2. Процедура
Процедура
Заглавие: Leveren van Nintedanib 100mg en 150mg capsules voor de ziekenhuisapotheek
Описание: Leveren van Nintedanib 100mg en 150mg capsules voor de ziekenhuisapotheek
Вътрешен идентификатор: PPP0WC-684/6445/P8867
Вид процедура: Открита
Процедурата се ускорява: не
Цел
Естество на поръчката: Доставки
Основна класификация (cpv): 33670000 Медикаменти за дихателната система
5. Обособена позиция
Обособена позиция: LOT-0001
Вътрешен идентификатор: P8867_1
Допълнителна класификация (cpv): 33690000 Разни медикаменти, 33600000 Фармацевтични продукти
2. Procedure
Procedure
Intern ID: PPP0WC-684/6445/P8867
Udbudsprocedure: Offentligt udbud
Proceduren er en hasteprocedure: nej
Formål
Kontraktens hovedformål: Varer
Primær klassifikation (cpv): 33670000 Lægemidler til respirationssystemet
5. Delkontrakt
Delkontrakt: LOT-0001
Intern ID: P8867_1
Supplerende klassifikation (cpv): 33690000 Diverse lægemidler, 33600000 Lægemidler
2. Διαδικασία
Διαδικασία
Εσωτερικό αναγνωριστικό: PPP0WC-684/6445/P8867
Είδος διαδικασίας: Ανοικτή
Η διαδικασία επιταχύνεται: όχι
Σκοπός
Χαρακτήρας της σύμβασης: Αγαθά
Κύρια ταξινόμηση (cpv): 33670000 Φάρμακα παθήσεων αναπνευστικού συστήματος
5. Παρτίδα
Παρτίδα: LOT-0001
Εσωτερικό αναγνωριστικό: P8867_1
Πρόσθετη ταξινόμηση (cpv): 33690000 Διάφορα φάρμακα, 33600000 Φαρμακευτικά προϊόντα
2. Procedimiento
Procedimiento
Identificador interno: PPP0WC-684/6445/P8867
Tipo de procedimiento: Abierto
El procedimiento está acelerado: no
Finalidad
Naturaleza del contrato: Suministros
Clasificación principal (cpv): 33670000 Medicamentos para el aparato respiratorio
5. Lote
Lote: LOT-0001
Identificador interno: P8867_1
Clasificación adicional (cpv): 33690000 Medicamentos diversos, 33600000 Productos farmacéuticos
2. Procédure
Procédure
Identifiant interne: PPP0WC-684/6445/P8867
Type de procédure: Ouverte
La procédure est accélérée: non
Objet
Nature principale du marché: Fournitures
Nomenclature principale (cpv): 33670000 Médicaments du système respiratoire
5. Lot
Lot: LOT-0001
Identifiant interne: P8867_1
Nomenclature complémentaire (cpv): 33690000 Médicaments divers, 33600000 Produits pharmaceutiques
2. Postupak
Postupak
Interna identifikacijska oznaka: PPP0WC-684/6445/P8867
Vrsta postupka: Otvoren
Postupak je ubrzan: ne
Svrha
Priroda ugovora: Roba
Glavna klasifikacija (cpv): 33670000 Lijekovi za dišni sustav
5. Grupa
Grupa: LOT-0001
Interna identifikacijska oznaka: P8867_1
Dodatna klasifikacija (cpv): 33690000 Razni lijekovi, 33600000 Farmaceutski proizvodi
2. Eljárás
Eljárás
Belső azonosító: PPP0WC-684/6445/P8867
Az eljárás típusa: Nyitott
Az eljárás gyorsított: nem
Cél
A szerződés jellege: Árubeszerzés
Fő osztályozás (cpv): 33670000 A légzőrendszer gyógyszerei
5. Rész
Rész: LOT-0001
Belső azonosító: P8867_1
További osztályozás (cpv): 33690000 Különböző gyógyszerek, 33600000 Gyógyszerészeti termékek
2. Procedura
Procedura
Tipo di procedura: Aperta
La procedura è accelerata: no
Finalità
Natura dell'appalto: Forniture
Classificazione principale (cpv): 33670000 Medicinali per il sistema respiratorio
5. Lotto
Lotto: LOT-0001
Identificativo interno: P8867_1
Classificazione aggiuntiva (cpv): 33690000 Medicinali vari, 33600000 Prodotti farmaceutici
2. Procedūra
Procedūra
Iekšējais identifikators: PPP0WC-684/6445/P8867
Procedūras veids: Atklāta
Procedūra ir paātrināta: nē
Mērķis
Līguma veids: Piegādes
Galvenā klasifikācija (cpv): 33670000 Zāles elpošanas sistēmai
5. Daļa
Daļa: LOT-0001
Iekšējais identifikators: P8867_1
Papildu klasifikācija (cpv): 33690000 Dažādas zāles, 33600000 Farmācijas izstrādājumi
Interne identificatiecode: PPP0WC-684/6445/P8867
Type procedure: Openbaar
De procedure wordt versneld: neen
Doel
Aard van het contract: Leveringen
Belangrijkste classificatie (cpv): 33670000 Geneesmiddelen voor het ademhalingssysteem
5. Perceel
Perceel: LOT-0001
Interne identificatiecode: P8867_1
Aanvullende classificatie (cpv): 33690000 Diverse geneesmiddelen, 33600000 Farmaceutische producten
2. Procedimento
Procedimento
Tipo de procedimento: Aberto
O procedimento é acelerado: não
Finalidade
Natureza do contrato: Fornecimentos
Classificação principal (cpv): 33670000 Medicamentos para o aparelho respiratório
Classificação adicional (cpv): 33690000 Medicamentos vários, 33600000 Produtos farmacêuticos
2. Procedură
Procedură
Identificator intern: PPP0WC-684/6445/P8867
Tip de procedură: Deschisă
Procedura este accelerată: nu
Scop
Natura contractului: Produse
Clasificarea principală (cpv): 33670000 Medicamente pentru sistemul respirator
Identificator intern: P8867_1
Clasificare suplimentară (cpv): 33690000 Diverse medicamente, 33600000 Produse farmaceutice
2. Postup
Postup
Interný identifikátor: PPP0WC-684/6445/P8867
Druh postupu: Verejná súťaž
Postup je zrýchlený: nie
Účel
Druh zmluvy: Tovary
Hlavná klasifikácia (cpv): 33670000 Liečivá pre dýchací systém
5. Časť
Časť: LOT-0001
Interný identifikátor: P8867_1
Doplňujúca klasifikácia (cpv): 33690000 Rôzne liečivá, 33600000 Farmaceutické výrobky
2. Postopek
Postopek
Notranji identifikator: PPP0WC-684/6445/P8867
Vrsta postopka: Odprti postopek
Postopek je pospešen: ne
Namen
Vrsta javnega naročila: Blago
Glavna klasifikacijska oznaka (cpv): 33670000 Zdravila za bolezni dihal
5. Sklop
Sklop: LOT-0001
Notranji identifikator: P8867_1
Dodatna klasifikacija (cpv): 33690000 Različna zdravila, 33600000 Farmacevtski proizvodi
2. Förfarande
Förfarande
Intern identifierare: PPP0WC-684/6445/P8867
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Varor
Huvudklassificering (cpv): 33670000 Läkemedel som verkar på andningsorganen
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0001
Intern identifierare: P8867_1
Ytterligare klassificering (cpv): 33690000 Varia, 33600000 Läkemedel