Цел
Естество на поръчката: Доставки
Основна класификация (cpv): 42962300 Компютърни работни станции за графични дизайнери
Място на изпълнение
Административно-териториална единица на държавата (NUTS): Miasto Warszawa (PL911)
Държава: Полша
Обща информация
Запазено участие:
393759-2026 - Διαγωνισμός
Πολωνία – Σταθμοί επεξεργασίας γραφικών – Dostawa stacji graficznych stacjonarnych i monitorów
Προκήρυξη σύμβασης ή σύμβασης παραχώρησης — τυποποιημένο καθεστώς
Αγαθά
2. Διαδικασία
Διαδικασία
ΤίτλοςDostawa stacji graficznych stacjonarnych i monitorów
ΠεριγραφήPrzedmiotem zamówienia jest dostawa stacji graficznych stacjonarnych i monitorów zgodnie z wymaganiami określonymi w SWZ
Εσωτερικό αναγνωριστικόASzWoj-K-ZZP.2812.35.2026.EM
Είδος διαδικασίαςΑνοικτή
Η διαδικασία επιταχύνεταιόχι
Σκοπός
Χαρακτήρας της σύμβασηςΑγαθά
Κύρια ταξινόμηση (cpv): 42962300 Σταθμοί επεξεργασίας γραφικών
Πρόσθετη ταξινόμηση (cpv): 30231300 Οθόνες απεικόνισης
5. Παρτίδα
ΠαρτίδαLOT-0001
ΤίτλοςDostawa stacji graficznej stacjonarnej
ΠεριγραφήDostawa stacji graficznej stacjonarnej zgodnie z wymaganiami określonymi w SWZ
Εσωτερικό αναγνωριστικόCzęść 1
ΠαρτίδαLOT-0002
ΤίτλοςDostawa monitorów
ΠεριγραφήDostawa monitorów zgodnie z wymaganiami określonymi w SWZ
Εσωτερικό αναγνωριστικόCzęść 2
Κύρια ταξινόμηση (cpv): 30231300 Οθόνες απεικόνισης
Finalidad
Naturaleza del contrato: Suministros
Clasificación principal (cpv): 42962300 Puestos de trabajo para la realización de gráficos
Lugar de ejecución
Subdivisión del país (NUTS): Miasto Warszawa (PL911)
País: Polonia
Información general
Participación reservada:
Cél
A szerződés jellege: Árubeszerzés
Fő osztályozás (cpv): 42962300 Grafikai munkaállomás
A teljesítés helye
Ország: Lengyelország
Általános információk
Fenntartott részvétel:
393759-2026 - Konkursas
Skelbimas apie pirkimą arba koncesiją. Įprasta tvarka
Prekės
2. Procedūra
Procedūra
Vidaus identifikatoriusASzWoj-K-ZZP.2812.35.2026.EM
Pirkimo būdasAtviras
Procedūra pagreitintane
Tikslas
Sutarties objektasPrekės
Pagrindinis klasifikacijos kodas (cpv): 42962300 Grafinio darbo vietos
Kiti klasifikacijos kodai (cpv): 30231300 Displėjaus ekranai
5. Pirkimo dalis
Pirkimo dalisLOT-0001
Vidaus identifikatoriusCzęść 1
Pirkimo dalisLOT-0002
PavadinimasDostawa monitorów
Vidaus identifikatoriusCzęść 2
Pagrindinis klasifikacijos kodas (cpv): 30231300 Displėjaus ekranai
393759-2026 - Concurso
Polónia – Postos de trabalho para elaboração de gráficos – Dostawa stacji graficznych stacjonarnych i monitorów
Anúncio de concurso ou de concessão – regime normal
Fornecimentos
2. Procedimento
Procedimento
Identificador internoASzWoj-K-ZZP.2812.35.2026.EM
Tipo de procedimentoAberto
O procedimento é aceleradonão
Finalidade
Natureza do contratoFornecimentos
Classificação principal (cpv): 42962300 Postos de trabalho para elaboração de gráficos
Classificação adicional (cpv): 30231300 Visores
5. Lote
LoteLOT-0001
Identificador internoCzęść 1
LoteLOT-0002
TítuloDostawa monitorów
Identificador internoCzęść 2
Classificação principal (cpv): 30231300 Visores
393759-2026 - Procedură concurențială
Polonia – Puncte de executare grafică – Dostawa stacji graficznych stacjonarnych i monitorów
Anunț de participare sau de concesionare - regim standard
Produse
2. Procedură
Procedură
Identificator internASzWoj-K-ZZP.2812.35.2026.EM
Tip de procedurăDeschisă
Procedura este acceleratănu
Scop
Natura contractuluiProduse
Clasificarea principală (cpv): 42962300 Puncte de executare grafică
Clasificare suplimentară (cpv): 30231300 Ecrane de afişare
5. Lot
LotLOT-0001
Identificator internCzęść 1
LotLOT-0002
TitluDostawa monitorów
Identificator internCzęść 2
Clasificarea principală (cpv): 30231300 Ecrane de afişare
393759-2026 - Súťaž
Poľsko – Grafické pracovné stanice – Dostawa stacji graficznych stacjonarnych i monitorów
Oznámenie o vyhlásení verejného obstarávania alebo oznámenie o koncesii – štandardný režim
Tovary
2. Postup
Postup
Interný identifikátorASzWoj-K-ZZP.2812.35.2026.EM
Druh postupuVerejná súťaž
Postup je zrýchlenýnie
Účel
Druh zmluvyTovary
Hlavná klasifikácia (cpv): 42962300 Grafické pracovné stanice
Doplňujúca klasifikácia (cpv): 30231300 Zobrazovacie jednotky (obrazovky)
5. Časť
ČasťLOT-0001
Interný identifikátorCzęść 1
ČasťLOT-0002
NázovDostawa monitorów
Interný identifikátorCzęść 2
Hlavná klasifikácia (cpv): 30231300 Zobrazovacie jednotky (obrazovky)
Namen
Vrsta javnega naročila: Blago
Glavna klasifikacijska oznaka (cpv): 42962300 Grafične delovne postaje
Kraj izvajanja
Država: Poljska
Splošne informacije
Pridržana udeležba:
393759-2026 - Konkurrensutsättning
Meddelande om upphandling eller koncession – standardsystem
Varor
2. Förfarande
Förfarande
Intern identifierareASzWoj-K-ZZP.2812.35.2026.EM
Typ av förfarandeÖppet
Förfarandet är påskyndatnej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets artVaror
Huvudklassificering (cpv): 42962300 Grafiska arbetsstationer
Ytterligare klassificering (cpv): 30231300 Bildskärmar
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde)LOT-0001
Intern identifierareCzęść 1
Del (anbudsområde)LOT-0002
TitelDostawa monitorów
Intern identifierareCzęść 2
Huvudklassificering (cpv): 30231300 Bildskärmar