See the notice on TED website
2. Процедура
Процедура
Заглавие: Przetarg uzupełniający na dostawę do WCSKJ produktów leczniczych stosowanych w programach lekowych i chemioterapii
Описание: Przetarg uzupełniający na dostawę do WCSKJ produktów leczniczych stosowanych w programach lekowych i chemioterapii z podziałem na 34 Pakiety
Вид процедура: Открита
Процедурата се ускорява: не
Цел
Естество на поръчката: Доставки
Основна класификация (cpv): 33600000 Фармацевтични продукти
Допълнителна класификация (cpv): 33652100 Антинеопластични средства
5. Обособена позиция
Обособена позиция: LOT-0001
Заглавие: Aprepitant
Описание: 1 pozycja asortymentowa
Варианти:
Описание на опциите: Nie dotyczy
Обособена позиция: LOT-0002
Заглавие: Eribulinum
Обособена позиция: LOT-0003
Заглавие: Cyclophosphamidum
Описание: 2 pozycje asortymentowe
Обособена позиция: LOT-0004
Заглавие: Darbepoetinum alfa
Описание: 1 pozycja asortmentowa
Обособена позиция: LOT-0005
Заглавие: Lapatinib
Обособена позиция: LOT-0006
Заглавие: Octreotidum
Описание: 3 pozycje asortymentowe
Обособена позиция: LOT-0007
Заглавие: Panitumumab
Обособена позиция: LOT-0008
Заглавие: Pazopanib
Обособена позиция: LOT-0009
Заглавие: Topotecanum
Обособена позиция: LOT-0010
Заглавие: Alpelisib
Обособена позиция: LOT-0011
Заглавие: Amivantamabum
Обособена позиция: LOT-0012
Заглавие: Capivasertibum
Обособена позиция: LOT-0013
Заглавие: Dabrafenib
Обособена позиция: LOT-0014
Заглавие: Dostarlimab
Обособена позиция: LOT-0015
Заглавие: Durvalumab
Обособена позиция: LOT-0016
Заглавие: Lazertinib
Обособена позиция: LOT-0017
Заглавие: Olaparib
Обособена позиция: LOT-0018
Заглавие: Osimertinib
Обособена позиция: LOT-0019
Заглавие: Pemigatinibum
Обособена позиция: LOT-0020
Заглавие: Ribociclibum
Обособена позиция: LOT-0021
Заглавие: Serplulimabum
Обособена позиция: LOT-0022
Заглавие: Sotorasibum
Обособена позиция: LOT-0023
Заглавие: Talazoparib
Обособена позиция: LOT-0024
Заглавие: Tislelizumabum
Обособена позиция: LOT-0025
Заглавие: Trametynib
Обособена позиция: LOT-0026
Заглавие: Trastuzumab derukstekan
Обособена позиция: LOT-0027
Заглавие: Tremelimumab
Обособена позиция: LOT-0028
Заглавие: Ofatumumab
Обособена позиция: LOT-0029
Заглавие: Palivizumab
Обособена позиция: LOT-0030
Заглавие: Benralizumab
Обособена позиция: LOT-0031
Заглавие: Tezepelumabum
Обособена позиция: LOT-0032
Заглавие: Dimethyl sulfoxide
Обособена позиция: LOT-0033
Заглавие: Mitoxantronum
Обособена позиция: LOT-0034
394320-2026 - Konkurrencevilkår
Udbuds- eller koncessionsbekendtgørelse – standardordningen
Varer
2. Procedure
Procedure
UdbudsprocedureOffentligt udbud
Proceduren er en hasteprocedurenej
Formål
Kontraktens hovedformålVarer
Primær klassifikation (cpv): 33600000 Lægemidler
Supplerende klassifikation (cpv): 33652100 Cytostatika
5. Delkontrakt
DelkontraktLOT-0001
TitelAprepitant
Beskrivelse1 pozycja asortymentowa
Valgmuligheder
Beskrivelse af optionerNie dotyczy
DelkontraktLOT-0002
TitelEribulinum
DelkontraktLOT-0003
TitelCyclophosphamidum
Beskrivelse2 pozycje asortymentowe
DelkontraktLOT-0004
TitelDarbepoetinum alfa
Beskrivelse1 pozycja asortmentowa
DelkontraktLOT-0005
TitelLapatinib
DelkontraktLOT-0006
TitelOctreotidum
Beskrivelse3 pozycje asortymentowe
DelkontraktLOT-0007
TitelPanitumumab
DelkontraktLOT-0008
TitelPazopanib
DelkontraktLOT-0009
TitelTopotecanum
DelkontraktLOT-0010
TitelAlpelisib
DelkontraktLOT-0011
TitelAmivantamabum
DelkontraktLOT-0012
TitelCapivasertibum
DelkontraktLOT-0013
TitelDabrafenib
DelkontraktLOT-0014
TitelDostarlimab
DelkontraktLOT-0015
TitelDurvalumab
DelkontraktLOT-0016
TitelLazertinib
DelkontraktLOT-0017
TitelOlaparib
DelkontraktLOT-0018
TitelOsimertinib
DelkontraktLOT-0019
TitelPemigatinibum
DelkontraktLOT-0020
TitelRibociclibum
DelkontraktLOT-0021
TitelSerplulimabum
DelkontraktLOT-0022
TitelSotorasibum
DelkontraktLOT-0023
TitelTalazoparib
DelkontraktLOT-0024
TitelTislelizumabum
DelkontraktLOT-0025
TitelTrametynib
DelkontraktLOT-0026
TitelTrastuzumab derukstekan
DelkontraktLOT-0027
TitelTremelimumab
DelkontraktLOT-0028
TitelOfatumumab
DelkontraktLOT-0029
TitelPalivizumab
DelkontraktLOT-0030
TitelBenralizumab
DelkontraktLOT-0031
TitelTezepelumabum
DelkontraktLOT-0032
TitelDimethyl sulfoxide
DelkontraktLOT-0033
TitelMitoxantronum
DelkontraktLOT-0034
394320-2026 - Wettbewerb
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsLieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 33600000 Arzneimittel
Zusätzliche Einstufung (cpv): 33652100 Antineoplastische Mittel
5. Los
LosLOT-0001
Beschreibung1 pozycja asortymentowa
Optionen
Beschreibung der OptionenNie dotyczy
LosLOT-0002
LosLOT-0003
Beschreibung2 pozycje asortymentowe
LosLOT-0004
Beschreibung1 pozycja asortmentowa
LosLOT-0005
LosLOT-0006
Beschreibung3 pozycje asortymentowe
LosLOT-0007
LosLOT-0008
LosLOT-0009
LosLOT-0010
LosLOT-0011
LosLOT-0012
LosLOT-0013
LosLOT-0014
LosLOT-0015
LosLOT-0016
LosLOT-0017
LosLOT-0018
LosLOT-0019
LosLOT-0020
LosLOT-0021
LosLOT-0022
LosLOT-0023
LosLOT-0024
LosLOT-0025
LosLOT-0026
LosLOT-0027
LosLOT-0028
LosLOT-0029
LosLOT-0030
LosLOT-0031
LosLOT-0032
LosLOT-0033
LosLOT-0034
394320-2026 - Διαγωνισμός
Προκήρυξη σύμβασης ή σύμβασης παραχώρησης — τυποποιημένο καθεστώς
Αγαθά
2. Διαδικασία
Διαδικασία
Είδος διαδικασίαςΑνοικτή
Η διαδικασία επιταχύνεταιόχι
Σκοπός
Χαρακτήρας της σύμβασηςΑγαθά
Κύρια ταξινόμηση (cpv): 33600000 Φαρμακευτικά προϊόντα
Πρόσθετη ταξινόμηση (cpv): 33652100 Αντινεοπλασματικά φάρμακα
5. Παρτίδα
ΠαρτίδαLOT-0001
ΤίτλοςAprepitant
Περιγραφή1 pozycja asortymentowa
Επιλογές
Περιγραφή των επιλογώνNie dotyczy
ΠαρτίδαLOT-0002
ΤίτλοςEribulinum
ΠαρτίδαLOT-0003
ΤίτλοςCyclophosphamidum
Περιγραφή2 pozycje asortymentowe
ΠαρτίδαLOT-0004
ΤίτλοςDarbepoetinum alfa
Περιγραφή1 pozycja asortmentowa
ΠαρτίδαLOT-0005
ΤίτλοςLapatinib
ΠαρτίδαLOT-0006
ΤίτλοςOctreotidum
Περιγραφή3 pozycje asortymentowe
ΠαρτίδαLOT-0007
ΤίτλοςPanitumumab
ΠαρτίδαLOT-0008
ΤίτλοςPazopanib
ΠαρτίδαLOT-0009
ΤίτλοςTopotecanum
ΠαρτίδαLOT-0010
ΤίτλοςAlpelisib
ΠαρτίδαLOT-0011
ΤίτλοςAmivantamabum
ΠαρτίδαLOT-0012
ΤίτλοςCapivasertibum
ΠαρτίδαLOT-0013
ΤίτλοςDabrafenib
ΠαρτίδαLOT-0014
ΤίτλοςDostarlimab
ΠαρτίδαLOT-0015
ΤίτλοςDurvalumab
ΠαρτίδαLOT-0016
ΤίτλοςLazertinib
ΠαρτίδαLOT-0017
ΤίτλοςOlaparib
ΠαρτίδαLOT-0018
ΤίτλοςOsimertinib
ΠαρτίδαLOT-0019
ΤίτλοςPemigatinibum
ΠαρτίδαLOT-0020
ΤίτλοςRibociclibum
ΠαρτίδαLOT-0021
ΤίτλοςSerplulimabum
ΠαρτίδαLOT-0022
ΤίτλοςSotorasibum
ΠαρτίδαLOT-0023
ΤίτλοςTalazoparib
ΠαρτίδαLOT-0024
ΤίτλοςTislelizumabum
ΠαρτίδαLOT-0025
ΤίτλοςTrametynib
ΠαρτίδαLOT-0026
ΤίτλοςTrastuzumab derukstekan
ΠαρτίδαLOT-0027
ΤίτλοςTremelimumab
ΠαρτίδαLOT-0028
ΤίτλοςOfatumumab
ΠαρτίδαLOT-0029
ΤίτλοςPalivizumab
ΠαρτίδαLOT-0030
ΤίτλοςBenralizumab
ΠαρτίδαLOT-0031
ΤίτλοςTezepelumabum
ΠαρτίδαLOT-0032
ΤίτλοςDimethyl sulfoxide
ΠαρτίδαLOT-0033
ΤίτλοςMitoxantronum
ΠαρτίδαLOT-0034
394320-2026 - Hange
Hanketeade või kontsessiooniteade – üldkord
Asjad
2. Menetlus
Menetlus
Menetluse liikAvatud
Kiirendatud menetlusei
Eesmärk
Lepingu olemusAsjad
Peamine liigitus (cpv): 33600000 Ravimid
Täiendav liigitus (cpv): 33652100 Antineoplastilised ained
5. Osa
OsaLOT-0001
PealkiriAprepitant
Kirjeldus1 pozycja asortymentowa
Täiendavad hankevõimalused
Täiendavate hankevõimaluste kirjeldusNie dotyczy
OsaLOT-0002
PealkiriEribulinum
OsaLOT-0003
PealkiriCyclophosphamidum
Kirjeldus2 pozycje asortymentowe
OsaLOT-0004
PealkiriDarbepoetinum alfa
Kirjeldus1 pozycja asortmentowa
OsaLOT-0005
PealkiriLapatinib
OsaLOT-0006
PealkiriOctreotidum
Kirjeldus3 pozycje asortymentowe
OsaLOT-0007
PealkiriPanitumumab
OsaLOT-0008
PealkiriPazopanib
OsaLOT-0009
PealkiriTopotecanum
OsaLOT-0010
PealkiriAlpelisib
OsaLOT-0011
PealkiriAmivantamabum
OsaLOT-0012
PealkiriCapivasertibum
OsaLOT-0013
PealkiriDabrafenib
OsaLOT-0014
PealkiriDostarlimab
OsaLOT-0015
PealkiriDurvalumab
OsaLOT-0016
PealkiriLazertinib
OsaLOT-0017
PealkiriOlaparib
OsaLOT-0018
PealkiriOsimertinib
OsaLOT-0019
PealkiriPemigatinibum
OsaLOT-0020
PealkiriRibociclibum
OsaLOT-0021
PealkiriSerplulimabum
OsaLOT-0022
PealkiriSotorasibum
OsaLOT-0023
PealkiriTalazoparib
OsaLOT-0024
PealkiriTislelizumabum
OsaLOT-0025
PealkiriTrametynib
OsaLOT-0026
PealkiriTrastuzumab derukstekan
OsaLOT-0027
PealkiriTremelimumab
OsaLOT-0028
PealkiriOfatumumab
OsaLOT-0029
PealkiriPalivizumab
OsaLOT-0030
PealkiriBenralizumab
OsaLOT-0031
PealkiriTezepelumabum
OsaLOT-0032
PealkiriDimethyl sulfoxide
OsaLOT-0033
PealkiriMitoxantronum
OsaLOT-0034
2. Menettely
Menettely
Menettelyn tyyppi: Avoin
Käytetään nopeutettua menettelyä: ei
Tarkoitus
Pääasiallinen hankintalaji: Tavarahankinnat
Pääasiallinen luokitus (cpv): 33600000 Farmaseuttiset tuotteet
Lisäluokitus (cpv): 33652100 Solunsalpaajat ja sytostaatit
Osa: LOT-0001
Ilmoituksen nimi: Aprepitant
Kuvaus: 1 pozycja asortymentowa
Optiot:
Optioiden kuvaus: Nie dotyczy
Osa: LOT-0002
Ilmoituksen nimi: Eribulinum
Osa: LOT-0003
Ilmoituksen nimi: Cyclophosphamidum
Kuvaus: 2 pozycje asortymentowe
Osa: LOT-0004
Ilmoituksen nimi: Darbepoetinum alfa
Kuvaus: 1 pozycja asortmentowa
Osa: LOT-0005
Ilmoituksen nimi: Lapatinib
Osa: LOT-0006
Ilmoituksen nimi: Octreotidum
Kuvaus: 3 pozycje asortymentowe
Osa: LOT-0007
Ilmoituksen nimi: Panitumumab
Osa: LOT-0008
Ilmoituksen nimi: Pazopanib
Osa: LOT-0009
Ilmoituksen nimi: Topotecanum
Osa: LOT-0010
Ilmoituksen nimi: Alpelisib
Osa: LOT-0011
Ilmoituksen nimi: Amivantamabum
Osa: LOT-0012
Ilmoituksen nimi: Capivasertibum
Osa: LOT-0013
Ilmoituksen nimi: Dabrafenib
Osa: LOT-0014
Ilmoituksen nimi: Dostarlimab
Osa: LOT-0015
Ilmoituksen nimi: Durvalumab
Osa: LOT-0016
Ilmoituksen nimi: Lazertinib
Osa: LOT-0017
Ilmoituksen nimi: Olaparib
Osa: LOT-0018
Ilmoituksen nimi: Osimertinib
Osa: LOT-0019
Ilmoituksen nimi: Pemigatinibum
Osa: LOT-0020
Ilmoituksen nimi: Ribociclibum
Osa: LOT-0021
Ilmoituksen nimi: Serplulimabum
Osa: LOT-0022
Ilmoituksen nimi: Sotorasibum
Osa: LOT-0023
Ilmoituksen nimi: Talazoparib
Osa: LOT-0024
Ilmoituksen nimi: Tislelizumabum
Osa: LOT-0025
Ilmoituksen nimi: Trametynib
Osa: LOT-0026
Ilmoituksen nimi: Trastuzumab derukstekan
Osa: LOT-0027
Ilmoituksen nimi: Tremelimumab
Osa: LOT-0028
Ilmoituksen nimi: Ofatumumab
Osa: LOT-0029
Ilmoituksen nimi: Palivizumab
Osa: LOT-0030
Ilmoituksen nimi: Benralizumab
Osa: LOT-0031
Ilmoituksen nimi: Tezepelumabum
Osa: LOT-0032
Ilmoituksen nimi: Dimethyl sulfoxide
Osa: LOT-0033
Ilmoituksen nimi: Mitoxantronum
Osa: LOT-0034
394320-2026 - Iomaíocht
Fógra maidir le conradh nó lamháltas — an gnáthchóras
Soláthairtí
2. Nós imeachta
Nós imeachta
An cineál nóis imeachtaOscailte
Tá an nós imeachta á bhrostúníl
Cuspóir
Cineál an chonarthaSoláthairtí
Príomhaicmiú (cpv): 33600000 Pharmaceutical products
Aicmiú breise (cpv): 33652100 Antineoplastic agents
5. Luchtóg
LuchtógLOT-0001
TeidealAprepitant
Cur síos1 pozycja asortymentowa
Roghanna
Cur síos ar na roghannaNie dotyczy
LuchtógLOT-0002
TeidealEribulinum
LuchtógLOT-0003
TeidealCyclophosphamidum
Cur síos2 pozycje asortymentowe
LuchtógLOT-0004
TeidealDarbepoetinum alfa
Cur síos1 pozycja asortmentowa
LuchtógLOT-0005
TeidealLapatinib
LuchtógLOT-0006
TeidealOctreotidum
Cur síos3 pozycje asortymentowe
LuchtógLOT-0007
TeidealPanitumumab
LuchtógLOT-0008
TeidealPazopanib
LuchtógLOT-0009
TeidealTopotecanum
LuchtógLOT-0010
TeidealAlpelisib
LuchtógLOT-0011
TeidealAmivantamabum
LuchtógLOT-0012
TeidealCapivasertibum
LuchtógLOT-0013
TeidealDabrafenib
LuchtógLOT-0014
TeidealDostarlimab
LuchtógLOT-0015
TeidealDurvalumab
LuchtógLOT-0016
TeidealLazertinib
LuchtógLOT-0017
TeidealOlaparib
LuchtógLOT-0018
TeidealOsimertinib
LuchtógLOT-0019
TeidealPemigatinibum
LuchtógLOT-0020
TeidealRibociclibum
LuchtógLOT-0021
TeidealSerplulimabum
LuchtógLOT-0022
TeidealSotorasibum
LuchtógLOT-0023
TeidealTalazoparib
LuchtógLOT-0024
TeidealTislelizumabum
LuchtógLOT-0025
TeidealTrametynib
LuchtógLOT-0026
TeidealTrastuzumab derukstekan
LuchtógLOT-0027
TeidealTremelimumab
LuchtógLOT-0028
TeidealOfatumumab
LuchtógLOT-0029
TeidealPalivizumab
LuchtógLOT-0030
TeidealBenralizumab
LuchtógLOT-0031
TeidealTezepelumabum
LuchtógLOT-0032
TeidealDimethyl sulfoxide
LuchtógLOT-0033
TeidealMitoxantronum
LuchtógLOT-0034
394320-2026 - Verseny
Eljárást megindító vagy koncessziós hirdetmény – klasszikus ajánlatkérőkre vonatkozó szabályok
Árubeszerzés
2. Eljárás
Eljárás
Az eljárás típusaNyitott
Az eljárás gyorsítottnem
Cél
A szerződés jellegeÁrubeszerzés
Fő osztályozás (cpv): 33600000 Gyógyszerészeti termékek
További osztályozás (cpv): 33652100 Daganatellenes szerek
5. Rész
RészLOT-0001
CímAprepitant
Leírás1 pozycja asortymentowa
Opciók
A lehetőségek leírásaNie dotyczy
RészLOT-0002
CímEribulinum
RészLOT-0003
CímCyclophosphamidum
Leírás2 pozycje asortymentowe
RészLOT-0004
CímDarbepoetinum alfa
Leírás1 pozycja asortmentowa
RészLOT-0005
CímLapatinib
RészLOT-0006
CímOctreotidum
Leírás3 pozycje asortymentowe
RészLOT-0007
CímPanitumumab
RészLOT-0008
CímPazopanib
RészLOT-0009
CímTopotecanum
RészLOT-0010
CímAlpelisib
RészLOT-0011
CímAmivantamabum
RészLOT-0012
CímCapivasertibum
RészLOT-0013
CímDabrafenib
RészLOT-0014
CímDostarlimab
RészLOT-0015
CímDurvalumab
RészLOT-0016
CímLazertinib
RészLOT-0017
CímOlaparib
RészLOT-0018
CímOsimertinib
RészLOT-0019
CímPemigatinibum
RészLOT-0020
CímRibociclibum
RészLOT-0021
CímSerplulimabum
RészLOT-0022
CímSotorasibum
RészLOT-0023
CímTalazoparib
RészLOT-0024
CímTislelizumabum
RészLOT-0025
CímTrametynib
RészLOT-0026
CímTrastuzumab derukstekan
RészLOT-0027
CímTremelimumab
RészLOT-0028
CímOfatumumab
RészLOT-0029
CímPalivizumab
RészLOT-0030
CímBenralizumab
RészLOT-0031
CímTezepelumabum
RészLOT-0032
CímDimethyl sulfoxide
RészLOT-0033
CímMitoxantronum
RészLOT-0034
394320-2026 - Konkursas
Skelbimas apie pirkimą arba koncesiją. Įprasta tvarka
Prekės
2. Procedūra
Procedūra
Pirkimo būdasAtviras
Procedūra pagreitintane
Tikslas
Sutarties objektasPrekės
Pagrindinis klasifikacijos kodas (cpv): 33600000 Farmacijos produktai
Kiti klasifikacijos kodai (cpv): 33652100 Antinavikiniai vaistai
5. Pirkimo dalis
Pirkimo dalisLOT-0001
PavadinimasAprepitant
Aprašymas1 pozycja asortymentowa
Pasirinkimo galimybės
Galimybių aprašymasNie dotyczy
Pirkimo dalisLOT-0002
PavadinimasEribulinum
Pirkimo dalisLOT-0003
PavadinimasCyclophosphamidum
Aprašymas2 pozycje asortymentowe
Pirkimo dalisLOT-0004
PavadinimasDarbepoetinum alfa
Aprašymas1 pozycja asortmentowa
Pirkimo dalisLOT-0005
PavadinimasLapatinib
Pirkimo dalisLOT-0006
PavadinimasOctreotidum
Aprašymas3 pozycje asortymentowe
Pirkimo dalisLOT-0007
PavadinimasPanitumumab
Pirkimo dalisLOT-0008
PavadinimasPazopanib
Pirkimo dalisLOT-0009
PavadinimasTopotecanum
Pirkimo dalisLOT-0010
PavadinimasAlpelisib
Pirkimo dalisLOT-0011
PavadinimasAmivantamabum
Pirkimo dalisLOT-0012
PavadinimasCapivasertibum
Pirkimo dalisLOT-0013
PavadinimasDabrafenib
Pirkimo dalisLOT-0014
PavadinimasDostarlimab
Pirkimo dalisLOT-0015
PavadinimasDurvalumab
Pirkimo dalisLOT-0016
PavadinimasLazertinib
Pirkimo dalisLOT-0017
PavadinimasOlaparib
Pirkimo dalisLOT-0018
PavadinimasOsimertinib
Pirkimo dalisLOT-0019
PavadinimasPemigatinibum
Pirkimo dalisLOT-0020
PavadinimasRibociclibum
Pirkimo dalisLOT-0021
PavadinimasSerplulimabum
Pirkimo dalisLOT-0022
PavadinimasSotorasibum
Pirkimo dalisLOT-0023
PavadinimasTalazoparib
Pirkimo dalisLOT-0024
PavadinimasTislelizumabum
Pirkimo dalisLOT-0025
PavadinimasTrametynib
Pirkimo dalisLOT-0026
PavadinimasTrastuzumab derukstekan
Pirkimo dalisLOT-0027
PavadinimasTremelimumab
Pirkimo dalisLOT-0028
PavadinimasOfatumumab
Pirkimo dalisLOT-0029
PavadinimasPalivizumab
Pirkimo dalisLOT-0030
PavadinimasBenralizumab
Pirkimo dalisLOT-0031
PavadinimasTezepelumabum
Pirkimo dalisLOT-0032
PavadinimasDimethyl sulfoxide
Pirkimo dalisLOT-0033
PavadinimasMitoxantronum
Pirkimo dalisLOT-0034
394320-2026 - Kompetizzjoni
Avviż tal-kuntratt jew tal-konċessjoni – reġim standard
Provvisti
2. Proċedura
Proċedura
Tip ta’ proċeduraMiftuħa
Il-proċedura hija aċċelleratale
Għan
Natura tal-kuntrattProvvisti
Klassifikazzjoni prinċipali (cpv): 33600000 Prodotti farmaċewtiċi
Klassifikazzjoni addizzjonali (cpv): 33652100 Aġenti ta' l-antineoplastika
5. Lott
LottLOT-0001
TitluAprepitant
Deskrizzjoni1 pozycja asortymentowa
Għażliet
Deskrizzjoni tal-għażlietNie dotyczy
LottLOT-0002
TitluEribulinum
LottLOT-0003
TitluCyclophosphamidum
Deskrizzjoni2 pozycje asortymentowe
LottLOT-0004
TitluDarbepoetinum alfa
Deskrizzjoni1 pozycja asortmentowa
LottLOT-0005
TitluLapatinib
LottLOT-0006
TitluOctreotidum
Deskrizzjoni3 pozycje asortymentowe
LottLOT-0007
TitluPanitumumab
LottLOT-0008
TitluPazopanib
LottLOT-0009
TitluTopotecanum
LottLOT-0010
TitluAlpelisib
LottLOT-0011
TitluAmivantamabum
LottLOT-0012
TitluCapivasertibum
LottLOT-0013
TitluDabrafenib
LottLOT-0014
TitluDostarlimab
LottLOT-0015
TitluDurvalumab
LottLOT-0016
TitluLazertinib
LottLOT-0017
TitluOlaparib
LottLOT-0018
TitluOsimertinib
LottLOT-0019
TitluPemigatinibum
LottLOT-0020
TitluRibociclibum
LottLOT-0021
TitluSerplulimabum
LottLOT-0022
TitluSotorasibum
LottLOT-0023
TitluTalazoparib
LottLOT-0024
TitluTislelizumabum
LottLOT-0025
TitluTrametynib
LottLOT-0026
TitluTrastuzumab derukstekan
LottLOT-0027
TitluTremelimumab
LottLOT-0028
TitluOfatumumab
LottLOT-0029
TitluPalivizumab
LottLOT-0030
TitluBenralizumab
LottLOT-0031
TitluTezepelumabum
LottLOT-0032
TitluDimethyl sulfoxide
LottLOT-0033
TitluMitoxantronum
LottLOT-0034
394320-2026 - Mededinging
Aankondiging van een opdracht of concessie – standaardregeling
Leveringen
Type procedureOpenbaar
De procedure wordt versneldneen
Doel
Aard van het contractLeveringen
Belangrijkste classificatie (cpv): 33600000 Farmaceutische producten
Aanvullende classificatie (cpv): 33652100 Antineoplastische middelen
5. Perceel
PerceelLOT-0001
Beschrijving1 pozycja asortymentowa
Opties
Beschrijving van de optiesNie dotyczy
PerceelLOT-0002
PerceelLOT-0003
Beschrijving2 pozycje asortymentowe
PerceelLOT-0004
Beschrijving1 pozycja asortmentowa
PerceelLOT-0005
PerceelLOT-0006
Beschrijving3 pozycje asortymentowe
PerceelLOT-0007
PerceelLOT-0008
PerceelLOT-0009
PerceelLOT-0010
PerceelLOT-0011
PerceelLOT-0012
PerceelLOT-0013
PerceelLOT-0014
PerceelLOT-0015
PerceelLOT-0016
PerceelLOT-0017
PerceelLOT-0018
PerceelLOT-0019
PerceelLOT-0020
PerceelLOT-0021
PerceelLOT-0022
PerceelLOT-0023
PerceelLOT-0024
PerceelLOT-0025
PerceelLOT-0026
PerceelLOT-0027
PerceelLOT-0028
PerceelLOT-0029
PerceelLOT-0030
PerceelLOT-0031
PerceelLOT-0032
PerceelLOT-0033
PerceelLOT-0034
2. Procedura
Procedura
Rodzaj procedury: Otwarta
Procedura jest przyspieszona: nie
Przeznaczenie
Charakter zamówienia: Dostawy
Główna klasyfikacja (cpv): 33600000 Produkty farmaceutyczne
Dodatkowa klasyfikacja (cpv): 33652100 Środki przeciwnowotworowe
5. Część zamówienia
Część zamówienia: LOT-0001
Tytuł: Aprepitant
Opis: 1 pozycja asortymentowa
Opcje:
Opis opcji: Nie dotyczy
Część zamówienia: LOT-0002
Tytuł: Eribulinum
Część zamówienia: LOT-0003
Tytuł: Cyclophosphamidum
Opis: 2 pozycje asortymentowe
Część zamówienia: LOT-0004
Tytuł: Darbepoetinum alfa
Opis: 1 pozycja asortmentowa
Część zamówienia: LOT-0005
Tytuł: Lapatinib
Część zamówienia: LOT-0006
Tytuł: Octreotidum
Opis: 3 pozycje asortymentowe
Część zamówienia: LOT-0007
Tytuł: Panitumumab
Część zamówienia: LOT-0008
Tytuł: Pazopanib
Część zamówienia: LOT-0009
Tytuł: Topotecanum
Część zamówienia: LOT-0010
Tytuł: Alpelisib
Część zamówienia: LOT-0011
Tytuł: Amivantamabum
Część zamówienia: LOT-0012
Tytuł: Capivasertibum
Część zamówienia: LOT-0013
Tytuł: Dabrafenib
Część zamówienia: LOT-0014
Tytuł: Dostarlimab
Część zamówienia: LOT-0015
Tytuł: Durvalumab
Część zamówienia: LOT-0016
Tytuł: Lazertinib
Część zamówienia: LOT-0017
Tytuł: Olaparib
Część zamówienia: LOT-0018
Tytuł: Osimertinib
Część zamówienia: LOT-0019
Tytuł: Pemigatinibum
Część zamówienia: LOT-0020
Tytuł: Ribociclibum
Część zamówienia: LOT-0021
Tytuł: Serplulimabum
Część zamówienia: LOT-0022
Tytuł: Sotorasibum
Część zamówienia: LOT-0023
Tytuł: Talazoparib
Część zamówienia: LOT-0024
Tytuł: Tislelizumabum
Część zamówienia: LOT-0025
Tytuł: Trametynib
Część zamówienia: LOT-0026
Tytuł: Trastuzumab derukstekan
Część zamówienia: LOT-0027
Tytuł: Tremelimumab
Część zamówienia: LOT-0028
Tytuł: Ofatumumab
Część zamówienia: LOT-0029
Tytuł: Palivizumab
Część zamówienia: LOT-0030
Tytuł: Benralizumab
Część zamówienia: LOT-0031
Tytuł: Tezepelumabum
Część zamówienia: LOT-0032
Tytuł: Dimethyl sulfoxide
Część zamówienia: LOT-0033
Tytuł: Mitoxantronum
Część zamówienia: LOT-0034
394320-2026 - Súťaž
Oznámenie o vyhlásení verejného obstarávania alebo oznámenie o koncesii – štandardný režim
Tovary
2. Postup
Postup
Druh postupuVerejná súťaž
Postup je zrýchlenýnie
Účel
Druh zmluvyTovary
Hlavná klasifikácia (cpv): 33600000 Farmaceutické výrobky
Doplňujúca klasifikácia (cpv): 33652100 Antineoplastické činidlá
5. Časť
ČasťLOT-0001
NázovAprepitant
Opis1 pozycja asortymentowa
Možnosti
Popis možnostíNie dotyczy
ČasťLOT-0002
NázovEribulinum
ČasťLOT-0003
NázovCyclophosphamidum
Opis2 pozycje asortymentowe
ČasťLOT-0004
NázovDarbepoetinum alfa
Opis1 pozycja asortmentowa
ČasťLOT-0005
NázovLapatinib
ČasťLOT-0006
NázovOctreotidum
Opis3 pozycje asortymentowe
ČasťLOT-0007
NázovPanitumumab
ČasťLOT-0008
NázovPazopanib
ČasťLOT-0009
NázovTopotecanum
ČasťLOT-0010
NázovAlpelisib
ČasťLOT-0011
NázovAmivantamabum
ČasťLOT-0012
NázovCapivasertibum
ČasťLOT-0013
NázovDabrafenib
ČasťLOT-0014
NázovDostarlimab
ČasťLOT-0015
NázovDurvalumab
ČasťLOT-0016
NázovLazertinib
ČasťLOT-0017
NázovOlaparib
ČasťLOT-0018
NázovOsimertinib
ČasťLOT-0019
NázovPemigatinibum
ČasťLOT-0020
NázovRibociclibum
ČasťLOT-0021
NázovSerplulimabum
ČasťLOT-0022
NázovSotorasibum
ČasťLOT-0023
NázovTalazoparib
ČasťLOT-0024
NázovTislelizumabum
ČasťLOT-0025
NázovTrametynib
ČasťLOT-0026
NázovTrastuzumab derukstekan
ČasťLOT-0027
NázovTremelimumab
ČasťLOT-0028
NázovOfatumumab
ČasťLOT-0029
NázovPalivizumab
ČasťLOT-0030
NázovBenralizumab
ČasťLOT-0031
NázovTezepelumabum
ČasťLOT-0032
NázovDimethyl sulfoxide
ČasťLOT-0033
NázovMitoxantronum
ČasťLOT-0034
2. Förfarande
Förfarande
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Varor
Huvudklassificering (cpv): 33600000 Läkemedel
Ytterligare klassificering (cpv): 33652100 Cytostatika/cytotoxiska medel
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0001
Titel: Aprepitant
Beskrivning: 1 pozycja asortymentowa
Optioner:
Beskrivning av alternativen: Nie dotyczy
Del (anbudsområde): LOT-0002
Titel: Eribulinum
Del (anbudsområde): LOT-0003
Titel: Cyclophosphamidum
Beskrivning: 2 pozycje asortymentowe
Del (anbudsområde): LOT-0004
Titel: Darbepoetinum alfa
Beskrivning: 1 pozycja asortmentowa
Del (anbudsområde): LOT-0005
Titel: Lapatinib
Del (anbudsområde): LOT-0006
Titel: Octreotidum
Beskrivning: 3 pozycje asortymentowe
Del (anbudsområde): LOT-0007
Titel: Panitumumab
Del (anbudsområde): LOT-0008
Titel: Pazopanib
Del (anbudsområde): LOT-0009
Titel: Topotecanum
Del (anbudsområde): LOT-0010
Titel: Alpelisib
Del (anbudsområde): LOT-0011
Titel: Amivantamabum
Del (anbudsområde): LOT-0012
Titel: Capivasertibum
Del (anbudsområde): LOT-0013
Titel: Dabrafenib
Del (anbudsområde): LOT-0014
Titel: Dostarlimab
Del (anbudsområde): LOT-0015
Titel: Durvalumab
Del (anbudsområde): LOT-0016
Titel: Lazertinib
Del (anbudsområde): LOT-0017
Titel: Olaparib
Del (anbudsområde): LOT-0018
Titel: Osimertinib
Del (anbudsområde): LOT-0019
Titel: Pemigatinibum
Del (anbudsområde): LOT-0020
Titel: Ribociclibum
Del (anbudsområde): LOT-0021
Titel: Serplulimabum
Del (anbudsområde): LOT-0022
Titel: Sotorasibum
Del (anbudsområde): LOT-0023
Titel: Talazoparib
Del (anbudsområde): LOT-0024
Titel: Tislelizumabum
Del (anbudsområde): LOT-0025
Titel: Trametynib
Del (anbudsområde): LOT-0026
Titel: Trastuzumab derukstekan
Del (anbudsområde): LOT-0027
Titel: Tremelimumab
Del (anbudsområde): LOT-0028
Titel: Ofatumumab
Del (anbudsområde): LOT-0029
Titel: Palivizumab
Del (anbudsområde): LOT-0030
Titel: Benralizumab
Del (anbudsområde): LOT-0031
Titel: Tezepelumabum
Del (anbudsområde): LOT-0032
Titel: Dimethyl sulfoxide
Del (anbudsområde): LOT-0033
Titel: Mitoxantronum
Del (anbudsområde): LOT-0034