See the notice on TED website
2. Процедура
Процедура
Заглавие: Dostawa zestawów do dializy otrzewnowej
Описание: Dostawa zestawów do dializy otrzewnowej zgodnie z dokumentami zamówienia
Вид процедура: Открита
Процедурата се ускорява: не
Цел
Естество на поръчката: Доставки
Основна класификация (cpv): 33181520 Консумативи за бъбречна диализа
5. Обособена позиция
Обособена позиция: LOT-0001
Заглавие: Dostawa zestawów do dializy otrzewnowej - część 1
Описание: Przedmiotem zamówienia jest sukcesywna dostawa zestawów do ciągłej i automatycznej dializy otrzewnowej zgodnie z opisem dokumentów zamówienia.
Обособена позиция: LOT-0002
Заглавие: Dostawa zestawów do dializy otrzewnowej - część 2
Описание: Przedmiotem zamówienia jest sukcesywna dostawa zestawów do ciągłej i automatycznej dializy otrzewnowej zgodnie z opisem dokumentów zamówienia - część 2.
Обособена позиция: LOT-0003
Заглавие: Dostawa zestawów do dializy otrzewnowej - część 3
Описание: Przedmiotem zamówienia jest sukcesywna dostawa zestawów do ciągłej i automatycznej dializy otrzewnowej zgodnie z opisem dokumentów zamówienia - część 3.
2. Řízení
Řízení
Typ řízení: Otevřené
Řízení se zrychlí: ne
Účel
Charakter smlouvy: Dodávky
Hlavní klasifikace (cpv): 33181520 Spotřební zboží pro renální dialýzu
5. Část
Část: LOT-0001
Část: LOT-0002
Část: LOT-0003
2. Verfahren
Verfahren
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 33181520 Verbrauchsmaterial für Nierendialyse
5. Los
Los: LOT-0001
Los: LOT-0002
Los: LOT-0003
2. Διαδικασία
Διαδικασία
Είδος διαδικασίας: Ανοικτή
Η διαδικασία επιταχύνεται: όχι
Σκοπός
Χαρακτήρας της σύμβασης: Αγαθά
Κύρια ταξινόμηση (cpv): 33181520 Αναλώσιμα υλικά διάλυσης νεφρών
5. Παρτίδα
Παρτίδα: LOT-0001
Παρτίδα: LOT-0002
Παρτίδα: LOT-0003
393399-2026 - Competition
Poland – Renal dialysis consumables – Dostawa zestawów do dializy otrzewnowej
Contract or concession notice – standard regime
Supplies
2. Procedure
Procedure
Type of procedureOpen
The procedure is acceleratedno
Purpose
Main nature of the contractSupplies
Main classification (cpv): 33181520 Renal dialysis consumables
5. Lot
LotLOT-0001
LotLOT-0002
LotLOT-0003
2. Procedimiento
Procedimiento
Tipo de procedimiento: Abierto
El procedimiento está acelerado: no
Finalidad
Naturaleza del contrato: Suministros
Clasificación principal (cpv): 33181520 Productos consumibles para diálisis renal
5. Lote
Lote: LOT-0001
Lote: LOT-0002
Lote: LOT-0003
2. Menetlus
Menetlus
Menetluse liik: Avatud
Kiirendatud menetlus: ei
Eesmärk
Lepingu olemus: Asjad
Peamine liigitus (cpv): 33181520 Neerudialüüsi tarbekaubad
5. Osa
Osa: LOT-0001
Osa: LOT-0002
Osa: LOT-0003
2. Menettely
Menettely
Menettelyn tyyppi: Avoin
Käytetään nopeutettua menettelyä: ei
Tarkoitus
Pääasiallinen hankintalaji: Tavarahankinnat
Pääasiallinen luokitus (cpv): 33181520 Munuaisdialyysiin tarkoitetut kulutustarvikkeet
2. Procédure
Procédure
Type de procédure: Ouverte
La procédure est accélérée: non
Objet
Nature principale du marché: Fournitures
Nomenclature principale (cpv): 33181520 Consommables pour dialyse rénale
Lot: LOT-0001
Lot: LOT-0002
Lot: LOT-0003
2. Nós imeachta
Nós imeachta
An cineál nóis imeachta: Oscailte
Tá an nós imeachta á bhrostú: níl
Cuspóir
Cineál an chonartha: Soláthairtí
Príomhaicmiú (cpv): 33181520 Renal dialysis consumables
5. Luchtóg
Luchtóg: LOT-0001
Luchtóg: LOT-0002
Luchtóg: LOT-0003
2. Postupak
Postupak
Vrsta postupka: Otvoren
Postupak je ubrzan: ne
Svrha
Priroda ugovora: Roba
Glavna klasifikacija (cpv): 33181520 Potrošni materijal za renalnu dijalizu
5. Grupa
Grupa: LOT-0001
Grupa: LOT-0002
Grupa: LOT-0003
2. Procedura
Procedura
Tipo di procedura: Aperta
La procedura è accelerata: no
Finalità
Natura dell'appalto: Forniture
Classificazione principale (cpv): 33181520 Materiale di consumo per dialisi renale
5. Lotto
Lotto: LOT-0001
Lotto: LOT-0002
Lotto: LOT-0003
2. Procedūra
Procedūra
Pirkimo būdas: Atviras
Procedūra pagreitinta: ne
Tikslas
Sutarties objektas: Prekės
Pagrindinis klasifikacijos kodas (cpv): 33181520 Hemodializės medžiagos
5. Pirkimo dalis
Pirkimo dalis: LOT-0001
Pirkimo dalis: LOT-0002
Pirkimo dalis: LOT-0003
Procedūras veids: Atklāta
Procedūra ir paātrināta: nē
Mērķis
Līguma veids: Piegādes
Galvenā klasifikācija (cpv): 33181520 Nieru dialīzes palīgmateriāli
5. Daļa
Daļa: LOT-0001
Daļa: LOT-0002
Daļa: LOT-0003
Type procedure: Openbaar
De procedure wordt versneld: neen
Doel
Aard van het contract: Leveringen
Belangrijkste classificatie (cpv): 33181520 Verbruiksartikelen voor nierdialyse
5. Perceel
Perceel: LOT-0001
Perceel: LOT-0002
Perceel: LOT-0003
Rodzaj procedury: Otwarta
Procedura jest przyspieszona: nie
Przeznaczenie
Charakter zamówienia: Dostawy
Główna klasyfikacja (cpv): 33181520 Wyroby do dializy nerkowej
5. Część zamówienia
Część zamówienia: LOT-0001
Część zamówienia: LOT-0002
Część zamówienia: LOT-0003
2. Procedimento
Procedimento
Tipo de procedimento: Aberto
O procedimento é acelerado: não
Finalidade
Natureza do contrato: Fornecimentos
Classificação principal (cpv): 33181520 Produtos de consumo para hemodiálise renal
2. Procedură
Procedură
Tip de procedură: Deschisă
Procedura este accelerată: nu
Scop
Natura contractului: Produse
Clasificarea principală (cpv): 33181520 Consumabile pentru dializă renală
2. Postup
Postup
Druh postupu: Verejná súťaž
Postup je zrýchlený: nie
Druh zmluvy: Tovary
Hlavná klasifikácia (cpv): 33181520 Spotrebný materiál k obličkovej dialýze
5. Časť
Časť: LOT-0001
Časť: LOT-0002
Časť: LOT-0003