2. Процедура
Процедура
Заглавие: Προμήθεια και εγκατάσταση νοσοκομειακού εξοπλισμού για Κέντρα Υγείας και Τοπικά–Περιφερειακά Ιατρεία στην Ανατολική Μακεδονία και Θράκη, αρμοδιότητας 4ης Υ. ΠΕ.
Описание: Προμήθεια και εγκατάσταση νοσοκομειακού εξοπλισμού για Κέντρα Υγείας και Τοπικά–Περιφερειακά Ιατρεία στην Ανατολική Μακεδονία και Θράκη, αρμοδιότητας 4ης Υ. ΠΕ.
Вид процедура: Открита
Процедурата се ускорява: не
Цел
Естество на поръчката: Доставки
Основна класификация (cpv): 39150000 Различни видове мебелировка и оборудване
Допълнителна класификация (cpv): 39150000 Различни видове мебелировка и оборудване
5. Обособена позиция
Обособена позиция: LOT-0001
Заглавие: 32/2026 Προμήθεια και εγκατάσταση νοσοκομειακού εξοπλισμού για Κέντρα Υγείας και Τοπικά–Περιφερειακά Ιατρεία στην Ανατολική Μακεδονία και Θράκη, αρμοδιότητας 4ης Υ. ΠΕ.
Вътрешен идентификатор: 32/2026
Количество: 162 броя
2. Διαδικασία
Διαδικασία
Είδος διαδικασίας: Ανοικτή
Η διαδικασία επιταχύνεται: όχι
Σκοπός
Χαρακτήρας της σύμβασης: Αγαθά
Κύρια ταξινόμηση (cpv): 39150000 Διάφορα έπιπλα και εξοπλισμός
Πρόσθετη ταξινόμηση (cpv): 39150000 Διάφορα έπιπλα και εξοπλισμός
5. Παρτίδα
Παρτίδα: LOT-0001
Εσωτερικό αναγνωριστικό: 32/2026
Ποσότητα: 162 τεμάχια
2. Procedure
Procedure
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: no
Purpose
Main nature of the contract: Supplies
Main classification (cpv): 39150000 Miscellaneous furniture and equipment
Additional classification (cpv): 39150000 Miscellaneous furniture and equipment
5. Lot
Lot: LOT-0001
Internal identifier: 32/2026
Quantity: 162 pieces
2. Procedimiento
Procedimiento
Tipo de procedimiento: Abierto
El procedimiento está acelerado: no
Finalidad
Naturaleza del contrato: Suministros
Clasificación principal (cpv): 39150000 Mobiliario y equipo diverso
Clasificación adicional (cpv): 39150000 Mobiliario y equipo diverso
5. Lote
Lote: LOT-0001
Identificador interno: 32/2026
Cantidad: 162 piezas
2. Menetlus
Menetlus
Menetluse liik: Avatud
Kiirendatud menetlus: ei
Eesmärk
Lepingu olemus: Asjad
Peamine liigitus (cpv): 39150000 Mitmesugune mööbel ja sisseseade
Täiendav liigitus (cpv): 39150000 Mitmesugune mööbel ja sisseseade
5. Osa
Osa: LOT-0001
Sisemine tunnus: 32/2026
Kogus: 162 tükki
2. Procédure
Procédure
Type de procédure: Ouverte
La procédure est accélérée: non
Objet
Nature principale du marché: Fournitures
Nomenclature principale (cpv): 39150000 Mobilier et équipements divers
Nomenclature complémentaire (cpv): 39150000 Mobilier et équipements divers
Identifiant interne: 32/2026
Quantité: 162 pièces
2. Nós imeachta
Nós imeachta
An cineál nóis imeachta: Oscailte
Tá an nós imeachta á bhrostú: níl
Cuspóir
Cineál an chonartha: Soláthairtí
5. Luchtóg
Luchtóg: LOT-0001
Aitheantóir inmheánach: 32/2026
Cainníocht: 162 píosa
2. Postupak
Postupak
Vrsta postupka: Otvoren
Postupak je ubrzan: ne
Svrha
Priroda ugovora: Roba
Glavna klasifikacija (cpv): 39150000 Razni namještaj i oprema
Dodatna klasifikacija (cpv): 39150000 Razni namještaj i oprema
5. Grupa
Grupa: LOT-0001
Interna identifikacijska oznaka: 32/2026
Količina: 162 komadi
2. Eljárás
Eljárás
Az eljárás típusa: Nyitott
Az eljárás gyorsított: nem
Cél
A szerződés jellege: Árubeszerzés
Fő osztályozás (cpv): 39150000 Különféle bútorok és felszerelések
További osztályozás (cpv): 39150000 Különféle bútorok és felszerelések
5. Rész
Rész: LOT-0001
Belső azonosító: 32/2026
Mennyiség: 162 darab
2. Procedūra
Procedūra
Pirkimo būdas: Atviras
Procedūra pagreitinta: ne
Tikslas
Sutarties objektas: Prekės
Pagrindinis klasifikacijos kodas (cpv): 39150000 Įvairūs baldai bei įranga
Kiti klasifikacijos kodai (cpv): 39150000 Įvairūs baldai bei įranga
5. Pirkimo dalis
Pirkimo dalis: LOT-0001
Vidaus identifikatorius: 32/2026
Kiekis: 162 víenetai
Procedūras veids: Atklāta
Procedūra ir paātrināta: nē
Mērķis
Līguma veids: Piegādes
Galvenā klasifikācija (cpv): 39150000 Dažādas mēbeles un iekārtas
Papildu klasifikācija (cpv): 39150000 Dažādas mēbeles un iekārtas
5. Daļa
Daļa: LOT-0001
Iekšējais identifikators: 32/2026
Daudzums: 162 gabali
Type procedure: Openbaar
De procedure wordt versneld: neen
Doel
Aard van het contract: Leveringen
Belangrijkste classificatie (cpv): 39150000 Divers meubilair en uitrusting
Aanvullende classificatie (cpv): 39150000 Divers meubilair en uitrusting
5. Perceel
Perceel: LOT-0001
Interne identificatiecode: 32/2026
Hoeveelheid: 162 stuks
2. Procedura
Procedura
Rodzaj procedury: Otwarta
Procedura jest przyspieszona: nie
Przeznaczenie
Charakter zamówienia: Dostawy
Główna klasyfikacja (cpv): 39150000 Różne meble i wyposażenie
Dodatkowa klasyfikacja (cpv): 39150000 Różne meble i wyposażenie
5. Część zamówienia
Część zamówienia: LOT-0001
Wewnętrzny identyfikator: 32/2026
Ilość: 162 sztuki
2. Procedimento
Procedimento
Tipo de procedimento: Aberto
O procedimento é acelerado: não
Finalidade
Natureza do contrato: Fornecimentos
Classificação principal (cpv): 39150000 Mobiliário e equipamento diverso
Classificação adicional (cpv): 39150000 Mobiliário e equipamento diverso
Quantidade: 162 artigos
2. Postopek
Postopek
Vrsta postopka: Odprti postopek
Postopek je pospešen: ne
Namen
Vrsta javnega naročila: Blago
Glavna klasifikacijska oznaka (cpv): 39150000 Razno pohištvo in oprema
Dodatna klasifikacija (cpv): 39150000 Razno pohištvo in oprema
5. Sklop
Sklop: LOT-0001
Notranji identifikator: 32/2026
Količina: 162 kosi
2. Förfarande
Förfarande
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Varor
Huvudklassificering (cpv): 39150000 Diverse möbler och utrustning
Ytterligare klassificering (cpv): 39150000 Diverse möbler och utrustning
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0001
Intern identifierare: 32/2026
Mängd: 162 stycken