393915-2026 - Състезателна процедура
Полша – Неорганични и органични химични продукти с основен характер – „Dostawa i rozładunek wody amoniakalnej dla potrzeb Enea Elektrownia Połaniec S.A. w okresie 12 miesięcy.”
Обявление за поръчка или концесия – стандартен режим
Доставки
2. Процедура
Процедура
Заглавие„Dostawa i rozładunek wody amoniakalnej dla potrzeb Enea Elektrownia Połaniec S.A. w okresie 12 miesięcy.”
Описание„Dostawa i rozładunek wody amoniakalnej dla potrzeb Enea Elektrownia Połaniec S.A. w okresie 12 miesięcy.”
Вътрешен идентификаторNLP/PZP/23/2026
Вид процедураОткрита
Процедурата се ускоряване
Цел
Естество на поръчкатаДоставки
Основна класификация (cpv): 24300000 Неорганични и органични химични продукти с основен характер
5. Обособена позиция
Обособена позицияLOT-0001
393915-2026 - Konkurrencevilkår
Polen – Uorganiske og organiske basiskemikalier – „Dostawa i rozładunek wody amoniakalnej dla potrzeb Enea Elektrownia Połaniec S.A. w okresie 12 miesięcy.”
Udbuds- eller koncessionsbekendtgørelse – standardordningen
Varer
2. Procedure
Procedure
Intern IDNLP/PZP/23/2026
UdbudsprocedureOffentligt udbud
Proceduren er en hasteprocedurenej
Formål
Kontraktens hovedformålVarer
Primær klassifikation (cpv): 24300000 Uorganiske og organiske basiskemikalier
5. Delkontrakt
DelkontraktLOT-0001
393915-2026 - Hange
Poola – Anorgaanilised ja orgaanilised põhikemikaalid – „Dostawa i rozładunek wody amoniakalnej dla potrzeb Enea Elektrownia Połaniec S.A. w okresie 12 miesięcy.”
Hanketeade või kontsessiooniteade – üldkord
Asjad
2. Menetlus
Menetlus
Sisemine tunnusNLP/PZP/23/2026
Menetluse liikAvatud
Kiirendatud menetlusei
Eesmärk
Lepingu olemusAsjad
Peamine liigitus (cpv): 24300000 Anorgaanilised ja orgaanilised põhikemikaalid
5. Osa
OsaLOT-0001
393915-2026 - Mise en concurrence
Pologne – Produits chimiques organiques et inorganiques de base – „Dostawa i rozładunek wody amoniakalnej dla potrzeb Enea Elektrownia Połaniec S.A. w okresie 12 miesięcy.”
Avis de marché ou de concession – régime ordinaire
Fournitures
2. Procédure
Procédure
Identifiant interneNLP/PZP/23/2026
Type de procédureOuverte
La procédure est accéléréenon
Objet
Nature principale du marchéFournitures
Nomenclature principale (cpv): 24300000 Produits chimiques organiques et inorganiques de base
5. Lot
LotLOT-0001
393915-2026 - Nadmetanje
Obavijest o nadmetanju ili koncesiji – standardni režim
Roba
2. Postupak
Postupak
Interna identifikacijska oznakaNLP/PZP/23/2026
Vrsta postupkaOtvoren
Postupak je ubrzanne
Svrha
Priroda ugovoraRoba
Glavna klasifikacija (cpv): 24300000 Bazne anorganske i organske kemikalije
5. Grupa
GrupaLOT-0001
393915-2026 - Gara
Polonia – Sostanze chimiche di base organiche e inorganiche – „Dostawa i rozładunek wody amoniakalnej dla potrzeb Enea Elektrownia Połaniec S.A. w okresie 12 miesięcy.”
Bando di gara o di concessione – regime ordinario
Forniture
2. Procedura
Procedura
Identificativo internoNLP/PZP/23/2026
Tipo di proceduraAperta
La procedura è acceleratano
Finalità
Natura dell'appaltoForniture
Classificazione principale (cpv): 24300000 Sostanze chimiche di base organiche e inorganiche
5. Lotto
LottoLOT-0001
393915-2026 - Procedura konkurencyjna
Polska – Podstawowe chemikalia nieorganiczne i organiczne – „Dostawa i rozładunek wody amoniakalnej dla potrzeb Enea Elektrownia Połaniec S.A. w okresie 12 miesięcy.”
Ogłoszenie o zamówieniu lub ogłoszenie o koncesji – tryb standardowy
Dostawy
Wewnętrzny identyfikatorNLP/PZP/23/2026
Rodzaj proceduryOtwarta
Procedura jest przyspieszonanie
Przeznaczenie
Charakter zamówieniaDostawy
Główna klasyfikacja (cpv): 24300000 Podstawowe chemikalia nieorganiczne i organiczne
5. Część zamówienia
Część zamówieniaLOT-0001
393915-2026 - Súťaž
Poľsko – Základné anorganické a organické chemikálie – „Dostawa i rozładunek wody amoniakalnej dla potrzeb Enea Elektrownia Połaniec S.A. w okresie 12 miesięcy.”
Oznámenie o vyhlásení verejného obstarávania alebo oznámenie o koncesii – štandardný režim
Tovary
2. Postup
Postup
Interný identifikátorNLP/PZP/23/2026
Druh postupuVerejná súťaž
Postup je zrýchlenýnie
Účel
Druh zmluvyTovary
Hlavná klasifikácia (cpv): 24300000 Základné anorganické a organické chemikálie
5. Časť
ČasťLOT-0001
393915-2026 - Javni razpis
Poljska – Osnovne anorganske in organske kemikalije – „Dostawa i rozładunek wody amoniakalnej dla potrzeb Enea Elektrownia Połaniec S.A. w okresie 12 miesięcy.”
Obvestilo o koncesiji ali naročilu – standardna ureditev
Blago
2. Postopek
Postopek
Notranji identifikatorNLP/PZP/23/2026
Vrsta postopkaOdprti postopek
Postopek je pospešenne
Namen
Vrsta javnega naročilaBlago
Glavna klasifikacijska oznaka (cpv): 24300000 Osnovne anorganske in organske kemikalije
5. Sklop
SklopLOT-0001