2. Процедура
Процедура
Заглавие: Location et maintenance de véhicules utilitaires frigorifiques avec assurance pour la commune de Libourne
Описание: Le présent marché concerne la location et la maintenance de véhicules utilitaires frigorifiques avec assurance pour la ville de Libourne, notamment pour la restauration scolaire et la livraison de repas.
Вътрешен идентификатор: 2026L10
Вид процедура: Открита
Процедурата се ускорява: не
Цел
Естество на поръчката: Услуги
Основна класификация (cpv): 50110000 Услуги по техническо обслужване и ремонт на автомобили и мотоциклети и свързаното с тях оборудване
Допълнителна класификация (cpv): 34130000 Моторни превозни средства за превоз на стоки, 34144000 Автомобилни превозни средства със специална употреба, 34144700 Товарни превозни средства със специално предназначение
5. Обособена позиция
Обособена позиция: LOT-0001
Заглавие: Location d’une fourgonnette frigorifique
Описание: Location d’une fourgonnette frigorifique
Вътрешен идентификатор: 1
Обособена позиция: LOT-0002
Заглавие: Location d’un camion frigorifique pour la restauration scolaire
Описание: Location d’un camion frigorifique pour la restauration scolaire
Вътрешен идентификатор: 2
2. Verfahren
Verfahren
Interne Kennung: 2026L10
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 50110000 Reparatur und Wartung von Kraftfahrzeugen und zugehörigen Ausrüstungen
Zusätzliche Einstufung (cpv): 34130000 Kraftfahrzeuge für den Gütertransport, 34144000 Kraftfahrzeuge für besondere Zwecke, 34144700 Nutzfahrzeuge
5. Los
Los: LOT-0001
Interne Kennung: 1
Los: LOT-0002
Interne Kennung: 2
2. Διαδικασία
Διαδικασία
Εσωτερικό αναγνωριστικό: 2026L10
Είδος διαδικασίας: Ανοικτή
Η διαδικασία επιταχύνεται: όχι
Σκοπός
Χαρακτήρας της σύμβασης: Υπηρεσίες
Κύρια ταξινόμηση (cpv): 50110000 Υπηρεσίες επισκευής και συντήρησης μηχανοκίνητων οχημάτων και παρεπόμενου εξοπλισμού
Πρόσθετη ταξινόμηση (cpv): 34130000 Αυτοκίνητα οχήματα για τη μεταφορά εμπορευμάτων, 34144000 Αυτοκίνητα οχήματα ειδικής χρήσης, 34144700 Οχήματα κοινής ωφελείας
5. Παρτίδα
Παρτίδα: LOT-0001
Εσωτερικό αναγνωριστικό: 1
Παρτίδα: LOT-0002
Εσωτερικό αναγνωριστικό: 2
2. Procedure
Procedure
Internal identifier: 2026L10
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: no
Purpose
Main nature of the contract: Services
Main classification (cpv): 50110000 Repair and maintenance services of motor vehicles and associated equipment
Additional classification (cpv): 34130000 Motor vehicles for the transport of goods, 34144000 Special-purpose motor vehicles, 34144700 Utility vehicles
5. Lot
Lot: LOT-0001
Internal identifier: 1
Lot: LOT-0002
Internal identifier: 2
2. Procedimiento
Procedimiento
Identificador interno: 2026L10
Tipo de procedimiento: Abierto
El procedimiento está acelerado: no
Finalidad
Naturaleza del contrato: Servicios
Clasificación principal (cpv): 50110000 Servicios de reparación y mantenimiento de vehículos de motor y equipo asociado
Clasificación adicional (cpv): 34130000 Vehículos de motor para el transporte de mercancías, 34144000 Vehículos de motor para usos especiales, 34144700 Vehículos utilitarios
5. Lote
Lote: LOT-0001
Identificador interno: 1
Lote: LOT-0002
Identificador interno: 2
2. Postupak
Postupak
Interna identifikacijska oznaka: 2026L10
Vrsta postupka: Otvoren
Postupak je ubrzan: ne
Svrha
Priroda ugovora: Usluge
Glavna klasifikacija (cpv): 50110000 Usluge popravljanje i održavanja za motorna vozila i pripadajuću opremu
Dodatna klasifikacija (cpv): 34130000 Motorna vozila za prijevoz robe, 34144000 Motorna vozila za posebne namjene, 34144700 Komunalna vozila
5. Grupa
Grupa: LOT-0001
Interna identifikacijska oznaka: 1
Grupa: LOT-0002
Interna identifikacijska oznaka: 2
2. Eljárás
Eljárás
Belső azonosító: 2026L10
Az eljárás típusa: Nyitott
Az eljárás gyorsított: nem
Cél
A szerződés jellege: Szolgáltatásmegrendelés
Fő osztályozás (cpv): 50110000 Gépjármű és hozzá tartozó berendezések javítása és karbantartása
További osztályozás (cpv): 34130000 Áruszállító gépjárművek, 34144000 Különleges célú gépjárművek, 34144700 Könnyű tehergépkocsik
5. Rész
Rész: LOT-0001
Belső azonosító: 1
Rész: LOT-0002
Belső azonosító: 2
2. Procedūra
Procedūra
Vidaus identifikatorius: 2026L10
Pirkimo būdas: Atviras
Procedūra pagreitinta: ne
Tikslas
Sutarties objektas: Paslaugos
Pagrindinis klasifikacijos kodas (cpv): 50110000 Motorinių priemonių ir su jomis susijusių įrenginių remonto, priežiūros ir panašios paslaugos
Kiti klasifikacijos kodai (cpv): 34130000 Motorinės transporto priemonės, skirtos kroviniams vežti, 34144000 Specialios paskirties motorinės transporto priemonės, 34144700 Universalios transporto priemonės
5. Pirkimo dalis
Pirkimo dalis: LOT-0001
Vidaus identifikatorius: 1
Pirkimo dalis: LOT-0002
Vidaus identifikatorius: 2
Iekšējais identifikators: 2026L10
Procedūras veids: Atklāta
Procedūra ir paātrināta: nē
Mērķis
Līguma veids: Pakalpojumi
Galvenā klasifikācija (cpv): 50110000 Mehānisko transportlīdzekļu un ar tiem saistītā aprīkojuma remonta un apkopes pakalpojumi
Papildu klasifikācija (cpv): 34130000 Mehāniskie transportlīdzekļi kravu pārvadāšanai, 34144000 Īpaša lietojuma mehāniskie transportlīdzekļi, 34144700 Specializētas izmantošanas transportlīdzekļi
5. Daļa
Daļa: LOT-0001
Iekšējais identifikators: 1
Daļa: LOT-0002
Iekšējais identifikators: 2
2. Procedura
Procedura
Wewnętrzny identyfikator: 2026L10
Rodzaj procedury: Otwarta
Procedura jest przyspieszona: nie
Przeznaczenie
Charakter zamówienia: Usługi
Główna klasyfikacja (cpv): 50110000 Usługi w zakresie napraw i konserwacji pojazdów silnikowych i podobnego sprzętu oraz podobne usługi
Dodatkowa klasyfikacja (cpv): 34130000 Pojazdy silnikowe do transportu towarów, 34144000 Pojazdy silnikowe specjalnego zastosowania, 34144700 Pojazdy użyteczności publicznej
5. Część zamówienia
Część zamówienia: LOT-0001
Wewnętrzny identyfikator: 1
Część zamówienia: LOT-0002
Wewnętrzny identyfikator: 2
2. Procedură
Procedură
Identificator intern: 2026L10
Tip de procedură: Deschisă
Procedura este accelerată: nu
Scop
Natura contractului: Servicii
Clasificarea principală (cpv): 50110000 Servicii de reparare şi de întreţinere a autovehiculelor şi a echipamentelor conexe
Clasificare suplimentară (cpv): 34130000 Autovehicule pentru transportul de mărfuri, 34144000 Autovehicule cu utilizare specială, 34144700 Vehicule utilitare
Identificator intern: 1
Identificator intern: 2
2. Postup
Postup
Interný identifikátor: 2026L10
Druh postupu: Verejná súťaž
Postup je zrýchlený: nie
Účel
Druh zmluvy: Služby
Hlavná klasifikácia (cpv): 50110000 Opravy a údržbárske služby pre motorové vozidlá a súvisiace vybavenie
Doplňujúca klasifikácia (cpv): 34130000 Motorové vozidlá na prepravu tovaru, 34144000 Motorové vozidlá na špeciálne účely, 34144700 Úžitkové vozidlá
5. Časť
Časť: LOT-0001
Interný identifikátor: 1
Časť: LOT-0002
Interný identifikátor: 2
2. Postopek
Postopek
Notranji identifikator: 2026L10
Vrsta postopka: Odprti postopek
Postopek je pospešen: ne
Namen
Vrsta javnega naročila: Storitve
Glavna klasifikacijska oznaka (cpv): 50110000 Storitve popravil in vzdrževanja motornih vozil in pripadajoče opreme
Dodatna klasifikacija (cpv): 34130000 Motorna vozila za prevoz blaga, 34144000 Motorna vozila za posebne namene, 34144700 Gospodarska vozila
5. Sklop
Sklop: LOT-0001
Notranji identifikator: 1
Sklop: LOT-0002
Notranji identifikator: 2
2. Förfarande
Förfarande
Intern identifierare: 2026L10
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Tjänster
Huvudklassificering (cpv): 50110000 Reparations- och underhållstjänster av motorfordon och tillhörande utrustning
Ytterligare klassificering (cpv): 34130000 Motorfordon för godstransport, 34144000 Motorfordon för särskilda syften, 34144700 Nyttofordon
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0001
Intern identifierare: 1
Del (anbudsområde): LOT-0002
Intern identifierare: 2