See the notice on TED website
2. Процедура
Процедура
Заглавие: DOSTAWA ŚRODKÓW DEZYNFEKCYJNYCH
Описание: Przedmiotem zamówienia jest DOSTAWA ŚRODKÓW DEZYNFEKCYJNYCH, zgodnie z opisem znajdującym się w części III SWZ, formularzu ofertowym stanowiącym załącznik nr 1 i szczegółowym formularzu ofertowym stanowiącym załącznik 1a do SWZ oraz we wzorze umowy stanowiącym część IV SWZ.
Вътрешен идентификатор: ZP/69/PN/2026
Вид процедура: Открита
Процедурата се ускорява: не
Цел
Естество на поръчката: Доставки
Основна класификация (cpv): 33631600 Антисептични средства и дезинфектанти
5. Обособена позиция
Обособена позиция: LOT-0001
Заглавие: Zadanie nr 1 - Szybka dezynfekcja powierzchni
Описание: Przedmiotem zamówienia jest: dostawa - Szybka dezynfekcja powierzchni, zgodnie z opisem znajdującym się w części III SWZ, formularzu ofertowym stanowiącym załącznik nr 1 i szczegółowym formularzu ofertowym stanowiącym załącznik 1a do SWZ oraz we wzorze umowy stanowiącym część IV SWZ.
Вътрешен идентификатор: 1
Обособена позиция: LOT-0002
Заглавие: Zadanie nr 2 - Leki do dezynfekcji skóry noworodków oraz dorosłych
Описание: Przedmiotem zamówienia jest: dostawa - Leki do dezynfekcji skóry noworodków oraz dorosłych, zgodnie z opisem znajdującym się w części III SWZ, formularzu ofertowym stanowiącym załącznik nr 1 i szczegółowym formularzu ofertowym stanowiącym załącznik 1a do SWZ oraz we wzorze umowy stanowiącym część IV SWZ.
Вътрешен идентификатор: 2
Обособена позиция: LOT-0003
Заглавие: Zadanie nr 3 - Dezynfekcja dużych powierzchni
Описание: Przedmiotem zamówienia jest: dostawa - Dezynfekcja dużych powierzchni, zgodnie z opisem znajdującym się w części III SWZ, formularzu ofertowym stanowiącym załącznik nr 1 i szczegółowym formularzu ofertowym stanowiącym załącznik 1a do SWZ oraz we wzorze umowy stanowiącym część IV SWZ.
Вътрешен идентификатор: 3
Обособена позиция: LOT-0004
Заглавие: Zadanie nr 4 - Dezynfekcja maceratorów
Описание: Przedmiotem zamówienia jest: dostawa - Dezynfekcja maceratorów, zgodnie z opisem znajdującym się w części III SWZ, formularzu ofertowym stanowiącym załącznik nr 1 i szczegółowym formularzu ofertowym stanowiącym załącznik 1a do SWZ oraz we wzorze umowy stanowiącym część IV SWZ.
Вътрешен идентификатор: 4
Обособена позиция: LOT-0005
Заглавие: Zadanie nr 5 - Mycie i dezynfekcja manualna narzędzi
Описание: Przedmiotem zamówienia jest: dostawa - Mycie i dezynfekcja manualna narzędzi, zgodnie z opisem znajdującym się w części III SWZ, formularzu ofertowym stanowiącym załącznik nr 1 i szczegółowym formularzu ofertowym stanowiącym załącznik 1a do SWZ oraz we wzorze umowy stanowiącym część IV SWZ.
Вътрешен идентификатор: 5
Обособена позиция: LOT-0006
Заглавие: Zadanie nr 6 - Maszynowe mycie i dezynfekcja narzędzi i endoskopów
Описание: Przedmiotem zamówienia jest: dostawa - Maszynowe mycie i dezynfekcja narzędzi i endoskopów, zgodnie z opisem znajdującym się w części III SWZ, formularzu ofertowym stanowiącym załącznik nr 1 i szczegółowym formularzu ofertowym stanowiącym załącznik 1a do SWZ oraz we wzorze umowy stanowiącym część IV SWZ.
Вътрешен идентификатор: 6
Обособена позиция: LOT-0007
Заглавие: Zadanie nr 7 - Dezynfekcja kolumn węglowych i żelazowych
Описание: Przedmiotem zamówienia jest: dostawa - Dezynfekcja kolumn węglowych i żelazowych, zgodnie z opisem znajdującym się w części III SWZ, formularzu ofertowym stanowiącym załącznik nr 1 i szczegółowym formularzu ofertowym stanowiącym załącznik 1a do SWZ oraz we wzorze umowy stanowiącym część IV SWZ.
Вътрешен идентификатор: 7
Обособена позиция: LOT-0008
Заглавие: Zadanie nr 8 - Środki do higieny rąk i skóry
Описание: Przedmiotem zamówienia jest: dostawa - Środki do higieny rąk i skóry, zgodnie z opisem znajdującym się w części III SWZ, formularzu ofertowym stanowiącym załącznik nr 1 i szczegółowym formularzu ofertowym stanowiącym załącznik 1a do SWZ oraz we wzorze umowy stanowiącym część IV SWZ.
Вътрешен идентификатор: 8
Обособена позиция: LOT-0009
Заглавие: Zadanie nr 9 - Preparaty do dezynfekcji aparatów do hemodializ
Описание: Przedmiotem zamówienia jest: dostawa - Preparaty do dezynfekcji aparatów do hemodializ, zgodnie z opisem znajdującym się w części III SWZ, formularzu ofertowym stanowiącym załącznik nr 1 i szczegółowym formularzu ofertowym stanowiącym załącznik 1a do SWZ oraz we wzorze umowy stanowiącym część IV SWZ.
Вътрешен идентификатор: 9
Обособена позиция: LOT-0010
Заглавие: Zadanie nr 10 - Mycie i dezynfekcja endoskopów (WASSENBURG)
Описание: Przedmiotem zamówienia jest: dostawa - Mycie i dezynfekcja endoskopów (WASSENBURG), zgodnie z opisem znajdującym się w części III SWZ, formularzu ofertowym stanowiącym załącznik nr 1 i szczegółowym formularzu ofertowym stanowiącym załącznik 1a do SWZ oraz we wzorze umowy stanowiącym część IV SWZ.
Вътрешен идентификатор: 10
2. Řízení
Řízení
Název: DOSTAWA ŚRODKÓW DEZYNFEKCYJNYCH
Interní identifikátor: ZP/69/PN/2026
Typ řízení: Otevřené
Řízení se zrychlí: ne
Účel
Charakter smlouvy: Dodávky
Hlavní klasifikace (cpv): 33631600 Antiseptika, dezinficiencia
5. Část
Část: LOT-0001
Interní identifikátor: 1
Část: LOT-0002
Interní identifikátor: 2
Část: LOT-0003
Interní identifikátor: 3
Část: LOT-0004
Interní identifikátor: 4
Část: LOT-0005
Interní identifikátor: 5
Část: LOT-0006
Interní identifikátor: 6
Část: LOT-0007
Interní identifikátor: 7
Část: LOT-0008
Interní identifikátor: 8
Část: LOT-0009
Interní identifikátor: 9
Část: LOT-0010
Interní identifikátor: 10
2. Procedure
Procedure
Titel: DOSTAWA ŚRODKÓW DEZYNFEKCYJNYCH
Intern ID: ZP/69/PN/2026
Udbudsprocedure: Offentligt udbud
Proceduren er en hasteprocedure: nej
Formål
Kontraktens hovedformål: Varer
Primær klassifikation (cpv): 33631600 Antiseptika og desinficerende midler
5. Delkontrakt
Delkontrakt: LOT-0001
Intern ID: 1
Delkontrakt: LOT-0002
Intern ID: 2
Delkontrakt: LOT-0003
Intern ID: 3
Delkontrakt: LOT-0004
Intern ID: 4
Delkontrakt: LOT-0005
Intern ID: 5
Delkontrakt: LOT-0006
Intern ID: 6
Delkontrakt: LOT-0007
Intern ID: 7
Delkontrakt: LOT-0008
Intern ID: 8
Delkontrakt: LOT-0009
Intern ID: 9
Delkontrakt: LOT-0010
Intern ID: 10
2. Verfahren
Verfahren
Interne Kennung: ZP/69/PN/2026
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 33631600 Antiseptika und Desinfektionsmittel
5. Los
Los: LOT-0001
Interne Kennung: 1
Los: LOT-0002
Interne Kennung: 2
Los: LOT-0003
Interne Kennung: 3
Los: LOT-0004
Interne Kennung: 4
Los: LOT-0005
Interne Kennung: 5
Los: LOT-0006
Interne Kennung: 6
Los: LOT-0007
Interne Kennung: 7
Los: LOT-0008
Interne Kennung: 8
Los: LOT-0009
Interne Kennung: 9
Los: LOT-0010
Interne Kennung: 10
Title: DOSTAWA ŚRODKÓW DEZYNFEKCYJNYCH
Internal identifier: ZP/69/PN/2026
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: no
Purpose
Main nature of the contract: Supplies
Main classification (cpv): 33631600 Antiseptics and disinfectants
5. Lot
Lot: LOT-0001
Internal identifier: 1
Lot: LOT-0002
Internal identifier: 2
Lot: LOT-0003
Internal identifier: 3
Lot: LOT-0004
Internal identifier: 4
Lot: LOT-0005
Internal identifier: 5
Lot: LOT-0006
Internal identifier: 6
Lot: LOT-0007
Internal identifier: 7
Lot: LOT-0008
Internal identifier: 8
Lot: LOT-0009
Internal identifier: 9
Lot: LOT-0010
Internal identifier: 10
2. Procedimiento
Procedimiento
Título: DOSTAWA ŚRODKÓW DEZYNFEKCYJNYCH
Identificador interno: ZP/69/PN/2026
Tipo de procedimiento: Abierto
El procedimiento está acelerado: no
Finalidad
Naturaleza del contrato: Suministros
Clasificación principal (cpv): 33631600 Antisépticos y desinfectantes
5. Lote
Lote: LOT-0001
Identificador interno: 1
Lote: LOT-0002
Identificador interno: 2
Lote: LOT-0003
Identificador interno: 3
Lote: LOT-0004
Identificador interno: 4
Lote: LOT-0005
Identificador interno: 5
Lote: LOT-0006
Identificador interno: 6
Lote: LOT-0007
Identificador interno: 7
Lote: LOT-0008
Identificador interno: 8
Lote: LOT-0009
Identificador interno: 9
Lote: LOT-0010
Identificador interno: 10
2. Menetlus
Menetlus
Sisemine tunnus: ZP/69/PN/2026
Menetluse liik: Avatud
Kiirendatud menetlus: ei
Eesmärk
Lepingu olemus: Asjad
Peamine liigitus (cpv): 33631600 Antiseptikumid ja desinfektandid
5. Osa
Osa: LOT-0001
Sisemine tunnus: 1
Osa: LOT-0002
Sisemine tunnus: 2
Osa: LOT-0003
Sisemine tunnus: 3
Osa: LOT-0004
Sisemine tunnus: 4
Osa: LOT-0005
Sisemine tunnus: 5
Osa: LOT-0006
Sisemine tunnus: 6
Osa: LOT-0007
Sisemine tunnus: 7
Osa: LOT-0008
Sisemine tunnus: 8
Osa: LOT-0009
Sisemine tunnus: 9
Osa: LOT-0010
Sisemine tunnus: 10
2. Menettely
Menettely
Sisäinen tunniste: ZP/69/PN/2026
Menettelyn tyyppi: Avoin
Käytetään nopeutettua menettelyä: ei
Tarkoitus
Pääasiallinen hankintalaji: Tavarahankinnat
Pääasiallinen luokitus (cpv): 33631600 Antiseptit ja desinfektioaineet
Sisäinen tunniste: 1
Sisäinen tunniste: 2
Sisäinen tunniste: 3
Sisäinen tunniste: 4
Sisäinen tunniste: 5
Sisäinen tunniste: 6
Sisäinen tunniste: 7
Sisäinen tunniste: 8
Sisäinen tunniste: 9
Sisäinen tunniste: 10
2. Procédure
Procédure
Titre: DOSTAWA ŚRODKÓW DEZYNFEKCYJNYCH
Identifiant interne: ZP/69/PN/2026
Type de procédure: Ouverte
La procédure est accélérée: non
Objet
Nature principale du marché: Fournitures
Nomenclature principale (cpv): 33631600 Antiseptiques et désinfectants
Identifiant interne: 1
Identifiant interne: 2
Identifiant interne: 3
Identifiant interne: 4
Identifiant interne: 5
Identifiant interne: 6
Identifiant interne: 7
Identifiant interne: 8
Identifiant interne: 9
Identifiant interne: 10
2. Nós imeachta
Nós imeachta
Aitheantóir inmheánach: ZP/69/PN/2026
An cineál nóis imeachta: Oscailte
Tá an nós imeachta á bhrostú: níl
Cuspóir
Cineál an chonartha: Soláthairtí
5. Luchtóg
Luchtóg: LOT-0001
Aitheantóir inmheánach: 1
Luchtóg: LOT-0002
Aitheantóir inmheánach: 2
Luchtóg: LOT-0003
Aitheantóir inmheánach: 3
Luchtóg: LOT-0004
Aitheantóir inmheánach: 4
Luchtóg: LOT-0005
Aitheantóir inmheánach: 5
Luchtóg: LOT-0006
Aitheantóir inmheánach: 6
Luchtóg: LOT-0007
Aitheantóir inmheánach: 7
Luchtóg: LOT-0008
Aitheantóir inmheánach: 8
Luchtóg: LOT-0009
Aitheantóir inmheánach: 9
Luchtóg: LOT-0010
Aitheantóir inmheánach: 10
2. Postupak
Postupak
Naslov: DOSTAWA ŚRODKÓW DEZYNFEKCYJNYCH
Interna identifikacijska oznaka: ZP/69/PN/2026
Vrsta postupka: Otvoren
Postupak je ubrzan: ne
Svrha
Priroda ugovora: Roba
Glavna klasifikacija (cpv): 33631600 Antiseptici i dezinficijensi
5. Grupa
Grupa: LOT-0001
Interna identifikacijska oznaka: 1
Grupa: LOT-0002
Interna identifikacijska oznaka: 2
Grupa: LOT-0003
Interna identifikacijska oznaka: 3
Grupa: LOT-0004
Interna identifikacijska oznaka: 4
Grupa: LOT-0005
Interna identifikacijska oznaka: 5
Grupa: LOT-0006
Interna identifikacijska oznaka: 6
Grupa: LOT-0007
Interna identifikacijska oznaka: 7
Grupa: LOT-0008
Interna identifikacijska oznaka: 8
Grupa: LOT-0009
Interna identifikacijska oznaka: 9
Grupa: LOT-0010
Interna identifikacijska oznaka: 10
2. Eljárás
Eljárás
Cím: DOSTAWA ŚRODKÓW DEZYNFEKCYJNYCH
Belső azonosító: ZP/69/PN/2026
Az eljárás típusa: Nyitott
Az eljárás gyorsított: nem
Cél
A szerződés jellege: Árubeszerzés
Fő osztályozás (cpv): 33631600 Antiszeptikumok és fertőtlenítő szerek
5. Rész
Rész: LOT-0001
Belső azonosító: 1
Rész: LOT-0002
Belső azonosító: 2
Rész: LOT-0003
Belső azonosító: 3
Rész: LOT-0004
Belső azonosító: 4
Rész: LOT-0005
Belső azonosító: 5
Rész: LOT-0006
Belső azonosító: 6
Rész: LOT-0007
Belső azonosító: 7
Rész: LOT-0008
Belső azonosító: 8
Rész: LOT-0009
Belső azonosító: 9
Rész: LOT-0010
Belső azonosító: 10
2. Procedura
Procedura
Titolo: DOSTAWA ŚRODKÓW DEZYNFEKCYJNYCH
Identificativo interno: ZP/69/PN/2026
Tipo di procedura: Aperta
La procedura è accelerata: no
Finalità
Natura dell'appalto: Forniture
Classificazione principale (cpv): 33631600 Antisettici e disinfettanti
5. Lotto
Lotto: LOT-0001
Identificativo interno: 1
Lotto: LOT-0002
Identificativo interno: 2
Lotto: LOT-0003
Identificativo interno: 3
Lotto: LOT-0004
Identificativo interno: 4
Lotto: LOT-0005
Identificativo interno: 5
Lotto: LOT-0006
Identificativo interno: 6
Lotto: LOT-0007
Identificativo interno: 7
Lotto: LOT-0008
Identificativo interno: 8
Lotto: LOT-0009
Identificativo interno: 9
Lotto: LOT-0010
Identificativo interno: 10
2. Procedūra
Procedūra
Vidaus identifikatorius: ZP/69/PN/2026
Pirkimo būdas: Atviras
Procedūra pagreitinta: ne
Tikslas
Sutarties objektas: Prekės
Pagrindinis klasifikacijos kodas (cpv): 33631600 Antiseptikai ir dezinfekuojančiosios medžiagos
5. Pirkimo dalis
Pirkimo dalis: LOT-0001
Vidaus identifikatorius: 1
Pirkimo dalis: LOT-0002
Vidaus identifikatorius: 2
Pirkimo dalis: LOT-0003
Vidaus identifikatorius: 3
Pirkimo dalis: LOT-0004
Vidaus identifikatorius: 4
Pirkimo dalis: LOT-0005
Vidaus identifikatorius: 5
Pirkimo dalis: LOT-0006
Vidaus identifikatorius: 6
Pirkimo dalis: LOT-0007
Vidaus identifikatorius: 7
Pirkimo dalis: LOT-0008
Vidaus identifikatorius: 8
Pirkimo dalis: LOT-0009
Vidaus identifikatorius: 9
Pirkimo dalis: LOT-0010
Vidaus identifikatorius: 10
2. Proċedura
Proċedura
Titlu: DOSTAWA ŚRODKÓW DEZYNFEKCYJNYCH
Identifikatur intern: ZP/69/PN/2026
Tip ta’ proċedura: Miftuħa
Il-proċedura hija aċċellerata: le
Għan
Natura tal-kuntratt: Provvisti
Klassifikazzjoni prinċipali (cpv): 33631600 Antisettiċi u disinfettanti
5. Lott
Lott: LOT-0001
Identifikatur intern: 1
Lott: LOT-0002
Identifikatur intern: 2
Lott: LOT-0003
Identifikatur intern: 3
Lott: LOT-0004
Identifikatur intern: 4
Lott: LOT-0005
Identifikatur intern: 5
Lott: LOT-0006
Identifikatur intern: 6
Lott: LOT-0007
Identifikatur intern: 7
Lott: LOT-0008
Identifikatur intern: 8
Lott: LOT-0009
Identifikatur intern: 9
Lott: LOT-0010
Identifikatur intern: 10
Interne identificatiecode: ZP/69/PN/2026
Type procedure: Openbaar
De procedure wordt versneld: neen
Doel
Aard van het contract: Leveringen
Belangrijkste classificatie (cpv): 33631600 Antiseptica en desinfecteermiddelen
5. Perceel
Perceel: LOT-0001
Interne identificatiecode: 1
Perceel: LOT-0002
Interne identificatiecode: 2
Perceel: LOT-0003
Interne identificatiecode: 3
Perceel: LOT-0004
Interne identificatiecode: 4
Perceel: LOT-0005
Interne identificatiecode: 5
Perceel: LOT-0006
Interne identificatiecode: 6
Perceel: LOT-0007
Interne identificatiecode: 7
Perceel: LOT-0008
Interne identificatiecode: 8
Perceel: LOT-0009
Interne identificatiecode: 9
Perceel: LOT-0010
Interne identificatiecode: 10
Tytuł: DOSTAWA ŚRODKÓW DEZYNFEKCYJNYCH
Wewnętrzny identyfikator: ZP/69/PN/2026
Rodzaj procedury: Otwarta
Procedura jest przyspieszona: nie
Przeznaczenie
Charakter zamówienia: Dostawy
Główna klasyfikacja (cpv): 33631600 Środki antyseptyczne i dezynfekcyjne
5. Część zamówienia
Część zamówienia: LOT-0001
Wewnętrzny identyfikator: 1
Część zamówienia: LOT-0002
Wewnętrzny identyfikator: 2
Część zamówienia: LOT-0003
Wewnętrzny identyfikator: 3
Część zamówienia: LOT-0004
Wewnętrzny identyfikator: 4
Część zamówienia: LOT-0005
Wewnętrzny identyfikator: 5
Część zamówienia: LOT-0006
Wewnętrzny identyfikator: 6
Część zamówienia: LOT-0007
Wewnętrzny identyfikator: 7
Część zamówienia: LOT-0008
Wewnętrzny identyfikator: 8
Część zamówienia: LOT-0009
Wewnętrzny identyfikator: 9
Część zamówienia: LOT-0010
Wewnętrzny identyfikator: 10
2. Procedimento
Procedimento
Tipo de procedimento: Aberto
O procedimento é acelerado: não
Finalidade
Natureza do contrato: Fornecimentos
Classificação principal (cpv): 33631600 Anti-sépticos e desinfectantes
2. Postup
Postup
Názov: DOSTAWA ŚRODKÓW DEZYNFEKCYJNYCH
Interný identifikátor: ZP/69/PN/2026
Druh postupu: Verejná súťaž
Postup je zrýchlený: nie
Druh zmluvy: Tovary
Hlavná klasifikácia (cpv): 33631600 Antiseptiká a dezinfekčné prostriedky
5. Časť
Časť: LOT-0001
Interný identifikátor: 1
Časť: LOT-0002
Interný identifikátor: 2
Časť: LOT-0003
Interný identifikátor: 3
Časť: LOT-0004
Interný identifikátor: 4
Časť: LOT-0005
Interný identifikátor: 5
Časť: LOT-0006
Interný identifikátor: 6
Časť: LOT-0007
Interný identifikátor: 7
Časť: LOT-0008
Interný identifikátor: 8
Časť: LOT-0009
Interný identifikátor: 9
Časť: LOT-0010
Interný identifikátor: 10
2. Postopek
Postopek
Notranji identifikator: ZP/69/PN/2026
Vrsta postopka: Odprti postopek
Postopek je pospešen: ne
Namen
Vrsta javnega naročila: Blago
Glavna klasifikacijska oznaka (cpv): 33631600 Antiseptiki in dezinficiensi
5. Sklop
Sklop: LOT-0001
Notranji identifikator: 1
Sklop: LOT-0002
Notranji identifikator: 2
Sklop: LOT-0003
Notranji identifikator: 3
Sklop: LOT-0004
Notranji identifikator: 4
Sklop: LOT-0005
Notranji identifikator: 5
Sklop: LOT-0006
Notranji identifikator: 6
Sklop: LOT-0007
Notranji identifikator: 7
Sklop: LOT-0008
Notranji identifikator: 8
Sklop: LOT-0009
Notranji identifikator: 9
Sklop: LOT-0010
Notranji identifikator: 10