Цел
Естество на поръчката: Доставки
Основна класификация (cpv): 34143000 Превозни средства, използвани за пътна поддръжка при зимни условия
Място на изпълнение
Административно-териториална единица на държавата (NUTS): Grad Zagreb (HR050)
Държава: Хърватия
Допълнителна информация: Centralno skladište, Ulica Alfreda Nobela br.1, 10361 Otok Svibovski
Стойност
Účel
Charakter smlouvy: Dodávky
Hlavní klasifikace (cpv): 34143000 Vozidla pro zimní údržbu
Místo plnění
Nižší územní jednotka země (NUTS): Grad Zagreb (HR050)
Země: Chorvatsko
Hodnota
Formål
Kontraktens hovedformål: Varer
Primær klassifikation (cpv): 34143000 Motorkøretøjer til vintervedligeholdelse
Udførelsessted
Landsdel (NUTS): Grad Zagreb (HR050)
Land: Kroatien
Værdi
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 34143000 Fahrzeuge für den Winterdienst
Erfüllungsort
Land, Gliederung (NUTS): Grad Zagreb (HR050)
Wert
Σκοπός
Χαρακτήρας της σύμβασης: Αγαθά
Κύρια ταξινόμηση (cpv): 34143000 Οχήματα χειμερινής συντήρησης
Τόπος εκτέλεσης
Χώρα: Κροατία
Αξία
Purpose
Main nature of the contract: Supplies
Main classification (cpv): 34143000 Winter-maintenance vehicles
Place of performance
Country subdivision (NUTS): Grad Zagreb (HR050)
Country: Croatia
Value
Finalidad
Naturaleza del contrato: Suministros
Clasificación principal (cpv): 34143000 Vehículos de vialidad invernal
Lugar de ejecución
Subdivisión del país (NUTS): Grad Zagreb (HR050)
País: Croacia
Valor
Cuspóir
Cineál an chonartha: Soláthairtí
An áit feidhmíochta
Tír: An Chróit
Luach
Cél
A szerződés jellege: Árubeszerzés
Fő osztályozás (cpv): 34143000 Téli karbantartó járművek
A teljesítés helye
Ország: Horvátország
Érték
Finalità
Natura dell'appalto: Forniture
Classificazione principale (cpv): 34143000 Veicoli per la manutenzione invernale
Luogo di esecuzione
Suddivisione del paese (NUTS): Grad Zagreb (HR050)
Paese: Croazia
Valore
Doel
Aard van het contract: Leveringen
Belangrijkste classificatie (cpv): 34143000 Voertuigen voor wegenonderhoud tijdens de winter
Plaats van uitvoering
Onderverdeling land (NUTS): Grad Zagreb (HR050)
Land: Kroatië
Waarde
394043-2026 - Procedura konkurencyjna
Chorwacja – Pojazdy do utrzymania dróg w okresie zimy – Najam teretnih vozila za zimsku službu
Ogłoszenie o zamówieniu lub ogłoszenie o koncesji – tryb standardowy
Dostawy
2. Procedura
Procedura
TytułNajam teretnih vozila za zimsku službu
OpisNajam teretnih vozila za zimsku službu
Wewnętrzny identyfikator1-501-2026-78
Rodzaj proceduryOtwarta
Procedura jest przyspieszonanie
Główne aspekty proceduryOtvoreni postupak
Przeznaczenie
Charakter zamówieniaDostawy
Główna klasyfikacja (cpv): 34143000 Pojazdy do utrzymania dróg w okresie zimy
5. Część zamówienia
Część zamówieniaLOT-0000
Finalidade
Natureza do contrato: Fornecimentos
Classificação principal (cpv): 34143000 Veículos de manutenção durante o Inverno
Local de execução
País: Croácia
Scop
Natura contractului: Produse
Clasificarea principală (cpv): 34143000 Vehicule pentru întreţinere pe timp de iarnă
Locul de executare
Subdiviziunea țării (NUTS): Grad Zagreb (HR050)
Țara: Croaţia
Valoare
Namen
Vrsta javnega naročila: Blago
Glavna klasifikacijska oznaka (cpv): 34143000 Vozila za zimsko službo
Kraj izvajanja
Država: Hrvaška
Vrednost