUTS): Ostrołęcki (PL924)
393320-2026 - Wettbewerb
Polen – Arzneimittel – Dostawa leków
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelDostawa leków
BeschreibungDostawa leków dla SPZZOZ w Przasnyszu
Interne KennungSPZZOZ.ZP/47/2026
VerfahrensartOffenes Verfahren
Zweck
Art des AuftragsLieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 33600000 Arzneimittel
5. Los
LosLOT-0001
TitelPakiet 1 - Program lekowy
BeschreibungPakiet 1 - Program lekowy. Pakiet składa się z 1 pozycji.
Interne KennungPakiet 1
LosLOT-0002
TitelPakiet 2 - Program lekowy
BeschreibungPakiet 2 - Program lekowy. Pakiet składa się z 1 pozycji.
Interne KennungPakiet 2
LosLOT-0003
TitelPakiet 3 - Program lekowy
BeschreibungPakiet 3 - Program lekowy. Pakiet składa się z 1 pozycji.
Interne KennungPakiet 3
Σκοπός
Χαρακτήρας της σύμβασης: Αγαθά
Κύρια ταξινόμηση (cpv): 33600000 Φαρμακευτικά προϊόντα
Τόπος εκτέλεσης
Ταχυδρομική διεύθυνση: ul. Sadowa 9
Πόλη: Przasnysz
Ταχυδρομικός κώδικας: 06-300
Υποδιαίρεση χώρας (NUTS): Ostrołęcki (PL924)
Finalidad
Naturaleza del contrato: Suministros
Clasificación principal (cpv): 33600000 Productos farmacéuticos
Lugar de ejecución
Dirección postal: ul. Sadowa 9
Localidad: Przasnysz
Código postal: 06-300
Subdivisión del país (NUTS): Ostrołęcki (PL924)
Eesmärk
Lepingu olemus: Asjad
Peamine liigitus (cpv): 33600000 Ravimid
Lepingu täitmise koht
Postiaadress: ul. Sadowa 9
Linn: Przasnysz
Sihtnumber: 06-300
Tarkoitus
Pääasiallinen hankintalaji: Tavarahankinnat
Pääasiallinen luokitus (cpv): 33600000 Farmaseuttiset tuotteet
Suorituspaikka
Postiosoite: ul. Sadowa 9
Postitoimipaikka: Przasnysz
Postinumero: 06-300
Cuspóir
Cineál an chonartha: Soláthairtí
Príomhaicmiú (cpv): 33600000 Pharmaceutical products
An áit feidhmíochta
Seoladh poist: ul. Sadowa 9
Baile: Przasnysz
Cód poist: 06-300
Foroinn tíre (NUTS): Ostrołęcki (PL924)
Cél
A szerződés jellege: Árubeszerzés
Fő osztályozás (cpv): 33600000 Gyógyszerészeti termékek
A teljesítés helye
Postacím: ul. Sadowa 9
Város: Przasnysz
Irányítószám: 06-300
393320-2026 - Gara
Polonia – Prodotti farmaceutici – Dostawa leków
Bando di gara o di concessione – regime ordinario
Forniture
2. Procedura
Procedura
TitoloDostawa leków
Identificativo internoSPZZOZ.ZP/47/2026
Tipo di proceduraAperta
Finalità
Natura dell'appaltoForniture
Classificazione principale (cpv): 33600000 Prodotti farmaceutici
5. Lotto
LottoLOT-0001
TitoloPakiet 1 - Program lekowy
Identificativo internoPakiet 1
LottoLOT-0002
TitoloPakiet 2 - Program lekowy
Identificativo internoPakiet 2
LottoLOT-0003
TitoloPakiet 3 - Program lekowy
Identificativo internoPakiet 3
Tikslas
Sutarties objektas: Prekės
Pagrindinis klasifikacijos kodas (cpv): 33600000 Farmacijos produktai
Sutarties vykdymo vieta
Pašto adresas: ul. Sadowa 9
Miestas: Przasnysz
Pašto kodas: 06-300
Šalies administracinis vienetas (NUTS): Ostrołęcki (PL924)
Mērķis
Līguma veids: Piegādes
Galvenā klasifikācija (cpv): 33600000 Farmācijas izstrādājumi
Izpildes vieta
Pasta adrese: ul. Sadowa 9
Pilsēta: Przasnysz
Pasta indekss: 06-300
Valsts apakšiedalījums (NUTS): Ostrołęcki (PL924)
Przeznaczenie
Charakter zamówienia: Dostawy
Główna klasyfikacja (cpv): 33600000 Produkty farmaceutyczne
Miejsce realizacji
Adres pocztowy: ul. Sadowa 9
Miejscowość: Przasnysz
Kod pocztowy: 06-300
Finalidade
Natureza do contrato: Fornecimentos
Classificação principal (cpv): 33600000 Produtos farmacêuticos
Local de execução
Endereço postal: ul. Sadowa 9
Cidade: Przasnysz
Scop
Natura contractului: Produse
Clasificarea principală (cpv): 33600000 Produse farmaceutice
Locul de executare
Adresă poștală: ul. Sadowa 9
Localitate: Przasnysz
Cod poștal: 06-300
Subdiviziunea țării (NUTS): Ostrołęcki (PL924)
Účel
Druh zmluvy: Tovary
Hlavná klasifikácia (cpv): 33600000 Farmaceutické výrobky
Miesto plnenia
Poštová adresa: ul. Sadowa 9
Mesto: Przasnysz
PSČ: 06-300
Nižšia územná jednotka krajiny (NUTS): Ostrołęcki (PL924)
Namen
Vrsta javnega naročila: Blago
Glavna klasifikacijska oznaka (cpv): 33600000 Farmacevtski proizvodi
Kraj izvajanja
Poštni naslov: ul. Sadowa 9
Poštna številka: 06-300