393762-2026 - Състезателна процедура
Полша – Услуги по ремонт и поддържане на машини – „Usługa remontu i kompletacji hydrauliki sterowniczej obudowy zmechanizowanej GLINIK 20/41 i FRS20/41 dla Południowego Koncernu Węglowego S.A. - Zakład Górniczy Janina”
Обявление за поръчка или концесия – стандартен режим
Услуги
2. Процедура
Процедура
Заглавие„Usługa remontu i kompletacji hydrauliki sterowniczej obudowy zmechanizowanej GLINIK 20/41 i FRS20/41 dla Południowego Koncernu Węglowego S.A. - Zakład Górniczy Janina”
ОписаниеSzczegółowy opis przedmiotu zamówienia został określony w załączniku nr 5 do SWZ
Вътрешен идентификаторPZP/ALA/00233/2026
Вид процедураОткрита
Процедурата се ускоряване
Цел
Естество на поръчкатаУслуги
Основна класификация (cpv): 50530000 Услуги по ремонт и поддържане на машини
5. Обособена позиция
Обособена позицияLOT-0001
ОписаниеSzczegółowy opis przedmiotu zamówienia został określony w załączniku nr 5 do SWZ.
393762-2026 - Zadávání
Oznámení o zahájení zadávacího nebo koncesního řízení – standardní režim
Služby
2. Řízení
Řízení
Interní identifikátorPZP/ALA/00233/2026
Typ řízeníOtevřené
Řízení se zrychlíne
Účel
Charakter smlouvySlužby
Hlavní klasifikace (cpv): 50530000 Opravy a údržba strojů a zařízení
5. Část
ČástLOT-0001
393762-2026 - Konkurrencevilkår
Polen – Reparation og vedligeholdelse af maskiner – „Usługa remontu i kompletacji hydrauliki sterowniczej obudowy zmechanizowanej GLINIK 20/41 i FRS20/41 dla Południowego Koncernu Węglowego S.A. - Zakład Górniczy Janina”
Udbuds- eller koncessionsbekendtgørelse – standardordningen
Tjenesteydelser
2. Procedure
Procedure
Intern IDPZP/ALA/00233/2026
UdbudsprocedureOffentligt udbud
Proceduren er en hasteprocedurenej
Formål
Kontraktens hovedformålTjenesteydelser
Primær klassifikation (cpv): 50530000 Reparation og vedligeholdelse af maskiner
5. Delkontrakt
DelkontraktLOT-0001
393762-2026 - Wettbewerb
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Interne KennungPZP/ALA/00233/2026
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsDienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 50530000 Reparatur und Wartung von Maschinen
5. Los
LosLOT-0001
393762-2026 - Διαγωνισμός
Πολωνία – Υπηρεσίες επισκευής και συντήρησης μηχανημάτων – „Usługa remontu i kompletacji hydrauliki sterowniczej obudowy zmechanizowanej GLINIK 20/41 i FRS20/41 dla Południowego Koncernu Węglowego S.A. - Zakład Górniczy Janina”
Προκήρυξη σύμβασης ή σύμβασης παραχώρησης — τυποποιημένο καθεστώς
Υπηρεσίες
2. Διαδικασία
Διαδικασία
Εσωτερικό αναγνωριστικόPZP/ALA/00233/2026
Είδος διαδικασίαςΑνοικτή
Η διαδικασία επιταχύνεταιόχι
Σκοπός
Χαρακτήρας της σύμβασηςΥπηρεσίες
Κύρια ταξινόμηση (cpv): 50530000 Υπηρεσίες επισκευής και συντήρησης μηχανημάτων
5. Παρτίδα
ΠαρτίδαLOT-0001
393762-2026 - Licitación
Polonia – Servicios de reparación y mantenimiento de maquinaria – „Usługa remontu i kompletacji hydrauliki sterowniczej obudowy zmechanizowanej GLINIK 20/41 i FRS20/41 dla Południowego Koncernu Węglowego S.A. - Zakład Górniczy Janina”
Anuncio de contrato o de concesión. Régimen normal
Servicios
2. Procedimiento
Procedimiento
Identificador internoPZP/ALA/00233/2026
Tipo de procedimientoAbierto
El procedimiento está aceleradono
Finalidad
Naturaleza del contratoServicios
Clasificación principal (cpv): 50530000 Servicios de reparación y mantenimiento de maquinaria
5. Lote
LoteLOT-0001
393762-2026 - Hange
Hanketeade või kontsessiooniteade – üldkord
Teenused
2. Menetlus
Menetlus
Sisemine tunnusPZP/ALA/00233/2026
Menetluse liikAvatud
Kiirendatud menetlusei
Eesmärk
Lepingu olemusTeenused
Peamine liigitus (cpv): 50530000 Masinate remondi- ja hooldusteenused
5. Osa
OsaLOT-0001
393762-2026 - Kilpailu
Hankintailmoitus tai käyttöoikeussopimusta koskeva ilmoitus – vakiojärjestelmä
Palvelut
2. Menettely
Menettely
Sisäinen tunnistePZP/ALA/00233/2026
Menettelyn tyyppiAvoin
Käytetään nopeutettua menettelyäei
Tarkoitus
Pääasiallinen hankintalajiPalvelut
Pääasiallinen luokitus (cpv): 50530000 Koneiden korjaus ja huolto
393762-2026 - Mise en concurrence
Pologne – Services de réparation et d'entretien de machines – „Usługa remontu i kompletacji hydrauliki sterowniczej obudowy zmechanizowanej GLINIK 20/41 i FRS20/41 dla Południowego Koncernu Węglowego S.A. - Zakład Górniczy Janina”
Avis de marché ou de concession – régime ordinaire
Services
2. Procédure
Procédure
Identifiant internePZP/ALA/00233/2026
Type de procédureOuverte
La procédure est accéléréenon
Objet
Nature principale du marchéServices
Nomenclature principale (cpv): 50530000 Services de réparation et d'entretien de machines
5. Lot
LotLOT-0001
393762-2026 - Nadmetanje
Obavijest o nadmetanju ili koncesiji – standardni režim
Usluge
2. Postupak
Postupak
Interna identifikacijska oznakaPZP/ALA/00233/2026
Vrsta postupkaOtvoren
Postupak je ubrzanne
Svrha
Priroda ugovoraUsluge
Glavna klasifikacija (cpv): 50530000 Usluge popravaka i održavanja strojeva
5. Grupa
GrupaLOT-0001
393762-2026 - Verseny
Lengyelország – Gépjavítási és -karbantartási szolgáltatások – „Usługa remontu i kompletacji hydrauliki sterowniczej obudowy zmechanizowanej GLINIK 20/41 i FRS20/41 dla Południowego Koncernu Węglowego S.A. - Zakład Górniczy Janina”
Eljárást megindító vagy koncessziós hirdetmény – klasszikus ajánlatkérőkre vonatkozó szabályok
Szolgáltatásmegrendelés
2. Eljárás
Eljárás
Belső azonosítóPZP/ALA/00233/2026
Az eljárás típusaNyitott
Az eljárás gyorsítottnem
Cél
A szerződés jellegeSzolgáltatásmegrendelés
Fő osztályozás (cpv): 50530000 Gépjavítási és -karbantartási szolgáltatások
5. Rész
RészLOT-0001
393762-2026 - Gara
Polonia – Servizi di riparazione e manutenzione di macchinari – „Usługa remontu i kompletacji hydrauliki sterowniczej obudowy zmechanizowanej GLINIK 20/41 i FRS20/41 dla Południowego Koncernu Węglowego S.A. - Zakład Górniczy Janina”
Bando di gara o di concessione – regime ordinario
Servizi
2. Procedura
Procedura
Identificativo internoPZP/ALA/00233/2026
Tipo di proceduraAperta
La procedura è acceleratano
Finalità
Natura dell'appaltoServizi
Classificazione principale (cpv): 50530000 Servizi di riparazione e manutenzione di macchinari
5. Lotto
LottoLOT-0001
393762-2026 - Konkursas
Skelbimas apie pirkimą arba koncesiją. Įprasta tvarka
Paslaugos
2. Procedūra
Procedūra
Vidaus identifikatoriusPZP/ALA/00233/2026
Pirkimo būdasAtviras
Procedūra pagreitintane
Tikslas
Sutarties objektasPaslaugos
Pagrindinis klasifikacijos kodas (cpv): 50530000 Mašinų remonto ir priežiūros paslaugos
5. Pirkimo dalis
Pirkimo dalisLOT-0001
393762-2026 - Konkurss
Polija – Iekārtu remonta un tehniskās apkopes pakalpojumi – „Usługa remontu i kompletacji hydrauliki sterowniczej obudowy zmechanizowanej GLINIK 20/41 i FRS20/41 dla Południowego Koncernu Węglowego S.A. - Zakład Górniczy Janina”
Paziņojums par līgumu vai paziņojums par koncesiju — standarta režīms
Pakalpojumi
Iekšējais identifikatorsPZP/ALA/00233/2026
Procedūras veidsAtklāta
Procedūra ir paātrināta
Mērķis
Līguma veidsPakalpojumi
Galvenā klasifikācija (cpv): 50530000 Iekārtu remonta un tehniskās apkopes pakalpojumi
5. Daļa
DaļaLOT-0001
393762-2026 - Kompetizzjoni
Il-Polonja – Servizzi ta’ tiswija u tal-manutenzjoni ta’ makkinarju – „Usługa remontu i kompletacji hydrauliki sterowniczej obudowy zmechanizowanej GLINIK 20/41 i FRS20/41 dla Południowego Koncernu Węglowego S.A. - Zakład Górniczy Janina”
Avviż tal-kuntratt jew tal-konċessjoni – reġim standard
Servizzi
2. Proċedura
Proċedura
Identifikatur internPZP/ALA/00233/2026
Tip ta’ proċeduraMiftuħa
Il-proċedura hija aċċelleratale
Għan
Natura tal-kuntrattServizzi
Klassifikazzjoni prinċipali (cpv): 50530000 Servizzi ta’ tiswija u tal-manutenzjoni ta’ makkinarju
5. Lott
LottLOT-0001
393762-2026 - Mededinging
Aankondiging van een opdracht of concessie – standaardregeling
Diensten
Interne identificatiecodePZP/ALA/00233/2026
Type procedureOpenbaar
De procedure wordt versneldneen
Doel
Aard van het contractDiensten
Belangrijkste classificatie (cpv): 50530000 Reparatie en onderhoud van machines
5. Perceel
PerceelLOT-0001
393762-2026 - Procedura konkurencyjna
Polska – Usługi w zakresie napraw i konserwacji maszyn – „Usługa remontu i kompletacji hydrauliki sterowniczej obudowy zmechanizowanej GLINIK 20/41 i FRS20/41 dla Południowego Koncernu Węglowego S.A. - Zakład Górniczy Janina”
Ogłoszenie o zamówieniu lub ogłoszenie o koncesji – tryb standardowy
Usługi
Wewnętrzny identyfikatorPZP/ALA/00233/2026
Rodzaj proceduryOtwarta
Procedura jest przyspieszonanie
Przeznaczenie
Charakter zamówieniaUsługi
Główna klasyfikacja (cpv): 50530000 Usługi w zakresie napraw i konserwacji maszyn
5. Część zamówienia
Część zamówieniaLOT-0001
393762-2026 - Concurso
Polónia – Serviços de reparação e manutenção de máquinas – „Usługa remontu i kompletacji hydrauliki sterowniczej obudowy zmechanizowanej GLINIK 20/41 i FRS20/41 dla Południowego Koncernu Węglowego S.A. - Zakład Górniczy Janina”
Anúncio de concurso ou de concessão – regime normal
Serviços
2. Procedimento
Procedimento
Tipo de procedimentoAberto
O procedimento é aceleradonão
Finalidade
Natureza do contratoServiços
Classificação principal (cpv): 50530000 Serviços de reparação e manutenção de máquinas
393762-2026 - Javni razpis
Poljska – Storitve popravila in vzdrževanja strojev – „Usługa remontu i kompletacji hydrauliki sterowniczej obudowy zmechanizowanej GLINIK 20/41 i FRS20/41 dla Południowego Koncernu Węglowego S.A. - Zakład Górniczy Janina”
Obvestilo o koncesiji ali naročilu – standardna ureditev
Storitve
2. Postopek
Postopek
Notranji identifikatorPZP/ALA/00233/2026
Vrsta postopkaOdprti postopek
Postopek je pospešenne
Namen
Vrsta javnega naročilaStoritve
Glavna klasifikacijska oznaka (cpv): 50530000 Storitve popravila in vzdrževanja strojev
5. Sklop
SklopLOT-0001