393377-2026 - Състезателна процедура
Литвa – Услуги по третиране на утайници – Naftos gaudyklių, lietaus vamzdynų valymo ir priežiūros paslaugos
Обявление за поръчка или концесия – стандартен режим
Услуги
2. Процедура
Процедура
ЗаглавиеNaftos gaudyklių, lietaus vamzdynų valymo ir priežiūros paslaugos
ОписаниеŠiuo pirkimu Perkančioji organizacija siekia įsigyti naftos produktų gaudyklių, lietaus vamzdynų priežiūros, valymo ir ištuštinimo paslaugas administruojamuose objektuose.
Вид процедураОткрита
Процедурата се ускоряване
Цел
Естество на поръчкатаУслуги
Основна класификация (cpv): 90440000 Услуги по третиране на утайници
5. Обособена позиция
Обособена позицияLOT-0001
ЗаглавиеNaftos produktų gaudyklių, lietaus vamzdynų priežiūros, valymo ir ištuštinimo paslaugos (MĮAC)
Вътрешен идентификатор1
Обособена позицияLOT-0002
ЗаглавиеNaftos produktų gaudyklių, lietaus vamzdynų priežiūros, valymo ir ištuštinimo paslaugos (PRĮAC)
Вътрешен идентификатор2
Обособена позицияLOT-0003
ЗаглавиеNaftos produktų gaudyklių, lietaus vamzdynų priežiūros, valymo ir ištuštinimo paslaugos (RĮAC)
Вътрешен идентификатор3
2. Verfahren
Verfahren
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 90440000 Reinigung von Klärgruben
5. Los
Los: LOT-0001
Interne Kennung: 1
Los: LOT-0002
Interne Kennung: 2
Los: LOT-0003
Interne Kennung: 3
2. Procedimiento
Procedimiento
Tipo de procedimiento: Abierto
El procedimiento está acelerado: no
Finalidad
Naturaleza del contrato: Servicios
Clasificación principal (cpv): 90440000 Servicios de tratamiento de pozos negros
5. Lote
Lote: LOT-0001
Identificador interno: 1
Lote: LOT-0002
Identificador interno: 2
Lote: LOT-0003
Identificador interno: 3
2. Menetlus
Menetlus
Menetluse liik: Avatud
Kiirendatud menetlus: ei
Eesmärk
Lepingu olemus: Teenused
Peamine liigitus (cpv): 90440000 Heitmekogumiskaevude käitlusteenused
5. Osa
Osa: LOT-0001
Sisemine tunnus: 1
Osa: LOT-0002
Sisemine tunnus: 2
Osa: LOT-0003
Sisemine tunnus: 3
2. Menettely
Menettely
Menettelyn tyyppi: Avoin
Käytetään nopeutettua menettelyä: ei
Tarkoitus
Pääasiallinen hankintalaji: Palvelut
Pääasiallinen luokitus (cpv): 90440000 Likakaivojen käsittelypalvelut
Sisäinen tunniste: 1
Sisäinen tunniste: 2
Sisäinen tunniste: 3
2. Nós imeachta
Nós imeachta
An cineál nóis imeachta: Oscailte
Tá an nós imeachta á bhrostú: níl
Cuspóir
Cineál an chonartha: Seirbhísí
Príomhaicmiú (cpv): 90440000 Treatment services of cesspools
5. Luchtóg
Luchtóg: LOT-0001
Aitheantóir inmheánach: 1
Luchtóg: LOT-0002
Aitheantóir inmheánach: 2
Luchtóg: LOT-0003
Aitheantóir inmheánach: 3
2. Postupak
Postupak
Vrsta postupka: Otvoren
Postupak je ubrzan: ne
Svrha
Priroda ugovora: Usluge
Glavna klasifikacija (cpv): 90440000 Usluge čišćenja septičkih jama
5. Grupa
Grupa: LOT-0001
Interna identifikacijska oznaka: 1
Grupa: LOT-0002
Interna identifikacijska oznaka: 2
Grupa: LOT-0003
Interna identifikacijska oznaka: 3
2. Eljárás
Eljárás
Az eljárás típusa: Nyitott
Az eljárás gyorsított: nem
Cél
A szerződés jellege: Szolgáltatásmegrendelés
Fő osztályozás (cpv): 90440000 Emésztőgödör-kezelési szolgáltatások
5. Rész
Rész: LOT-0001
Belső azonosító: 1
Rész: LOT-0002
Belső azonosító: 2
Rész: LOT-0003
Belső azonosító: 3
393377-2026 - Konkurss
Lietuva – Atkritumu bedru attīrīšanas pakalpojumi – Naftos gaudyklių, lietaus vamzdynų valymo ir priežiūros paslaugos
Paziņojums par līgumu vai paziņojums par koncesiju — standarta režīms
Pakalpojumi
2. Procedūra
Procedūra
Procedūras veidsAtklāta
Procedūra ir paātrināta
Mērķis
Līguma veidsPakalpojumi
Galvenā klasifikācija (cpv): 90440000 Atkritumu bedru attīrīšanas pakalpojumi
5. Daļa
DaļaLOT-0001
Iekšējais identifikators1
DaļaLOT-0002
Iekšējais identifikators2
DaļaLOT-0003
Iekšējais identifikators3
393377-2026 - Mededinging
Litouwen – Diensten voor behandeling van beerputten – Naftos gaudyklių, lietaus vamzdynų valymo ir priežiūros paslaugos
Aankondiging van een opdracht of concessie – standaardregeling
Diensten
2. Procedure
Procedure
Type procedureOpenbaar
De procedure wordt versneldneen
Doel
Aard van het contractDiensten
Belangrijkste classificatie (cpv): 90440000 Diensten voor behandeling van beerputten
5. Perceel
PerceelLOT-0001
Interne identificatiecode1
PerceelLOT-0002
Interne identificatiecode2
PerceelLOT-0003
Interne identificatiecode3
393377-2026 - Procedura konkurencyjna
Litwa – Usługi uzdatniania basenów septycznych – Naftos gaudyklių, lietaus vamzdynų valymo ir priežiūros paslaugos
Ogłoszenie o zamówieniu lub ogłoszenie o koncesji – tryb standardowy
Usługi
2. Procedura
Procedura
Rodzaj proceduryOtwarta
Procedura jest przyspieszonanie
Przeznaczenie
Charakter zamówieniaUsługi
Główna klasyfikacja (cpv): 90440000 Usługi uzdatniania basenów septycznych
5. Część zamówienia
Część zamówieniaLOT-0001
Wewnętrzny identyfikator1
Część zamówieniaLOT-0002
Wewnętrzny identyfikator2
Część zamówieniaLOT-0003
Wewnętrzny identyfikator3
2. Procedimento
Procedimento
Tipo de procedimento: Aberto
O procedimento é acelerado: não
Finalidade
Natureza do contrato: Serviços
Classificação principal (cpv): 90440000 Serviços de tratamento de latrinas
2. Förfarande
Förfarande
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Tjänster
Huvudklassificering (cpv): 90440000 Rening av kloakbrunnar
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0001
Intern identifierare: 1
Del (anbudsområde): LOT-0002
Intern identifierare: 2
Del (anbudsområde): LOT-0003
Intern identifierare: 3