393995-2026 - Състезателна процедура
Полша – Измервателни уреди – Dostawa i wymiana urządzeń pomiarowych wraz ze zdalnym odczytem w budynkach mieszkalnych znajdujących się w obszarze działania Oddziału Terenowego Kujawsko-Pomorskiego.
Обявление за поръчка или концесия – стандартен режим
Доставки
2. Процедура
Процедура
ЗаглавиеDostawa i wymiana urządzeń pomiarowych wraz ze zdalnym odczytem w budynkach mieszkalnych znajdujących się w obszarze działania Oddziału Terenowego Kujawsko-Pomorskiego.
Описание1.Przedmiotem zamówienia jest dostawa i wymiana urządzeń pomiarowych wraz ze zdalnym odczytem w budynkach mieszkalnych znajdujących się w obszarze działania Oddziału Terenowego Kujawsko-Pomorskiego. 2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera załącznik nr 2 do SWZ.
Вътрешен идентификатор064.2026
Вид процедураОткрита
Процедурата се ускоряване
Основни характеристики на процедуратаNieograniczony, pełny i bezpośredni dostęp do dokumentów zamówienia można uzyskać bezpłatnie pod adresem: https://amwkwatera.eb2b.com.pl.
Цел
Естество на поръчкатаДоставки
Основна класификация (cpv): 38550000 Измервателни уреди
Допълнителна класификация (cpv): 51210000 Услуги по инсталиране на уреди и апарати за измерване
5. Обособена позиция
Обособена позицияLOT-0001
393995-2026 - Wettbewerb
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Interne Kennung064.2026
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsLieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 38550000 Zähler
Zusätzliche Einstufung (cpv): 51210000 Installation von Messgeräten
5. Los
LosLOT-0001
393995-2026 - Διαγωνισμός
Προκήρυξη σύμβασης ή σύμβασης παραχώρησης — τυποποιημένο καθεστώς
Αγαθά
2. Διαδικασία
Διαδικασία
Εσωτερικό αναγνωριστικό064.2026
Είδος διαδικασίαςΑνοικτή
Η διαδικασία επιταχύνεταιόχι
Σκοπός
Χαρακτήρας της σύμβασηςΑγαθά
Κύρια ταξινόμηση (cpv): 38550000 Μετρητές
Πρόσθετη ταξινόμηση (cpv): 51210000 Υπηρεσίες εγκατάστασης εξοπλισμού μέτρησης
5. Παρτίδα
ΠαρτίδαLOT-0001
393995-2026 - Gara
Bando di gara o di concessione – regime ordinario
Forniture
2. Procedura
Procedura
Identificativo interno064.2026
Tipo di proceduraAperta
La procedura è acceleratano
Finalità
Natura dell'appaltoForniture
Classificazione principale (cpv): 38550000 Contatori
Classificazione aggiuntiva (cpv): 51210000 Servizi di installazione di attrezzature di misurazione
5. Lotto
LottoLOT-0001
393995-2026 - Kompetizzjoni
Avviż tal-kuntratt jew tal-konċessjoni – reġim standard
Provvisti
2. Proċedura
Proċedura
Identifikatur intern064.2026
Tip ta’ proċeduraMiftuħa
Il-proċedura hija aċċelleratale
Għan
Natura tal-kuntrattProvvisti
Klassifikazzjoni prinċipali (cpv): 38550000 Arloġġi tal-kejl
Klassifikazzjoni addizzjonali (cpv): 51210000 Servizzi ta’ l-istallazzjoni ta’ apparat għall-kejl
5. Lott
LottLOT-0001
393995-2026 - Mededinging
Aankondiging van een opdracht of concessie – standaardregeling
Leveringen
2. Procedure
Procedure
Interne identificatiecode064.2026
Type procedureOpenbaar
De procedure wordt versneldneen
Doel
Aard van het contractLeveringen
Belangrijkste classificatie (cpv): 38550000 Meters
Aanvullende classificatie (cpv): 51210000 Installatie van meetuitrusting
5. Perceel
PerceelLOT-0001
393995-2026 - Concurso
Anúncio de concurso ou de concessão – regime normal
Fornecimentos
2. Procedimento
Procedimento
Identificador interno064.2026
Tipo de procedimentoAberto
O procedimento é aceleradonão
Finalidade
Natureza do contratoFornecimentos
Classificação principal (cpv): 38550000 Contadores
Classificação adicional (cpv): 51210000 Serviços de instalação de equipamento para medição
5. Lote
LoteLOT-0001
393995-2026 - Súťaž
Oznámenie o vyhlásení verejného obstarávania alebo oznámenie o koncesii – štandardný režim
Tovary
2. Postup
Postup
Interný identifikátor064.2026
Druh postupuVerejná súťaž
Postup je zrýchlenýnie
Účel
Druh zmluvyTovary
Hlavná klasifikácia (cpv): 38550000 Merače
Doplňujúca klasifikácia (cpv): 51210000 Inštalácia meracích zariadení
5. Časť
ČasťLOT-0001
393995-2026 - Javni razpis
Obvestilo o koncesiji ali naročilu – standardna ureditev
Blago
2. Postopek
Postopek
Notranji identifikator064.2026
Vrsta postopkaOdprti postopek
Postopek je pospešenne
Namen
Vrsta javnega naročilaBlago
Glavna klasifikacijska oznaka (cpv): 38550000 Števci
Dodatna klasifikacija (cpv): 51210000 Storitve inštalacije merilne opreme
5. Sklop
SklopLOT-0001