394469-2026 - Състезателна процедура
Чехия – Имуноподтискащи средства – Léčivé přípravky s obsahem kladribinu a guselkumabu 200 mg
Обявление за поръчка или концесия – стандартен режим
Доставки
2. Процедура
Процедура
ЗаглавиеLéčivé přípravky s obsahem kladribinu a guselkumabu 200 mg
ОписаниеPředmětem veřejné zakázky jsou průběžné dodávky léčivých přípravků s obsahem kladribinu a guselkumabu 200 mg dle aktuálních potřeb zadavatele, pro část 1 do 12.2.2029 a pro část 2 do 7.2.2028.
Вътрешен идентификатор100/2026
Вид процедураОткрита
Процедурата се ускоряване
Цел
Естество на поръчкатаДоставки
Основна класификация (cpv): 33652300 Имуноподтискащи средства
5. Обособена позиция
Обособена позицияLOT-0001
ЗаглавиеČást 1
ОписаниеPředmětem veřejné zakázky jsou průběžné dodávky léčivých přípravků s obsahem kladribinu dle aktuálních potřeb zadavatele do 12.2.2029.
Вътрешен идентификатор100/2026 - část 1
Обособена позицияLOT-0002
ЗаглавиеČást 2
ОписаниеPředmětem veřejné zakázky jsou průběžné dodávky léčivých přípravků s obsahem guselkumabu 200 mg dle aktuálních potřeb zadavatele do 7.2.2028.
Вътрешен идентификатор100/2026 - část 2
394469-2026 - Konkurrencevilkår
Udbuds- eller koncessionsbekendtgørelse – standardordningen
Varer
2. Procedure
Procedure
Intern ID100/2026
UdbudsprocedureOffentligt udbud
Proceduren er en hasteprocedurenej
Formål
Kontraktens hovedformålVarer
Primær klassifikation (cpv): 33652300 Immunsuppressive midler
5. Delkontrakt
DelkontraktLOT-0001
TitelČást 1
Intern ID100/2026 - část 1
DelkontraktLOT-0002
TitelČást 2
Intern ID100/2026 - část 2
394469-2026 - Iomaíocht
Fógra maidir le conradh nó lamháltas — an gnáthchóras
Soláthairtí
2. Nós imeachta
Nós imeachta
Aitheantóir inmheánach100/2026
An cineál nóis imeachtaOscailte
Tá an nós imeachta á bhrostúníl
Cuspóir
Cineál an chonarthaSoláthairtí
Príomhaicmiú (cpv): 33652300 Immunosuppressive agents
5. Luchtóg
LuchtógLOT-0001
TeidealČást 1
Aitheantóir inmheánach100/2026 - část 1
LuchtógLOT-0002
TeidealČást 2
Aitheantóir inmheánach100/2026 - část 2
394469-2026 - Nadmetanje
Obavijest o nadmetanju ili koncesiji – standardni režim
Roba
2. Postupak
Postupak
Interna identifikacijska oznaka100/2026
Vrsta postupkaOtvoren
Postupak je ubrzanne
Svrha
Priroda ugovoraRoba
Glavna klasifikacija (cpv): 33652300 Imunosupresivi
5. Grupa
GrupaLOT-0001
NaslovČást 1
Interna identifikacijska oznaka100/2026 - část 1
GrupaLOT-0002
NaslovČást 2
Interna identifikacijska oznaka100/2026 - část 2
394469-2026 - Gara
Bando di gara o di concessione – regime ordinario
Forniture
2. Procedura
Procedura
Identificativo interno100/2026
Tipo di proceduraAperta
La procedura è acceleratano
Finalità
Natura dell'appaltoForniture
Classificazione principale (cpv): 33652300 Agenti immunosoppressivi
5. Lotto
LottoLOT-0001
TitoloČást 1
Identificativo interno100/2026 - část 1
LottoLOT-0002
TitoloČást 2
Identificativo interno100/2026 - část 2
394469-2026 - Kompetizzjoni
Avviż tal-kuntratt jew tal-konċessjoni – reġim standard
Provvisti
2. Proċedura
Proċedura
Identifikatur intern100/2026
Tip ta’ proċeduraMiftuħa
Il-proċedura hija aċċelleratale
Għan
Natura tal-kuntrattProvvisti
Klassifikazzjoni prinċipali (cpv): 33652300 Aġenti immunosupressivi
5. Lott
LottLOT-0001
TitluČást 1
Identifikatur intern100/2026 - část 1
LottLOT-0002
TitluČást 2
Identifikatur intern100/2026 - část 2
394469-2026 - Mededinging
Aankondiging van een opdracht of concessie – standaardregeling
Leveringen
Interne identificatiecode100/2026
Type procedureOpenbaar
De procedure wordt versneldneen
Doel
Aard van het contractLeveringen
Belangrijkste classificatie (cpv): 33652300 Immunosuppresiemiddelen
5. Perceel
PerceelLOT-0001
Interne identificatiecode100/2026 - část 1
PerceelLOT-0002
Interne identificatiecode100/2026 - část 2
2. Postopek
Postopek
Notranji identifikator: 100/2026
Vrsta postopka: Odprti postopek
Postopek je pospešen: ne
Namen
Vrsta javnega naročila: Blago
Glavna klasifikacijska oznaka (cpv): 33652300 Zdravila za zaviranje imunske odzivnosti
5. Sklop
Sklop: LOT-0001
Naslov: Část 1
Notranji identifikator: 100/2026 - část 1
Sklop: LOT-0002
Naslov: Část 2
Notranji identifikator: 100/2026 - část 2