2. Процедура
Процедура
Заглавие: ZBIRANJE IN ODVOZ ODPADKOV NA OBMOČJU OBČINE ŽELEZNIKI ZA OBDOBJE 48 MESECEV
Описание: Javno naročilo zajema zbiranje in odvoz odpadkov na območju občine Železniki za obdobje 48 mesecev.
Вид процедура: Открита
Процедурата се ускорява: не
Цел
Естество на поръчката: Услуги
Основна класификация (cpv): 90511000 Услуги по събиране на битови отпадъци
5. Обособена позиция
Обособена позиция: LOT-0000
Вътрешен идентификатор: 488988
2. Řízení
Řízení
Typ řízení: Otevřené
Řízení se zrychlí: ne
Účel
Charakter smlouvy: Služby
Hlavní klasifikace (cpv): 90511000 Sběr odpadu
5. Část
Část: LOT-0000
Interní identifikátor: 488988
2. Verfahren
Verfahren
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 90511000 Abholung von Siedlungsabfällen
5. Los
Los: LOT-0000
Interne Kennung: 488988
2. Διαδικασία
Διαδικασία
Είδος διαδικασίας: Ανοικτή
Η διαδικασία επιταχύνεται: όχι
Σκοπός
Χαρακτήρας της σύμβασης: Υπηρεσίες
Κύρια ταξινόμηση (cpv): 90511000 Υπηρεσίες αποκομιδής απορριμμάτων
5. Παρτίδα
Παρτίδα: LOT-0000
Εσωτερικό αναγνωριστικό: 488988
393774-2026 - Licitación
Eslovenia – Servicios de recogida de desperdicios – ZBIRANJE IN ODVOZ ODPADKOV NA OBMOČJU OBČINE ŽELEZNIKI ZA OBDOBJE 48 MESECEV
Anuncio de contrato o de concesión. Régimen normal
Servicios
2. Procedimiento
Procedimiento
Tipo de procedimientoAbierto
El procedimiento está aceleradono
Finalidad
Naturaleza del contratoServicios
Clasificación principal (cpv): 90511000 Servicios de recogida de desperdicios
5. Lote
LoteLOT-0000
Identificador interno488988
393774-2026 - Hange
Hanketeade või kontsessiooniteade – üldkord
Teenused
2. Menetlus
Menetlus
Menetluse liikAvatud
Kiirendatud menetlusei
Eesmärk
Lepingu olemusTeenused
Peamine liigitus (cpv): 90511000 Jäätmekogumisteenused
5. Osa
OsaLOT-0000
Sisemine tunnus488988
2. Nós imeachta
Nós imeachta
An cineál nóis imeachta: Oscailte
Tá an nós imeachta á bhrostú: níl
Cuspóir
Cineál an chonartha: Seirbhísí
Príomhaicmiú (cpv): 90511000 Refuse collection services
5. Luchtóg
Luchtóg: LOT-0000
Aitheantóir inmheánach: 488988
2. Procedure
Procedure
Type procedure: Openbaar
De procedure wordt versneld: neen
Doel
Aard van het contract: Diensten
Belangrijkste classificatie (cpv): 90511000 Diensten voor ophalen van vuilnis
5. Perceel
Perceel: LOT-0000
Interne identificatiecode: 488988
2. Procedura
Procedura
Rodzaj procedury: Otwarta
Procedura jest przyspieszona: nie
Przeznaczenie
Charakter zamówienia: Usługi
Główna klasyfikacja (cpv): 90511000 Usługi wywozu odpadów
5. Część zamówienia
Część zamówienia: LOT-0000
Wewnętrzny identyfikator: 488988
2. Procedimento
Procedimento
Tipo de procedimento: Aberto
O procedimento é acelerado: não
Finalidade
Natureza do contrato: Serviços
Classificação principal (cpv): 90511000 Serviços de recolha de resíduos
Lote: LOT-0000
Identificador interno: 488988
393774-2026 - Procedură concurențială
Slovenia – Servicii de colectare a deşeurilor menajere – ZBIRANJE IN ODVOZ ODPADKOV NA OBMOČJU OBČINE ŽELEZNIKI ZA OBDOBJE 48 MESECEV
Anunț de participare sau de concesionare - regim standard
Servicii
2. Procedură
Procedură
Tip de procedurăDeschisă
Procedura este acceleratănu
Scop
Natura contractuluiServicii
Clasificarea principală (cpv): 90511000 Servicii de colectare a deşeurilor menajere
5. Lot
LotLOT-0000
Identificator intern488988
2. Postup
Postup
Druh postupu: Verejná súťaž
Postup je zrýchlený: nie
Druh zmluvy: Služby
Hlavná klasifikácia (cpv): 90511000 Služby na zber odpadu
5. Časť
Časť: LOT-0000
Interný identifikátor: 488988