2. Процедура
Процедура
Заглавие: Modernizace informačního systému MHD (modernizace zastávkových označníků), Teplice
Описание: Předmětem veřejné zakázky je poskytnutí plnění ze strany dodavatele spočívající v: i. dodání zastávkových označníků – elektronických informačních panelů dle výrobní dokumentace poskytnuté zadavatelem a provedení jejich instalace na místech určených zadavatelem; ii. dodání dispečerského software pro správu informací v ostatních prvcích veřejné zakázky; iii. zajištění propojení informací a případně dodání nezbytných softwarových a infrastrukturních prvků pro informační propojení s mobilní aplikací DÚKapka spravovanou a provozovanou Dopravním centrem Ústeckého kraje, příspěvkovou organizací; iv. zajištění propojení informací a případně dodání nezbytných softwarových a infrastrukturních prvků pro informační propojení s LCD displeji k zobrazování jízdních informací (virtuálními panely) ve vozidlech MHD zadavatele; v. zajištění propojení informací a případně dodání nezbytných softwarových a infrastrukturních prvků pro informační propojení s webovou aplikací zadavatele k zobrazování jízdních informací. V podrobnostech je předmět veřejné zakázky popsán v přílohách zadávací dokumentace, zejména v příloze č. 4 (závazném návrhu smlouvy).
Вътрешен идентификатор: Modernizace informačního systému MHD (modernizace zastávkových označníků), Teplice
Вид процедура: Открита
Процедурата се ускорява: не
Цел
Естество на поръчката: Доставки
Основна класификация (cpv): 32441300 Система за телематика
Допълнителна класификация (cpv): 35261000 Информационни табла, 48813200 Система за информиране на пътниците в реално време
5. Обособена позиция
Обособена позиция: LOT-0001
2. Řízení
Řízení
Typ řízení: Otevřené
Řízení se zrychlí: ne
Účel
Charakter smlouvy: Dodávky
Hlavní klasifikace (cpv): 32441300 Telematické systémy
Další klasifikace (cpv): 35261000 Informační panely, 48813200 Systémy s aktuálními informacemi pro cestující
5. Část
Část: LOT-0001
2. Procedure
Procedure
Udbudsprocedure: Offentligt udbud
Proceduren er en hasteprocedure: nej
Formål
Kontraktens hovedformål: Varer
Primær klassifikation (cpv): 32441300 Telematiksystem
Supplerende klassifikation (cpv): 35261000 Informationstavler, 48813200 System til tidstro information af passagerer
5. Delkontrakt
Delkontrakt: LOT-0001
2. Verfahren
Verfahren
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Zusätzliche Einstufung (cpv): 35261000 Informationstafeln, 48813200 Systeme zur Echtzeit-Passagierinformation
5. Los
Los: LOT-0001
2. Procedimiento
Procedimiento
Tipo de procedimiento: Abierto
El procedimiento está acelerado: no
Finalidad
Naturaleza del contrato: Suministros
Clasificación principal (cpv): 32441300 Sistema de telemática
Clasificación adicional (cpv): 35261000 Paneles de información, 48813200 Sistema de información a los pasajeros en tiempo real
5. Lote
Lote: LOT-0001
2. Menetlus
Menetlus
Menetluse liik: Avatud
Kiirendatud menetlus: ei
Eesmärk
Lepingu olemus: Asjad
Peamine liigitus (cpv): 32441300 Telemaatikasüsteem
Täiendav liigitus (cpv): 35261000 Infopaneelid, 48813200 Reisijate reaalaja-infosüsteemid
5. Osa
Osa: LOT-0001
2. Menettely
Menettely
Menettelyn tyyppi: Avoin
Käytetään nopeutettua menettelyä: ei
Tarkoitus
Pääasiallinen hankintalaji: Tavarahankinnat
Pääasiallinen luokitus (cpv): 32441300 Telemaattinen järjestelmä
Lisäluokitus (cpv): 35261000 Tiedotustaulut, 48813200 Matkustajille tarkoitettu tosiaikainen tietojärjestelmä
2. Procédure
Procédure
Type de procédure: Ouverte
La procédure est accélérée: non
Objet
Nature principale du marché: Fournitures
Nomenclature principale (cpv): 32441300 Système de télématique
Nomenclature complémentaire (cpv): 35261000 Panneaux d'information, 48813200 Système d'information des passagers en temps réel
5. Lot
Lot: LOT-0001
2. Nós imeachta
Nós imeachta
An cineál nóis imeachta: Oscailte
Tá an nós imeachta á bhrostú: níl
Cuspóir
Cineál an chonartha: Soláthairtí
Príomhaicmiú (cpv): 32441300 Telematics system
Aicmiú breise (cpv): 35261000 Information panels, 48813200 Real-time passenger information system
5. Luchtóg
Luchtóg: LOT-0001
2. Postupak
Postupak
Vrsta postupka: Otvoren
Postupak je ubrzan: ne
Svrha
Priroda ugovora: Roba
Glavna klasifikacija (cpv): 32441300 Sustav telematike
Dodatna klasifikacija (cpv): 35261000 Obavijesne ploče, 48813200 Informacijski sustavi za putnike u realnom vremenu
5. Grupa
Grupa: LOT-0001
2. Eljárás
Eljárás
Az eljárás típusa: Nyitott
Az eljárás gyorsított: nem
Cél
A szerződés jellege: Árubeszerzés
Fő osztályozás (cpv): 32441300 Telematikai rendszerek
További osztályozás (cpv): 35261000 Információs táblák, 48813200 Valós idejű utas-ismeretterjesztő rendszerek
5. Rész
Rész: LOT-0001
2. Procedura
Procedura
Tipo di procedura: Aperta
La procedura è accelerata: no
Finalità
Natura dell'appalto: Forniture
Classificazione principale (cpv): 32441300 Sistema telematico
Classificazione aggiuntiva (cpv): 35261000 Cartelli di informazione, 48813200 Sistema informativo per passeggeri in tempo reale
5. Lotto
Lotto: LOT-0001
2. Procedūra
Procedūra
Pirkimo būdas: Atviras
Procedūra pagreitinta: ne
Tikslas
Sutarties objektas: Prekės
Pagrindinis klasifikacijos kodas (cpv): 32441300 Telematinės sistemos
Kiti klasifikacijos kodai (cpv): 35261000 Informacinės lentos, 48813200 Keleivių tikralaikio informavimo sistema
5. Pirkimo dalis
Pirkimo dalis: LOT-0001
Procedūras veids: Atklāta
Procedūra ir paātrināta: nē
Mērķis
Līguma veids: Piegādes
Galvenā klasifikācija (cpv): 32441300 Telemātikas sistēma
Papildu klasifikācija (cpv): 35261000 Informācijas paneļi, 48813200 Reāllaika pasažieru informācijas sistēma
5. Daļa
Daļa: LOT-0001
394242-2026 - Kompetizzjoni
Avviż tal-kuntratt jew tal-konċessjoni – reġim standard - Avviż tal-bidla
Provvisti
2. Proċedura
Proċedura
Tip ta’ proċeduraMiftuħa
Il-proċedura hija aċċelleratale
Għan
Natura tal-kuntrattProvvisti
Klassifikazzjoni prinċipali (cpv): 32441300 Sistema telematika
Klassifikazzjoni addizzjonali (cpv): 35261000 Panewijiet ta' l-informazzjoni, 48813200 Sistemi ta’ l-informazzjoni dwar il-passiġġieri f’ħin reali
5. Lott
LottLOT-0001
Type procedure: Openbaar
De procedure wordt versneld: neen
Doel
Aard van het contract: Leveringen
Belangrijkste classificatie (cpv): 32441300 Telematicasysteem
Aanvullende classificatie (cpv): 35261000 Informatieborden, 48813200 Realtime passagiersinformatiesysteem
5. Perceel
Perceel: LOT-0001
Rodzaj procedury: Otwarta
Procedura jest przyspieszona: nie
Przeznaczenie
Charakter zamówienia: Dostawy
Główna klasyfikacja (cpv): 32441300 System telemetryczny
Dodatkowa klasyfikacja (cpv): 35261000 Panele informacyjne, 48813200 System informacji pasażerskiej czasu rzeczywistego
5. Część zamówienia
Część zamówienia: LOT-0001
2. Procedimento
Procedimento
Tipo de procedimento: Aberto
O procedimento é acelerado: não
Finalidade
Natureza do contrato: Fornecimentos
Classificação principal (cpv): 32441300 Sistema telemático
Classificação adicional (cpv): 35261000 Painéis informativos, 48813200 Sistema de informação de passageiros em tempo real
2. Procedură
Procedură
Tip de procedură: Deschisă
Procedura este accelerată: nu
Scop
Natura contractului: Produse
Clasificarea principală (cpv): 32441300 Sistem de telematică
Clasificare suplimentară (cpv): 35261000 Panouri de informare, 48813200 Sistem de informare în timp real a pasagerilor
2. Postup
Postup
Druh postupu: Verejná súťaž
Postup je zrýchlený: nie
Druh zmluvy: Tovary
Doplňujúca klasifikácia (cpv): 35261000 Informačné panely, 48813200 Informačný systém pre cestujúcich v reálnom čase
5. Časť
Časť: LOT-0001
2. Förfarande
Förfarande
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Varor
Ytterligare klassificering (cpv): 35261000 Informationstavlor, 48813200 System för passagerarinformation i realtid
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0001