2. Процедура
Процедура
Заглавие: Dostawa produktów do dializy otrzewnowej
Описание: Przedmiot zamówienia stanowi dostawa produktów leczniczych stosowanych w dializie otrzewnowej i użyczenie 35 szt cyklerów lub podgrzewaczy
Вътрешен идентификатор: ZP-26-076UN
Вид процедура: Открита
Процедурата се ускорява: не
Цел
Естество на поръчката: Доставки
Основна класификация (cpv): 33181520 Консумативи за бъбречна диализа
5. Обособена позиция
Обособена позиция: LOT-0002
Заглавие: Pakiet 1
Описание: produkty stosowane w dializie otrzewnowej
Вътрешен идентификатор: Pakiet 1
Основна класификация (cpv): 33690000 Разни медикаменти
Варианти:
Описание на опциите: 500 szt. 50 szt. 10 szt. 100 szt. 100 szt. 100 szt. 100 szt. 900 szt. 200 szt. 100 szt. 500 szt. 100 szt. 100 szt. 100 szt. 200 szt. 200 szt. 40 szt. 10 szt. 400 szt. 5 szt. 5 szt. 10 szt. 2000 szt. 10 szt. 10 szt. 300 szt. 2 szt. 2 szt. 2 szt. 2 szt. 10 szt. 50 szt. 10 szt. 2 szt.
Formål
Kontraktens hovedformål: Varer
Primær klassifikation (cpv): 33690000 Diverse lægemidler
Valgmuligheder:
Udførelsessted
Postadresse: Apteka Szpitalna ul. Francuska 20 – 24
By: KATOWICE
2. Verfahren
Verfahren
Interne Kennung: ZP-26-076UN
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 33181520 Verbrauchsmaterial für Nierendialyse
5. Los
Los: LOT-0002
Titel: Pakiet 1
Interne Kennung: Pakiet 1
Haupteinstufung (cpv): 33690000 Varia
Optionen:
2. Διαδικασία
Διαδικασία
Εσωτερικό αναγνωριστικό: ZP-26-076UN
Είδος διαδικασίας: Ανοικτή
Η διαδικασία επιταχύνεται: όχι
Σκοπός
Χαρακτήρας της σύμβασης: Αγαθά
Κύρια ταξινόμηση (cpv): 33181520 Αναλώσιμα υλικά διάλυσης νεφρών
5. Παρτίδα
Παρτίδα: LOT-0002
Τίτλος: Pakiet 1
Εσωτερικό αναγνωριστικό: Pakiet 1
Κύρια ταξινόμηση (cpv): 33690000 Διάφορα φάρμακα
Επιλογές:
2. Procedure
Procedure
Internal identifier: ZP-26-076UN
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: no
Purpose
Main nature of the contract: Supplies
Main classification (cpv): 33181520 Renal dialysis consumables
5. Lot
Lot: LOT-0002
Title: Pakiet 1
Internal identifier: Pakiet 1
Main classification (cpv): 33690000 Various medicinal products
Options:
2. Procedimiento
Procedimiento
Identificador interno: ZP-26-076UN
Tipo de procedimiento: Abierto
El procedimiento está acelerado: no
Finalidad
Naturaleza del contrato: Suministros
Clasificación principal (cpv): 33181520 Productos consumibles para diálisis renal
5. Lote
Lote: LOT-0002
Título: Pakiet 1
Identificador interno: Pakiet 1
Clasificación principal (cpv): 33690000 Medicamentos diversos
Opciones:
2. Menetlus
Menetlus
Sisemine tunnus: ZP-26-076UN
Menetluse liik: Avatud
Kiirendatud menetlus: ei
Eesmärk
Lepingu olemus: Asjad
Peamine liigitus (cpv): 33181520 Neerudialüüsi tarbekaubad
5. Osa
Osa: LOT-0002
Pealkiri: Pakiet 1
Sisemine tunnus: Pakiet 1
Peamine liigitus (cpv): 33690000 Mitmesugused ravimid
Täiendavad hankevõimalused:
2. Menettely
Menettely
Sisäinen tunniste: ZP-26-076UN
Menettelyn tyyppi: Avoin
Käytetään nopeutettua menettelyä: ei
Tarkoitus
Pääasiallinen hankintalaji: Tavarahankinnat
Pääasiallinen luokitus (cpv): 33181520 Munuaisdialyysiin tarkoitetut kulutustarvikkeet
Ilmoituksen nimi: Pakiet 1
Sisäinen tunniste: Pakiet 1
Pääasiallinen luokitus (cpv): 33690000 Muut lääkkeet
Optiot:
2. Procédure
Procédure
Identifiant interne: ZP-26-076UN
Type de procédure: Ouverte
La procédure est accélérée: non
Principales caractéristiques de la procédure et informations sur l'endroit où obtenir les règles complètes applicables à la procédure: https://www.platformazakupowa.pl
Objet
Nature principale du marché: Fournitures
Nomenclature principale (cpv): 33181520 Consommables pour dialyse rénale
Titre: Pakiet 1
Identifiant interne: Pakiet 1
Nomenclature principale (cpv): 33690000 Médicaments divers
2. Nós imeachta
Nós imeachta
Aitheantóir inmheánach: ZP-26-076UN
An cineál nóis imeachta: Oscailte
Tá an nós imeachta á bhrostú: níl
Cuspóir
Cineál an chonartha: Soláthairtí
5. Luchtóg
Luchtóg: LOT-0002
Teideal: Pakiet 1
Aitheantóir inmheánach: Pakiet 1
Roghanna:
2. Postupak
Postupak
Interna identifikacijska oznaka: ZP-26-076UN
Vrsta postupka: Otvoren
Postupak je ubrzan: ne
Svrha
Priroda ugovora: Roba
Glavna klasifikacija (cpv): 33181520 Potrošni materijal za renalnu dijalizu
5. Grupa
Grupa: LOT-0002
Naslov: Pakiet 1
Interna identifikacijska oznaka: Pakiet 1
Glavna klasifikacija (cpv): 33690000 Razni lijekovi
Opcije:
2. Eljárás
Eljárás
Belső azonosító: ZP-26-076UN
Az eljárás típusa: Nyitott
Az eljárás gyorsított: nem
Cél
A szerződés jellege: Árubeszerzés
Fő osztályozás (cpv): 33181520 Vesedializáló fogyóeszközök
5. Rész
Rész: LOT-0002
Cím: Pakiet 1
Belső azonosító: Pakiet 1
Fő osztályozás (cpv): 33690000 Különböző gyógyszerek
Opciók:
2. Procedura
Procedura
Identificativo interno: ZP-26-076UN
Tipo di procedura: Aperta
La procedura è accelerata: no
Finalità
Natura dell'appalto: Forniture
Classificazione principale (cpv): 33181520 Materiale di consumo per dialisi renale
5. Lotto
Lotto: LOT-0002
Titolo: Pakiet 1
Identificativo interno: Pakiet 1
Classificazione principale (cpv): 33690000 Medicinali vari
Opzioni:
2. Procedūra
Procedūra
Vidaus identifikatorius: ZP-26-076UN
Pirkimo būdas: Atviras
Procedūra pagreitinta: ne
Tikslas
Sutarties objektas: Prekės
Pagrindinis klasifikacijos kodas (cpv): 33181520 Hemodializės medžiagos
5. Pirkimo dalis
Pirkimo dalis: LOT-0002
Pavadinimas: Pakiet 1
Vidaus identifikatorius: Pakiet 1
Pagrindinis klasifikacijos kodas (cpv): 33690000 Kiti vaistai
Pasirinkimo galimybės:
Iekšējais identifikators: ZP-26-076UN
Procedūras veids: Atklāta
Procedūra ir paātrināta: nē
Mērķis
Līguma veids: Piegādes
Galvenā klasifikācija (cpv): 33181520 Nieru dialīzes palīgmateriāli
5. Daļa
Daļa: LOT-0002
Nosaukums: Pakiet 1
Iekšējais identifikators: Pakiet 1
Galvenā klasifikācija (cpv): 33690000 Dažādas zāles
Iespējas:
Interne identificatiecode: ZP-26-076UN
Type procedure: Openbaar
De procedure wordt versneld: neen
Doel
Aard van het contract: Leveringen
Belangrijkste classificatie (cpv): 33181520 Verbruiksartikelen voor nierdialyse
5. Perceel
Perceel: LOT-0002
Interne identificatiecode: Pakiet 1
Belangrijkste classificatie (cpv): 33690000 Diverse geneesmiddelen
Opties:
2. Procedimento
Procedimento
Tipo de procedimento: Aberto
O procedimento é acelerado: não
Finalidade
Natureza do contrato: Fornecimentos
Classificação principal (cpv): 33181520 Produtos de consumo para hemodiálise renal
Classificação principal (cpv): 33690000 Medicamentos vários
Opções:
2. Procedură
Procedură
Identificator intern: ZP-26-076UN
Tip de procedură: Deschisă
Procedura este accelerată: nu
Scop
Natura contractului: Produse
Clasificarea principală (cpv): 33181520 Consumabile pentru dializă renală
Titlu: Pakiet 1
Identificator intern: Pakiet 1
Clasificarea principală (cpv): 33690000 Diverse medicamente
Opțiuni:
2. Postup
Postup
Interný identifikátor: ZP-26-076UN
Druh postupu: Verejná súťaž
Postup je zrýchlený: nie
Účel
Druh zmluvy: Tovary
Hlavná klasifikácia (cpv): 33181520 Spotrebný materiál k obličkovej dialýze
5. Časť
Časť: LOT-0002
Názov: Pakiet 1
Interný identifikátor: Pakiet 1
Hlavná klasifikácia (cpv): 33690000 Rôzne liečivá
Možnosti:
2. Postopek
Postopek
Notranji identifikator: ZP-26-076UN
Vrsta postopka: Odprti postopek
Postopek je pospešen: ne
Namen
Vrsta javnega naročila: Blago
Glavna klasifikacijska oznaka (cpv): 33181520 Potrošno blago za renalno dializo
5. Sklop
Sklop: LOT-0002
Notranji identifikator: Pakiet 1
Glavna klasifikacijska oznaka (cpv): 33690000 Različna zdravila