394230-2026 - Състезателна процедура
Pyмъния – Части за газови компресори – Piese de schimb și consumabile pentru motocompresoarele de gaz de tip WAUKESHA, GEMINI, GKNA, CAMERON – 12 loturi
Обявление за поръчка или концесия – стандартен режим
Доставки
2. Процедура
Процедура
ЗаглавиеPiese de schimb și consumabile pentru motocompresoarele de gaz de tip WAUKESHA, GEMINI, GKNA, CAMERON – 12 loturi
ОписаниеContractarea furnizării de produse „Piese de schimb și consumabile pentru motocompresoarele de gaz de tip WAUKESHA, GEMINI, GKNA, CAMERON – 12 loturi” Lot 1 – „Piese de schimb pentru motor antrenare WAUKESHA 12V275GL+” Lot 2 – „Piese de schimb pentru compresoarele de gaze de tip GEMINI – FS 704” Lot 3 – „Piese de schimb auxiliare pentru motocompresoare (motor de antrenare) Waukesha 12V275GL + - Gemini FS 704” Lot 4 – „Piese de schimb pentru motor antrenare tip Superior 12 SGTB - CAMERON” Lot 5 – „Piese de schimb pentru motocompresor de gaze de tip 10 GKNA- JSC RUMO” Lot 6 – „Piese de schimb pentru compresor de gaze tip Superior WH 74 – CAMERON cu seriile de fabricație: 06H1437, 06H1442, 06H1447, 06H1452” Lot 7 – „Piese de schimb pentru motoare de antrenare de tip CAMERON 12SGTD” Lot 8 – „Piese de schimb pentru compresorul de gaze WH 74 – CAMERON cu seriile de fabricație: 07H1631; 07H1636” Lot 9 – „Racitor de gaz pentru motocompresorul de gaze 12SGTD- WH 74” Lot 10 – „Piese de schimb pentru motoare de antrenare WAUKESHA VHP P9390GSI” Lot 11 – „Piese de schimb pentru compresoarele de gaze de tip CAMERON SUPERIOR MH64” Lot 12 – „Piese de schimb auxiliare ale compresoarele de gaze de tip WAUKESHA- CAMERON SUPERIOR MH64” Termenul limită pentru depunerea solicitărilor de clarificari de către operatorii economici: cu 18 zile inainte de termenul limită de depunere a ofertelor. Entitatea contractantă va raspunde în mod clar și complet tuturor solicitărilor de clarificari în a 11- a zi înainte de termenul limită de depunere a ofertelor. Entitatea contractantă nu raspunde solicitărilor de clarificari postate după termenul limită mai sus menționat.
Вътрешен идентификатор14056826/2026/P248/P249/P250/P251/P252/P253/P254/P255/P256/P257/P258/P259/ RGZ_P_007_SED
Вид процедураОткрита
Процедурата се ускоряване
Цел
Естество на поръчкатаДоставки
Основна класификация (cpv): 42124340 Части за газови компресори
5. Обособена позиция
Обособена позицияLOT-0001
ЗаглавиеPiese de schimb pentru motor antrenare WAUKESHA 12V275GL+
ОписаниеAchiziționarea de piese de schimb – 155 pozitii
Вътрешен идентификатор1
Обособена позицияLOT-0002
ЗаглавиеPiese de schimb pentru compresoarele de gaze de tip GEMINI – FS 704
ОписаниеAchiziționarea de piese de schimb – 5 pozitii
Вътрешен идентификатор2
Обособена позицияLOT-0003
ЗаглавиеPiese de schimb auxiliare pentru motocompresoare (motor de antrenare) Waukesha 12V275GL + - Gemini FS 704
ОписаниеAchiziționarea de piese de schimb – 23 pozitii
Вътрешен идентификатор3
Обособена позицияLOT-0004
ЗаглавиеPiese de schimb pentru motor antrenare tip Superior 12 SGTB - CAMERON
ОписаниеAchiziționarea de piese de schimb – 58 pozitii
Вътрешен идентификатор4
Обособена позицияLOT-0005
ЗаглавиеPiese de schimb pentru motocompresor de gaze de tip 10 GKNA- JSC RUMO
ОписаниеAchiziționarea de piese de schimb – 33 pozitii
Вътрешен идентификатор5
Обособена позицияLOT-0006
ЗаглавиеPiese de schimb pentru compresor de gaze tip Superior WH 74 – CAMERON cu seriile de fabricație: 06H1437, 06H1442, 06H1447, 06H1452
ОписаниеAchiziționarea de piese de schimb – 54 pozitii
Вътрешен идентификатор6
Обособена позицияLOT-0007
ЗаглавиеPiese de schimb pentru motoare de antrenare de tip CAMERON 12SGTD
ОписаниеAchiziționarea de piese de schimb – 92 pozitii
Вътрешен идентификатор7
Обособена позицияLOT-0008
ЗаглавиеPiese de schimb pentru compresorul de gaze WH 74 – CAMERON cu seriile de fabricație: 07H1631; 07H1636
ОписаниеAchiziționarea de piese de schimb – 12 pozitii
Вътрешен идентификатор8
Обособена позицияLOT-0009
ЗаглавиеRacitor de gaz pentru motocompresorul de gaze 12SGTD- WH 74
ОписаниеAchiziționare răcitor de gaz – două bucăți
Вътрешен идентификатор9
Обособена позицияLOT-0010
ЗаглавиеPiese de schimb pentru motoare de antrenare WAUKESHA VHP P9390GSI
ОписаниеAchiziționarea de piese de schimb – 34 pozitii
Вътрешен идентификатор10
Обособена позицияLOT-0011
ЗаглавиеPiese de schimb pentru compresoarele de gaze de tip CAMERON SUPERIOR MH64
ОписаниеAchiziționarea de piese de schimb – 9 pozitii
Вътрешен идентификатор11
Обособена позицияLOT-0012
ЗаглавиеPiese de schimb auxiliare ale compresoarele de gaze de tip WAUKESHA- CAMERON SUPERIOR MH64
ОписаниеAchiziționarea de piese de schimb – 19 pozitii
Вътрешен идентификатор12
394230-2026 - Zadávání
Oznámení o zahájení zadávacího nebo koncesního řízení – standardní režim
Dodávky
2. Řízení
Řízení
Typ řízeníOtevřené
Řízení se zrychlíne
Účel
Charakter smlouvyDodávky
Hlavní klasifikace (cpv): 42124340 Části plynových kompresorů
5. Část
ČástLOT-0001
Interní identifikátor1
ČástLOT-0002
Interní identifikátor2
ČástLOT-0003
Interní identifikátor3
ČástLOT-0004
Interní identifikátor4
ČástLOT-0005
Interní identifikátor5
ČástLOT-0006
Interní identifikátor6
ČástLOT-0007
Interní identifikátor7
ČástLOT-0008
Interní identifikátor8
ČástLOT-0009
Interní identifikátor9
ČástLOT-0010
Interní identifikátor10
ČástLOT-0011
Interní identifikátor11
ČástLOT-0012
Interní identifikátor12
394230-2026 - Wettbewerb
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsLieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 42124340 Teile für Gaskompressoren
5. Los
LosLOT-0001
Interne Kennung1
LosLOT-0002
Interne Kennung2
LosLOT-0003
Interne Kennung3
LosLOT-0004
Interne Kennung4
LosLOT-0005
Interne Kennung5
LosLOT-0006
Interne Kennung6
LosLOT-0007
Interne Kennung7
LosLOT-0008
Interne Kennung8
LosLOT-0009
Interne Kennung9
LosLOT-0010
Interne Kennung10
LosLOT-0011
Interne Kennung11
LosLOT-0012
Interne Kennung12
394230-2026 - Competition
Contract or concession notice – standard regime
Supplies
2. Procedure
Procedure
Type of procedureOpen
The procedure is acceleratedno
Purpose
Main nature of the contractSupplies
Main classification (cpv): 42124340 Parts of gas compressors
5. Lot
LotLOT-0001
Internal identifier1
LotLOT-0002
Internal identifier2
LotLOT-0003
Internal identifier3
LotLOT-0004
Internal identifier4
LotLOT-0005
Internal identifier5
LotLOT-0006
Internal identifier6
LotLOT-0007
Internal identifier7
LotLOT-0008
Internal identifier8
LotLOT-0009
Internal identifier9
LotLOT-0010
Internal identifier10
LotLOT-0011
Internal identifier11
LotLOT-0012
Internal identifier12
394230-2026 - Hange
Hanketeade või kontsessiooniteade – üldkord
Asjad
2. Menetlus
Menetlus
Menetluse liikAvatud
Kiirendatud menetlusei
Eesmärk
Lepingu olemusAsjad
Peamine liigitus (cpv): 42124340 Gaasikompressorite osad
5. Osa
OsaLOT-0001
Sisemine tunnus1
OsaLOT-0002
Sisemine tunnus2
OsaLOT-0003
Sisemine tunnus3
OsaLOT-0004
Sisemine tunnus4
OsaLOT-0005
Sisemine tunnus5
OsaLOT-0006
Sisemine tunnus6
OsaLOT-0007
Sisemine tunnus7
OsaLOT-0008
Sisemine tunnus8
OsaLOT-0009
Sisemine tunnus9
OsaLOT-0010
Sisemine tunnus10
OsaLOT-0011
Sisemine tunnus11
OsaLOT-0012
Sisemine tunnus12
394230-2026 - Mise en concurrence
Avis de marché ou de concession – régime ordinaire
Fournitures
2. Procédure
Procédure
Type de procédureOuverte
La procédure est accéléréenon
Objet
Nature principale du marchéFournitures
Nomenclature principale (cpv): 42124340 Pièces pour compresseurs à gaz
Identifiant interne1
Identifiant interne2
Identifiant interne3
Identifiant interne4
Identifiant interne5
Identifiant interne6
Identifiant interne7
Identifiant interne8
Identifiant interne9
Identifiant interne10
Identifiant interne11
Identifiant interne12
394230-2026 - Nadmetanje
Obavijest o nadmetanju ili koncesiji – standardni režim
Roba
2. Postupak
Postupak
Vrsta postupkaOtvoren
Postupak je ubrzanne
Svrha
Priroda ugovoraRoba
Glavna klasifikacija (cpv): 42124340 Dijelovi plinskih kompresora
5. Grupa
GrupaLOT-0001
Interna identifikacijska oznaka1
GrupaLOT-0002
Interna identifikacijska oznaka2
GrupaLOT-0003
Interna identifikacijska oznaka3
GrupaLOT-0004
Interna identifikacijska oznaka4
GrupaLOT-0005
Interna identifikacijska oznaka5
GrupaLOT-0006
Interna identifikacijska oznaka6
GrupaLOT-0007
Interna identifikacijska oznaka7
GrupaLOT-0008
Interna identifikacijska oznaka8
GrupaLOT-0009
Interna identifikacijska oznaka9
GrupaLOT-0010
Interna identifikacijska oznaka10
GrupaLOT-0011
Interna identifikacijska oznaka11
GrupaLOT-0012
Interna identifikacijska oznaka12
394230-2026 - Verseny
Eljárást megindító vagy koncessziós hirdetmény – klasszikus ajánlatkérőkre vonatkozó szabályok
Árubeszerzés
2. Eljárás
Eljárás
Az eljárás típusaNyitott
Az eljárás gyorsítottnem
Cél
A szerződés jellegeÁrubeszerzés
Fő osztályozás (cpv): 42124340 Gázkompresszorok alkatrészei
5. Rész
RészLOT-0001
Belső azonosító1
RészLOT-0002
Belső azonosító2
RészLOT-0003
Belső azonosító3
RészLOT-0004
Belső azonosító4
RészLOT-0005
Belső azonosító5
RészLOT-0006
Belső azonosító6
RészLOT-0007
Belső azonosító7
RészLOT-0008
Belső azonosító8
RészLOT-0009
Belső azonosító9
RészLOT-0010
Belső azonosító10
RészLOT-0011
Belső azonosító11
RészLOT-0012
Belső azonosító12
394230-2026 - Konkursas
Skelbimas apie pirkimą arba koncesiją. Įprasta tvarka
Prekės
2. Procedūra
Procedūra
Pirkimo būdasAtviras
Procedūra pagreitintane
Tikslas
Sutarties objektasPrekės
Pagrindinis klasifikacijos kodas (cpv): 42124340 Dujų kompresorių dalys
5. Pirkimo dalis
Pirkimo dalisLOT-0001
Vidaus identifikatorius1
Pirkimo dalisLOT-0002
Vidaus identifikatorius2
Pirkimo dalisLOT-0003
Vidaus identifikatorius3
Pirkimo dalisLOT-0004
Vidaus identifikatorius4
Pirkimo dalisLOT-0005
Vidaus identifikatorius5
Pirkimo dalisLOT-0006
Vidaus identifikatorius6
Pirkimo dalisLOT-0007
Vidaus identifikatorius7
Pirkimo dalisLOT-0008
Vidaus identifikatorius8
Pirkimo dalisLOT-0009
Vidaus identifikatorius9
Pirkimo dalisLOT-0010
Vidaus identifikatorius10
Pirkimo dalisLOT-0011
Vidaus identifikatorius11
Pirkimo dalisLOT-0012
Vidaus identifikatorius12
394230-2026 - Kompetizzjoni
Avviż tal-kuntratt jew tal-konċessjoni – reġim standard
Provvisti
2. Proċedura
Proċedura
Tip ta’ proċeduraMiftuħa
Il-proċedura hija aċċelleratale
Għan
Natura tal-kuntrattProvvisti
Klassifikazzjoni prinċipali (cpv): 42124340 Partijiet tal-kompressuri tal-gass
5. Lott
LottLOT-0001
Identifikatur intern1
LottLOT-0002
Identifikatur intern2
LottLOT-0003
Identifikatur intern3
LottLOT-0004
Identifikatur intern4
LottLOT-0005
Identifikatur intern5
LottLOT-0006
Identifikatur intern6
LottLOT-0007
Identifikatur intern7
LottLOT-0008
Identifikatur intern8
LottLOT-0009
Identifikatur intern9
LottLOT-0010
Identifikatur intern10
LottLOT-0011
Identifikatur intern11
LottLOT-0012
Identifikatur intern12
394230-2026 - Mededinging
Aankondiging van een opdracht of concessie – standaardregeling
Leveringen
Type procedureOpenbaar
De procedure wordt versneldneen
Doel
Aard van het contractLeveringen
Belangrijkste classificatie (cpv): 42124340 Delen van gascompressoren
5. Perceel
PerceelLOT-0001
Interne identificatiecode1
PerceelLOT-0002
Interne identificatiecode2
PerceelLOT-0003
Interne identificatiecode3
PerceelLOT-0004
Interne identificatiecode4
PerceelLOT-0005
Interne identificatiecode5
PerceelLOT-0006
Interne identificatiecode6
PerceelLOT-0007
Interne identificatiecode7
PerceelLOT-0008
Interne identificatiecode8
PerceelLOT-0009
Interne identificatiecode9
PerceelLOT-0010
Interne identificatiecode10
PerceelLOT-0011
Interne identificatiecode11
PerceelLOT-0012
Interne identificatiecode12
See the notice on TED website
2. Procedura
Procedura
Rodzaj procedury: Otwarta
Procedura jest przyspieszona: nie
Przeznaczenie
Charakter zamówienia: Dostawy
Główna klasyfikacja (cpv): 42124340 Części sprężarek gazu
5. Część zamówienia
Część zamówienia: LOT-0001
Wewnętrzny identyfikator: 1
Część zamówienia: LOT-0002
Wewnętrzny identyfikator: 2
Część zamówienia: LOT-0003
Wewnętrzny identyfikator: 3
Część zamówienia: LOT-0004
Wewnętrzny identyfikator: 4
Część zamówienia: LOT-0005
Wewnętrzny identyfikator: 5
Część zamówienia: LOT-0006
Wewnętrzny identyfikator: 6
Część zamówienia: LOT-0007
Wewnętrzny identyfikator: 7
Część zamówienia: LOT-0008
Wewnętrzny identyfikator: 8
Część zamówienia: LOT-0009
Wewnętrzny identyfikator: 9
Część zamówienia: LOT-0010
Wewnętrzny identyfikator: 10
Część zamówienia: LOT-0011
Wewnętrzny identyfikator: 11
Część zamówienia: LOT-0012
Wewnętrzny identyfikator: 12
394230-2026 - Procedură concurențială
Anunț de participare sau de concesionare - regim standard
Produse
2. Procedură
Procedură
Tip de procedurăDeschisă
Procedura este acceleratănu
Scop
Natura contractuluiProduse
Clasificarea principală (cpv): 42124340 Piese pentru compresoare de gaz
Identificator intern1
Identificator intern2
Identificator intern3
Identificator intern4
Identificator intern5
Identificator intern6
Identificator intern7
Identificator intern8
Identificator intern9
Identificator intern10
Identificator intern11
Identificator intern12
394230-2026 - Súťaž
Oznámenie o vyhlásení verejného obstarávania alebo oznámenie o koncesii – štandardný režim
Tovary
2. Postup
Postup
Druh postupuVerejná súťaž
Postup je zrýchlenýnie
Druh zmluvyTovary
Hlavná klasifikácia (cpv): 42124340 Časti plynových kompresorov
5. Časť
ČasťLOT-0001
Interný identifikátor1
ČasťLOT-0002
Interný identifikátor2
ČasťLOT-0003
Interný identifikátor3
ČasťLOT-0004
Interný identifikátor4
ČasťLOT-0005
Interný identifikátor5
ČasťLOT-0006
Interný identifikátor6
ČasťLOT-0007
Interný identifikátor7
ČasťLOT-0008
Interný identifikátor8
ČasťLOT-0009
Interný identifikátor9
ČasťLOT-0010
Interný identifikátor10
ČasťLOT-0011
Interný identifikátor11
ČasťLOT-0012
Interný identifikátor12
394230-2026 - Javni razpis
Obvestilo o koncesiji ali naročilu – standardna ureditev
Blago
2. Postopek
Postopek
Vrsta postopkaOdprti postopek
Postopek je pospešenne
Namen
Vrsta javnega naročilaBlago
Glavna klasifikacijska oznaka (cpv): 42124340 Deli plinskih kompresorjev
5. Sklop
SklopLOT-0001
Notranji identifikator1
SklopLOT-0002
Notranji identifikator2
SklopLOT-0003
Notranji identifikator3
SklopLOT-0004
Notranji identifikator4
SklopLOT-0005
Notranji identifikator5
SklopLOT-0006
Notranji identifikator6
SklopLOT-0007
Notranji identifikator7
SklopLOT-0008
Notranji identifikator8
SklopLOT-0009
Notranji identifikator9
SklopLOT-0010
Notranji identifikator10
SklopLOT-0011
Notranji identifikator11
SklopLOT-0012
Notranji identifikator12