Цел
Естество на поръчката: Доставки
Основна класификация (cpv): 33696500 Лабораторни реактиви
Място на изпълнение
Административно-териториална единица на държавата (NUTS): Bucureşti (RO321)
Държава: Pyмъния
Допълнителна информация: Sediul C.M.D.T.A.M.P.-BUCURESTI Str. Washington nr. 8-10, Sector 1, Bucuresti
Стойност
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 33696500 Laborreagenzien
Erfüllungsort
Land, Gliederung (NUTS): Bucureşti (RO321)
Land: Rumänien
Wert
Σκοπός
Χαρακτήρας της σύμβασης: Αγαθά
Κύρια ταξινόμηση (cpv): 33696500 Αντιδραστήρια εργαστηρίων
Τόπος εκτέλεσης
Χώρα: Ρουμανία
Αξία
Purpose
Main nature of the contract: Supplies
Main classification (cpv): 33696500 Laboratory reagents
Place of performance
Country subdivision (NUTS): Bucureşti (RO321)
Country: Romania
Value
Finalidad
Naturaleza del contrato: Suministros
Clasificación principal (cpv): 33696500 Reactivos de laboratorio
Lugar de ejecución
Subdivisión del país (NUTS): Bucureşti (RO321)
País: Rumanía
Valor
Eesmärk
Lepingu olemus: Asjad
Peamine liigitus (cpv): 33696500 Laboratooriumireaktiivid
Lepingu täitmise koht
Riik – jaotus (NUTS): Bucureşti (RO321)
Riik: Rumeenia
Maksumus
Tarkoitus
Pääasiallinen hankintalaji: Tavarahankinnat
Pääasiallinen luokitus (cpv): 33696500 Laboratorioreagenssit
Suorituspaikka
Maaryhmittely (NUTS): Bucureşti (RO321)
Maa: Romania
Arvo
Objet
Nature principale du marché: Fournitures
Nomenclature principale (cpv): 33696500 Réactifs de laboratoire
Lieu d’exécution
Pays: Roumanie
Valeur
Cuspóir
Cineál an chonartha: Soláthairtí
An áit feidhmíochta
Foroinn tíre (NUTS): Bucureşti (RO321)
Tír: An Rómáin
Luach
Svrha
Priroda ugovora: Roba
Glavna klasifikacija (cpv): 33696500 Laboratorijski reagensi
Mjesto izvršenja
Zemlja – podregija (NUTS): Bucureşti (RO321)
Zemlja: Rumunjska
Vrijednost
Cél
A szerződés jellege: Árubeszerzés
Fő osztályozás (cpv): 33696500 Laboratóriumi reagensek
A teljesítés helye
Ország: Románia
Érték
393503-2026 - Konkurss
Rumānija – Laboratorijas reaģenti – PACHET REACTIVI DE LABORATOR compatibili cu analizorul VITROS 7600XT
Paziņojums par līgumu vai paziņojums par koncesiju — standarta režīms
Piegādes
2. Procedūra
Procedūra
NosaukumsPACHET REACTIVI DE LABORATOR compatibili cu analizorul VITROS 7600XT
AprakstsAcordul-cadru presupune achiziția de reactivi de laborator, compatibili cu analizorul VITROS 7600XT, care să respecte specificațiile tehnice prevăzute în caietul de sarcini. Acordul-cadru va avea o durată de 24 de luni și își va produce efectele de la data semnării de către ambele părți.Orice solicitare de clarificări sau informații suplimentare în legătură cu documentația de atribuire va fi transmisă prin SEAP. Autoritatea contractantă va răspunde în mod clar și complet tuturor solicitărilor de clarificări/informațiilor suplimentare până în a 10-a zi înainte de termenul-limită de depunere a ofertelor, conform art. 161 din Legea nr. 98/2016 privind achizițiile publice. Numărul de zile până la care se pot solicita clarificări înainte de data-limită de depunere a ofertelor/candidaturilor este de 15 zile.
Iekšējais identifikators4283325_2026_PAAPD1622434
Procedūras veidsAtklāta
Procedūra ir paātrināta
Mērķis
Līguma veidsPiegādes
Galvenā klasifikācija (cpv): 33696500 Laboratorijas reaģenti
5. Daļa
DaļaLOT-0000
NosaukumsDefault lot
AprakstsProcedura are ca obiect încheierea unui acord-cadru pentru furnizarea de reactivi de laborator, calibratori, controale și consumabile compatibile cu analizorul VITROS 7600XT, care să respecte specificațiile tehnice prevăzute în caietul de sarcini. Acordul-cadru va avea o durată de 24 de luni, urmând să își producă efectele de la data semnării de către ambele părți. Autoritatea contractantă își rezervă dreptul de a diminua sau suplimenta cantitățile estimate, în funcție de necesitățile efective ale laboratorului și de fondurile bugetare disponibile, fără modificarea prețului unitar ofertat.
Iekšējais identifikators1
Għan
Natura tal-kuntratt: Provvisti
Klassifikazzjoni prinċipali (cpv): 33696500 Reaġenti tal-laboratorju
Post tal-prestazzjoni
Sottodiviżjoni tal-pajjiż (NUTS): Bucureşti (RO321)
Pajjiż: Ir-Rumanija
Valur
Doel
Aard van het contract: Leveringen
Belangrijkste classificatie (cpv): 33696500 Laboratoriumreagentia
Plaats van uitvoering
Onderverdeling land (NUTS): Bucureşti (RO321)
Land: Roemenië
Waarde
Przeznaczenie
Charakter zamówienia: Dostawy
Główna klasyfikacja (cpv): 33696500 Odczynniki laboratoryjne
Miejsce realizacji
Podpodział krajowy (NUTS): Bucureşti (RO321)
Kraj: Rumunia
Wartość
Finalidade
Natureza do contrato: Fornecimentos
Classificação principal (cpv): 33696500 Reagentes de laboratório
Local de execução
País: Roménia
Scop
Natura contractului: Produse
Clasificarea principală (cpv): 33696500 Reactivi de laborator
Locul de executare
Subdiviziunea țării (NUTS): Bucureşti (RO321)
Țara: România
Valoare
Účel
Druh zmluvy: Tovary
Hlavná klasifikácia (cpv): 33696500 Laboratórne činidlá
Miesto plnenia
Nižšia územná jednotka krajiny (NUTS): Bucureşti (RO321)
Krajina: Rumunsko
Hodnota
Namen
Vrsta javnega naročila: Blago
Glavna klasifikacijska oznaka (cpv): 33696500 Laboratorijski reagenti
Kraj izvajanja
Država: Romunija
Vrednost
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Varor
Huvudklassificering (cpv): 33696500 Laboratoriereagenser
Leveransplats
Del av land (NUTS): Bucureşti (RO321)
Värde