Цел
Естество на поръчката: Доставки
Основна класификация (cpv): 33652100 Антинеопластични средства
Място на изпълнение
Административно-териториална единица на държавата (NUTS): Mureş (RO125)
Държава: Pyмъния
Допълнителна информация: Spitalul Clinic Judetean de Urgenta Targu.Mures Cod de identitate fiscala4323209, Adresa:Strada: Marinescu Gheorghe, nr. 50, Localitate:Targu Mures, Cod NUTSRO125 Mures, Cod Postal:540136, Tara:Romania, Fax:+40 0265213967, Adresa web a sediului principal al autoritatii/entitatii contractante(URL)www.spitalmures.ro. Adresa profilului cumparatorului (URL)www.e-licitatie.ro,
Стойност
Formål
Kontraktens hovedformål: Varer
Primær klassifikation (cpv): 33652100 Cytostatika
Udførelsessted
Landsdel (NUTS): Mureş (RO125)
Land: Rumænien
Værdi
394338-2026 - Διαγωνισμός
Ρουμανία – Αντινεοπλασματικά φάρμακα – Acord cadru de furnizare medicamente antineoplazice
Προκήρυξη σύμβασης ή σύμβασης παραχώρησης — τυποποιημένο καθεστώς
Αγαθά
2. Διαδικασία
Διαδικασία
ΤίτλοςAcord cadru de furnizare medicamente antineoplazice
ΠεριγραφήAcord cadru de furnizare medicamente antineoplazice, impartit in loturi conform caietului de sarcini si fisei de date. AC va raspunde la clarificari in a 12-a zi dinainte de termenul limita de depunere a ofertelor. Numar zile pana la care se pot solicita clarificari inainte de data limita de depunere a ofertelor/candidaturilor 20.
Εσωτερικό αναγνωριστικό4323209/2026/15288/03.06.2026
Είδος διαδικασίαςΑνοικτή
Η διαδικασία επιταχύνεταιόχι
Σκοπός
Χαρακτήρας της σύμβασηςΑγαθά
Κύρια ταξινόμηση (cpv): 33652100 Αντινεοπλασματικά φάρμακα
5. Παρτίδα
ΠαρτίδαLOT-0001
ΤίτλοςVENETOCLAX 100 mg compr film
ΠεριγραφήCant min CS 200 Cant max CS 3000 Cant min AC 1500 Cant max AC 6000
Εσωτερικό αναγνωριστικό1
ΠαρτίδαLOT-0002
ΤίτλοςAZACITIDINUM 25mg/ml 100mg
ΠεριγραφήCant min CS 100 Cant max CS 1000 Cant min AC 500 Cant max AC 2000
Εσωτερικό αναγνωριστικό2
ΠαρτίδαLOT-0003
ΤίτλοςTAFASITAMABUM 200 mg fl
ΠεριγραφήCant min CS 10 Cant max CS 200 Cant min AC 100 Cant max AC 600
Εσωτερικό αναγνωριστικό3
ΠαρτίδαLOT-0004
ΤίτλοςPLERIXAFOR SOL. INJ. 20mg/ml FL
ΠεριγραφήCant min CS 1 Cant max CS 25 Cant min AC 20 Cant max AC 100
Εσωτερικό αναγνωριστικό4
ΠαρτίδαLOT-0005
ΤίτλοςVALGANCICLOVIRUM 450MG COMPR. FILM.
ΠεριγραφήCant min CS 60 Cant max CS 240 Cant min AC 120 Cant max AC 1300
Εσωτερικό αναγνωριστικό5
ΠαρτίδαLOT-0006
ΤίτλοςCICLOSPORINUM 25 MG COMP
ΠεριγραφήCant min CS 50 Cant max CS 720 Cant min AC 500 Cant max AC 3000
Εσωτερικό αναγνωριστικό6
ΠαρτίδαLOT-0007
ΤίτλοςCICLOSPORINUM 50 MG COMP
Εσωτερικό αναγνωριστικό7
ΠαρτίδαLOT-0008
ΤίτλοςMELPHALANUM 2MG COMP
ΠεριγραφήCant min CS 165 Cant max CS 1500 Cant min AC 500 Cant max AC 6000
Εσωτερικό αναγνωριστικό8
ΠαρτίδαLOT-0009
ΤίτλοςLOMUSTINUM 40MG CAPS
ΠεριγραφήCant min CS 80 Cant max CS 1000 Cant min AC 250 Cant max AC 3000
Εσωτερικό αναγνωριστικό9
394338-2026 - Competition
Contract or concession notice – standard regime
Supplies
2. Procedure
Procedure
Internal identifier4323209/2026/15288/03.06.2026
Type of procedureOpen
The procedure is acceleratedno
Purpose
Main nature of the contractSupplies
Main classification (cpv): 33652100 Antineoplastic agents
5. Lot
LotLOT-0001
TitleVENETOCLAX 100 mg compr film
Internal identifier1
LotLOT-0002
TitleAZACITIDINUM 25mg/ml 100mg
Internal identifier2
LotLOT-0003
TitleTAFASITAMABUM 200 mg fl
Internal identifier3
LotLOT-0004
TitlePLERIXAFOR SOL. INJ. 20mg/ml FL
Internal identifier4
LotLOT-0005
Internal identifier5
LotLOT-0006
TitleCICLOSPORINUM 25 MG COMP
Internal identifier6
LotLOT-0007
TitleCICLOSPORINUM 50 MG COMP
Internal identifier7
LotLOT-0008
TitleMELPHALANUM 2MG COMP
Internal identifier8
LotLOT-0009
TitleLOMUSTINUM 40MG CAPS
Internal identifier9
394338-2026 - Hange
Hanketeade või kontsessiooniteade – üldkord
Asjad
2. Menetlus
Menetlus
Menetluse liikAvatud
Kiirendatud menetlusei
Eesmärk
Lepingu olemusAsjad
Peamine liigitus (cpv): 33652100 Antineoplastilised ained
5. Osa
OsaLOT-0001
PealkiriVENETOCLAX 100 mg compr film
Sisemine tunnus1
OsaLOT-0002
PealkiriAZACITIDINUM 25mg/ml 100mg
Sisemine tunnus2
OsaLOT-0003
PealkiriTAFASITAMABUM 200 mg fl
Sisemine tunnus3
OsaLOT-0004
PealkiriPLERIXAFOR SOL. INJ. 20mg/ml FL
Sisemine tunnus4
OsaLOT-0005
Sisemine tunnus5
OsaLOT-0006
PealkiriCICLOSPORINUM 25 MG COMP
Sisemine tunnus6
OsaLOT-0007
PealkiriCICLOSPORINUM 50 MG COMP
Sisemine tunnus7
OsaLOT-0008
PealkiriMELPHALANUM 2MG COMP
Sisemine tunnus8
OsaLOT-0009
PealkiriLOMUSTINUM 40MG CAPS
Sisemine tunnus9
Objet
Nature principale du marché: Fournitures
Nomenclature principale (cpv): 33652100 Antinéoplasiques
Lieu d’exécution
Subdivision pays (NUTS): Mureş (RO125)
Pays: Roumanie
Valeur
Cuspóir
Cineál an chonartha: Soláthairtí
Príomhaicmiú (cpv): 33652100 Antineoplastic agents
An áit feidhmíochta
Foroinn tíre (NUTS): Mureş (RO125)
Tír: An Rómáin
Luach
Svrha
Priroda ugovora: Roba
Glavna klasifikacija (cpv): 33652100 Antineoplastični lijekovi
Mjesto izvršenja
Zemlja – podregija (NUTS): Mureş (RO125)
Zemlja: Rumunjska
Vrijednost
394338-2026 - Gara
Bando di gara o di concessione – regime ordinario
Forniture
2. Procedura
Procedura
Identificativo interno4323209/2026/15288/03.06.2026
Tipo di proceduraAperta
La procedura è acceleratano
Finalità
Natura dell'appaltoForniture
Classificazione principale (cpv): 33652100 Agenti antineoplastici
5. Lotto
LottoLOT-0001
TitoloVENETOCLAX 100 mg compr film
Identificativo interno1
LottoLOT-0002
TitoloAZACITIDINUM 25mg/ml 100mg
Identificativo interno2
LottoLOT-0003
TitoloTAFASITAMABUM 200 mg fl
Identificativo interno3
LottoLOT-0004
TitoloPLERIXAFOR SOL. INJ. 20mg/ml FL
Identificativo interno4
LottoLOT-0005
Identificativo interno5
LottoLOT-0006
TitoloCICLOSPORINUM 25 MG COMP
Identificativo interno6
LottoLOT-0007
TitoloCICLOSPORINUM 50 MG COMP
Identificativo interno7
LottoLOT-0008
TitoloMELPHALANUM 2MG COMP
Identificativo interno8
LottoLOT-0009
TitoloLOMUSTINUM 40MG CAPS
Identificativo interno9
394338-2026 - Konkurss
Rumānija – Antineoplastiskie līdzekļi – Acord cadru de furnizare medicamente antineoplazice
Paziņojums par līgumu vai paziņojums par koncesiju — standarta režīms
Piegādes
2. Procedūra
Procedūra
Iekšējais identifikators4323209/2026/15288/03.06.2026
Procedūras veidsAtklāta
Procedūra ir paātrināta
Mērķis
Līguma veidsPiegādes
Galvenā klasifikācija (cpv): 33652100 Antineoplastiskie līdzekļi
5. Daļa
DaļaLOT-0001
NosaukumsVENETOCLAX 100 mg compr film
Iekšējais identifikators1
DaļaLOT-0002
NosaukumsAZACITIDINUM 25mg/ml 100mg
Iekšējais identifikators2
DaļaLOT-0003
NosaukumsTAFASITAMABUM 200 mg fl
Iekšējais identifikators3
DaļaLOT-0004
NosaukumsPLERIXAFOR SOL. INJ. 20mg/ml FL
Iekšējais identifikators4
DaļaLOT-0005
Iekšējais identifikators5
DaļaLOT-0006
NosaukumsCICLOSPORINUM 25 MG COMP
Iekšējais identifikators6
DaļaLOT-0007
NosaukumsCICLOSPORINUM 50 MG COMP
Iekšējais identifikators7
DaļaLOT-0008
NosaukumsMELPHALANUM 2MG COMP
Iekšējais identifikators8
DaļaLOT-0009
NosaukumsLOMUSTINUM 40MG CAPS
Iekšējais identifikators9
Għan
Natura tal-kuntratt: Provvisti
Klassifikazzjoni prinċipali (cpv): 33652100 Aġenti ta' l-antineoplastika
Post tal-prestazzjoni
Sottodiviżjoni tal-pajjiż (NUTS): Mureş (RO125)
Pajjiż: Ir-Rumanija
Valur
Doel
Aard van het contract: Leveringen
Belangrijkste classificatie (cpv): 33652100 Antineoplastische middelen
Plaats van uitvoering
Onderverdeling land (NUTS): Mureş (RO125)
Land: Roemenië
Waarde
Przeznaczenie
Charakter zamówienia: Dostawy
Główna klasyfikacja (cpv): 33652100 Środki przeciwnowotworowe
Miejsce realizacji
Podpodział krajowy (NUTS): Mureş (RO125)
Kraj: Rumunia
Wartość
394338-2026 - Procedură concurențială
Anunț de participare sau de concesionare - regim standard
Produse
2. Procedură
Procedură
Identificator intern4323209/2026/15288/03.06.2026
Tip de procedurăDeschisă
Procedura este acceleratănu
Scop
Natura contractuluiProduse
Clasificarea principală (cpv): 33652100 Antineoplazice
TitluVENETOCLAX 100 mg compr film
Identificator intern1
TitluAZACITIDINUM 25mg/ml 100mg
Identificator intern2
TitluTAFASITAMABUM 200 mg fl
Identificator intern3
TitluPLERIXAFOR SOL. INJ. 20mg/ml FL
Identificator intern4
Identificator intern5
TitluCICLOSPORINUM 25 MG COMP
Identificator intern6
TitluCICLOSPORINUM 50 MG COMP
Identificator intern7
TitluMELPHALANUM 2MG COMP
Identificator intern8
TitluLOMUSTINUM 40MG CAPS
Identificator intern9
Účel
Druh zmluvy: Tovary
Hlavná klasifikácia (cpv): 33652100 Antineoplastické činidlá
Miesto plnenia
Nižšia územná jednotka krajiny (NUTS): Mureş (RO125)
Krajina: Rumunsko
Hodnota
394338-2026 - Javni razpis
Romunija – Zdravila z delovanjem na novotvorbe – Acord cadru de furnizare medicamente antineoplazice
Obvestilo o koncesiji ali naročilu – standardna ureditev
Blago
2. Postopek
Postopek
Notranji identifikator4323209/2026/15288/03.06.2026
Vrsta postopkaOdprti postopek
Postopek je pospešenne
Namen
Vrsta javnega naročilaBlago
Glavna klasifikacijska oznaka (cpv): 33652100 Zdravila z delovanjem na novotvorbe
5. Sklop
SklopLOT-0001
NaslovVENETOCLAX 100 mg compr film
Notranji identifikator1
SklopLOT-0002
NaslovAZACITIDINUM 25mg/ml 100mg
Notranji identifikator2
SklopLOT-0003
NaslovTAFASITAMABUM 200 mg fl
Notranji identifikator3
SklopLOT-0004
NaslovPLERIXAFOR SOL. INJ. 20mg/ml FL
Notranji identifikator4
SklopLOT-0005
Notranji identifikator5
SklopLOT-0006
NaslovCICLOSPORINUM 25 MG COMP
Notranji identifikator6
SklopLOT-0007
NaslovCICLOSPORINUM 50 MG COMP
Notranji identifikator7
SklopLOT-0008
NaslovMELPHALANUM 2MG COMP
Notranji identifikator8
SklopLOT-0009
NaslovLOMUSTINUM 40MG CAPS
Notranji identifikator9