394377-2026 - Състезателна процедура
Чехия – Уреди за ултразвукова диагностика – Dodávka ultrazvukových přístrojů pro internu
Обявление за поръчка или концесия – стандартен режим
Доставки
2. Процедура
Процедура
ЗаглавиеDodávka ultrazvukových přístrojů pro internu
ОписаниеPředmětem veřejné zakázky je dodávka, instalace a pozáruční servis 4 ks nových ultrazvukových přístrojů pro interní oddělení Moravskoslezské nemocnice Frýdek-Místek, p.o. dle specifikace uvedené v Příloze č. 1 zadávací dokumentace. Jedná se o přístroje: • Přístroj A: UZV pro sonografii pro rutinní kontrolu břišních orgánů, svalů nebo cév s možností elastografie, • Přístroj B: UZV pro endokrinologii k diagnostice zejména štítné žlázy, • Přístroj C: UZV na JIP pro každodenní diagnostiku cévní, kardiologickou a břišní, • Přístroj D: UZV na CUP pro urgentní všeobecnou medicínu
Вътрешен идентификаторP/008/INV/26
Вид процедураОткрита
Процедурата се ускоряване
Цел
Естество на поръчкатаДоставки
Основна класификация (cpv): 33124120 Уреди за ултразвукова диагностика
5. Обособена позиция
Обособена позицияLOT-0001
2. Procedure
Procedure
Intern ID: P/008/INV/26
Udbudsprocedure: Offentligt udbud
Proceduren er en hasteprocedure: nej
Formål
Kontraktens hovedformål: Varer
Primær klassifikation (cpv): 33124120 Udstyr til ultralydsdiagnostik
5. Delkontrakt
Delkontrakt: LOT-0001
394377-2026 - Wettbewerb
Tschechien – Ultraschallausrüstung für diagnostische Zwecke – Dodávka ultrazvukových přístrojů pro internu
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Interne KennungP/008/INV/26
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsLieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 33124120 Ultraschallausrüstung für diagnostische Zwecke
5. Los
LosLOT-0001
394377-2026 - Διαγωνισμός
Τσεχία – Συσκευές διαγνωστικής με υπερήχους – Dodávka ultrazvukových přístrojů pro internu
Προκήρυξη σύμβασης ή σύμβασης παραχώρησης — τυποποιημένο καθεστώς
Αγαθά
2. Διαδικασία
Διαδικασία
Εσωτερικό αναγνωριστικόP/008/INV/26
Είδος διαδικασίαςΑνοικτή
Η διαδικασία επιταχύνεταιόχι
Σκοπός
Χαρακτήρας της σύμβασηςΑγαθά
Κύρια ταξινόμηση (cpv): 33124120 Συσκευές διαγνωστικής με υπερήχους
5. Παρτίδα
ΠαρτίδαLOT-0001
Internal identifier: P/008/INV/26
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: no
Purpose
Main nature of the contract: Supplies
Main classification (cpv): 33124120 Diagnostic ultrasound devices
5. Lot
Lot: LOT-0001
2. Menetlus
Menetlus
Sisemine tunnus: P/008/INV/26
Menetluse liik: Avatud
Kiirendatud menetlus: ei
Eesmärk
Lepingu olemus: Asjad
Peamine liigitus (cpv): 33124120 Ultrahelidiagnostikaseadmed
5. Osa
Osa: LOT-0001
394377-2026 - Mise en concurrence
Tchéquie – Appareils de diagnostic à ultrasons – Dodávka ultrazvukových přístrojů pro internu
Avis de marché ou de concession – régime ordinaire
Fournitures
2. Procédure
Procédure
Identifiant interneP/008/INV/26
Type de procédureOuverte
La procédure est accéléréenon
Objet
Nature principale du marchéFournitures
Nomenclature principale (cpv): 33124120 Appareils de diagnostic à ultrasons
LotLOT-0001
2. Nós imeachta
Nós imeachta
Aitheantóir inmheánach: P/008/INV/26
An cineál nóis imeachta: Oscailte
Tá an nós imeachta á bhrostú: níl
Cuspóir
Cineál an chonartha: Soláthairtí
5. Luchtóg
Luchtóg: LOT-0001
394377-2026 - Kompetizzjoni
Iċ-Ċekja – Apparati tad-dianjożi bl-ultra-ħoss – Dodávka ultrazvukových přístrojů pro internu
Avviż tal-kuntratt jew tal-konċessjoni – reġim standard
Provvisti
2. Proċedura
Proċedura
Identifikatur internP/008/INV/26
Tip ta’ proċeduraMiftuħa
Il-proċedura hija aċċelleratale
Għan
Natura tal-kuntrattProvvisti
Klassifikazzjoni prinċipali (cpv): 33124120 Apparati tad-dianjożi bl-ultra-ħoss
5. Lott
LottLOT-0001
2. Procedimento
Procedimento
Identificador interno: P/008/INV/26
Tipo de procedimento: Aberto
O procedimento é acelerado: não
Finalidade
Natureza do contrato: Fornecimentos
Classificação principal (cpv): 33124120 Aparelhos de ultra-sons
5. Lote
Lote: LOT-0001
2. Procedură
Procedură
Identificator intern: P/008/INV/26
Tip de procedură: Deschisă
Procedura este accelerată: nu
Scop
Natura contractului: Produse
Clasificarea principală (cpv): 33124120 Aparate de diagnosticare cu ultrasunete
2. Postup
Postup
Interný identifikátor: P/008/INV/26
Druh postupu: Verejná súťaž
Postup je zrýchlený: nie
Účel
Druh zmluvy: Tovary
Hlavná klasifikácia (cpv): 33124120 Diagnostické ultrazvukové prístroje
5. Časť
Časť: LOT-0001
394377-2026 - Javni razpis
Češka – Ultrazvočne naprave za diagnostične namene – Dodávka ultrazvukových přístrojů pro internu
Obvestilo o koncesiji ali naročilu – standardna ureditev
Blago
2. Postopek
Postopek
Notranji identifikatorP/008/INV/26
Vrsta postopkaOdprti postopek
Postopek je pospešenne
Namen
Vrsta javnega naročilaBlago
Glavna klasifikacijska oznaka (cpv): 33124120 Ultrazvočne naprave za diagnostične namene
5. Sklop
SklopLOT-0001