394370-2026 - Състезателна процедура
Pyмъния – Кръвоспиращи – Acord cadru de furnizare antihemoragice
Обявление за поръчка или концесия – стандартен режим
Доставки
2. Процедура
Процедура
ЗаглавиеAcord cadru de furnizare antihemoragice
ОписаниеAcord cadru de furnizare antihemoragice AC va raspunde la clarificari in a 12-a zi dinainte de termenul limita de depunere a ofertelor. Numar zile pana la care se pot solicita clarificari inainte de data limita de depunere a ofertelor/candidaturilor 20.
Вътрешен идентификатор4323209/2026/15417/04.06.2026
Вид процедураОткрита
Процедурата се ускоряване
Цел
Естество на поръчкатаДоставки
Основна класификация (cpv): 33621200 Кръвоспиращи
5. Обособена позиция
Обособена позицияLOT-0001
ЗаглавиеTUROCTOCOG ALFA 1000 UI
Описаниеcant min CS 1 cant max CS 162 cant min AC 81 cant max AC 2916
Вътрешен идентификатор1
Обособена позицияLOT-0002
ЗаглавиеTUROCTOCOG ALFA 500 UI
Описаниеcant min CS 1 cant max CS 36 cant min AC 18 cant max AC 648
Вътрешен идентификатор2
Účel
Charakter smlouvy: Dodávky
Hlavní klasifikace (cpv): 33621200 Antihemorrhagika
Místo plnění
Nižší územní jednotka země (NUTS): Mureş (RO125)
Země: Rumunsko
Další informace: Strada: Marinescu Gheorghe, nr. 50, Localitate: Targu Mures, Judet: Mures;
Hodnota
394370-2026 - Wettbewerb
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Interne Kennung4323209/2026/15417/04.06.2026
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsLieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 33621200 Antihämorrhagika
5. Los
LosLOT-0001
TitelTUROCTOCOG ALFA 1000 UI
Interne Kennung1
LosLOT-0002
TitelTUROCTOCOG ALFA 500 UI
Interne Kennung2
394370-2026 - Competition
Contract or concession notice – standard regime
Supplies
2. Procedure
Procedure
Type of procedureOpen
The procedure is acceleratedno
Purpose
Main nature of the contractSupplies
Main classification (cpv): 33621200 Antihaemorrhagics
5. Lot
LotLOT-0001
TitleTUROCTOCOG ALFA 1000 UI
Internal identifier1
LotLOT-0002
TitleTUROCTOCOG ALFA 500 UI
Internal identifier2
Eesmärk
Lepingu olemus: Asjad
Peamine liigitus (cpv): 33621200 Antihemorraagilised ained
Lepingu täitmise koht
Riik – jaotus (NUTS): Mureş (RO125)
Riik: Rumeenia
Maksumus
Tarkoitus
Pääasiallinen hankintalaji: Tavarahankinnat
Pääasiallinen luokitus (cpv): 33621200 Hemostaatit
Suorituspaikka
Maaryhmittely (NUTS): Mureş (RO125)
Maa: Romania
Arvo
394370-2026 - Mise en concurrence
Avis de marché ou de concession – régime ordinaire
Fournitures
2. Procédure
Procédure
Type de procédureOuverte
La procédure est accéléréenon
Objet
Nature principale du marchéFournitures
Nomenclature principale (cpv): 33621200 Antihémorragiques
TitreTUROCTOCOG ALFA 1000 UI
Identifiant interne1
TitreTUROCTOCOG ALFA 500 UI
Identifiant interne2
394370-2026 - Iomaíocht
An Rómáin – Antihaemorrhagics – Acord cadru de furnizare antihemoragice
Fógra maidir le conradh nó lamháltas — an gnáthchóras
Soláthairtí
2. Nós imeachta
Nós imeachta
Aitheantóir inmheánach4323209/2026/15417/04.06.2026
An cineál nóis imeachtaOscailte
Tá an nós imeachta á bhrostúníl
Cuspóir
Cineál an chonarthaSoláthairtí
5. Luchtóg
LuchtógLOT-0001
TeidealTUROCTOCOG ALFA 1000 UI
Aitheantóir inmheánach1
LuchtógLOT-0002
TeidealTUROCTOCOG ALFA 500 UI
Aitheantóir inmheánach2
Cél
A szerződés jellege: Árubeszerzés
Fő osztályozás (cpv): 33621200 Vérzés elleni szerek
A teljesítés helye
Ország alegysége (NUTS): Mureş (RO125)
Ország: Románia
Érték
Finalità
Natura dell'appalto: Forniture
Classificazione principale (cpv): 33621200 Antiemorragici
Luogo di esecuzione
Suddivisione del paese (NUTS): Mureş (RO125)
Paese: Romania
Valore
394370-2026 - Konkurss
Rumānija – Hemostatiskie līdzekļi – Acord cadru de furnizare antihemoragice
Paziņojums par līgumu vai paziņojums par koncesiju — standarta režīms
Piegādes
2. Procedūra
Procedūra
Iekšējais identifikators4323209/2026/15417/04.06.2026
Procedūras veidsAtklāta
Procedūra ir paātrināta
Mērķis
Līguma veidsPiegādes
Galvenā klasifikācija (cpv): 33621200 Hemostatiskie līdzekļi
5. Daļa
DaļaLOT-0001
NosaukumsTUROCTOCOG ALFA 1000 UI
Iekšējais identifikators1
DaļaLOT-0002
NosaukumsTUROCTOCOG ALFA 500 UI
Iekšējais identifikators2
394370-2026 - Kompetizzjoni
Ir-Rumanija – Mediċina kontra l-emorroloġija – Acord cadru de furnizare antihemoragice
Avviż tal-kuntratt jew tal-konċessjoni – reġim standard
Provvisti
2. Proċedura
Proċedura
Identifikatur intern4323209/2026/15417/04.06.2026
Tip ta’ proċeduraMiftuħa
Il-proċedura hija aċċelleratale
Għan
Natura tal-kuntrattProvvisti
Klassifikazzjoni prinċipali (cpv): 33621200 Mediċina kontra l-emorroloġija
5. Lott
LottLOT-0001
TitluTUROCTOCOG ALFA 1000 UI
Identifikatur intern1
LottLOT-0002
TitluTUROCTOCOG ALFA 500 UI
Identifikatur intern2
394370-2026 - Mededinging
Roemenië – Middelen tegen bloedingen – Acord cadru de furnizare antihemoragice
Aankondiging van een opdracht of concessie – standaardregeling
Leveringen
Interne identificatiecode4323209/2026/15417/04.06.2026
Type procedureOpenbaar
De procedure wordt versneldneen
Doel
Aard van het contractLeveringen
Belangrijkste classificatie (cpv): 33621200 Middelen tegen bloedingen
5. Perceel
PerceelLOT-0001
Interne identificatiecode1
PerceelLOT-0002
Interne identificatiecode2
Finalidade
Natureza do contrato: Fornecimentos
Classificação principal (cpv): 33621200 Anti-hemorrágicos
Local de execução
Subdivisão do país (NUTS): Mureş (RO125)
País: Roménia
Valor
394370-2026 - Konkurrensutsättning
Meddelande om upphandling eller koncession – standardsystem
Varor
2. Förfarande
Förfarande
Intern identifierare4323209/2026/15417/04.06.2026
Typ av förfarandeÖppet
Förfarandet är påskyndatnej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets artVaror
Huvudklassificering (cpv): 33621200 Hemostatika
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde)LOT-0001
Intern identifierare1
Del (anbudsområde)LOT-0002
Intern identifierare2