2. Процедура
Процедура
Заглавие: Dostawa trzyfunkcyjnego samochodu ciśnieniowego
Описание: Przedmiotem zamówienia jest dostawa fabrycznie nowego pojazdu specjalistycznego, trzyfunkcyjnego do czyszczenia kanalizacji metodą hydrodynamiczną wyposażonego w system odzysku wody i w sterowanie zabudową zautomatyzowane za pomocą urządzenia sterującego w technologii CanBus podłączonego do szyny CanBus podwozia. Magistrala CanBus ma być odpowiedzialna i ma umożliwiać zdalne i zautomatyzowane uruchamianie funkcji roboczych zabudowy oraz ich nadzór.
Вътрешен идентификатор: 06/NWK/K/2026
Вид процедура: Открита
Процедурата се ускорява: не
Цел
Естество на поръчката: Доставки
Основна класификация (cpv): 34114000 Превозни средства със специално предназначение
Допълнителна класификация (cpv): 34144500 Превозни средства за отпадъци и отпадни води, 42997200 Машини за почистване на вътрешната повърхност на нефтопроводите
5. Обособена позиция
Обособена позиция: LOT-0001
393327-2026 - Zadávání
Polsko – Specializovaná vozidla – Dostawa trzyfunkcyjnego samochodu ciśnieniowego
Oznámení o zahájení zadávacího nebo koncesního řízení – standardní režim
Dodávky
2. Řízení
Řízení
Interní identifikátor06/NWK/K/2026
Typ řízeníOtevřené
Řízení se zrychlíne
Účel
Charakter smlouvyDodávky
Hlavní klasifikace (cpv): 34114000 Specializovaná vozidla
Další klasifikace (cpv): 34144500 Vozidla pro svoz odpadků a odpadních vod, 42997200 Stroje pro čištění vnitřních povrchů potrubí
5. Část
ČástLOT-0001
Purpose
Main nature of the contract: Supplies
Main classification (cpv): 34114000 Specialist vehicles
Additional classification (cpv): 34144500 Vehicles for refuse and sewage, 42997200 Machines for cleaning the internal surface of pipelines
Place of performance
Postal address: ul. Powstańców Śl. 54
Town: Antoniów
Postcode: 46-040
393327-2026 - Licitación
Anuncio de contrato o de concesión. Régimen normal
Suministros
2. Procedimiento
Procedimiento
Identificador interno06/NWK/K/2026
Tipo de procedimientoAbierto
El procedimiento está aceleradono
Finalidad
Naturaleza del contratoSuministros
Clasificación principal (cpv): 34114000 Vehículos especiales
Clasificación adicional (cpv): 34144500 Vehículos para desperdicios y aguas residuales, 42997200 Máquinas para la limpieza de la superficie interior de conducciones
5. Lote
LoteLOT-0001
2. Procédure
Procédure
Identifiant interne: 06/NWK/K/2026
Type de procédure: Ouverte
La procédure est accélérée: non
Objet
Nature principale du marché: Fournitures
Nomenclature principale (cpv): 34114000 Véhicules à usage spécial
Nomenclature complémentaire (cpv): 34144500 Véhicules pour ordures et eaux usées, 42997200 Machines de nettoyage de la surface intérieure de pipelines
5. Lot
Lot: LOT-0001
2. Postupak
Postupak
Interna identifikacijska oznaka: 06/NWK/K/2026
Vrsta postupka: Otvoren
Postupak je ubrzan: ne
Svrha
Priroda ugovora: Roba
Glavna klasifikacija (cpv): 34114000 Vozila za posebne namjene
Dodatna klasifikacija (cpv): 34144500 Vozila za odvoz smeća i fekalija, 42997200 Strojevi za čišćenje unutarnjih površina cjevovoda
5. Grupa
Grupa: LOT-0001
2. Procedura
Procedura
Identificativo interno: 06/NWK/K/2026
Tipo di procedura: Aperta
La procedura è accelerata: no
Finalità
Natura dell'appalto: Forniture
Classificazione principale (cpv): 34114000 Autovetture speciali
Classificazione aggiuntiva (cpv): 34144500 Autoveicoli per il trasporto di rifiuti e acque residue, 42997200 Macchine per la pulizia della superficie interna delle condutture
5. Lotto
Lotto: LOT-0001
393327-2026 - Konkursas
Lenkija – Specialiosios transporto priemonės – Dostawa trzyfunkcyjnego samochodu ciśnieniowego
Skelbimas apie pirkimą arba koncesiją. Įprasta tvarka
Prekės
2. Procedūra
Procedūra
Vidaus identifikatorius06/NWK/K/2026
Pirkimo būdasAtviras
Procedūra pagreitintane
Tikslas
Sutarties objektasPrekės
Pagrindinis klasifikacijos kodas (cpv): 34114000 Specialiosios transporto priemonės
Kiti klasifikacijos kodai (cpv): 34144500 Transporto priemonės atliekoms ir nuotekoms vežti, 42997200 Vamzdynų vidinio paviršiaus valymo mašinos
5. Pirkimo dalis
Pirkimo dalisLOT-0001
393327-2026 - Mededinging
Aankondiging van een opdracht of concessie – standaardregeling
Leveringen
2. Procedure
Procedure
Interne identificatiecode06/NWK/K/2026
Type procedureOpenbaar
De procedure wordt versneldneen
Doel
Aard van het contractLeveringen
Belangrijkste classificatie (cpv): 34114000 Speciale voertuigen
Aanvullende classificatie (cpv): 34144500 Voertuigen voor werkzaamheden in verband met vast afval en afvalwater, 42997200 Machines voor reiniging van de binnenkant van pijpleidingen
5. Perceel
PerceelLOT-0001
Wewnętrzny identyfikator: 06/NWK/K/2026
Rodzaj procedury: Otwarta
Procedura jest przyspieszona: nie
Przeznaczenie
Charakter zamówienia: Dostawy
Główna klasyfikacja (cpv): 34114000 Pojazdy specjalne
Dodatkowa klasyfikacja (cpv): 34144500 Pojazdy do transportu odpadów i ścieków, 42997200 Maszyny do czyszczenia wewnętrznej powierzchni rurociągów
5. Część zamówienia
Część zamówienia: LOT-0001
2. Procedimento
Procedimento
Identificador interno: 06/NWK/K/2026
Tipo de procedimento: Aberto
O procedimento é acelerado: não
Finalidade
Natureza do contrato: Fornecimentos
Classificação principal (cpv): 34114000 Veículos para usos especiais
Classificação adicional (cpv): 34144500 Veículos para resíduos e águas residuais, 42997200 Máquinas para limpeza interna de condutas de longa distância
Lote: LOT-0001
2. Postup
Postup
Interný identifikátor: 06/NWK/K/2026
Druh postupu: Verejná súťaž
Postup je zrýchlený: nie
Druh zmluvy: Tovary
Hlavná klasifikácia (cpv): 34114000 Špeciálne vozidlá
Doplňujúca klasifikácia (cpv): 34144500 Vozidlá na smeti a odpadové vody, 42997200 Stroje na čistenie vnútorných povrchov diaľkovodných potrubí
5. Časť
Časť: LOT-0001
393327-2026 - Konkurrensutsättning
Meddelande om upphandling eller koncession – standardsystem
Varor
2. Förfarande
Förfarande
Intern identifierare06/NWK/K/2026
Typ av förfarandeÖppet
Förfarandet är påskyndatnej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets artVaror
Huvudklassificering (cpv): 34114000 Specialfordon
Ytterligare klassificering (cpv): 34144500 Fordon för avfall och avloppsvatten, 42997200 Maskiner för rengöring av insidan av rörledningar
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde)LOT-0001