See the notice on TED website
2. Процедура
Процедура
Заглавие: DOSTAWA SPRZĘTU JEDNORAZOWEGO NA ROK 2025 – CZ. I
Описание: Przedmiotem zamówienia są sukcesywne dostawy sprzętu jednorazowego - zgodnie z zapisami w formularzu cenowym stanowiącym - Załącznik nr 2 do SWZ.
Вътрешен идентификатор: ZOZ.DZP.261.31.PN.2026
Вид процедура: Открита
Процедурата се ускорява: не
Цел
Естество на поръчката: Доставки
Основна класификация (cpv): 33141000 Медицински консумативи, с изключение на химическите и хематологични консумативи, за еднократна употреба
5. Обособена позиция
Обособена позиция: LOT-0001
Заглавие: PAKIET 1 – igły, dreny
Обособена позиция: LOT-0002
Заглавие: PAKIET 2 – butelki, rurki, sondy
Обособена позиция: LOT-0003
Заглавие: PAKIET 3 – przyrządy do podawania cytostatyków
Обособена позиция: LOT-0004
Заглавие: PAKIET 4 – sprzęt urologiczny
Обособена позиция: LOT-0005
Заглавие: PAKIET 5 - rurki, czujniki, filtry
Обособена позиция: LOT-0006
Заглавие: PAKIET 6 - pułapki wodne
Обособена позиция: LOT-0007
Заглавие: PAKIET 7 - układy oddechowe
Обособена позиция: LOT-0008
Заглавие: PAKIET 8 - zestaw do tracheostomii, rurki kaniule
Обособена позиция: LOT-0009
Заглавие: PAKIET 9 - wkłucia głębokie
Обособена позиция: LOT-0010
Заглавие: PAKIET 10 - ustnik, łączniki
Обособена позиция: LOT-0011
Заглавие: PAKIET 11 - sprzęt do pompy
Обособена позиция: LOT-0012
Заглавие: PAKIET 12 – dostęp doszpikowy, kołnierze ortopedyczne
Обособена позиция: LOT-0013
Заглавие: PAKIET 13 - termometr
Обособена позиция: LOT-0014
Заглавие: PAKIET 14 - aparaty do przetoczeń
Обособена позиция: LOT-0015
Заглавие: PAKIET 15 - cewniki do dializ
Обособена позиция: LOT-0016
Заглавие: PAKIET 16 – igły, aparaty dreny
Обособена позиция: LOT-0017
Заглавие: PAKIET 17 - przyrządy do przetaczania
Обособена позиция: LOT-0018
Заглавие: PAKIET 18 - strzykawki do pomp
2. Řízení
Řízení
Interní identifikátor: ZOZ.DZP.261.31.PN.2026
Typ řízení: Otevřené
Řízení se zrychlí: ne
Účel
Charakter smlouvy: Dodávky
Hlavní klasifikace (cpv): 33141000 Zdravotnické nechemické spotřební materiály a hematologické spotřební materiály na jedno použití
5. Část
Část: LOT-0001
Název: PAKIET 1 – igły, dreny
Část: LOT-0002
Název: PAKIET 2 – butelki, rurki, sondy
Část: LOT-0003
Část: LOT-0004
Název: PAKIET 4 – sprzęt urologiczny
Část: LOT-0005
Část: LOT-0006
Název: PAKIET 6 - pułapki wodne
Část: LOT-0007
Název: PAKIET 7 - układy oddechowe
Část: LOT-0008
Část: LOT-0009
Název: PAKIET 9 - wkłucia głębokie
Část: LOT-0010
Název: PAKIET 10 - ustnik, łączniki
Část: LOT-0011
Název: PAKIET 11 - sprzęt do pompy
Část: LOT-0012
Část: LOT-0013
Název: PAKIET 13 - termometr
Část: LOT-0014
Část: LOT-0015
Název: PAKIET 15 - cewniki do dializ
Část: LOT-0016
Název: PAKIET 16 – igły, aparaty dreny
Část: LOT-0017
Část: LOT-0018
Název: PAKIET 18 - strzykawki do pomp
2. Procedure
Procedure
Intern ID: ZOZ.DZP.261.31.PN.2026
Udbudsprocedure: Offentligt udbud
Proceduren er en hasteprocedure: nej
Formål
Kontraktens hovedformål: Varer
Primær klassifikation (cpv): 33141000 Medicinske forbrugsvarer af ikke-kemisk natur til engangsbrug og hæmatologiske forbrugsvarer
5. Delkontrakt
Delkontrakt: LOT-0001
Titel: PAKIET 1 – igły, dreny
Delkontrakt: LOT-0002
Titel: PAKIET 2 – butelki, rurki, sondy
Delkontrakt: LOT-0003
Delkontrakt: LOT-0004
Titel: PAKIET 4 – sprzęt urologiczny
Delkontrakt: LOT-0005
Delkontrakt: LOT-0006
Titel: PAKIET 6 - pułapki wodne
Delkontrakt: LOT-0007
Titel: PAKIET 7 - układy oddechowe
Delkontrakt: LOT-0008
Delkontrakt: LOT-0009
Titel: PAKIET 9 - wkłucia głębokie
Delkontrakt: LOT-0010
Titel: PAKIET 10 - ustnik, łączniki
Delkontrakt: LOT-0011
Titel: PAKIET 11 - sprzęt do pompy
Delkontrakt: LOT-0012
Delkontrakt: LOT-0013
Titel: PAKIET 13 - termometr
Delkontrakt: LOT-0014
Delkontrakt: LOT-0015
Titel: PAKIET 15 - cewniki do dializ
Delkontrakt: LOT-0016
Titel: PAKIET 16 – igły, aparaty dreny
Delkontrakt: LOT-0017
Delkontrakt: LOT-0018
Titel: PAKIET 18 - strzykawki do pomp
2. Verfahren
Verfahren
Interne Kennung: ZOZ.DZP.261.31.PN.2026
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 33141000 Nichtchemisches medizinisches Einwegmaterial und hämatologisches Verbrauchsmaterial
5. Los
Los: LOT-0001
Los: LOT-0002
Los: LOT-0003
Los: LOT-0004
Los: LOT-0005
Los: LOT-0006
Los: LOT-0007
Los: LOT-0008
Los: LOT-0009
Los: LOT-0010
Los: LOT-0011
Los: LOT-0012
Los: LOT-0013
Los: LOT-0014
Los: LOT-0015
Los: LOT-0016
Los: LOT-0017
Los: LOT-0018
Internal identifier: ZOZ.DZP.261.31.PN.2026
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: no
Purpose
Main nature of the contract: Supplies
Main classification (cpv): 33141000 Disposable non-chemical medical consumables and haematological consumables
5. Lot
Lot: LOT-0001
Title: PAKIET 1 – igły, dreny
Lot: LOT-0002
Title: PAKIET 2 – butelki, rurki, sondy
Lot: LOT-0003
Lot: LOT-0004
Title: PAKIET 4 – sprzęt urologiczny
Lot: LOT-0005
Lot: LOT-0006
Title: PAKIET 6 - pułapki wodne
Lot: LOT-0007
Title: PAKIET 7 - układy oddechowe
Lot: LOT-0008
Lot: LOT-0009
Title: PAKIET 9 - wkłucia głębokie
Lot: LOT-0010
Title: PAKIET 10 - ustnik, łączniki
Lot: LOT-0011
Title: PAKIET 11 - sprzęt do pompy
Lot: LOT-0012
Lot: LOT-0013
Title: PAKIET 13 - termometr
Lot: LOT-0014
Lot: LOT-0015
Title: PAKIET 15 - cewniki do dializ
Lot: LOT-0016
Title: PAKIET 16 – igły, aparaty dreny
Lot: LOT-0017
Lot: LOT-0018
Title: PAKIET 18 - strzykawki do pomp
2. Menetlus
Menetlus
Sisemine tunnus: ZOZ.DZP.261.31.PN.2026
Menetluse liik: Avatud
Kiirendatud menetlus: ei
Eesmärk
Lepingu olemus: Asjad
Peamine liigitus (cpv): 33141000 Ühekordse kasutusega meditsiinilised ja hematoloogilised tarbekaubad, v.a keemilised tarbekaubad
5. Osa
Osa: LOT-0001
Pealkiri: PAKIET 1 – igły, dreny
Osa: LOT-0002
Osa: LOT-0003
Osa: LOT-0004
Pealkiri: PAKIET 4 – sprzęt urologiczny
Osa: LOT-0005
Osa: LOT-0006
Pealkiri: PAKIET 6 - pułapki wodne
Osa: LOT-0007
Pealkiri: PAKIET 7 - układy oddechowe
Osa: LOT-0008
Osa: LOT-0009
Pealkiri: PAKIET 9 - wkłucia głębokie
Osa: LOT-0010
Pealkiri: PAKIET 10 - ustnik, łączniki
Osa: LOT-0011
Pealkiri: PAKIET 11 - sprzęt do pompy
Osa: LOT-0012
Osa: LOT-0013
Pealkiri: PAKIET 13 - termometr
Osa: LOT-0014
Osa: LOT-0015
Pealkiri: PAKIET 15 - cewniki do dializ
Osa: LOT-0016
Osa: LOT-0017
Osa: LOT-0018
2. Nós imeachta
Nós imeachta
Aitheantóir inmheánach: ZOZ.DZP.261.31.PN.2026
An cineál nóis imeachta: Oscailte
Tá an nós imeachta á bhrostú: níl
Cuspóir
Cineál an chonartha: Soláthairtí
5. Luchtóg
Luchtóg: LOT-0001
Teideal: PAKIET 1 – igły, dreny
Luchtóg: LOT-0002
Luchtóg: LOT-0003
Luchtóg: LOT-0004
Teideal: PAKIET 4 – sprzęt urologiczny
Luchtóg: LOT-0005
Luchtóg: LOT-0006
Teideal: PAKIET 6 - pułapki wodne
Luchtóg: LOT-0007
Teideal: PAKIET 7 - układy oddechowe
Luchtóg: LOT-0008
Luchtóg: LOT-0009
Teideal: PAKIET 9 - wkłucia głębokie
Luchtóg: LOT-0010
Teideal: PAKIET 10 - ustnik, łączniki
Luchtóg: LOT-0011
Teideal: PAKIET 11 - sprzęt do pompy
Luchtóg: LOT-0012
Luchtóg: LOT-0013
Teideal: PAKIET 13 - termometr
Luchtóg: LOT-0014
Luchtóg: LOT-0015
Teideal: PAKIET 15 - cewniki do dializ
Luchtóg: LOT-0016
Luchtóg: LOT-0017
Luchtóg: LOT-0018
Teideal: PAKIET 18 - strzykawki do pomp
2. Postupak
Postupak
Interna identifikacijska oznaka: ZOZ.DZP.261.31.PN.2026
Vrsta postupka: Otvoren
Postupak je ubrzan: ne
Svrha
Priroda ugovora: Roba
Glavna klasifikacija (cpv): 33141000 Jednokratni nekemijski medicinski potrošni materijal i hematološki potrošni materijal
5. Grupa
Grupa: LOT-0001
Naslov: PAKIET 1 – igły, dreny
Grupa: LOT-0002
Grupa: LOT-0003
Grupa: LOT-0004
Naslov: PAKIET 4 – sprzęt urologiczny
Grupa: LOT-0005
Grupa: LOT-0006
Naslov: PAKIET 6 - pułapki wodne
Grupa: LOT-0007
Naslov: PAKIET 7 - układy oddechowe
Grupa: LOT-0008
Grupa: LOT-0009
Naslov: PAKIET 9 - wkłucia głębokie
Grupa: LOT-0010
Naslov: PAKIET 10 - ustnik, łączniki
Grupa: LOT-0011
Naslov: PAKIET 11 - sprzęt do pompy
Grupa: LOT-0012
Grupa: LOT-0013
Naslov: PAKIET 13 - termometr
Grupa: LOT-0014
Grupa: LOT-0015
Naslov: PAKIET 15 - cewniki do dializ
Grupa: LOT-0016
Naslov: PAKIET 16 – igły, aparaty dreny
Grupa: LOT-0017
Grupa: LOT-0018
Naslov: PAKIET 18 - strzykawki do pomp
2. Eljárás
Eljárás
Belső azonosító: ZOZ.DZP.261.31.PN.2026
Az eljárás típusa: Nyitott
Az eljárás gyorsított: nem
Cél
A szerződés jellege: Árubeszerzés
Fő osztályozás (cpv): 33141000 Nem vegyi egyszer használatos fogyóeszközök és hematológiai fogyóeszközök
5. Rész
Rész: LOT-0001
Cím: PAKIET 1 – igły, dreny
Rész: LOT-0002
Cím: PAKIET 2 – butelki, rurki, sondy
Rész: LOT-0003
Rész: LOT-0004
Cím: PAKIET 4 – sprzęt urologiczny
Rész: LOT-0005
Cím: PAKIET 5 - rurki, czujniki, filtry
Rész: LOT-0006
Cím: PAKIET 6 - pułapki wodne
Rész: LOT-0007
Cím: PAKIET 7 - układy oddechowe
Rész: LOT-0008
Rész: LOT-0009
Cím: PAKIET 9 - wkłucia głębokie
Rész: LOT-0010
Cím: PAKIET 10 - ustnik, łączniki
Rész: LOT-0011
Cím: PAKIET 11 - sprzęt do pompy
Rész: LOT-0012
Rész: LOT-0013
Cím: PAKIET 13 - termometr
Rész: LOT-0014
Cím: PAKIET 14 - aparaty do przetoczeń
Rész: LOT-0015
Cím: PAKIET 15 - cewniki do dializ
Rész: LOT-0016
Cím: PAKIET 16 – igły, aparaty dreny
Rész: LOT-0017
Rész: LOT-0018
Cím: PAKIET 18 - strzykawki do pomp
2. Proċedura
Proċedura
Identifikatur intern: ZOZ.DZP.261.31.PN.2026
Tip ta’ proċedura: Miftuħa
Il-proċedura hija aċċellerata: le
Għan
Natura tal-kuntratt: Provvisti
Klassifikazzjoni prinċipali (cpv): 33141000 Konsumabbli medikali mhux kimiċi li jintużaw darba biss u konsumabbli ħematoloġikali
5. Lott
Lott: LOT-0001
Titlu: PAKIET 1 – igły, dreny
Lott: LOT-0002
Titlu: PAKIET 2 – butelki, rurki, sondy
Lott: LOT-0003
Lott: LOT-0004
Titlu: PAKIET 4 – sprzęt urologiczny
Lott: LOT-0005
Lott: LOT-0006
Titlu: PAKIET 6 - pułapki wodne
Lott: LOT-0007
Titlu: PAKIET 7 - układy oddechowe
Lott: LOT-0008
Lott: LOT-0009
Titlu: PAKIET 9 - wkłucia głębokie
Lott: LOT-0010
Titlu: PAKIET 10 - ustnik, łączniki
Lott: LOT-0011
Titlu: PAKIET 11 - sprzęt do pompy
Lott: LOT-0012
Lott: LOT-0013
Titlu: PAKIET 13 - termometr
Lott: LOT-0014
Lott: LOT-0015
Titlu: PAKIET 15 - cewniki do dializ
Lott: LOT-0016
Titlu: PAKIET 16 – igły, aparaty dreny
Lott: LOT-0017
Lott: LOT-0018
Titlu: PAKIET 18 - strzykawki do pomp
Interne identificatiecode: ZOZ.DZP.261.31.PN.2026
Type procedure: Openbaar
De procedure wordt versneld: neen
Doel
Aard van het contract: Leveringen
Belangrijkste classificatie (cpv): 33141000 Niet-chemische medische gebruiksgoederen voor eenmalig gebruik en verbruiksartikelen voor hematologie
5. Perceel
Perceel: LOT-0001
Perceel: LOT-0002
Perceel: LOT-0003
Perceel: LOT-0004
Perceel: LOT-0005
Perceel: LOT-0006
Perceel: LOT-0007
Perceel: LOT-0008
Perceel: LOT-0009
Perceel: LOT-0010
Perceel: LOT-0011
Perceel: LOT-0012
Perceel: LOT-0013
Perceel: LOT-0014
Perceel: LOT-0015
Perceel: LOT-0016
Perceel: LOT-0017
Perceel: LOT-0018
2. Procedura
Procedura
Wewnętrzny identyfikator: ZOZ.DZP.261.31.PN.2026
Rodzaj procedury: Otwarta
Procedura jest przyspieszona: nie
Przeznaczenie
Charakter zamówienia: Dostawy
Główna klasyfikacja (cpv): 33141000 Jednorazowe, niechemiczne artykuły medyczne i hematologiczne
5. Część zamówienia
Część zamówienia: LOT-0001
Tytuł: PAKIET 1 – igły, dreny
Część zamówienia: LOT-0002
Tytuł: PAKIET 2 – butelki, rurki, sondy
Część zamówienia: LOT-0003
Część zamówienia: LOT-0004
Tytuł: PAKIET 4 – sprzęt urologiczny
Część zamówienia: LOT-0005
Część zamówienia: LOT-0006
Tytuł: PAKIET 6 - pułapki wodne
Część zamówienia: LOT-0007
Tytuł: PAKIET 7 - układy oddechowe
Część zamówienia: LOT-0008
Część zamówienia: LOT-0009
Tytuł: PAKIET 9 - wkłucia głębokie
Część zamówienia: LOT-0010
Tytuł: PAKIET 10 - ustnik, łączniki
Część zamówienia: LOT-0011
Tytuł: PAKIET 11 - sprzęt do pompy
Część zamówienia: LOT-0012
Część zamówienia: LOT-0013
Tytuł: PAKIET 13 - termometr
Część zamówienia: LOT-0014
Część zamówienia: LOT-0015
Tytuł: PAKIET 15 - cewniki do dializ
Część zamówienia: LOT-0016
Tytuł: PAKIET 16 – igły, aparaty dreny
Część zamówienia: LOT-0017
Część zamówienia: LOT-0018
Tytuł: PAKIET 18 - strzykawki do pomp
2. Procedură
Procedură
Tip de procedură: Deschisă
Procedura este accelerată: nu
Scop
Natura contractului: Produse
Clasificarea principală (cpv): 33141000 Consumabile medicale nechimice de unică folosinţă şi consumabile hematologice
2. Postup
Postup
Druh postupu: Verejná súťaž
Postup je zrýchlený: nie
Druh zmluvy: Tovary
Hlavná klasifikácia (cpv): 33141000 Jednorazový nechemický lekársky spotrebný materiál a hematologický spotrebný materiál
5. Časť
Časť: LOT-0001
Názov: PAKIET 1 – igły, dreny
Časť: LOT-0002
Názov: PAKIET 2 – butelki, rurki, sondy
Časť: LOT-0003
Časť: LOT-0004
Názov: PAKIET 4 – sprzęt urologiczny
Časť: LOT-0005
Časť: LOT-0006
Názov: PAKIET 6 - pułapki wodne
Časť: LOT-0007
Názov: PAKIET 7 - układy oddechowe
Časť: LOT-0008
Časť: LOT-0009
Názov: PAKIET 9 - wkłucia głębokie
Časť: LOT-0010
Názov: PAKIET 10 - ustnik, łączniki
Časť: LOT-0011
Názov: PAKIET 11 - sprzęt do pompy
Časť: LOT-0012
Časť: LOT-0013
Názov: PAKIET 13 - termometr
Časť: LOT-0014
Časť: LOT-0015
Názov: PAKIET 15 - cewniki do dializ
Časť: LOT-0016
Názov: PAKIET 16 – igły, aparaty dreny
Časť: LOT-0017
Časť: LOT-0018
Názov: PAKIET 18 - strzykawki do pomp
2. Förfarande
Förfarande
Intern identifierare: ZOZ.DZP.261.31.PN.2026
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Varor
Huvudklassificering (cpv): 33141000 Engångsartiklar för icke-kemiskt medicinskt bruk och hematologiska förbrukningsartiklar
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0001
Del (anbudsområde): LOT-0002
Del (anbudsområde): LOT-0003
Del (anbudsområde): LOT-0004
Del (anbudsområde): LOT-0005
Del (anbudsområde): LOT-0006
Del (anbudsområde): LOT-0007
Del (anbudsområde): LOT-0008
Del (anbudsområde): LOT-0009
Del (anbudsområde): LOT-0010
Del (anbudsområde): LOT-0011
Del (anbudsområde): LOT-0012
Del (anbudsområde): LOT-0013
Del (anbudsområde): LOT-0014
Del (anbudsområde): LOT-0015
Del (anbudsområde): LOT-0016
Del (anbudsområde): LOT-0017
Del (anbudsområde): LOT-0018