See the notice on TED website
2. Процедура
Процедура
Заглавие: Accord cadre Rénovation énergétique - Renouvellement des équipements de chauffage, ventilation et plomberie
Описание: Exécution des prestations de renouvellement d'équipement de chauffage, ventilation et plomberie dans divers ensembles immobiliers de Foncière Logement situés en Bourgogne, Franche comté, Champagne Ardenne, Alsace, Loraine, Poitou Charente, Limousin, Dordogne, Gironde et Lot et Garonne, Lande et Pyrénées Atlantique : - Chaudière gaz individuelle - Chauffage électrique individuel - Pompe à chaleur / ENR - BECS - VMC - Robinetterie
Вътрешен идентификатор: Tigre2-CVC-2
Вид процедура: Открита
Процедурата се ускорява: не
Цел
Естество на поръчката: Строителство
Основна класификация (cpv): 45331000 Строителни и монтажни работи на отоплителни, вентилационни и климатични тръбопроводни инсталации
Допълнителна класификация (cpv): 39715200 Оборудване за отопление, 39715000 Уреди за подгряване на вода и отопление на сгради; водопроводно оборудване, 45331210 Строителни и монтажни работи на вентилационни тръбопроводни инсталации
5. Обособена позиция
Обособена позиция: LOT-0001
Заглавие: Bourgogne
Описание: Exécution des prestations de renouvellement d'équipement de chauffage, ventilation et plomberie dans divers ensembles immobiliers de Foncière Logement: - Chaudière gaz individuelle - Chauffage électrique individuel - Pompe à chaleur / ENR - BECS - VMC - Robinetterie
Вътрешен идентификатор: 1
Обособена позиция: LOT-0002
Заглавие: Franche-Comté
Вътрешен идентификатор: 2
Обособена позиция: LOT-0003
Заглавие: Champagne Ardenne
Вътрешен идентификатор: 3
Обособена позиция: LOT-0004
Заглавие: Alsace
Вътрешен идентификатор: 4
Обособена позиция: LOT-0005
Заглавие: Lorraine
Вътрешен идентификатор: 5
Обособена позиция: LOT-0006
Заглавие: Poitou-Charentes
Вътрешен идентификатор: 6
Обособена позиция: LOT-0007
Заглавие: Limousin et Dordogne
Вътрешен идентификатор: 7
Обособена позиция: LOT-0008
Заглавие: Gironde et Lot-et-Garonne
Вътрешен идентификатор: 8
Обособена позиция: LOT-0009
Заглавие: Landes et Pyrénées Atlantique
Вътрешен идентификатор: 9
2. Διαδικασία
Διαδικασία
Εσωτερικό αναγνωριστικό: Tigre2-CVC-2
Είδος διαδικασίας: Ανοικτή
Η διαδικασία επιταχύνεται: όχι
Σκοπός
Χαρακτήρας της σύμβασης: Έργα
Κύρια ταξινόμηση (cpv): 45331000 Εργασίες εγκαταστάσεων θέρμανσης, αερισμού και κλιματισμού
Πρόσθετη ταξινόμηση (cpv): 39715200 Εξοπλισμός θέρμανσης, 39715000 Θερμαντήρες νερού και θέρμανση κτιρίων· εξοπλισμός εγκαταστάσεων υγιεινής, 45331210 Εργασίες εγκατάστασης αερισμού
5. Παρτίδα
Παρτίδα: LOT-0001
Τίτλος: Bourgogne
Εσωτερικό αναγνωριστικό: 1
Παρτίδα: LOT-0002
Τίτλος: Franche-Comté
Εσωτερικό αναγνωριστικό: 2
Παρτίδα: LOT-0003
Τίτλος: Champagne Ardenne
Εσωτερικό αναγνωριστικό: 3
Παρτίδα: LOT-0004
Τίτλος: Alsace
Εσωτερικό αναγνωριστικό: 4
Παρτίδα: LOT-0005
Τίτλος: Lorraine
Εσωτερικό αναγνωριστικό: 5
Παρτίδα: LOT-0006
Τίτλος: Poitou-Charentes
Εσωτερικό αναγνωριστικό: 6
Παρτίδα: LOT-0007
Τίτλος: Limousin et Dordogne
Εσωτερικό αναγνωριστικό: 7
Παρτίδα: LOT-0008
Τίτλος: Gironde et Lot-et-Garonne
Εσωτερικό αναγνωριστικό: 8
Παρτίδα: LOT-0009
Τίτλος: Landes et Pyrénées Atlantique
Εσωτερικό αναγνωριστικό: 9
2. Procedimiento
Procedimiento
Identificador interno: Tigre2-CVC-2
Tipo de procedimiento: Abierto
El procedimiento está acelerado: no
Finalidad
Naturaleza del contrato: Obras
Clasificación principal (cpv): 45331000 Trabajos de instalación de calefacción, ventilación y aire acondicionado
Clasificación adicional (cpv): 39715200 Equipo de calefacción, 39715000 Calentadores de agua y calefacción para edificios; equipo de instalación sanitaria, 45331210 Trabajos de instalación de ventilación
5. Lote
Lote: LOT-0001
Título: Bourgogne
Identificador interno: 1
Lote: LOT-0002
Título: Franche-Comté
Identificador interno: 2
Lote: LOT-0003
Título: Champagne Ardenne
Identificador interno: 3
Lote: LOT-0004
Título: Alsace
Identificador interno: 4
Lote: LOT-0005
Título: Lorraine
Identificador interno: 5
Lote: LOT-0006
Título: Poitou-Charentes
Identificador interno: 6
Lote: LOT-0007
Título: Limousin et Dordogne
Identificador interno: 7
Lote: LOT-0008
Título: Gironde et Lot-et-Garonne
Identificador interno: 8
Lote: LOT-0009
Título: Landes et Pyrénées Atlantique
Identificador interno: 9
2. Menetlus
Menetlus
Sisemine tunnus: Tigre2-CVC-2
Menetluse liik: Avatud
Kiirendatud menetlus: ei
Eesmärk
Lepingu olemus: Ehitustööd
Peamine liigitus (cpv): 45331000 Kütte-, ventilatsiooni- ja kliimaseadmete paigaldustööd
Täiendav liigitus (cpv): 39715200 Kütteseadmed, 39715000 Veekuumutid ja hoonete kütteseadmed; veevärgiseadmed, 45331210 Ventilatsiooniseadmete paigaldustööd
5. Osa
Osa: LOT-0001
Pealkiri: Bourgogne
Sisemine tunnus: 1
Osa: LOT-0002
Pealkiri: Franche-Comté
Sisemine tunnus: 2
Osa: LOT-0003
Pealkiri: Champagne Ardenne
Sisemine tunnus: 3
Osa: LOT-0004
Pealkiri: Alsace
Sisemine tunnus: 4
Osa: LOT-0005
Pealkiri: Lorraine
Sisemine tunnus: 5
Osa: LOT-0006
Pealkiri: Poitou-Charentes
Sisemine tunnus: 6
Osa: LOT-0007
Pealkiri: Limousin et Dordogne
Sisemine tunnus: 7
Osa: LOT-0008
Pealkiri: Gironde et Lot-et-Garonne
Sisemine tunnus: 8
Osa: LOT-0009
Pealkiri: Landes et Pyrénées Atlantique
Sisemine tunnus: 9
2. Nós imeachta
Nós imeachta
Aitheantóir inmheánach: Tigre2-CVC-2
An cineál nóis imeachta: Oscailte
Tá an nós imeachta á bhrostú: níl
Cuspóir
Cineál an chonartha: Oibreacha
Príomhaicmiú (cpv): 45331000 Heating, ventilation and air-conditioning installation work
Aicmiú breise (cpv): 39715200 Heating equipment, 39715000 Water heaters and heating for buildings; plumbing equipment, 45331210 Ventilation installation work
5. Luchtóg
Luchtóg: LOT-0001
Teideal: Bourgogne
Aitheantóir inmheánach: 1
Luchtóg: LOT-0002
Teideal: Franche-Comté
Aitheantóir inmheánach: 2
Luchtóg: LOT-0003
Teideal: Champagne Ardenne
Aitheantóir inmheánach: 3
Luchtóg: LOT-0004
Teideal: Alsace
Aitheantóir inmheánach: 4
Luchtóg: LOT-0005
Teideal: Lorraine
Aitheantóir inmheánach: 5
Luchtóg: LOT-0006
Teideal: Poitou-Charentes
Aitheantóir inmheánach: 6
Luchtóg: LOT-0007
Teideal: Limousin et Dordogne
Aitheantóir inmheánach: 7
Luchtóg: LOT-0008
Teideal: Gironde et Lot-et-Garonne
Aitheantóir inmheánach: 8
Luchtóg: LOT-0009
Teideal: Landes et Pyrénées Atlantique
Aitheantóir inmheánach: 9
2. Postupak
Postupak
Interna identifikacijska oznaka: Tigre2-CVC-2
Vrsta postupka: Otvoren
Postupak je ubrzan: ne
Svrha
Priroda ugovora: Radovi
Glavna klasifikacija (cpv): 45331000 Radovi instaliranja grijanja, ventilacije i klimatizacije
Dodatna klasifikacija (cpv): 39715200 Oprema za grijanje, 39715000 Grijači vode i grijanje zgrada; sanitarna oprema, 45331210 Radovi instaliranja ventilacije
5. Grupa
Grupa: LOT-0001
Naslov: Bourgogne
Interna identifikacijska oznaka: 1
Grupa: LOT-0002
Naslov: Franche-Comté
Interna identifikacijska oznaka: 2
Grupa: LOT-0003
Naslov: Champagne Ardenne
Interna identifikacijska oznaka: 3
Grupa: LOT-0004
Naslov: Alsace
Interna identifikacijska oznaka: 4
Grupa: LOT-0005
Naslov: Lorraine
Interna identifikacijska oznaka: 5
Grupa: LOT-0006
Naslov: Poitou-Charentes
Interna identifikacijska oznaka: 6
Grupa: LOT-0007
Naslov: Limousin et Dordogne
Interna identifikacijska oznaka: 7
Grupa: LOT-0008
Naslov: Gironde et Lot-et-Garonne
Interna identifikacijska oznaka: 8
Grupa: LOT-0009
Naslov: Landes et Pyrénées Atlantique
Interna identifikacijska oznaka: 9
2. Eljárás
Eljárás
Belső azonosító: Tigre2-CVC-2
Az eljárás típusa: Nyitott
Az eljárás gyorsított: nem
Cél
A szerződés jellege: Építési beruházás
Fő osztályozás (cpv): 45331000 Fűtés, szellőzés és légkondicionálás szerelése
További osztályozás (cpv): 39715200 Fűtőberendezések, 39715000 Vízmelegítő és épületek fűtésére szolgáló készülékek; épületgépészeti berendezések, 45331210 Szellőzés szerelése
5. Rész
Rész: LOT-0001
Cím: Bourgogne
Belső azonosító: 1
Rész: LOT-0002
Cím: Franche-Comté
Belső azonosító: 2
Rész: LOT-0003
Cím: Champagne Ardenne
Belső azonosító: 3
Rész: LOT-0004
Cím: Alsace
Belső azonosító: 4
Rész: LOT-0005
Cím: Lorraine
Belső azonosító: 5
Rész: LOT-0006
Cím: Poitou-Charentes
Belső azonosító: 6
Rész: LOT-0007
Cím: Limousin et Dordogne
Belső azonosító: 7
Rész: LOT-0008
Cím: Gironde et Lot-et-Garonne
Belső azonosító: 8
Rész: LOT-0009
Cím: Landes et Pyrénées Atlantique
Belső azonosító: 9
2. Procedura
Procedura
Identificativo interno: Tigre2-CVC-2
Tipo di procedura: Aperta
La procedura è accelerata: no
Finalità
Natura dell'appalto: Lavori
Classificazione principale (cpv): 45331000 Lavori di installazione di impianti di riscaldamento, ventilazione e climatizzazione
Classificazione aggiuntiva (cpv): 39715200 Attrezzature per riscaldamento, 39715000 Scaldacqua e riscaldamento centrale; attrezzature per impianti idraulici, 45331210 Lavori di installazione di impianti di ventilazione
5. Lotto
Lotto: LOT-0001
Titolo: Bourgogne
Identificativo interno: 1
Lotto: LOT-0002
Titolo: Franche-Comté
Identificativo interno: 2
Lotto: LOT-0003
Titolo: Champagne Ardenne
Identificativo interno: 3
Lotto: LOT-0004
Titolo: Alsace
Identificativo interno: 4
Lotto: LOT-0005
Titolo: Lorraine
Identificativo interno: 5
Lotto: LOT-0006
Titolo: Poitou-Charentes
Identificativo interno: 6
Lotto: LOT-0007
Titolo: Limousin et Dordogne
Identificativo interno: 7
Lotto: LOT-0008
Titolo: Gironde et Lot-et-Garonne
Identificativo interno: 8
Lotto: LOT-0009
Titolo: Landes et Pyrénées Atlantique
Identificativo interno: 9
2. Procedūra
Procedūra
Iekšējais identifikators: Tigre2-CVC-2
Procedūras veids: Atklāta
Procedūra ir paātrināta: nē
Mērķis
Līguma veids: Būvdarbi
Galvenā klasifikācija (cpv): 45331000 Apkures, ventilācijas un gaisa kondicionieru uzstādīšana
Papildu klasifikācija (cpv): 39715200 Apkures iekārtas, 39715000 Ūdens sildītāji un ēku apkures iekārtas; santehnikas aprīkojums, 45331210 Ventilācijas ierīkošana
5. Daļa
Daļa: LOT-0001
Nosaukums: Bourgogne
Iekšējais identifikators: 1
Daļa: LOT-0002
Nosaukums: Franche-Comté
Iekšējais identifikators: 2
Daļa: LOT-0003
Nosaukums: Champagne Ardenne
Iekšējais identifikators: 3
Daļa: LOT-0004
Nosaukums: Alsace
Iekšējais identifikators: 4
Daļa: LOT-0005
Nosaukums: Lorraine
Iekšējais identifikators: 5
Daļa: LOT-0006
Nosaukums: Poitou-Charentes
Iekšējais identifikators: 6
Daļa: LOT-0007
Nosaukums: Limousin et Dordogne
Iekšējais identifikators: 7
Daļa: LOT-0008
Nosaukums: Gironde et Lot-et-Garonne
Iekšējais identifikators: 8
Daļa: LOT-0009
Nosaukums: Landes et Pyrénées Atlantique
Iekšējais identifikators: 9
2. Procedure
Procedure
Interne identificatiecode: Tigre2-CVC-2
Type procedure: Openbaar
De procedure wordt versneld: neen
Doel
Aard van het contract: Werken
Belangrijkste classificatie (cpv): 45331000 Installeren van verwarming, ventilatie en airconditioning
Aanvullende classificatie (cpv): 39715200 Verwarmingsuitrusting, 39715000 Warmwatertoestellen en verwarming voor gebouwen; loodgietersuitrusting, 45331210 Installeren van ventilatiesystemen
5. Perceel
Perceel: LOT-0001
Titel: Bourgogne
Interne identificatiecode: 1
Perceel: LOT-0002
Titel: Franche-Comté
Interne identificatiecode: 2
Perceel: LOT-0003
Titel: Champagne Ardenne
Interne identificatiecode: 3
Perceel: LOT-0004
Titel: Alsace
Interne identificatiecode: 4
Perceel: LOT-0005
Titel: Lorraine
Interne identificatiecode: 5
Perceel: LOT-0006
Titel: Poitou-Charentes
Interne identificatiecode: 6
Perceel: LOT-0007
Titel: Limousin et Dordogne
Interne identificatiecode: 7
Perceel: LOT-0008
Titel: Gironde et Lot-et-Garonne
Interne identificatiecode: 8
Perceel: LOT-0009
Titel: Landes et Pyrénées Atlantique
Interne identificatiecode: 9
2. Procedimento
Procedimento
Tipo de procedimento: Aberto
O procedimento é acelerado: não
Finalidade
Natureza do contrato: Obras
Classificação principal (cpv): 45331000 Instalação de aquecimento, ventilação e ar condicionado
Classificação adicional (cpv): 39715200 Equipamento para aquecimento, 39715000 Aquecedores de água e aquecimento central para edifícios; equipamento para canalização, 45331210 Instalação de ventilação
2. Postup
Postup
Interný identifikátor: Tigre2-CVC-2
Druh postupu: Verejná súťaž
Postup je zrýchlený: nie
Účel
Druh zmluvy: Práce
Hlavná klasifikácia (cpv): 45331000 Inštalovanie kúrenia, ventilácie a klimatizácie
Doplňujúca klasifikácia (cpv): 39715200 Kúrenie, 39715000 Ohrievače vody a vykurovanie budov; inštalačné zariadenia, 45331210 Inštalovanie ventilácie
5. Časť
Časť: LOT-0001
Názov: Bourgogne
Interný identifikátor: 1
Časť: LOT-0002
Názov: Franche-Comté
Interný identifikátor: 2
Časť: LOT-0003
Názov: Champagne Ardenne
Interný identifikátor: 3
Časť: LOT-0004
Názov: Alsace
Interný identifikátor: 4
Časť: LOT-0005
Názov: Lorraine
Interný identifikátor: 5
Časť: LOT-0006
Názov: Poitou-Charentes
Interný identifikátor: 6
Časť: LOT-0007
Názov: Limousin et Dordogne
Interný identifikátor: 7
Časť: LOT-0008
Názov: Gironde et Lot-et-Garonne
Interný identifikátor: 8
Časť: LOT-0009
Názov: Landes et Pyrénées Atlantique
Interný identifikátor: 9
2. Postopek
Postopek
Notranji identifikator: Tigre2-CVC-2
Vrsta postopka: Odprti postopek
Postopek je pospešen: ne
Namen
Vrsta javnega naročila: Gradnje
Glavna klasifikacijska oznaka (cpv): 45331000 Inštalacija ogrevalnih, prezračevalnih in klimatskih naprav
Dodatna klasifikacija (cpv): 39715200 Oprema za ogrevanje, 39715000 Grelniki vode in ogrevanje za stavbe; sanitarna oprema, 45331210 Inštalacija prezračevalnih naprav
5. Sklop
Sklop: LOT-0001
Notranji identifikator: 1
Sklop: LOT-0002
Notranji identifikator: 2
Sklop: LOT-0003
Notranji identifikator: 3
Sklop: LOT-0004
Notranji identifikator: 4
Sklop: LOT-0005
Notranji identifikator: 5
Sklop: LOT-0006
Notranji identifikator: 6
Sklop: LOT-0007
Notranji identifikator: 7
Sklop: LOT-0008
Notranji identifikator: 8
Sklop: LOT-0009
Notranji identifikator: 9
2. Förfarande
Förfarande
Intern identifierare: Tigre2-CVC-2
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Byggentreprenader
Huvudklassificering (cpv): 45331000 Installation av värme, ventilation och luftkonditionering
Ytterligare klassificering (cpv): 39715200 Värmeutrustning, 39715000 Vattenvärmare och byggnadsuppvärmning; sanitär utrustning, 45331210 Installation av ventilation
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0001
Intern identifierare: 1
Del (anbudsområde): LOT-0002
Intern identifierare: 2
Del (anbudsområde): LOT-0003
Intern identifierare: 3
Del (anbudsområde): LOT-0004
Intern identifierare: 4
Del (anbudsområde): LOT-0005
Intern identifierare: 5
Del (anbudsområde): LOT-0006
Intern identifierare: 6
Del (anbudsområde): LOT-0007
Intern identifierare: 7
Del (anbudsområde): LOT-0008
Intern identifierare: 8
Del (anbudsområde): LOT-0009
Intern identifierare: 9