See the notice on TED website
2. Процедура
Процедура
Заглавие: Operationele Autolease 2026
Описание: De aanbesteding heeft tot doel om afhankelijk van de deelnemende aanbestedende dienst één, twee of drie raamovereenkomsten af te sluiten voor de full operationele lease van nieuw aan te schaffen voertuigen, waaronder personenauto's, kleine bedrijfswagens en incidenteel andere voertuigen, zoals vrachtwagens. Een en ander zoals nader uitgewerkt in de aanbestedingsleidraad en contractdocumenten. De in deze aankondiging opgegeven geraamde en maximale waarde zijn de waardes per jaar van alle aanbestedende diensten tezamen indien alle bij de aanbestedende diensten in gebruik zijnde voertuigen zijn geleverd onder de raamovereenkomsten met Leveranciers. In de eerste jaren is daar geen sprake van. Voor een nadere duiding van de geraamde waarde wordt verwezen naar de aanbestedingsleidraad.
Вид процедура: Открита
Процедурата се ускорява: не
Основни характеристики на процедурата: Zie aanbestedingsleidraad.
Цел
Естество на поръчката: Доставки
Допълнителен характер на поръчката: Услуги
Основна класификация (cpv): 34100000 Моторни превозни средства
Допълнителна класификация (cpv): 34110000 Леки автомобили, 34113000 Превозни средства с 4 задвижващи колела, 34114000 Превозни средства със специално предназначение, 34136000 Превозни средства с каросерия тип "фургон", 34136100 Лекотоварни автомобили с каросерия тип "фургон", 34139100 Шасита с кабини, 34140000 Тежкотоварни камиони, 34144900 Електрически превозни средства, 50100000 Услуги по техническо обслужване и ремонт на превозни средства и свързаното с тях оборудване
5. Обособена позиция
Обособена позиция: LOT-0000
Варианти:
Описание на опциите: Zie aanbestedingsstukken.
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Operationele Autolease 2026
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zentrale Elemente des Verfahrens: Zie aanbestedingsleidraad.
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Zusätzliche Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 34100000 Kraftfahrzeuge
Zusätzliche Einstufung (cpv): 34110000 Personenkraftwagen, 34113000 Fahrzeuge mit Allradantrieb, 34114000 Spezialfahrzeuge, 34136000 Lieferwagen, 34136100 Leichtlastwagen, 34139100 Fahrgestelle mit Führerhaus, 34140000 Schwerlastfahrzeuge, 34144900 Elektrofahrzeuge, 50100000 Reparatur, Wartung und zugehörige Dienste für Fahrzeuge und zugehörige Ausrüstungen
5. Los
Los: LOT-0000
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Zie aanbestedingsstukken.
2. Διαδικασία
Διαδικασία
Τίτλος: Operationele Autolease 2026
Είδος διαδικασίας: Ανοικτή
Η διαδικασία επιταχύνεται: όχι
Κύρια χαρακτηριστικά της διαδικασίας: Zie aanbestedingsleidraad.
Σκοπός
Χαρακτήρας της σύμβασης: Αγαθά
Πρόσθετος χαρακτήρας της σύμβασης: Υπηρεσίες
Κύρια ταξινόμηση (cpv): 34100000 Αυτοκίνητα οχήματα
Πρόσθετη ταξινόμηση (cpv): 34110000 Επιβατικά αυτοκίνητα, 34113000 Αυτοκίνητα με κίνηση στους τέσσερις τροχούς, 34114000 Ειδικά οχήματα, 34136000 Φορτηγάκια, 34136100 Μικρά φορτηγά, 34139100 Πλαίσια οχημάτων με θάλαμο οδήγησης, 34140000 Αυτοκίνητα οχήματα μεγάλης αντοχής, 34144900 Ηλεκτρικά οχήματα, 50100000 Υπηρεσίες επισκευής, συντήρησης και παρεπόμενες υπηρεσίες για οχήματα και συναφή εξοπλισμό
5. Παρτίδα
Παρτίδα: LOT-0000
Επιλογές:
Περιγραφή των επιλογών: Zie aanbestedingsstukken.
2. Procedure
Procedure
Title: Operationele Autolease 2026
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: no
Main features of the procedure: Zie aanbestedingsleidraad.
Purpose
Main nature of the contract: Supplies
Additional nature of the contract: Services
Main classification (cpv): 34100000 Motor vehicles
Additional classification (cpv): 34110000 Passenger cars, 34113000 4-wheel-drive vehicles, 34114000 Specialist vehicles, 34136000 Vans, 34136100 Light vans, 34139100 Chassis cabs, 34140000 Heavy-duty motor vehicles, 34144900 Electric vehicles, 50100000 Repair, maintenance and associated services of vehicles and related equipment
5. Lot
Lot: LOT-0000
Options:
Description of the options: Zie aanbestedingsstukken.
2. Procedimiento
Procedimiento
Título: Operationele Autolease 2026
Tipo de procedimiento: Abierto
El procedimiento está acelerado: no
Principales características del procedimiento: Zie aanbestedingsleidraad.
Finalidad
Naturaleza del contrato: Suministros
Naturaleza complementaria del contrato: Servicios
Clasificación principal (cpv): 34100000 Vehículos de motor
Clasificación adicional (cpv): 34110000 Automóviles para pasajeros, 34113000 Vehículos con tracción a las cuatro ruedas, 34114000 Vehículos especiales, 34136000 Camionetas, 34136100 Camionetas ligeras, 34139100 Chasis con cabina, 34140000 Vehículos pesados, 34144900 Vehículos eléctricos, 50100000 Servicios de reparación, mantenimiento y servicios asociados de vehículos y equipo conexo
5. Lote
Lote: LOT-0000
Opciones:
Descripción de las opciones: Zie aanbestedingsstukken.
2. Menetlus
Menetlus
Pealkiri: Operationele Autolease 2026
Menetluse liik: Avatud
Kiirendatud menetlus: ei
Menetluskorra kirjeldus: Zie aanbestedingsleidraad.
Eesmärk
Lepingu olemus: Asjad
Lepingu täiendav olemus: Teenused
Peamine liigitus (cpv): 34100000 Mootorsõidukid
Täiendav liigitus (cpv): 34110000 Sõiduautod, 34113000 Neljarattaveoga sõidukid, 34114000 Erisõidukid, 34136000 Furgoonautod, 34136100 Väikefurgoonautod, 34139100 Kabiiniga šassiid, 34140000 Raskeveokid, 34144900 Elektrisõidukid, 50100000 Sõidukite ja nendega seotud vahendite remondi-, hooldus- ja seonduvad teenused
5. Osa
Osa: LOT-0000
Täiendavad hankevõimalused:
Täiendavate hankevõimaluste kirjeldus: Zie aanbestedingsstukken.
2. Menettely
Menettely
Ilmoituksen nimi: Operationele Autolease 2026
Menettelyn tyyppi: Avoin
Käytetään nopeutettua menettelyä: ei
Menettelyn tärkeimmät piirteet: Zie aanbestedingsleidraad.
Tarkoitus
Pääasiallinen hankintalaji: Tavarahankinnat
Täydentävä hankintalaji: Palvelut
Pääasiallinen luokitus (cpv): 34100000 Moottoriajoneuvot
Lisäluokitus (cpv): 34110000 Henkilöautot, 34113000 Nelivetoajoneuvot, 34114000 Erikoisajoneuvot, 34136000 Pakettiautot, 34136100 Kevyet pakettiautot, 34139100 Auton alustoihin asennettavat ohjaamot, 34140000 Raskaat moottoriajoneuvot, 34144900 Sähköajoneuvot, 50100000 Ajoneuvojen ja niihin liittyvien laitteiden korjaus, huolto ja muut palvelut
Optiot:
Optioiden kuvaus: Zie aanbestedingsstukken.
2. Procédure
Procédure
Titre: Operationele Autolease 2026
Type de procédure: Ouverte
La procédure est accélérée: non
Principales caractéristiques de la procédure et informations sur l'endroit où obtenir les règles complètes applicables à la procédure: Zie aanbestedingsleidraad.
Objet
Nature principale du marché: Fournitures
Nature complémentaire du marché: Services
Nomenclature principale (cpv): 34100000 Véhicules à moteur
Nomenclature complémentaire (cpv): 34110000 Voitures particulières, 34113000 Véhicules à quatre roues motrices, 34114000 Véhicules à usage spécial, 34136000 Fourgons intégrés, 34136100 Fourgonnettes, 34139100 Châssis-cabines, 34140000 Poids lourds, 34144900 Véhicules électriques, 50100000 Services de réparation et d'entretien de véhicules et d'équipements associés et services connexes
2. Postupak
Postupak
Naslov: Operationele Autolease 2026
Vrsta postupka: Otvoren
Postupak je ubrzan: ne
Glavna obilježja postupka: Zie aanbestedingsleidraad.
Svrha
Priroda ugovora: Roba
Dodatna priroda ugovora: Usluge
Glavna klasifikacija (cpv): 34100000 Motorna vozila
Dodatna klasifikacija (cpv): 34110000 Osobni automobili, 34113000 Vozila s pogonom na četiri kotača, 34114000 Vozila za posebne namjene, 34136000 Furgoni, 34136100 Laki furgoni, 34139100 Kabine podvozja, 34140000 Teška motorna vozila, 34144900 Električna vozila, 50100000 Usluge popravaka, održavanja i srodne usluge za vozila i pripadajuću opremu
5. Grupa
Grupa: LOT-0000
Opcije:
Opis opcija: Zie aanbestedingsstukken.
2. Procedura
Procedura
Titolo: Operationele Autolease 2026
Tipo di procedura: Aperta
La procedura è accelerata: no
Caratteristiche principali della procedura: Zie aanbestedingsleidraad.
Finalità
Natura dell'appalto: Forniture
Natura aggiuntiva dell'appalto: Servizi
Classificazione principale (cpv): 34100000 Veicoli a motore
Classificazione aggiuntiva (cpv): 34110000 Autovetture per trasporto passeggeri, 34113000 Automobili a quattro ruote motrici, 34114000 Autovetture speciali, 34136000 Furgoni, 34136100 Furgoncini, 34139100 Telai cabinati, 34140000 Autoveicoli di grande potenza, 34144900 Veicoli elettrici, 50100000 Servizi di riparazione, manutenzione e affini di veicoli e attrezzature connesse
5. Lotto
Lotto: LOT-0000
Opzioni:
Descrizione delle opzioni: Zie aanbestedingsstukken.
2. Procedūra
Procedūra
Nosaukums: Operationele Autolease 2026
Procedūras veids: Atklāta
Procedūra ir paātrināta: nē
Procedūras galvenās iezīmes: Zie aanbestedingsleidraad.
Mērķis
Līguma veids: Piegādes
Līguma papildveids: Pakalpojumi
Galvenā klasifikācija (cpv): 34100000 Mehāniskie transportlīdzekļi
Papildu klasifikācija (cpv): 34110000 Vieglie automobiļi, 34113000 Transportlīdzekļi ar četru riteņu piedziņu, 34114000 Īpaša lietojuma transportlīdzekļi, 34136000 Autofurgoni, 34136100 Vieglie autofurgoni, 34139100 Šasijas ar kabīni, 34140000 Lieljaudas mehāniskie transportlīdzekļi, 34144900 Elektriskie transportlīdzekļi, 50100000 Transportlīdzekļu un ar tiem saistītā aprīkojuma remonts, apkope un saistītie pakalpojumi
5. Daļa
Daļa: LOT-0000
Iespējas:
2. Procedimento
Procedimento
Tipo de procedimento: Aberto
O procedimento é acelerado: não
Principais características do processo: Zie aanbestedingsleidraad.
Finalidade
Natureza do contrato: Fornecimentos
Natureza adicional do contrato: Serviços
Classificação principal (cpv): 34100000 Veículos a motor
Classificação adicional (cpv): 34110000 Automóveis de passageiros, 34113000 Veículos automóveis com tracção às quatro rodas, 34114000 Veículos para usos especiais, 34136000 Furgonetas, 34136100 Furgonetas ligeiras, 34139100 Chassis-cabina, 34140000 Veículos a motor pesados, 34144900 Veículos eléctricos, 50100000 Serviços de reparação e manutenção de veículos e equipamento afim, e serviços conexos
Opções:
Descrição das opções: Zie aanbestedingsstukken.
2. Förfarande
Förfarande
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Förfarandets viktigaste kännetecken: Zie aanbestedingsleidraad.
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Varor
Ytterligare om kontraktets art: Tjänster
Huvudklassificering (cpv): 34100000 Motorfordon
Ytterligare klassificering (cpv): 34110000 Personbilar, 34113000 Fyrhjulsdrivna fordon, 34114000 Specialfordon, 34136000 Skåpbilar, 34136100 Lätta skåpbilar, 34139100 Förarhyttschassier, 34140000 Tyngre motorfordon, 34144900 Elfordon, 50100000 Reparation, underhåll och tillhörande tjänster för fordon och liknande utrustning
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0000
Optioner:
Beskrivning av alternativen: Zie aanbestedingsstukken.