2. Процедура
Процедура
Заглавие: Assessments
Описание: Het doel van de aanbesteding is om te komen tot een doelmatige en rechtmatige overeenkomst voor het uitvoeren van ontwikkel- en selectieassessments voor de VRK. 200000
Вътрешен идентификатор: 2025_24
Вид процедура: Открита
Процедурата се ускорява: не
Цел
Естество на поръчката: Услуги
Основна класификация (cpv): 79630000 Услуги, свързани с "Човешки ресурси", без услуги по набиране, подбор и предоставяне на персонал
Допълнителна класификация (cpv): 79635000 Услуги, свързани с оценяване и подбор на нов персонал
5. Обособена позиция
Обособена позиция: LOT-0000
Описание: De scope van de Opdracht betreft het op maat maken en afnemen van assessments, waaronder selectie- en ontwikkelassessments. De VRK heeft verschillende bedrijfsonderdelen die behoefde hebben aan bovenstaande diensten.
Вътрешен идентификатор: 1
Основна класификация (cpv): 79635000 Услуги, свързани с оценяване и подбор на нов персонал
Варианти:
Описание на опциите: Het doel van deze aanbesteding is om een Overeenkomst te sluiten met één Opdrachtnemer. Deze Overeenkomst wordt aangegaan voor de duur van twee jaar. De Overeenkomst gaat in op 1 oktober 2026 en eindigt van rechtswege op 1 oktober 2028. De VRK heeft de mogelijkheid om de Overeenkomst twee keer onder dezelfde voorwaarden te verlengen met een periode van een jaar. In het geval dat de VRK gebruikmaakt van deze verlengingsoptie zal de VRK Opdrachtnemer hierover uiterlijk drie maanden voor het einde van de Overeenkomst schriftelijk in kennis stellen. Indien de VRK geen gebruik maakt van de verlengingsmogelijkheid eindigt de Overeenkomst van rechtswege na het verstrijken van de initiële looptijd.
2. Procedure
Procedure
Titel: Assessments
Intern ID: 2025_24
Udbudsprocedure: Offentligt udbud
Proceduren er en hasteprocedure: nej
Formål
Kontraktens hovedformål: Tjenesteydelser
Primær klassifikation (cpv): 79630000 Tjenesteydelser i forbindelse med personale, undtagen anvisning og formidling
Supplerende klassifikation (cpv): 79635000 Evalueringstjenester i forbindelse med personalerekruttering
5. Delkontrakt
Delkontrakt: LOT-0000
Intern ID: 1
Primær klassifikation (cpv): 79635000 Evalueringstjenester i forbindelse med personalerekruttering
Valgmuligheder:
2. Verfahren
Verfahren
Interne Kennung: 2025_24
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 79630000 Dienstleistungen im Personalwesen, außer Stellenvermittlung und Ausleih von Arbeitnehmern
Zusätzliche Einstufung (cpv): 79635000 Bewertung von Stellenbewerbern vor der Einstellung
5. Los
Los: LOT-0000
Interne Kennung: 1
Haupteinstufung (cpv): 79635000 Bewertung von Stellenbewerbern vor der Einstellung
Optionen:
Title: Assessments
Internal identifier: 2025_24
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: no
Purpose
Main nature of the contract: Services
Main classification (cpv): 79630000 Personnel services except placement and supply services
Additional classification (cpv): 79635000 Assessment centre services for recruitment
5. Lot
Lot: LOT-0000
Internal identifier: 1
Main classification (cpv): 79635000 Assessment centre services for recruitment
Options:
2. Procedimiento
Procedimiento
Título: Assessments
Identificador interno: 2025_24
Tipo de procedimiento: Abierto
El procedimiento está acelerado: no
Finalidad
Naturaleza del contrato: Servicios
Clasificación principal (cpv): 79630000 Servicios de personal, excepto servicios de colocación y suministro de personal
Clasificación adicional (cpv): 79635000 Servicios de centros de evaluación para selección de personal
5. Lote
Lote: LOT-0000
Identificador interno: 1
Clasificación principal (cpv): 79635000 Servicios de centros de evaluación para selección de personal
Opciones:
2. Menetlus
Menetlus
Pealkiri: Assessments
Sisemine tunnus: 2025_24
Menetluse liik: Avatud
Kiirendatud menetlus: ei
Eesmärk
Lepingu olemus: Teenused
Peamine liigitus (cpv): 79630000 Personaliteenistus peale ümberpaigutus- ja pakkumisteenistuse
Täiendav liigitus (cpv): 79635000 Personalivalikukeskuste teenused
5. Osa
Osa: LOT-0000
Sisemine tunnus: 1
Peamine liigitus (cpv): 79635000 Personalivalikukeskuste teenused
Täiendavad hankevõimalused:
2. Menettely
Menettely
Ilmoituksen nimi: Assessments
Sisäinen tunniste: 2025_24
Menettelyn tyyppi: Avoin
Käytetään nopeutettua menettelyä: ei
Tarkoitus
Pääasiallinen hankintalaji: Palvelut
Pääasiallinen luokitus (cpv): 79630000 Muut henkilöstöpalvelut kuin työhönsijoitus- ja työvoiman vuokrauspalvelut
Lisäluokitus (cpv): 79635000 Arviointikeskuspalvelut työhönottoa varten
Sisäinen tunniste: 1
Pääasiallinen luokitus (cpv): 79635000 Arviointikeskuspalvelut työhönottoa varten
Optiot:
2. Nós imeachta
Nós imeachta
Teideal: Assessments
Aitheantóir inmheánach: 2025_24
An cineál nóis imeachta: Oscailte
Tá an nós imeachta á bhrostú: níl
Cuspóir
Cineál an chonartha: Seirbhísí
5. Luchtóg
Luchtóg: LOT-0000
Aitheantóir inmheánach: 1
Roghanna:
2. Postupak
Postupak
Naslov: Assessments
Interna identifikacijska oznaka: 2025_24
Vrsta postupka: Otvoren
Postupak je ubrzan: ne
Svrha
Priroda ugovora: Usluge
Glavna klasifikacija (cpv): 79630000 Kadrovske usluge, osim usluga posredovanja u zapošljavanju i pribavljanju radne snage
Dodatna klasifikacija (cpv): 79635000 Usluge centra za ocjenjivanje radi zapošljavanja
5. Grupa
Grupa: LOT-0000
Interna identifikacijska oznaka: 1
Glavna klasifikacija (cpv): 79635000 Usluge centra za ocjenjivanje radi zapošljavanja
Opcije:
2. Eljárás
Eljárás
Cím: Assessments
Belső azonosító: 2025_24
Az eljárás típusa: Nyitott
Az eljárás gyorsított: nem
Cél
A szerződés jellege: Szolgáltatásmegrendelés
Fő osztályozás (cpv): 79630000 Személyügyi szolgáltatások, kivéve az állásközvetítést és a munkaerő-kölcsönzést
További osztályozás (cpv): 79635000 Munkaerő-felvétellel kapcsolatos értékelőközponti szolgáltatások
5. Rész
Rész: LOT-0000
Belső azonosító: 1
Fő osztályozás (cpv): 79635000 Munkaerő-felvétellel kapcsolatos értékelőközponti szolgáltatások
Opciók:
2. Procedura
Procedura
Titolo: Assessments
Identificativo interno: 2025_24
Tipo di procedura: Aperta
La procedura è accelerata: no
Finalità
Natura dell'appalto: Servizi
Classificazione principale (cpv): 79630000 Servizi di gestione del personale, esclusi i servizi di collocamento e messa a disposizione
Classificazione aggiuntiva (cpv): 79635000 Servizi di centri di valutazione per reclutamento
5. Lotto
Lotto: LOT-0000
Identificativo interno: 1
Classificazione principale (cpv): 79635000 Servizi di centri di valutazione per reclutamento
Opzioni:
2. Procedūra
Procedūra
Pavadinimas: Assessments
Vidaus identifikatorius: 2025_24
Pirkimo būdas: Atviras
Procedūra pagreitinta: ne
Tikslas
Sutarties objektas: Paslaugos
Pagrindinis klasifikacijos kodas (cpv): 79630000 Personalo paslaugos, išskyrus personalo įdarbinimo ir parūpinimo paslaugas
Kiti klasifikacijos kodai (cpv): 79635000 Su įdarbinimu susijusios įvertinimo centrų paslaugos
5. Pirkimo dalis
Pirkimo dalis: LOT-0000
Vidaus identifikatorius: 1
Pagrindinis klasifikacijos kodas (cpv): 79635000 Su įdarbinimu susijusios įvertinimo centrų paslaugos
Pasirinkimo galimybės:
Nosaukums: Assessments
Iekšējais identifikators: 2025_24
Procedūras veids: Atklāta
Procedūra ir paātrināta: nē
Mērķis
Līguma veids: Pakalpojumi
Galvenā klasifikācija (cpv): 79630000 Personāla pakalpojumi, izņemot darbinieku nodrošināšanu un iekārtošanu darbā
Papildu klasifikācija (cpv): 79635000 Darbinieku vervēšanas novērtēšanas centra pakalpojumi
5. Daļa
Daļa: LOT-0000
Iekšējais identifikators: 1
Galvenā klasifikācija (cpv): 79635000 Darbinieku vervēšanas novērtēšanas centra pakalpojumi
Iespējas:
2. Proċedura
Proċedura
Titlu: Assessments
Identifikatur intern: 2025_24
Tip ta’ proċedura: Miftuħa
Il-proċedura hija aċċellerata: le
Għan
Natura tal-kuntratt: Servizzi
Klassifikazzjoni prinċipali (cpv): 79630000 Servizzi ta' personal apparti milli s-servizzi tal-posizzjonar u tal-forniment
Klassifikazzjoni addizzjonali (cpv): 79635000 Servizzi ta' ċentru tal-valutazzjoni għar-reklutaġġ
5. Lott
Lott: LOT-0000
Identifikatur intern: 1
Klassifikazzjoni prinċipali (cpv): 79635000 Servizzi ta' ċentru tal-valutazzjoni għar-reklutaġġ
Għażliet:
2. Procedimento
Procedimento
Tipo de procedimento: Aberto
O procedimento é acelerado: não
Finalidade
Natureza do contrato: Serviços
Classificação principal (cpv): 79630000 Serviços relacionados com o pessoal excepto serviços de colocação e fornecimento de pessoal
Classificação adicional (cpv): 79635000 Serviços de avaliação para recrutamento
Classificação principal (cpv): 79635000 Serviços de avaliação para recrutamento
Opções:
2. Procedură
Procedură
Identificator intern: 2025_24
Tip de procedură: Deschisă
Procedura este accelerată: nu
Scop
Natura contractului: Servicii
Clasificarea principală (cpv): 79630000 Servicii de gestionare a personalului, cu excepţia serviciilor de plasare şi de asigurare de personal
Clasificare suplimentară (cpv): 79635000 Servicii de centre de evaluare pentru recrutare
Identificator intern: 1
Clasificarea principală (cpv): 79635000 Servicii de centre de evaluare pentru recrutare
Opțiuni:
2. Postopek
Postopek
Notranji identifikator: 2025_24
Vrsta postopka: Odprti postopek
Postopek je pospešen: ne
Namen
Vrsta javnega naročila: Storitve
Glavna klasifikacijska oznaka (cpv): 79630000 Kadrovske storitve, razen storitev posredovanja in zagotavljanja delovne sile
Dodatna klasifikacija (cpv): 79635000 Storitve ocenjevalnega centra za zaposlovanje
5. Sklop
Sklop: LOT-0000
Notranji identifikator: 1
Glavna klasifikacijska oznaka (cpv): 79635000 Storitve ocenjevalnega centra za zaposlovanje
Možnosti:
2. Förfarande
Förfarande
Intern identifierare: 2025_24
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Tjänster
Huvudklassificering (cpv): 79630000 Personaladministrativa tjänster utom arbetsförmedling och personaluthyrning
Ytterligare klassificering (cpv): 79635000 Bedömningstjänster vid rekrytering
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0000
Intern identifierare: 1
Huvudklassificering (cpv): 79635000 Bedömningstjänster vid rekrytering
Optioner: