See the notice on TED website
2. Процедура
Процедура
Заглавие: Периодична доставка на общоболнични, параклинични и специфични медицински изделия и консумативи за нуждите на ВМА и подчинените й структури
Описание: Периодична доставка на общоболнични, параклинични и специфични медицински изделия и консумативи за нуждите на ВМА и подчинените й структури. Видовете продукти, предмет на тази обществена поръчка, трябва да се доставят и разтоварват от изпълнителя, в склад на Възложителя, на следнитe адреси: МБАЛ – София – гр. София 1606, ул. "Св. Г. Софийски" № 3; МБАЛ – Варна – гр. Варна 9010, ул. "Христо Смирненски" № 3; МБАЛ – Пловдив – гр. Пловдив 4000, ул. "Христо Ботев" № 81; МБАЛ – Плевен – гр. Плевен 5800, ул. "Георги Кочев" № 6; МБАЛ – Сливен – гр. Сливен 8800, ул. "Пушкин" № 2.
Вътрешен идентификатор: 586492
Вид процедура: Открита
Процедурата се ускорява: не
Цел
Естество на поръчката: Доставки
Основна класификация (cpv): 33140000 Медицински консумативи
Допълнителна класификация (cpv): 33141100 Превръзки; клипсове, стерилни конци и други средства за прибиране на рани, 33141126 Стерилни конци, 33914000 Конци, игли или скоби за затваряне на разрези при аутопсия
5. Обособена позиция
Обособена позиция: LOT-0001
Заглавие: Синтетични, резорбируеми плетени конци от полигликолова киселина с покритие от епсилон-капролактон и калциев стеарат
Описание: Периодична доставка на синтетични, резорбируеми плетени конци от полигликолова киселина с покритие от епсилон-капролактон и калциев стеаратза нуждите на ВМА и подчинените й структури, обособени в 274номенклатурни редове. В колона "Прогнозно количество", общо за всички номенклатурни единици – 60362 бр., компл, подробно описани в Техническата спецификация – Приложение № 1. Видовете продукти, предмет на тази обществена поръчка, трябва да се доставят и разтоварват от изпълнителя, в склад на Възложителя, на следнитe адреси: МБАЛ – София – гр. София 1606, ул. "Св. Г. Софийски" № 3; МБАЛ – Варна – гр. Варна 9010, ул. "Христо Смирненски" № 3; МБАЛ – Пловдив – гр. Пловдив 4000, ул. "Христо Ботев" № 81; МБАЛ – Плевен – гр. Плевен 5800, ул. "Георги Кочев" № 6; МБАЛ – Сливен – гр. Сливен 8800, ул. "Пушкин" № 2.
Вътрешен идентификатор: 586496
Допълнителна класификация (cpv): 33141126 Стерилни конци
Варианти:
Описание на опциите: В случай, че през 24-месечния период на действие на договора не е достигната стойността на същия, Възложителят си запазва правото, при необходимост от продължаване на доставките, да удължи срока до 6 м. на сключения договор в рамките на първоначалния обем и стойност. Срокът на удължаването на договора може да бъде до 6 (шест) месеца или до достигане на неусвоения финансов ресурс, т.е. до достигане на стойността на договора, в зависимост от това кое от двете събития настъпи по-рано. Условията, при които влиза в сила опцията, са заложени в проекта на договор. В прогнозната стойност на обособената позиция е включена и предвидената опция.
Обособена позиция: LOT-0002
Заглавие: Синтетичен, нерезорбируем плетен полиестерен конец от полиетилен терефталат
Описание: Периодична доставка на синтетичен, нерезорбируем плетен полиестерен конец от полиетилен терефталат за нуждите на ВМА и подчинените й структури,обособени в 44 номенклатурни редове. В колона "Прогнозно количество", общо за всички номенклатурни единици – 1454 бр., компл., подробно описани в Техническата спецификация – Приложение № 1. Видовете продукти, предмет на тази обществена поръчка, трябва да се доставят и разтоварват от изпълнителя, в склад на Възложителя, на следнитe адреси: МБАЛ – София – гр. София 1606, ул. "Св. Г. Софийски" № 3; МБАЛ – Варна – гр. Варна 9010, ул. "Христо Смирненски" № 3; МБАЛ – Пловдив – гр. Пловдив 4000, ул. "Христо Ботев" № 81; МБАЛ – Плевен – гр. Плевен 5800, ул. "Георги Кочев" № 6; МБАЛ – Сливен – гр. Сливен 8800, ул. "Пушкин" № 2.
Вътрешен идентификатор: 586500
Обособена позиция: LOT-0003
Заглавие: Синтетичен нерезорбируем конец с меден фталоцианин
Описание: Периодична доставка на синтетичен нерезорбируем конец с меден фталоцианин за нуждите на ВМА и подчинените й структури,обособени в 42 номенклатурни редове. В колона "Прогнозно количество", общо за всички номенклатурни единици – 5184 бр., подробно описани в Техническата спецификация – Приложение № 1. Видовете продукти, предмет на тази обществена поръчка, трябва да се доставят и разтоварват от изпълнителя, в склад на Възложителя, на следнитe адреси: МБАЛ – София – гр. София 1606, ул. "Св. Г. Софийски" № 3; МБАЛ – Варна – гр. Варна 9010, ул. "Христо Смирненски" № 3; МБАЛ – Пловдив – гр. Пловдив 4000, ул. "Христо Ботев" № 81; МБАЛ – Плевен – гр. Плевен 5800, ул. "Георги Кочев" № 6; МБАЛ – Сливен – гр. Сливен 8800, ул. "Пушкин" № 2.
Вътрешен идентификатор: 586501
Обособена позиция: LOT-0004
Заглавие: Синтетични нерезорбируеми конци от неръждаема стомана AISI 300 покрити със силикон
Описание: Периодична доставка на синтетични нерезорбируеми конци от неръждаема стомана AISI 300 покрити със силикон за нуждите на ВМА и подчинените й структуриобособени в 69номенклатурни редове. В колона "Прогнозно количество", общо за всички номенклатурни единици – 4706 бр., компл., подробно описани в Техническата спецификация – Приложение № 1. Видовете продукти, предмет на тази обществена поръчка, трябва да се доставят и разтоварват от изпълнителя, в склад на Възложителя, на следнитe адреси: МБАЛ – София – гр. София 1606, ул. "Св. Г. Софийски" № 3; МБАЛ – Варна – гр. Варна 9010, ул. "Христо Смирненски" № 3; МБАЛ – Пловдив – гр. Пловдив 4000, ул. "Христо Ботев" № 81; МБАЛ – Плевен – гр. Плевен 5800, ул. "Георги Кочев" № 6; МБАЛ – Сливен – гр. Сливен 8800, ул. "Пушкин" № 2.
Вътрешен идентификатор: 586502
Обособена позиция: LOT-0005
Заглавие: Нерезорбируем плетен конец от коприна с покритие от натурален восък
Описание: Периодична доставка на нерезорбируем плетен конец от коприна с покритие от натурален восък за нуждите на ВМА и подчинените й структуриобособени в 40номенклатурни редове. В колона "Прогнозно количество", общо за всички номенклатурни единици – 13382 бр., компл., подробно описани в Техническата спецификация – Приложение № 1. Видовете продукти, предмет на тази обществена поръчка, трябва да се доставят и разтоварват от изпълнителя, в склад на Възложителя, на следнитe адреси: МБАЛ – София – гр. София 1606, ул. "Св. Г. Софийски" № 3; МБАЛ – Варна – гр. Варна 9010, ул. "Христо Смирненски" № 3; МБАЛ – Пловдив – гр. Пловдив 4000, ул. "Христо Ботев" № 81; МБАЛ – Плевен – гр. Плевен 5800, ул. "Георги Кочев" № 6; МБАЛ – Сливен – гр. Сливен 8800, ул. "Пушкин" № 2.
Вътрешен идентификатор: 586504
Обособена позиция: LOT-0006
Заглавие: Синтетични резорбируеми монофиламентни хирургични конци, с безвъзлово затваряне на рани
Описание: Периодична доставка на синтетични резорбируеми монофиламентни хирургични конци, с безвъзлово затваряне на рани за нуждите на ВМА и подчинените й структуриобособени в 27номенклатурни редове. В колона "Прогнозно количество", общо за всички номенклатурни единици – 1370 бр., компл., подробно описани в Техническата спецификация – Приложение № 1.Видовете продукти, предмет на тази обществена поръчка, трябва да се доставят и разтоварват от изпълнителя, в склад на Възложителя, на следнитe адреси: МБАЛ – София – гр. София 1606, ул. "Св. Г. Софийски" № 3; МБАЛ – Варна – гр. Варна 9010, ул. "Христо Смирненски" № 3; МБАЛ – Пловдив – гр. Пловдив 4000, ул. "Христо Ботев" № 81; МБАЛ – Плевен – гр. Плевен 5800, ул. "Георги Кочев" № 6; МБАЛ – Сливен – гр. Сливен 8800, ул. "Пушкин" № 2.
Вътрешен идентификатор: 586510
Обособена позиция: LOT-0007
Заглавие: Синтетични нерезорбируеми монофиламентни хирургични конци, безвъзлово затваряне на рани с зъбчета с високоплътен спираловиден (хеликален) модел
Описание: Периодична доставка на синтетични нерезорбируеми монофиламентни хирургични конци, безвъзлово затваряне на рани с зъбчета с високоплътен спираловиден (хеликален) модел за нуждите на ВМА и подчинените й структури обособени в 16номенклатурни редове. В колона"Прогнозно количество", общо за всички номенклатурни единици – 1050 бр., компл., подробно описани в Техническата спецификация – Приложение № 1.Видовете продукти, предмет на тази обществена поръчка, трябва да се доставят и разтоварват от изпълнителя, в склад на Възложителя, на следнитe адреси: МБАЛ – София – гр. София 1606, ул. "Св. Г. Софийски" № 3; МБАЛ – Варна – гр. Варна 9010, ул. "Христо Смирненски" № 3; МБАЛ – Пловдив – гр. Пловдив 4000, ул. "Христо Ботев" № 81; МБАЛ – Плевен – гр. Плевен 5800, ул. "Георги Кочев" № 6; МБАЛ – Сливен – гр. Сливен 8800, ул. "Пушкин" № 2.
Вътрешен идентификатор: 586512
Обособена позиция: LOT-0008
Заглавие: Хирургични платна за херниопластика
Описание: Периодична доставка на хирургични платна за херниопластика за нуждите на ВМА и подчинените й структури, обособени в 21номенклатурни редове. В колона "Прогнозно количество", общо за всички номенклатурни единици –235 бр., компл., подробно описани в Техническата спецификация – Приложение № 1.Видовете продукти, предмет на тази обществена поръчка, трябва да се доставят и разтоварват от изпълнителя, в склад на Възложителя, на следнитe адреси: МБАЛ – София – гр. София 1606, ул. "Св. Г. Софийски" № 3; МБАЛ – Варна – гр. Варна 9010, ул. "Христо Смирненски" № 3; МБАЛ – Пловдив – гр. Пловдив 4000, ул. "Христо Ботев" № 81; МБАЛ – Плевен – гр. Плевен 5800, ул. "Георги Кочев" № 6; МБАЛ – Сливен – гр. Сливен 8800, ул. "Пушкин" № 2.
Вътрешен идентификатор: 586513
Обособена позиция: LOT-0009
Заглавие: Стерилен, синтетичен, оплетен, нерезорбируем шевен материал
Описание: Периодична доставка на стерилен, синтетичен, оплетен, нерезорбируем шевен материал за нуждите на ВМА и подчинените й структури,обособени в 56 номенклатурни редове. В колона "Прогнозно количество", общо за всички номенклатурни единици – 13932 опак., подробно описани в Техническата спецификация – Приложение № 1. Видовете продукти, предмет на тази обществена поръчка, трябва да се доставят и разтоварват от изпълнителя, в склад на Възложителя, на следнитe адреси: МБАЛ – София – гр. София 1606, ул. "Св. Г. Софийски" № 3; МБАЛ – Варна – гр. Варна 9010, ул. "Христо Смирненски" № 3; МБАЛ – Пловдив – гр. Пловдив 4000, ул. "Христо Ботев" № 81; МБАЛ – Плевен – гр. Плевен 5800, ул. "Георги Кочев" № 6; МБАЛ – Сливен – гр. Сливен 8800, ул. "Пушкин" № 2.
Вътрешен идентификатор: 586514
Обособена позиция: LOT-0010
Заглавие: Стерилен, синтетичен, монофиламентен, нерезорбируем шевен материал
Описание: Периодична доставка на стерилен, синтетичен, монофиламентен, нерезорбируем шевен материал за нуждите на ВМА и подчинените й структури,обособени в 60 номенклатурни редове. В колона "Прогнозно количество", общо за всички номенклатурни единици – 4824 опак., подробно описани в Техническата спецификация – Приложение № 1. Видовете продукти, предмет на тази обществена поръчка, трябва да се доставят и разтоварват от изпълнителя, в склад на Възложителя, на следнитe адреси: МБАЛ – София – гр. София 1606, ул. "Св. Г. Софийски" № 3; МБАЛ – Варна – гр. Варна 9010, ул. "Христо Смирненски" № 3; МБАЛ – Пловдив – гр. Пловдив 4000, ул. "Христо Ботев" № 81; МБАЛ – Плевен – гр. Плевен 5800, ул. "Георги Кочев" № 6; МБАЛ – Сливен – гр. Сливен 8800, ул. "Пушкин" № 2.
Вътрешен идентификатор: 586515
Обособена позиция: LOT-0011
Заглавие: Стерилен, натурален, оплетен, нерезорбируем шевен материал от копринен фибром с покритие от пчелен восък
Описание: Периодична доставка на стерилен, натурален, оплетен, нерезорбируем шевен материал от копринен фибром с покритие от пчелен восък за нуждите на ВМА и подчинените й структури,обособени в 25номенклатурни редове. В колона"Прогнозно количество", общо за всички номенклатурни единици – 3636 опак., подробно описани в Техническата спецификация – Приложение № 1. Видовете продукти, предмет на тази обществена поръчка, трябва да се доставят и разтоварват от изпълнителя, в склад на Възложителя, на следнитe адреси: МБАЛ – София – гр. София 1606, ул. "Св. Г. Софийски" № 3; МБАЛ – Варна – гр. Варна 9010, ул. "Христо Смирненски" № 3; МБАЛ – Пловдив – гр. Пловдив 4000, ул. "Христо Ботев" № 81; МБАЛ – Плевен – гр. Плевен 5800, ул. "Георги Кочев" № 6; МБАЛ – Сливен – гр. Сливен 8800, ул. "Пушкин" № 2.
Вътрешен идентификатор: 586516
Обособена позиция: LOT-0012
Заглавие: Специфичен хирургичен шевен материал
Описание: Периодична доставка на специфичен хирургичен шевен материал за нуждите на ВМА и подчинените й структури, обособени в 47 номенклатурни редове. В колона"Прогнозно количество", общо за всички номенклатурни единици – 3050 бр., опак., подробно описани в Техническата спецификация – Приложение № 1. Видовете продукти, предмет на тази обществена поръчка, трябва да се доставят и разтоварват от изпълнителя, в склад на Възложителя, на следнитe адреси: МБАЛ – София – гр. София 1606, ул. "Св. Г. Софийски" № 3; МБАЛ – Варна – гр. Варна 9010, ул. "Христо Смирненски" № 3; МБАЛ – Пловдив – гр. Пловдив 4000, ул. "Христо Ботев" № 81; МБАЛ – Плевен – гр. Плевен 5800, ул. "Георги Кочев" № 6; МБАЛ – Сливен – гр. Сливен 8800, ул. "Пушкин" № 2.
Вътрешен идентификатор: 586519
Обособена позиция: LOT-0013
Заглавие: Стерилен, синтетичен, резорбируем, оплетен шевен материал от полигликолова киселина
Описание: Периодична доставка на стерилен, синтетичен, резорбируем, оплетен шевен материал от полигликолова киселина за нуждите на ВМА и подчинените й структури, обособени в 302 номенклатурни редове. В колона "Прогнозно количество", общо за всички номенклатурни единици – 42410 опак., подробно описани в Техническата спецификация – Приложение № 1.Видовете продукти, предмет на тази обществена поръчка, трябва да се доставят и разтоварват от изпълнителя, в склад на Възложителя, на следнитe адреси: МБАЛ – София – гр. София 1606, ул. "Св. Г. Софийски" № 3; МБАЛ – Варна – гр. Варна 9010, ул. "Христо Смирненски" № 3; МБАЛ – Пловдив – гр. Пловдив 4000, ул. "Христо Ботев" № 81; МБАЛ – Плевен – гр. Плевен 5800, ул. "Георги Кочев" № 6; МБАЛ – Сливен – гр. Сливен 8800, ул. "Пушкин" № 2.
Вътрешен идентификатор: 586521
Обособена позиция: LOT-0014
Заглавие: Стерилен, синтетичен, монофилен, резорбируем шевен материал
Описание: Периодична доставка на стерилен, синтетичен, монофилен, резорбируем шевен материал за нуждите на ВМА и подчинените й структури, обособени в 78 номенклатурни редове. В колона "Прогнозно количество", общо за всички номенклатурни единици – 2868 опак., подробно описани в Техническата спецификация – Приложение № 1.Видовете продукти, предмет на тази обществена поръчка, трябва да се доставят и разтоварват от изпълнителя, в склад на Възложителя, на следнитe адреси: МБАЛ – София – гр. София 1606, ул. "Св. Г. Софийски" № 3; МБАЛ – Варна – гр. Варна 9010, ул. "Христо Смирненски" № 3; МБАЛ – Пловдив – гр. Пловдив 4000, ул. "Христо Ботев" № 81; МБАЛ – Плевен – гр. Плевен 5800, ул. "Георги Кочев" № 6; МБАЛ – Сливен – гр. Сливен 8800, ул. "Пушкин" № 2.
Вътрешен идентификатор: 586523
Обособена позиция: LOT-0015
Заглавие: Титаниеви и полимерни хемостатични клипси и клип-апликатори за многократна употреба
Описание: Периодична доставка на титаниеви и полимерни хемостатични клипси и клип-апликатори за многократна употреба за нуждите на ВМА и подчинените й структури, обособени в 21 номенклатурни редове. В колона "Прогнозно количество", общо за всички номенклатурни единици – 5334 пълн., бр., подробно описани в Техническата спецификация – Приложение № 1. Видовете продукти, предмет на тази обществена поръчка, трябва да се доставят и разтоварват от изпълнителя, в склад на Възложителя, на следнитe адреси: МБАЛ – София – гр. София 1606, ул. "Св. Г. Софийски" № 3; МБАЛ – Варна – гр. Варна 9010, ул. "Христо Смирненски" № 3; МБАЛ – Пловдив – гр. Пловдив 4000, ул. "Христо Ботев" № 81; МБАЛ – Плевен – гр. Плевен 5800, ул. "Георги Кочев" № 6; МБАЛ – Сливен – гр. Сливен 8800, ул. "Пушкин" № 2.
Вътрешен идентификатор: 586524
Обособена позиция: LOT-0016
Заглавие: Синтетични, резорбируеми, плетени конци с покритие
Описание: Периодична доставка на синтетични, резорбируеми, плетени конци с покритие за нуждите на ВМА и подчинените й структури, обособени в 84 номенклатурни редове. В колона "Прогнозно количество", общо за всички номенклатурни единици – 5940 бр., компл., подробно описани в Техническата спецификация – Приложение № 1. Видовете продукти, предмет на тази обществена поръчка, трябва да се доставят и разтоварват от изпълнителя, в склад на Възложителя, на следнитe адреси: МБАЛ – София – гр. София 1606, ул. "Св. Г. Софийски" № 3; МБАЛ – Варна – гр. Варна 9010, ул. "Христо Смирненски" № 3; МБАЛ – Пловдив – гр. Пловдив 4000, ул. "Христо Ботев" № 81; МБАЛ – Плевен – гр. Плевен 5800, ул. "Георги Кочев" № 6; МБАЛ – Сливен – гр. Сливен 8800, ул. "Пушкин" № 2.
Вътрешен идентификатор: 586526
Обособена позиция: LOT-0017
Заглавие: Нерезорбируем, монофиламентен стерилен конец от изотактичен кристалинен стереоизомер на полипропилен
Описание: Периодична доставка на нерезорбируем, монофиламентен стерилен конец от изотактичен кристалинен стереоизомер на полипропилен за нуждите на ВМА и подчинените й структури, обособени в 9 номенклатурни редове. В колона "Прогнозно количество", общо за всички номенклатурни единици – 6480 бр., подробно описани в Техническата спецификация – Приложение № 1.Видовете продукти, предмет на тази обществена поръчка, трябва да се доставят и разтоварват от изпълнителя, в склад на Възложителя, на следнитe адреси: МБАЛ – София – гр. София 1606, ул. "Св. Г. Софийски" № 3; МБАЛ – Варна – гр. Варна 9010, ул. "Христо Смирненски" № 3; МБАЛ – Пловдив – гр. Пловдив 4000, ул. "Христо Ботев" № 81; МБАЛ – Плевен – гр. Плевен 5800, ул. "Георги Кочев" № 6; МБАЛ – Сливен – гр. Сливен 8800, ул. "Пушкин" № 2.
Вътрешен идентификатор: 586528
Обособена позиция: LOT-0018
Заглавие: Шевен материал от естествена плетена коприна
Описание: Периодична доставка на шевен материал от естествена плетена коприна за нуждите на ВМА и подчинените й структури., обособени в 15 номенклатурни редове. В колона "Прогнозно количество", общо за всички номенклатурни единици – 10800 бр., компл., подробно описани в Техническата спецификация – Приложение № 1.Видовете продукти, предмет на тази обществена поръчка, трябва да се доставят и разтоварват от изпълнителя, в склад на Възложителя, на следнитe адреси: МБАЛ – София – гр. София 1606, ул. "Св. Г. Софийски" № 3; МБАЛ – Варна – гр. Варна 9010, ул. "Христо Смирненски" № 3; МБАЛ – Пловдив – гр. Пловдив 4000, ул. "Христо Ботев" № 81; МБАЛ – Плевен – гр. Плевен 5800, ул. "Георги Кочев" № 6; МБАЛ – Сливен – гр. Сливен 8800, ул. "Пушкин" № 2.
Вътрешен идентификатор: 586529
Обособена позиция: LOT-0019
Заглавие: Система за затваряне на тъкани
Описание: Периодична доставка на система за затваряне на тъкани за нуждите на ВМА и подчинените й структури, обособени в 18 номенклатурни редове. В колона "Прогнозно количество", общо за всички номенклатурни единици – 3662 бр., подробно описани в Техническата спецификация – Приложение № 1. Видовете продукти, предмет на тази обществена поръчка, трябва да се доставят и разтоварват от изпълнителя, в склад на Възложителя, на следнитe адреси: МБАЛ – София – гр. София 1606, ул. "Св. Г. Софийски" № 3; МБАЛ – Варна – гр. Варна 9010, ул. "Христо Смирненски" № 3; МБАЛ – Пловдив – гр. Пловдив 4000, ул. "Христо Ботев" № 81; МБАЛ – Плевен – гр. Плевен 5800, ул. "Георги Кочев" № 6; МБАЛ – Сливен – гр. Сливен 8800, ул. "Пушкин" № 2.
Вътрешен идентификатор: 586535
Обособена позиция: LOT-0020
Заглавие: Синтетични, нерезорбируеми, монофиламентни полипропиленови конци
Описание: Периодична доставка на синтетични, нерезорбируеми, монофиламентни полипропиленови конци за нуждите на ВМА и подчинените й структури, обособени в 39 номенклатурни редове. В колона "Прогнозно количество", общо за всички номенклатурни единици – 5832 бр., подробно описани в Техническата спецификация – Приложение № 1. Видовете продукти, предмет на тази обществена поръчка, трябва да се доставят и разтоварват от изпълнителя, в склад на Възложителя, на следнитe адреси: МБАЛ – София – гр. София 1606, ул. "Св. Г. Софийски" № 3; МБАЛ – Варна – гр. Варна 9010, ул. "Христо Смирненски" № 3; МБАЛ – Пловдив – гр. Пловдив 4000, ул. "Христо Ботев" № 81; МБАЛ – Плевен – гр. Плевен 5800, ул. "Георги Кочев" № 6; МБАЛ – Сливен – гр. Сливен 8800, ул. "Пушкин" № 2.
Вътрешен идентификатор: 586538
Обособена позиция: LOT-0021
Заглавие: Бавно резорбируеми синтетични монофиламентни конци
Описание: Периодична доставка на бавно резорбируеми синтетични монофиламентни конци за нуждите на ВМА и подчинените й структури, обособени в 18 номенклатурни редове. В колона "Прогнозно количество", общо за всички номенклатурни единици – 3456 бр., подробно описани в Техническата спецификация – Приложение № 1. Видовете продукти, предмет на тази обществена поръчка, трябва да се доставят и разтоварват от изпълнителя, в склад на Възложителя, на следнитe адреси: МБАЛ – София – гр. София 1606, ул. "Св. Г. Софийски" № 3; МБАЛ – Варна – гр. Варна 9010, ул. "Христо Смирненски" № 3; МБАЛ – Пловдив – гр. Пловдив 4000, ул. "Христо Ботев" № 81; МБАЛ – Плевен – гр. Плевен 5800, ул. "Георги Кочев" № 6; МБАЛ – Сливен – гр. Сливен 8800, ул. "Пушкин" № 2.
Вътрешен идентификатор: 586539
Обособена позиция: LOT-0022
Заглавие: Плетен, синтетичен резорбируем конец, покрит със смес от капролактон/гликолид кополимери калциев стеароил
Описание: Периодична доставка на плетен, синтетичен резорбируем конец, покрит със смес от капролактон/гликолид кополимери калциев стеароил за нуждите на ВМА и подчинените й структури,обособени в 59 номенклатурни редове. В колона"Прогнозно количество", общо за всички номенклатурни единици – 5730 бр., подробно описани в Техническата спецификация – Приложение № 1. Видовете продукти, предмет на тази обществена поръчка, трябва да се доставят и разтоварват от изпълнителя, в склад на Възложителя, на следнитe адреси: МБАЛ – София – гр. София 1606, ул. "Св. Г. Софийски" № 3; МБАЛ – Варна – гр. Варна 9010, ул. "Христо Смирненски" № 3; МБАЛ – Пловдив – гр. Пловдив 4000, ул. "Христо Ботев" № 81; МБАЛ – Плевен – гр. Плевен 5800, ул. "Георги Кочев" № 6; МБАЛ – Сливен – гр. Сливен 8800, ул. "Пушкин" № 2.
Вътрешен идентификатор: 586541
Обособена позиция: LOT-0023
Заглавие: Монофиламентен синтетичен резорбируем конец с кратък период на резорбция
Описание: Периодична доставка на монофиламентен синтетичен резорбируем конец с кратък период на резорбция за нуждите на ВМА и подчинените й структури, обособени в 3 номенклатурни редове. В колона "Прогнозно количество", общо за всички номенклатурни единици – 1296 бр. подробно описани в Техническата спецификация – Приложение № 1. Видовете продукти, предмет на тази обществена поръчка, трябва да се доставят и разтоварват от изпълнителя, в склад на Възложителя, на следнитe адреси: МБАЛ – София – гр. София 1606, ул. "Св. Г. Софийски" № 3; МБАЛ – Варна – гр. Варна 9010, ул. "Христо Смирненски" № 3; МБАЛ – Пловдив – гр. Пловдив 4000, ул. "Христо Ботев" № 81; МБАЛ – Плевен – гр. Плевен 5800, ул. "Георги Кочев" № 6; МБАЛ – Сливен – гр. Сливен 8800, ул. "Пушкин" № 2.
Вътрешен идентификатор: 586542
Обособена позиция: LOT-0024
Заглавие: Монофиламентен синтетичен резорбируем конец със среден период на резорбция
Описание: Периодична доставка на монофиламентен синтетичен резорбируем конец със среден период на резорбция за нуждите на ВМА и подчинените й структури, обособени в 5 номенклатурни редове. В колона "Прогнозно количество", общо за всички номенклатурни единици – 6480 бр., подробно описани в Техническата спецификация – Приложение № 1. Видовете продукти, предмет на тази обществена поръчка, трябва да се доставят и разтоварват от изпълнителя, в склад на Възложителя, на следнитe адреси: МБАЛ – София – гр. София 1606, ул. "Св. Г. Софийски" № 3; МБАЛ – Варна – гр. Варна 9010, ул. "Христо Смирненски" № 3; МБАЛ – Пловдив – гр. Пловдив 4000, ул. "Христо Ботев" № 81; МБАЛ – Плевен – гр. Плевен 5800, ул. "Георги Кочев" № 6; МБАЛ – Сливен – гр. Сливен 8800, ул. "Пушкин" № 2.
Вътрешен идентификатор: 586543
Обособена позиция: LOT-0025
Заглавие: Бързо-резорбируеми синтетични плетени конци
Описание: Периодична доставка на бързо-резорбируеми синтетични плетени конци за нуждите на ВМА и подчинените й структури, обособени в 5 номенклатурни редове. В колона "Прогнозно количество", общо за всички номенклатурни единици – 2700 бр., подробно описани в Техническата спецификация – Приложение № 1. Видовете продукти, предмет на тази обществена поръчка, трябва да се доставят и разтоварват от изпълнителя, в склад на Възложителя, на следнитe адреси: МБАЛ – София – гр. София 1606, ул. "Св. Г. Софийски" № 3; МБАЛ – Варна – гр. Варна 9010, ул. "Христо Смирненски" № 3; МБАЛ – Пловдив – гр. Пловдив 4000, ул. "Христо Ботев" № 81; МБАЛ – Плевен – гр. Плевен 5800, ул. "Георги Кочев" № 6; МБАЛ – Сливен – гр. Сливен 8800, ул. "Пушкин" № 2.
Вътрешен идентификатор: 586547
Обособена позиция: LOT-0026
Заглавие: Нерезорбируеми синтетични монофиламентни конци от монофиламентен найлон
Описание: Периодична доставка на нерезорбируеми синтетични монофиламентни конци от монофиламентен найлон за нуждите на ВМА и подчинените й структури,обособени в 5 номенклатурни редове. В колона "Прогнозно количество", общо за всички номенклатурни единици – 5400 бр., подробно описани в Техническата спецификация – Приложение № 1. Видовете продукти, предмет на тази обществена поръчка, трябва да се доставят и разтоварват от изпълнителя, в склад на Възложителя, на следнитe адреси: МБАЛ – София – гр. София 1606, ул. "Св. Г. Софийски" № 3; МБАЛ – Варна – гр. Варна 9010, ул. "Христо Смирненски" № 3; МБАЛ – Пловдив – гр. Пловдив 4000, ул. "Христо Ботев" № 81; МБАЛ – Плевен – гр. Плевен 5800, ул. "Георги Кочев" № 6; МБАЛ – Сливен – гр. Сливен 8800, ул. "Пушкин" № 2.
Вътрешен идентификатор: 586549
Обособена позиция: LOT-0027
Заглавие: Нерезорбируеми, плетени, стерилни, немутагенни, лигатурни конци от фиброн
Описание: Периодична доставка на нерезорбируеми, плетени, стерилни, немутагенни, лигатурни конци от фиброн за нуждите на ВМА и подчинените й структури,обособени в 5 номенклатурни редове. В колона "Прогнозно количество", общо за всички номенклатурни единици – 2700 бр., подробно описани в Техническата спецификация – Приложение № 1. Видовете продукти, предмет на тази обществена поръчка, трябва да се доставят и разтоварват от изпълнителя, в склад на Възложителя, на следнитe адреси: МБАЛ – София – гр. София 1606, ул. "Св. Г. Софийски" № 3; МБАЛ – Варна – гр. Варна 9010, ул. "Христо Смирненски" № 3; МБАЛ – Пловдив – гр. Пловдив 4000, ул. "Христо Ботев" № 81; МБАЛ – Плевен – гр. Плевен 5800, ул. "Георги Кочев" № 6; МБАЛ – Сливен – гр. Сливен 8800, ул. "Пушкин" № 2.
Вътрешен идентификатор: 586550
Обособена позиция: LOT-0028
Заглавие: Синтетичен, нерезорбируем плетен конец от полиетилен тетрафалат
Описание: Периодична доставка на синтетичен, нерезорбируем плетен конец от полиетилен тетрафалат за нуждите на ВМА и подчинените й структури, обособени в 2 номенклатурни редове. В колона "Прогнозно количество", общо за всички номенклатурни единици – 864 бр., подробно описани в Техническата спецификация – Приложение № 1.Видовете продукти, предмет на тази обществена поръчка, трябва да се доставят и разтоварват от изпълнителя, в склад на Възложителя, на следнитe адреси: МБАЛ – София – гр. София 1606, ул. "Св. Г. Софийски" № 3; МБАЛ – Варна – гр. Варна 9010, ул. "Христо Смирненски" № 3; МБАЛ – Пловдив – гр. Пловдив 4000, ул. "Христо Ботев" № 81; МБАЛ – Плевен – гр. Плевен 5800, ул. "Георги Кочев" № 6; МБАЛ – Сливен – гр. Сливен 8800, ул. "Пушкин" № 2.
Вътрешен идентификатор: 586551
Обособена позиция: LOT-0029
Заглавие: Монофиламентен резорбируем конец със срок на резорбция 90-120 дни с кукички по дължината на конеца
Описание: Периодична доставка на монофиламентен резорбируем конец със срок на резорбция 90-120 дни с кукички по дължината на конеца за нуждите на ВМА и подчинените й структури, обособени в 7 номенклатурни редове. В колона "Прогнозно количество", общо за всички номенклатурни единици – 420 бр., подробно описани в Техническата спецификация – Приложение № 1. Видовете продукти, предмет на тази обществена поръчка, трябва да се доставят и разтоварват от изпълнителя, в склад на Възложителя, на следнитe адреси: МБАЛ – София – гр. София 1606, ул. "Св. Г. Софийски" № 3; МБАЛ – Варна – гр. Варна 9010, ул. "Христо Смирненски" № 3; МБАЛ – Пловдив – гр. Пловдив 4000, ул. "Христо Ботев" № 81; МБАЛ – Плевен – гр. Плевен 5800, ул. "Георги Кочев" № 6; МБАЛ – Сливен – гр. Сливен 8800, ул. "Пушкин" № 2.
Вътрешен идентификатор: 586552
Обособена позиция: LOT-0030
Заглавие: Монофиламентен резорбируем конец със срок на резорбция 120-180 дни с кукички по дължината на конеца
Описание: Периодична доставка на монофиламентен резорбируем конец със срок на резорбция 120-180 дни с кукички по дължината на конеца за нуждите на ВМА и подчинените й структури, обособени в 4 номенклатурни редове. В колона"Прогнозно количество", общо за всички номенклатурни единици – 240бр, подробно описани в Техническата спецификация – Приложение № 1.Видовете продукти, предмет на тази обществена поръчка, трябва да се доставят и разтоварват от изпълнителя, в склад на Възложителя, на следнитe адреси: МБАЛ – София – гр. София 1606, ул. "Св. Г. Софийски" № 3; МБАЛ – Варна – гр. Варна 9010, ул. "Христо Смирненски" № 3; МБАЛ – Пловдив – гр. Пловдив 4000, ул. "Христо Ботев" № 81; МБАЛ – Плевен – гр. Плевен 5800, ул. "Георги Кочев" № 6; МБАЛ – Сливен – гр. Сливен 8800, ул. "Пушкин" № 2.
Вътрешен идентификатор: 586553
Обособена позиция: LOT-0031
Заглавие: Монофиламентен синтетичен нерезорбируем конец от полипропилен
Описание: Периодична доставка на монофиламентен синтетичен нерезорбируем конец от полипропилен за нуждите на ВМА и подчинените й структури, обособени в 3 номенклатурни редове. В колона "Прогнозно количество", общо за всички номенклатурни единици – 288 бр, подробно описани в Техническата спецификация – Приложение № 1.Видовете продукти, предмет на тази обществена поръчка, трябва да се доставят и разтоварват от изпълнителя, в склад на Възложителя, на следнитe адреси: МБАЛ – София – гр. София 1606, ул. "Св. Г. Софийски" № 3; МБАЛ – Варна – гр. Варна 9010, ул. "Христо Смирненски" № 3; МБАЛ – Пловдив – гр. Пловдив 4000, ул. "Христо Ботев" № 81; МБАЛ – Плевен – гр. Плевен 5800, ул. "Георги Кочев" № 6; МБАЛ – Сливен – гр. Сливен 8800, ул. "Пушкин" № 2.
Вътрешен идентификатор: 586555
Обособена позиция: LOT-0032
Заглавие: Нерезорбируем, монофиламентен полипропилен върху стоманена и/или нестоманена- волфрамова игла
Описание: Периодична доставка на нерезорбируем, монофиламентен полипропилен върху стоманена и/или нестоманена- волфрамова игла за нуждите на ВМА и подчинените й структури, обособени в 46 номенклатурни редове. В колона "Прогнозно количество", общо за всички номенклатурни единици – 15228 бр., подробно описани в Техническата спецификация – Приложение № 1.Видовете продукти, предмет на тази обществена поръчка, трябва да се доставят и разтоварват от изпълнителя, в склад на Възложителя, на следнитe адреси: МБАЛ – София – гр. София 1606, ул. "Св. Г. Софийски" № 3; МБАЛ – Варна – гр. Варна 9010, ул. "Христо Смирненски" № 3; МБАЛ – Пловдив – гр. Пловдив 4000, ул. "Христо Ботев" № 81; МБАЛ – Плевен – гр. Плевен 5800, ул. "Георги Кочев" № 6; МБАЛ – Сливен – гр. Сливен 8800, ул. "Пушкин" № 2.
Вътрешен идентификатор: 586556
Обособена позиция: LOT-0033
Заглавие: Консумативи за радиофреквентна аблация, съвместим с генератор ClosureFast
Описание: Периодична доставка на консумативи за радиофреквентна аблация, съвместим с генератор ClosureFast за нуждите на ВМА и подчинените й структури, обособени в 4 номенклатурни редове. В колона "Прогнозно количество", общо за всички номенклатурни единици – 182 бр., подробно описани в Техническата спецификация – Приложение № 1.Видовете продукти, предмет на тази обществена поръчка, трябва да се доставят и разтоварват от изпълнителя, в склад на Възложителя, на следнитe адреси: МБАЛ – София – гр. София 1606, ул. "Св. Г. Софийски" № 3; МБАЛ – Варна – гр. Варна 9010, ул. "Христо Смирненски" № 3; МБАЛ – Пловдив – гр. Пловдив 4000, ул. "Христо Ботев" № 81; МБАЛ – Плевен – гр. Плевен 5800, ул. "Георги Кочев" № 6; МБАЛ – Сливен – гр. Сливен 8800, ул. "Пушкин" № 2.
Вътрешен идентификатор: 586559
2. Řízení
Řízení
Interní identifikátor: 586492
Typ řízení: Otevřené
Řízení se zrychlí: ne
Účel
Charakter smlouvy: Dodávky
Hlavní klasifikace (cpv): 33140000 Zdravotnický spotřební materiál
Další klasifikace (cpv): 33141100 Obvazy; svorky, šicí materiál, podvazovací materiál, 33141126 Podvazovací materiál, 33914000 Pitevní nitě, jehly a svorky
5. Část
Část: LOT-0001
Interní identifikátor: 586496
Další klasifikace (cpv): 33141126 Podvazovací materiál
Možnosti:
Část: LOT-0002
Interní identifikátor: 586500
Část: LOT-0003
Interní identifikátor: 586501
Část: LOT-0004
Interní identifikátor: 586502
Část: LOT-0005
Interní identifikátor: 586504
Část: LOT-0006
Interní identifikátor: 586510
Část: LOT-0007
Interní identifikátor: 586512
Část: LOT-0008
Interní identifikátor: 586513
Část: LOT-0009
Interní identifikátor: 586514
Část: LOT-0010
Interní identifikátor: 586515
Část: LOT-0011
Interní identifikátor: 586516
Část: LOT-0012
Interní identifikátor: 586519
Část: LOT-0013
Interní identifikátor: 586521
Část: LOT-0014
Interní identifikátor: 586523
Část: LOT-0015
Interní identifikátor: 586524
Část: LOT-0016
Interní identifikátor: 586526
Část: LOT-0017
Interní identifikátor: 586528
Část: LOT-0018
Interní identifikátor: 586529
Část: LOT-0019
Název: Система за затваряне на тъкани
Interní identifikátor: 586535
Část: LOT-0020
Interní identifikátor: 586538
Část: LOT-0021
Interní identifikátor: 586539
Část: LOT-0022
Interní identifikátor: 586541
Část: LOT-0023
Interní identifikátor: 586542
Část: LOT-0024
Interní identifikátor: 586543
Část: LOT-0025
Interní identifikátor: 586547
Část: LOT-0026
Interní identifikátor: 586549
Část: LOT-0027
Interní identifikátor: 586550
Část: LOT-0028
Interní identifikátor: 586551
Část: LOT-0029
Interní identifikátor: 586552
Část: LOT-0030
Interní identifikátor: 586553
Část: LOT-0031
Interní identifikátor: 586555
Část: LOT-0032
Interní identifikátor: 586556
Část: LOT-0033
Interní identifikátor: 586559
2. Διαδικασία
Διαδικασία
Εσωτερικό αναγνωριστικό: 586492
Είδος διαδικασίας: Ανοικτή
Η διαδικασία επιταχύνεται: όχι
Σκοπός
Χαρακτήρας της σύμβασης: Αγαθά
Κύρια ταξινόμηση (cpv): 33140000 Ιατρικά αναλώσιμα
Πρόσθετη ταξινόμηση (cpv): 33141100 Επίδεσμοι· αγκτήρες, ράμματα, υλικά απολίνωσης, 33141126 Ράμματα, 33914000 Νήματα, βελόνες ή συνδετήρες τομής για νεκροψίες
5. Παρτίδα
Παρτίδα: LOT-0001
Εσωτερικό αναγνωριστικό: 586496
Πρόσθετη ταξινόμηση (cpv): 33141126 Ράμματα
Επιλογές:
Παρτίδα: LOT-0002
Εσωτερικό αναγνωριστικό: 586500
Παρτίδα: LOT-0003
Εσωτερικό αναγνωριστικό: 586501
Παρτίδα: LOT-0004
Εσωτερικό αναγνωριστικό: 586502
Παρτίδα: LOT-0005
Εσωτερικό αναγνωριστικό: 586504
Παρτίδα: LOT-0006
Εσωτερικό αναγνωριστικό: 586510
Παρτίδα: LOT-0007
Εσωτερικό αναγνωριστικό: 586512
Παρτίδα: LOT-0008
Εσωτερικό αναγνωριστικό: 586513
Παρτίδα: LOT-0009
Εσωτερικό αναγνωριστικό: 586514
Παρτίδα: LOT-0010
Εσωτερικό αναγνωριστικό: 586515
Παρτίδα: LOT-0011
Εσωτερικό αναγνωριστικό: 586516
Παρτίδα: LOT-0012
Εσωτερικό αναγνωριστικό: 586519
Παρτίδα: LOT-0013
Εσωτερικό αναγνωριστικό: 586521
Παρτίδα: LOT-0014
Εσωτερικό αναγνωριστικό: 586523
Παρτίδα: LOT-0015
Εσωτερικό αναγνωριστικό: 586524
Παρτίδα: LOT-0016
Εσωτερικό αναγνωριστικό: 586526
Παρτίδα: LOT-0017
Εσωτερικό αναγνωριστικό: 586528
Παρτίδα: LOT-0018
Εσωτερικό αναγνωριστικό: 586529
Παρτίδα: LOT-0019
Τίτλος: Система за затваряне на тъкани
Εσωτερικό αναγνωριστικό: 586535
Παρτίδα: LOT-0020
Εσωτερικό αναγνωριστικό: 586538
Παρτίδα: LOT-0021
Εσωτερικό αναγνωριστικό: 586539
Παρτίδα: LOT-0022
Εσωτερικό αναγνωριστικό: 586541
Παρτίδα: LOT-0023
Εσωτερικό αναγνωριστικό: 586542
Παρτίδα: LOT-0024
Εσωτερικό αναγνωριστικό: 586543
Παρτίδα: LOT-0025
Εσωτερικό αναγνωριστικό: 586547
Παρτίδα: LOT-0026
Εσωτερικό αναγνωριστικό: 586549
Παρτίδα: LOT-0027
Εσωτερικό αναγνωριστικό: 586550
Παρτίδα: LOT-0028
Εσωτερικό αναγνωριστικό: 586551
Παρτίδα: LOT-0029
Εσωτερικό αναγνωριστικό: 586552
Παρτίδα: LOT-0030
Εσωτερικό αναγνωριστικό: 586553
Παρτίδα: LOT-0031
Εσωτερικό αναγνωριστικό: 586555
Παρτίδα: LOT-0032
Εσωτερικό αναγνωριστικό: 586556
Παρτίδα: LOT-0033
Εσωτερικό αναγνωριστικό: 586559
2. Menetlus
Menetlus
Sisemine tunnus: 586492
Menetluse liik: Avatud
Kiirendatud menetlus: ei
Eesmärk
Lepingu olemus: Asjad
Peamine liigitus (cpv): 33140000 Meditsiinilised tarbekaubad
Täiendav liigitus (cpv): 33141100 Sidumismaterjalid; haavaklammerdus-, õmblus- ja sulgemisvahendid, 33141126 Ligatuurid, 33914000 Lahkamisniit, -nõelad või lahkamisel kasutatavad sisselõikeklambrid
5. Osa
Osa: LOT-0001
Sisemine tunnus: 586496
Täiendav liigitus (cpv): 33141126 Ligatuurid
Täiendavad hankevõimalused:
Osa: LOT-0002
Sisemine tunnus: 586500
Osa: LOT-0003
Sisemine tunnus: 586501
Osa: LOT-0004
Sisemine tunnus: 586502
Osa: LOT-0005
Sisemine tunnus: 586504
Osa: LOT-0006
Sisemine tunnus: 586510
Osa: LOT-0007
Sisemine tunnus: 586512
Osa: LOT-0008
Sisemine tunnus: 586513
Osa: LOT-0009
Sisemine tunnus: 586514
Osa: LOT-0010
Sisemine tunnus: 586515
Osa: LOT-0011
Sisemine tunnus: 586516
Osa: LOT-0012
Sisemine tunnus: 586519
Osa: LOT-0013
Sisemine tunnus: 586521
Osa: LOT-0014
Sisemine tunnus: 586523
Osa: LOT-0015
Sisemine tunnus: 586524
Osa: LOT-0016
Sisemine tunnus: 586526
Osa: LOT-0017
Sisemine tunnus: 586528
Osa: LOT-0018
Sisemine tunnus: 586529
Osa: LOT-0019
Sisemine tunnus: 586535
Osa: LOT-0020
Sisemine tunnus: 586538
Osa: LOT-0021
Sisemine tunnus: 586539
Osa: LOT-0022
Sisemine tunnus: 586541
Osa: LOT-0023
Sisemine tunnus: 586542
Osa: LOT-0024
Sisemine tunnus: 586543
Osa: LOT-0025
Sisemine tunnus: 586547
Osa: LOT-0026
Sisemine tunnus: 586549
Osa: LOT-0027
Sisemine tunnus: 586550
Osa: LOT-0028
Sisemine tunnus: 586551
Osa: LOT-0029
Sisemine tunnus: 586552
Osa: LOT-0030
Sisemine tunnus: 586553
Osa: LOT-0031
Sisemine tunnus: 586555
Osa: LOT-0032
Sisemine tunnus: 586556
Osa: LOT-0033
Sisemine tunnus: 586559
2. Procédure
Procédure
Identifiant interne: 586492
Type de procédure: Ouverte
La procédure est accélérée: non
Objet
Nature principale du marché: Fournitures
Nomenclature principale (cpv): 33140000 Consommables médicaux
Nomenclature complémentaire (cpv): 33141100 Pansements; clips, sutures, ligatures, 33141126 Ligatures, 33914000 Fils, aiguilles et agrafes pour incision pour autopsie
5. Lot
Lot: LOT-0001
Identifiant interne: 586496
Nomenclature complémentaire (cpv): 33141126 Ligatures
Options:
Lot: LOT-0002
Identifiant interne: 586500
Lot: LOT-0003
Identifiant interne: 586501
Lot: LOT-0004
Identifiant interne: 586502
Lot: LOT-0005
Identifiant interne: 586504
Lot: LOT-0006
Identifiant interne: 586510
Lot: LOT-0007
Identifiant interne: 586512
Lot: LOT-0008
Identifiant interne: 586513
Lot: LOT-0009
Identifiant interne: 586514
Lot: LOT-0010
Identifiant interne: 586515
Lot: LOT-0011
Identifiant interne: 586516
Lot: LOT-0012
Identifiant interne: 586519
Lot: LOT-0013
Identifiant interne: 586521
Lot: LOT-0014
Identifiant interne: 586523
Lot: LOT-0015
Identifiant interne: 586524
Lot: LOT-0016
Identifiant interne: 586526
Lot: LOT-0017
Identifiant interne: 586528
Lot: LOT-0018
Identifiant interne: 586529
Lot: LOT-0019
Titre: Система за затваряне на тъкани
Identifiant interne: 586535
Lot: LOT-0020
Identifiant interne: 586538
Lot: LOT-0021
Identifiant interne: 586539
Lot: LOT-0022
Identifiant interne: 586541
Lot: LOT-0023
Identifiant interne: 586542
Lot: LOT-0024
Identifiant interne: 586543
Lot: LOT-0025
Identifiant interne: 586547
Lot: LOT-0026
Identifiant interne: 586549
Lot: LOT-0027
Identifiant interne: 586550
Lot: LOT-0028
Identifiant interne: 586551
Lot: LOT-0029
Identifiant interne: 586552
Lot: LOT-0030
Identifiant interne: 586553
Lot: LOT-0031
Identifiant interne: 586555
Lot: LOT-0032
Identifiant interne: 586556
Lot: LOT-0033
Identifiant interne: 586559
2. Postupak
Postupak
Interna identifikacijska oznaka: 586492
Vrsta postupka: Otvoren
Postupak je ubrzan: ne
Svrha
Priroda ugovora: Roba
Glavna klasifikacija (cpv): 33140000 Medicinski potrošni materijal
Dodatna klasifikacija (cpv): 33141100 Zavojni materijal; materijali za spajanje, šivanje, ligature, 33141126 Ligature, 33914000 Materijal za šivanje, igle ili spone za postmortualnu primjenu
5. Grupa
Grupa: LOT-0001
Interna identifikacijska oznaka: 586496
Dodatna klasifikacija (cpv): 33141126 Ligature
Opcije:
Grupa: LOT-0002
Interna identifikacijska oznaka: 586500
Grupa: LOT-0003
Interna identifikacijska oznaka: 586501
Grupa: LOT-0004
Interna identifikacijska oznaka: 586502
Grupa: LOT-0005
Interna identifikacijska oznaka: 586504
Grupa: LOT-0006
Interna identifikacijska oznaka: 586510
Grupa: LOT-0007
Interna identifikacijska oznaka: 586512
Grupa: LOT-0008
Interna identifikacijska oznaka: 586513
Grupa: LOT-0009
Interna identifikacijska oznaka: 586514
Grupa: LOT-0010
Interna identifikacijska oznaka: 586515
Grupa: LOT-0011
Interna identifikacijska oznaka: 586516
Grupa: LOT-0012
Interna identifikacijska oznaka: 586519
Grupa: LOT-0013
Interna identifikacijska oznaka: 586521
Grupa: LOT-0014
Interna identifikacijska oznaka: 586523
Grupa: LOT-0015
Interna identifikacijska oznaka: 586524
Grupa: LOT-0016
Interna identifikacijska oznaka: 586526
Grupa: LOT-0017
Interna identifikacijska oznaka: 586528
Grupa: LOT-0018
Interna identifikacijska oznaka: 586529
Grupa: LOT-0019
Naslov: Система за затваряне на тъкани
Interna identifikacijska oznaka: 586535
Grupa: LOT-0020
Interna identifikacijska oznaka: 586538
Grupa: LOT-0021
Interna identifikacijska oznaka: 586539
Grupa: LOT-0022
Interna identifikacijska oznaka: 586541
Grupa: LOT-0023
Interna identifikacijska oznaka: 586542
Grupa: LOT-0024
Interna identifikacijska oznaka: 586543
Grupa: LOT-0025
Interna identifikacijska oznaka: 586547
Grupa: LOT-0026
Interna identifikacijska oznaka: 586549
Grupa: LOT-0027
Interna identifikacijska oznaka: 586550
Grupa: LOT-0028
Interna identifikacijska oznaka: 586551
Grupa: LOT-0029
Interna identifikacijska oznaka: 586552
Grupa: LOT-0030
Interna identifikacijska oznaka: 586553
Grupa: LOT-0031
Interna identifikacijska oznaka: 586555
Grupa: LOT-0032
Interna identifikacijska oznaka: 586556
Grupa: LOT-0033
Interna identifikacijska oznaka: 586559
2. Eljárás
Eljárás
Belső azonosító: 586492
Az eljárás típusa: Nyitott
Az eljárás gyorsított: nem
Cél
A szerződés jellege: Árubeszerzés
Fő osztályozás (cpv): 33140000 Orvosi fogyóeszközök
További osztályozás (cpv): 33141100 Kötszer; sebkapcsoló, sebvarró, érlekötő kellékek, 33141126 Érlekötések, 33914000 Boncolási célú cérna, tűk és vágásösszefogó kapcsok
5. Rész
Rész: LOT-0001
Belső azonosító: 586496
További osztályozás (cpv): 33141126 Érlekötések
Opciók:
Rész: LOT-0002
Belső azonosító: 586500
Rész: LOT-0003
Belső azonosító: 586501
Rész: LOT-0004
Belső azonosító: 586502
Rész: LOT-0005
Belső azonosító: 586504
Rész: LOT-0006
Belső azonosító: 586510
Rész: LOT-0007
Belső azonosító: 586512
Rész: LOT-0008
Belső azonosító: 586513
Rész: LOT-0009
Belső azonosító: 586514
Rész: LOT-0010
Belső azonosító: 586515
Rész: LOT-0011
Belső azonosító: 586516
Rész: LOT-0012
Belső azonosító: 586519
Rész: LOT-0013
Belső azonosító: 586521
Rész: LOT-0014
Belső azonosító: 586523
Rész: LOT-0015
Belső azonosító: 586524
Rész: LOT-0016
Belső azonosító: 586526
Rész: LOT-0017
Belső azonosító: 586528
Rész: LOT-0018
Belső azonosító: 586529
Rész: LOT-0019
Cím: Система за затваряне на тъкани
Belső azonosító: 586535
Rész: LOT-0020
Belső azonosító: 586538
Rész: LOT-0021
Belső azonosító: 586539
Rész: LOT-0022
Belső azonosító: 586541
Rész: LOT-0023
Belső azonosító: 586542
Rész: LOT-0024
Belső azonosító: 586543
Rész: LOT-0025
Belső azonosító: 586547
Rész: LOT-0026
Belső azonosító: 586549
Rész: LOT-0027
Belső azonosító: 586550
Rész: LOT-0028
Belső azonosító: 586551
Rész: LOT-0029
Belső azonosító: 586552
Rész: LOT-0030
Belső azonosító: 586553
Rész: LOT-0031
Belső azonosító: 586555
Rész: LOT-0032
Belső azonosító: 586556
Rész: LOT-0033
Belső azonosító: 586559
2. Procedūra
Procedūra
Vidaus identifikatorius: 586492
Pirkimo būdas: Atviras
Procedūra pagreitinta: ne
Tikslas
Sutarties objektas: Prekės
Pagrindinis klasifikacijos kodas (cpv): 33140000 Medicinos reikmenys
Kiti klasifikacijos kodai (cpv): 33141100 Tvarsliava; kabutės, žaizdų siuvimo ir ligatūros reikmenys, 33141126 Ligatūros, 33914000 Skrodimo siūlai, adatos arba pjūvių spaustukai
5. Pirkimo dalis
Pirkimo dalis: LOT-0001
Vidaus identifikatorius: 586496
Kiti klasifikacijos kodai (cpv): 33141126 Ligatūros
Pasirinkimo galimybės:
Pirkimo dalis: LOT-0002
Vidaus identifikatorius: 586500
Pirkimo dalis: LOT-0003
Vidaus identifikatorius: 586501
Pirkimo dalis: LOT-0004
Vidaus identifikatorius: 586502
Pirkimo dalis: LOT-0005
Vidaus identifikatorius: 586504
Pirkimo dalis: LOT-0006
Vidaus identifikatorius: 586510
Pirkimo dalis: LOT-0007
Vidaus identifikatorius: 586512
Pirkimo dalis: LOT-0008
Vidaus identifikatorius: 586513
Pirkimo dalis: LOT-0009
Vidaus identifikatorius: 586514
Pirkimo dalis: LOT-0010
Vidaus identifikatorius: 586515
Pirkimo dalis: LOT-0011
Vidaus identifikatorius: 586516
Pirkimo dalis: LOT-0012
Vidaus identifikatorius: 586519
Pirkimo dalis: LOT-0013
Vidaus identifikatorius: 586521
Pirkimo dalis: LOT-0014
Vidaus identifikatorius: 586523
Pirkimo dalis: LOT-0015
Vidaus identifikatorius: 586524
Pirkimo dalis: LOT-0016
Vidaus identifikatorius: 586526
Pirkimo dalis: LOT-0017
Vidaus identifikatorius: 586528
Pirkimo dalis: LOT-0018
Vidaus identifikatorius: 586529
Pirkimo dalis: LOT-0019
Vidaus identifikatorius: 586535
Pirkimo dalis: LOT-0020
Vidaus identifikatorius: 586538
Pirkimo dalis: LOT-0021
Vidaus identifikatorius: 586539
Pirkimo dalis: LOT-0022
Vidaus identifikatorius: 586541
Pirkimo dalis: LOT-0023
Vidaus identifikatorius: 586542
Pirkimo dalis: LOT-0024
Vidaus identifikatorius: 586543
Pirkimo dalis: LOT-0025
Vidaus identifikatorius: 586547
Pirkimo dalis: LOT-0026
Vidaus identifikatorius: 586549
Pirkimo dalis: LOT-0027
Vidaus identifikatorius: 586550
Pirkimo dalis: LOT-0028
Vidaus identifikatorius: 586551
Pirkimo dalis: LOT-0029
Vidaus identifikatorius: 586552
Pirkimo dalis: LOT-0030
Vidaus identifikatorius: 586553
Pirkimo dalis: LOT-0031
Vidaus identifikatorius: 586555
Pirkimo dalis: LOT-0032
Vidaus identifikatorius: 586556
Pirkimo dalis: LOT-0033
Vidaus identifikatorius: 586559
Iekšējais identifikators: 586492
Procedūras veids: Atklāta
Procedūra ir paātrināta: nē
Mērķis
Līguma veids: Piegādes
Galvenā klasifikācija (cpv): 33140000 Medicīnas palīgmateriāli
Papildu klasifikācija (cpv): 33141100 Pārsēji; spailes, šuvju materiāli un ligatūras, 33141126 Ligatūras, 33914000 Anatomiskie diegi, adatas vai incīzijas spailes
5. Daļa
Daļa: LOT-0001
Iekšējais identifikators: 586496
Papildu klasifikācija (cpv): 33141126 Ligatūras
Iespējas:
Daļa: LOT-0002
Iekšējais identifikators: 586500
Daļa: LOT-0003
Iekšējais identifikators: 586501
Daļa: LOT-0004
Iekšējais identifikators: 586502
Daļa: LOT-0005
Iekšējais identifikators: 586504
Daļa: LOT-0006
Iekšējais identifikators: 586510
Daļa: LOT-0007
Iekšējais identifikators: 586512
Daļa: LOT-0008
Iekšējais identifikators: 586513
Daļa: LOT-0009
Iekšējais identifikators: 586514
Daļa: LOT-0010
Iekšējais identifikators: 586515
Daļa: LOT-0011
Iekšējais identifikators: 586516
Daļa: LOT-0012
Iekšējais identifikators: 586519
Daļa: LOT-0013
Iekšējais identifikators: 586521
Daļa: LOT-0014
Iekšējais identifikators: 586523
Daļa: LOT-0015
Iekšējais identifikators: 586524
Daļa: LOT-0016
Iekšējais identifikators: 586526
Daļa: LOT-0017
Iekšējais identifikators: 586528
Daļa: LOT-0018
Iekšējais identifikators: 586529
Daļa: LOT-0019
Iekšējais identifikators: 586535
Daļa: LOT-0020
Iekšējais identifikators: 586538
Daļa: LOT-0021
Iekšējais identifikators: 586539
Daļa: LOT-0022
Iekšējais identifikators: 586541
Daļa: LOT-0023
Iekšējais identifikators: 586542
Daļa: LOT-0024
Iekšējais identifikators: 586543
Daļa: LOT-0025
Iekšējais identifikators: 586547
Daļa: LOT-0026
Iekšējais identifikators: 586549
Daļa: LOT-0027
Iekšējais identifikators: 586550
Daļa: LOT-0028
Iekšējais identifikators: 586551
Daļa: LOT-0029
Iekšējais identifikators: 586552
Daļa: LOT-0030
Iekšējais identifikators: 586553
Daļa: LOT-0031
Iekšējais identifikators: 586555
Daļa: LOT-0032
Iekšējais identifikators: 586556
Daļa: LOT-0033
Iekšējais identifikators: 586559
2. Proċedura
Proċedura
Identifikatur intern: 586492
Tip ta’ proċedura: Miftuħa
Il-proċedura hija aċċellerata: le
Għan
Natura tal-kuntratt: Provvisti
Klassifikazzjoni prinċipali (cpv): 33140000 Oġġetti ta' konsum mediċi
Klassifikazzjoni addizzjonali (cpv): 33141100 Garżi, fornimenti tal-molol, sutura, ligatura, 33141126 Ligaturi, 33914000 Ħajt, labar jew klipps għall-inċiżjonijiet għall-postmortem
5. Lott
Lott: LOT-0001
Identifikatur intern: 586496
Klassifikazzjoni addizzjonali (cpv): 33141126 Ligaturi
Għażliet:
Lott: LOT-0002
Identifikatur intern: 586500
Lott: LOT-0003
Identifikatur intern: 586501
Lott: LOT-0004
Identifikatur intern: 586502
Lott: LOT-0005
Identifikatur intern: 586504
Lott: LOT-0006
Identifikatur intern: 586510
Lott: LOT-0007
Identifikatur intern: 586512
Lott: LOT-0008
Identifikatur intern: 586513
Lott: LOT-0009
Identifikatur intern: 586514
Lott: LOT-0010
Identifikatur intern: 586515
Lott: LOT-0011
Identifikatur intern: 586516
Lott: LOT-0012
Identifikatur intern: 586519
Lott: LOT-0013
Identifikatur intern: 586521
Lott: LOT-0014
Identifikatur intern: 586523
Lott: LOT-0015
Identifikatur intern: 586524
Lott: LOT-0016
Identifikatur intern: 586526
Lott: LOT-0017
Identifikatur intern: 586528
Lott: LOT-0018
Identifikatur intern: 586529
Lott: LOT-0019
Titlu: Система за затваряне на тъкани
Identifikatur intern: 586535
Lott: LOT-0020
Identifikatur intern: 586538
Lott: LOT-0021
Identifikatur intern: 586539
Lott: LOT-0022
Identifikatur intern: 586541
Lott: LOT-0023
Identifikatur intern: 586542
Lott: LOT-0024
Identifikatur intern: 586543
Lott: LOT-0025
Identifikatur intern: 586547
Lott: LOT-0026
Identifikatur intern: 586549
Lott: LOT-0027
Identifikatur intern: 586550
Lott: LOT-0028
Identifikatur intern: 586551
Lott: LOT-0029
Identifikatur intern: 586552
Lott: LOT-0030
Identifikatur intern: 586553
Lott: LOT-0031
Identifikatur intern: 586555
Lott: LOT-0032
Identifikatur intern: 586556
Lott: LOT-0033
Identifikatur intern: 586559
2. Procedure
Procedure
Interne identificatiecode: 586492
Type procedure: Openbaar
De procedure wordt versneld: neen
Doel
Aard van het contract: Leveringen
Belangrijkste classificatie (cpv): 33140000 Medische verbruiksartikelen
Aanvullende classificatie (cpv): 33141100 Verband; levering van clips, hechtdraad, ligatuur, 33141126 Ligatuur, 33914000 Draad, naalden of snijklemmen voor postmortaal gebruik
5. Perceel
Perceel: LOT-0001
Interne identificatiecode: 586496
Aanvullende classificatie (cpv): 33141126 Ligatuur
Opties:
Perceel: LOT-0002
Interne identificatiecode: 586500
Perceel: LOT-0003
Interne identificatiecode: 586501
Perceel: LOT-0004
Interne identificatiecode: 586502
Perceel: LOT-0005
Interne identificatiecode: 586504
Perceel: LOT-0006
Interne identificatiecode: 586510
Perceel: LOT-0007
Interne identificatiecode: 586512
Perceel: LOT-0008
Interne identificatiecode: 586513
Perceel: LOT-0009
Interne identificatiecode: 586514
Perceel: LOT-0010
Interne identificatiecode: 586515
Perceel: LOT-0011
Interne identificatiecode: 586516
Perceel: LOT-0012
Interne identificatiecode: 586519
Perceel: LOT-0013
Interne identificatiecode: 586521
Perceel: LOT-0014
Interne identificatiecode: 586523
Perceel: LOT-0015
Interne identificatiecode: 586524
Perceel: LOT-0016
Interne identificatiecode: 586526
Perceel: LOT-0017
Interne identificatiecode: 586528
Perceel: LOT-0018
Interne identificatiecode: 586529
Perceel: LOT-0019
Titel: Система за затваряне на тъкани
Interne identificatiecode: 586535
Perceel: LOT-0020
Interne identificatiecode: 586538
Perceel: LOT-0021
Interne identificatiecode: 586539
Perceel: LOT-0022
Interne identificatiecode: 586541
Perceel: LOT-0023
Interne identificatiecode: 586542
Perceel: LOT-0024
Interne identificatiecode: 586543
Perceel: LOT-0025
Interne identificatiecode: 586547
Perceel: LOT-0026
Interne identificatiecode: 586549
Perceel: LOT-0027
Interne identificatiecode: 586550
Perceel: LOT-0028
Interne identificatiecode: 586551
Perceel: LOT-0029
Interne identificatiecode: 586552
Perceel: LOT-0030
Interne identificatiecode: 586553
Perceel: LOT-0031
Interne identificatiecode: 586555
Perceel: LOT-0032
Interne identificatiecode: 586556
Perceel: LOT-0033
Interne identificatiecode: 586559
2. Procedură
Procedură
Identificator intern: 586492
Tip de procedură: Deschisă
Procedura este accelerată: nu
Scop
Natura contractului: Produse
Clasificarea principală (cpv): 33140000 Consumabile medicale
Clasificare suplimentară (cpv): 33141100 Pansamente; cleme, suturi, ligaturi, 33141126 Ligaturi, 33914000 Aţă, ace şi cleme de incizie pentru autopsie
Identificator intern: 586496
Clasificare suplimentară (cpv): 33141126 Ligaturi
Opțiuni:
Identificator intern: 586500
Identificator intern: 586501
Identificator intern: 586502
Identificator intern: 586504
Identificator intern: 586510
Identificator intern: 586512
Identificator intern: 586513
Identificator intern: 586514
Identificator intern: 586515
Identificator intern: 586516
Identificator intern: 586519
Identificator intern: 586521
Identificator intern: 586523
Identificator intern: 586524
Identificator intern: 586526
Identificator intern: 586528
Identificator intern: 586529
Identificator intern: 586535
Identificator intern: 586538
Identificator intern: 586539
Identificator intern: 586541
Identificator intern: 586542
Identificator intern: 586543
Identificator intern: 586547
Identificator intern: 586549
Identificator intern: 586550
Identificator intern: 586551
Identificator intern: 586552
Identificator intern: 586553
Identificator intern: 586555
Identificator intern: 586556
Identificator intern: 586559
2. Postup
Postup
Interný identifikátor: 586492
Druh postupu: Verejná súťaž
Postup je zrýchlený: nie
Druh zmluvy: Tovary
Hlavná klasifikácia (cpv): 33140000 Zdravotnícky spotrebný materiál
Doplňujúca klasifikácia (cpv): 33141100 Chirurgické obväzy; svorky, nite na zošívanie rán, podväzovací materiál (niť), 33141126 Podväzovací materiál, 33914000 Pitevné nite, ihly a svorky rezov
5. Časť
Časť: LOT-0001
Interný identifikátor: 586496
Doplňujúca klasifikácia (cpv): 33141126 Podväzovací materiál
Časť: LOT-0002
Interný identifikátor: 586500
Časť: LOT-0003
Interný identifikátor: 586501
Časť: LOT-0004
Interný identifikátor: 586502
Časť: LOT-0005
Interný identifikátor: 586504
Časť: LOT-0006
Interný identifikátor: 586510
Časť: LOT-0007
Interný identifikátor: 586512
Časť: LOT-0008
Interný identifikátor: 586513
Časť: LOT-0009
Interný identifikátor: 586514
Časť: LOT-0010
Interný identifikátor: 586515
Časť: LOT-0011
Interný identifikátor: 586516
Časť: LOT-0012
Interný identifikátor: 586519
Časť: LOT-0013
Interný identifikátor: 586521
Časť: LOT-0014
Interný identifikátor: 586523
Časť: LOT-0015
Interný identifikátor: 586524
Časť: LOT-0016
Interný identifikátor: 586526
Časť: LOT-0017
Interný identifikátor: 586528
Časť: LOT-0018
Interný identifikátor: 586529
Časť: LOT-0019
Názov: Система за затваряне на тъкани
Interný identifikátor: 586535
Časť: LOT-0020
Interný identifikátor: 586538
Časť: LOT-0021
Interný identifikátor: 586539
Časť: LOT-0022
Interný identifikátor: 586541
Časť: LOT-0023
Interný identifikátor: 586542
Časť: LOT-0024
Interný identifikátor: 586543
Časť: LOT-0025
Interný identifikátor: 586547
Časť: LOT-0026
Interný identifikátor: 586549
Časť: LOT-0027
Interný identifikátor: 586550
Časť: LOT-0028
Interný identifikátor: 586551
Časť: LOT-0029
Interný identifikátor: 586552
Časť: LOT-0030
Interný identifikátor: 586553
Časť: LOT-0031
Interný identifikátor: 586555
Časť: LOT-0032
Interný identifikátor: 586556
Časť: LOT-0033
Interný identifikátor: 586559
394512-2026 - Konkurrensutsättning
Meddelande om upphandling eller koncession – standardsystem
Varor
2. Förfarande
Förfarande
Intern identifierare586492
Typ av förfarandeÖppet
Förfarandet är påskyndatnej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets artVaror
Huvudklassificering (cpv): 33140000 Medicinska förbrukningsartiklar
Ytterligare klassificering (cpv): 33141100 Förbandsartiklar; clips, suturer och ligaturer, 33141126 Ligaturer, 33914000 Obduktionstråd, obduktionsnålar eller snittklämmor för obduktion
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde)LOT-0001
BeskrivningПериодична доставка на синтетични, резорбируеми плетени конци от полигликолова киселина с покритие от епсилон-капролактон и калциев стеаратза нуждите на ВМА и подчинените й структури, обособени в 274номенклатурни редове. В колона "Прогнозно количество", общо за всички номенклатурни единици – 60362 бр., компл, подробно описани в Техническата спецификация – Приложение № 1. Видовете продукти, предмет на тази обществена поръчка, трябва да се доставят и разтоварват от изпълнителя, в склад на Възложителя, на следнитe адреси: МБАЛ – София – гр. София 1606, ул. "Св. Г. Софийски" № 3; МБАЛ – Варна – гр. Варна 9010, ул. "Христо Смирненски" № 3; МБАЛ – Пловдив – гр. Пловдив 4000, ул. "Христо Ботев" № 81; МБАЛ – Плевен – гр. Плевен 5800, ул. "Георги Кочев" № 6; МБАЛ – Сливен – гр. Сливен 8800, ул. "Пушкин" № 2. ​​​​​​​
Intern identifierare586496
Ytterligare klassificering (cpv): 33141126 Ligaturer
Optioner
Del (anbudsområde)LOT-0002
BeskrivningПериодична доставка на синтетичен, нерезорбируем плетен полиестерен конец от полиетилен терефталат за нуждите на ВМА и подчинените й структури,обособени в 44 номенклатурни редове. В колона "Прогнозно количество", общо за всички номенклатурни единици – 1454 бр., компл., подробно описани в Техническата спецификация – Приложение № 1. Видовете продукти, предмет на тази обществена поръчка, трябва да се доставят и разтоварват от изпълнителя, в склад на Възложителя, на следнитe адреси: МБАЛ – София – гр. София 1606, ул. "Св. Г. Софийски" № 3; МБАЛ – Варна – гр. Варна 9010, ул. "Христо Смирненски" № 3; МБАЛ – Пловдив – гр. Пловдив 4000, ул. "Христо Ботев" № 81; МБАЛ – Плевен – гр. Плевен 5800, ул. "Георги Кочев" № 6; МБАЛ – Сливен – гр. Сливен 8800, ул. "Пушкин" № 2. ​​​​​​​
Intern identifierare586500
Del (anbudsområde)LOT-0003
BeskrivningПериодична доставка на синтетичен нерезорбируем конец с меден фталоцианин за нуждите на ВМА и подчинените й структури,обособени в 42 номенклатурни редове. В колона "Прогнозно количество", общо за всички номенклатурни единици – 5184 бр., подробно описани в Техническата спецификация – Приложение № 1. Видовете продукти, предмет на тази обществена поръчка, трябва да се доставят и разтоварват от изпълнителя, в склад на Възложителя, на следнитe адреси: МБАЛ – София – гр. София 1606, ул. "Св. Г. Софийски" № 3; МБАЛ – Варна – гр. Варна 9010, ул. "Христо Смирненски" № 3; МБАЛ – Пловдив – гр. Пловдив 4000, ул. "Христо Ботев" № 81; МБАЛ – Плевен – гр. Плевен 5800, ул. "Георги Кочев" № 6; МБАЛ – Сливен – гр. Сливен 8800, ул. "Пушкин" № 2. ​​​​​​​
Intern identifierare586501
Del (anbudsområde)LOT-0004
BeskrivningПериодична доставка на синтетични нерезорбируеми конци от неръждаема стомана AISI 300 покрити със силикон за нуждите на ВМА и подчинените й структуриобособени в 69номенклатурни редове. В колона "Прогнозно количество", общо за всички номенклатурни единици – 4706 бр., компл., подробно описани в Техническата спецификация – Приложение № 1. Видовете продукти, предмет на тази обществена поръчка, трябва да се доставят и разтоварват от изпълнителя, в склад на Възложителя, на следнитe адреси: МБАЛ – София – гр. София 1606, ул. "Св. Г. Софийски" № 3; МБАЛ – Варна – гр. Варна 9010, ул. "Христо Смирненски" № 3; МБАЛ – Пловдив – гр. Пловдив 4000, ул. "Христо Ботев" № 81; МБАЛ – Плевен – гр. Плевен 5800, ул. "Георги Кочев" № 6; МБАЛ – Сливен – гр. Сливен 8800, ул. "Пушкин" № 2. ​​​​​​​
Intern identifierare586502
Del (anbudsområde)LOT-0005
BeskrivningПериодична доставка на нерезорбируем плетен конец от коприна с покритие от натурален восък за нуждите на ВМА и подчинените й структуриобособени в 40номенклатурни редове. В колона "Прогнозно количество", общо за всички номенклатурни единици – 13382 бр., компл., подробно описани в Техническата спецификация – Приложение № 1. Видовете продукти, предмет на тази обществена поръчка, трябва да се доставят и разтоварват от изпълнителя, в склад на Възложителя, на следнитe адреси: МБАЛ – София – гр. София 1606, ул. "Св. Г. Софийски" № 3; МБАЛ – Варна – гр. Варна 9010, ул. "Христо Смирненски" № 3; МБАЛ – Пловдив – гр. Пловдив 4000, ул. "Христо Ботев" № 81; МБАЛ – Плевен – гр. Плевен 5800, ул. "Георги Кочев" № 6; МБАЛ – Сливен – гр. Сливен 8800, ул. "Пушкин" № 2. ​​​​​​​
Intern identifierare586504
Del (anbudsområde)LOT-0006
BeskrivningПериодична доставка на синтетични резорбируеми монофиламентни хирургични конци, с безвъзлово затваряне на рани за нуждите на ВМА и подчинените й структуриобособени в 27номенклатурни редове. В колона "Прогнозно количество", общо за всички номенклатурни единици – 1370 бр., компл., подробно описани в Техническата спецификация – Приложение № 1.Видовете продукти, предмет на тази обществена поръчка, трябва да се доставят и разтоварват от изпълнителя, в склад на Възложителя, на следнитe адреси: МБАЛ – София – гр. София 1606, ул. "Св. Г. Софийски" № 3; МБАЛ – Варна – гр. Варна 9010, ул. "Христо Смирненски" № 3; МБАЛ – Пловдив – гр. Пловдив 4000, ул. "Христо Ботев" № 81; МБАЛ – Плевен – гр. Плевен 5800, ул. "Георги Кочев" № 6; МБАЛ – Сливен – гр. Сливен 8800, ул. "Пушкин" № 2. ​​​​​​​
Intern identifierare586510
Del (anbudsområde)LOT-0007
BeskrivningПериодична доставка на синтетични нерезорбируеми монофиламентни хирургични конци, безвъзлово затваряне на рани с зъбчета с високоплътен спираловиден (хеликален) модел за нуждите на ВМА и подчинените й структури обособени в 16номенклатурни редове. В колона"Прогнозно количество", общо за всички номенклатурни единици – 1050 бр., компл., подробно описани в Техническата спецификация – Приложение № 1.Видовете продукти, предмет на тази обществена поръчка, трябва да се доставят и разтоварват от изпълнителя, в склад на Възложителя, на следнитe адреси: МБАЛ – София – гр. София 1606, ул. "Св. Г. Софийски" № 3; МБАЛ – Варна – гр. Варна 9010, ул. "Христо Смирненски" № 3; МБАЛ – Пловдив – гр. Пловдив 4000, ул. "Христо Ботев" № 81; МБАЛ – Плевен – гр. Плевен 5800, ул. "Георги Кочев" № 6; МБАЛ – Сливен – гр. Сливен 8800, ул. "Пушкин" № 2. ​​​​​​​
Intern identifierare586512
Del (anbudsområde)LOT-0008
BeskrivningПериодична доставка на хирургични платна за херниопластика за нуждите на ВМА и подчинените й структури, обособени в 21номенклатурни редове. В колона "Прогнозно количество", общо за всички номенклатурни единици –235 бр., компл., подробно описани в Техническата спецификация – Приложение № 1.Видовете продукти, предмет на тази обществена поръчка, трябва да се доставят и разтоварват от изпълнителя, в склад на Възложителя, на следнитe адреси: МБАЛ – София – гр. София 1606, ул. "Св. Г. Софийски" № 3; МБАЛ – Варна – гр. Варна 9010, ул. "Христо Смирненски" № 3; МБАЛ – Пловдив – гр. Пловдив 4000, ул. "Христо Ботев" № 81; МБАЛ – Плевен – гр. Плевен 5800, ул. "Георги Кочев" № 6; МБАЛ – Сливен – гр. Сливен 8800, ул. "Пушкин" № 2. ​​​​​​​
Intern identifierare586513
Del (anbudsområde)LOT-0009
BeskrivningПериодична доставка на стерилен, синтетичен, оплетен, нерезорбируем шевен материал за нуждите на ВМА и подчинените й структури,обособени в 56 номенклатурни редове. В колона "Прогнозно количество", общо за всички номенклатурни единици – 13932 опак., подробно описани в Техническата спецификация – Приложение № 1. Видовете продукти, предмет на тази обществена поръчка, трябва да се доставят и разтоварват от изпълнителя, в склад на Възложителя, на следнитe адреси: МБАЛ – София – гр. София 1606, ул. "Св. Г. Софийски" № 3; МБАЛ – Варна – гр. Варна 9010, ул. "Христо Смирненски" № 3; МБАЛ – Пловдив – гр. Пловдив 4000, ул. "Христо Ботев" № 81; МБАЛ – Плевен – гр. Плевен 5800, ул. "Георги Кочев" № 6; МБАЛ – Сливен – гр. Сливен 8800, ул. "Пушкин" № 2. ​​​​​​​
Intern identifierare586514
Del (anbudsområde)LOT-0010
BeskrivningПериодична доставка на стерилен, синтетичен, монофиламентен, нерезорбируем шевен материал за нуждите на ВМА и подчинените й структури,обособени в 60 номенклатурни редове. В колона "Прогнозно количество", общо за всички номенклатурни единици – 4824 опак., подробно описани в Техническата спецификация – Приложение № 1. Видовете продукти, предмет на тази обществена поръчка, трябва да се доставят и разтоварват от изпълнителя, в склад на Възложителя, на следнитe адреси: МБАЛ – София – гр. София 1606, ул. "Св. Г. Софийски" № 3; МБАЛ – Варна – гр. Варна 9010, ул. "Христо Смирненски" № 3; МБАЛ – Пловдив – гр. Пловдив 4000, ул. "Христо Ботев" № 81; МБАЛ – Плевен – гр. Плевен 5800, ул. "Георги Кочев" № 6; МБАЛ – Сливен – гр. Сливен 8800, ул. "Пушкин" № 2. ​​​​​​​
Intern identifierare586515
Del (anbudsområde)LOT-0011
BeskrivningПериодична доставка на стерилен, натурален, оплетен, нерезорбируем шевен материал от копринен фибром с покритие от пчелен восък за нуждите на ВМА и подчинените й структури,обособени в 25номенклатурни редове. В колона"Прогнозно количество", общо за всички номенклатурни единици – 3636 опак., подробно описани в Техническата спецификация – Приложение № 1. Видовете продукти, предмет на тази обществена поръчка, трябва да се доставят и разтоварват от изпълнителя, в склад на Възложителя, на следнитe адреси: МБАЛ – София – гр. София 1606, ул. "Св. Г. Софийски" № 3; МБАЛ – Варна – гр. Варна 9010, ул. "Христо Смирненски" № 3; МБАЛ – Пловдив – гр. Пловдив 4000, ул. "Христо Ботев" № 81; МБАЛ – Плевен – гр. Плевен 5800, ул. "Георги Кочев" № 6; МБАЛ – Сливен – гр. Сливен 8800, ул. "Пушкин" № 2. ​​​​​​​
Intern identifierare586516
Del (anbudsområde)LOT-0012
BeskrivningПериодична доставка на специфичен хирургичен шевен материал за нуждите на ВМА и подчинените й структури, обособени в 47 номенклатурни редове. В колона"Прогнозно количество", общо за всички номенклатурни единици – 3050 бр., опак., подробно описани в Техническата спецификация – Приложение № 1. Видовете продукти, предмет на тази обществена поръчка, трябва да се доставят и разтоварват от изпълнителя, в склад на Възложителя, на следнитe адреси: МБАЛ – София – гр. София 1606, ул. "Св. Г. Софийски" № 3; МБАЛ – Варна – гр. Варна 9010, ул. "Христо Смирненски" № 3; МБАЛ – Пловдив – гр. Пловдив 4000, ул. "Христо Ботев" № 81; МБАЛ – Плевен – гр. Плевен 5800, ул. "Георги Кочев" № 6; МБАЛ – Сливен – гр. Сливен 8800, ул. "Пушкин" № 2. ​​​​​​​
Intern identifierare586519
Del (anbudsområde)LOT-0013
BeskrivningПериодична доставка на стерилен, синтетичен, резорбируем, оплетен шевен материал от полигликолова киселина за нуждите на ВМА и подчинените й структури, обособени в 302 номенклатурни редове. В колона "Прогнозно количество", общо за всички номенклатурни единици – 42410 опак., подробно описани в Техническата спецификация – Приложение № 1.Видовете продукти, предмет на тази обществена поръчка, трябва да се доставят и разтоварват от изпълнителя, в склад на Възложителя, на следнитe адреси: МБАЛ – София – гр. София 1606, ул. "Св. Г. Софийски" № 3; МБАЛ – Варна – гр. Варна 9010, ул. "Христо Смирненски" № 3; МБАЛ – Пловдив – гр. Пловдив 4000, ул. "Христо Ботев" № 81; МБАЛ – Плевен – гр. Плевен 5800, ул. "Георги Кочев" № 6; МБАЛ – Сливен – гр. Сливен 8800, ул. "Пушкин" № 2. ​​​​​​​
Intern identifierare586521
Del (anbudsområde)LOT-0014
BeskrivningПериодична доставка на стерилен, синтетичен, монофилен, резорбируем шевен материал за нуждите на ВМА и подчинените й структури, обособени в 78 номенклатурни редове. В колона "Прогнозно количество", общо за всички номенклатурни единици – 2868 опак., подробно описани в Техническата спецификация – Приложение № 1.Видовете продукти, предмет на тази обществена поръчка, трябва да се доставят и разтоварват от изпълнителя, в склад на Възложителя, на следнитe адреси: МБАЛ – София – гр. София 1606, ул. "Св. Г. Софийски" № 3; МБАЛ – Варна – гр. Варна 9010, ул. "Христо Смирненски" № 3; МБАЛ – Пловдив – гр. Пловдив 4000, ул. "Христо Ботев" № 81; МБАЛ – Плевен – гр. Плевен 5800, ул. "Георги Кочев" № 6; МБАЛ – Сливен – гр. Сливен 8800, ул. "Пушкин" № 2. ​​​​​​​
Intern identifierare586523
Del (anbudsområde)LOT-0015
BeskrivningПериодична доставка на титаниеви и полимерни хемостатични клипси и клип-апликатори за многократна употреба за нуждите на ВМА и подчинените й структури, обособени в 21 номенклатурни редове. В колона "Прогнозно количество", общо за всички номенклатурни единици – 5334 пълн., бр., подробно описани в Техническата спецификация – Приложение № 1. Видовете продукти, предмет на тази обществена поръчка, трябва да се доставят и разтоварват от изпълнителя, в склад на Възложителя, на следнитe адреси: МБАЛ – София – гр. София 1606, ул. "Св. Г. Софийски" № 3; МБАЛ – Варна – гр. Варна 9010, ул. "Христо Смирненски" № 3; МБАЛ – Пловдив – гр. Пловдив 4000, ул. "Христо Ботев" № 81; МБАЛ – Плевен – гр. Плевен 5800, ул. "Георги Кочев" № 6; МБАЛ – Сливен – гр. Сливен 8800, ул. "Пушкин" № 2. ​​​​​​​
Intern identifierare586524
Del (anbudsområde)LOT-0016
BeskrivningПериодична доставка на синтетични, резорбируеми, плетени конци с покритие за нуждите на ВМА и подчинените й структури, обособени в 84 номенклатурни редове. В колона "Прогнозно количество", общо за всички номенклатурни единици – 5940 бр., компл., подробно описани в Техническата спецификация – Приложение № 1. Видовете продукти, предмет на тази обществена поръчка, трябва да се доставят и разтоварват от изпълнителя, в склад на Възложителя, на следнитe адреси: МБАЛ – София – гр. София 1606, ул. "Св. Г. Софийски" № 3; МБАЛ – Варна – гр. Варна 9010, ул. "Христо Смирненски" № 3; МБАЛ – Пловдив – гр. Пловдив 4000, ул. "Христо Ботев" № 81; МБАЛ – Плевен – гр. Плевен 5800, ул. "Георги Кочев" № 6; МБАЛ – Сливен – гр. Сливен 8800, ул. "Пушкин" № 2. ​​​​​​​
Intern identifierare586526
Del (anbudsområde)LOT-0017
BeskrivningПериодична доставка на нерезорбируем, монофиламентен стерилен конец от изотактичен кристалинен стереоизомер на полипропилен за нуждите на ВМА и подчинените й структури, обособени в 9 номенклатурни редове. В колона "Прогнозно количество", общо за всички номенклатурни единици – 6480 бр., подробно описани в Техническата спецификация – Приложение № 1.Видовете продукти, предмет на тази обществена поръчка, трябва да се доставят и разтоварват от изпълнителя, в склад на Възложителя, на следнитe адреси: МБАЛ – София – гр. София 1606, ул. "Св. Г. Софийски" № 3; МБАЛ – Варна – гр. Варна 9010, ул. "Христо Смирненски" № 3; МБАЛ – Пловдив – гр. Пловдив 4000, ул. "Христо Ботев" № 81; МБАЛ – Плевен – гр. Плевен 5800, ул. "Георги Кочев" № 6; МБАЛ – Сливен – гр. Сливен 8800, ул. "Пушкин" № 2. ​​​​​​​
Intern identifierare586528
Del (anbudsområde)LOT-0018
BeskrivningПериодична доставка на шевен материал от естествена плетена коприна за нуждите на ВМА и подчинените й структури., обособени в 15 номенклатурни редове. В колона "Прогнозно количество", общо за всички номенклатурни единици – 10800 бр., компл., подробно описани в Техническата спецификация – Приложение № 1.Видовете продукти, предмет на тази обществена поръчка, трябва да се доставят и разтоварват от изпълнителя, в склад на Възложителя, на следнитe адреси: МБАЛ – София – гр. София 1606, ул. "Св. Г. Софийски" № 3; МБАЛ – Варна – гр. Варна 9010, ул. "Христо Смирненски" № 3; МБАЛ – Пловдив – гр. Пловдив 4000, ул. "Христо Ботев" № 81; МБАЛ – Плевен – гр. Плевен 5800, ул. "Георги Кочев" № 6; МБАЛ – Сливен – гр. Сливен 8800, ул. "Пушкин" № 2. ​​​​​​​
Intern identifierare586529
Del (anbudsområde)LOT-0019
TitelСистема за затваряне на тъкани
BeskrivningПериодична доставка на система за затваряне на тъкани за нуждите на ВМА и подчинените й структури, обособени в 18 номенклатурни редове. В колона "Прогнозно количество", общо за всички номенклатурни единици – 3662 бр., подробно описани в Техническата спецификация – Приложение № 1. Видовете продукти, предмет на тази обществена поръчка, трябва да се доставят и разтоварват от изпълнителя, в склад на Възложителя, на следнитe адреси: МБАЛ – София – гр. София 1606, ул. "Св. Г. Софийски" № 3; МБАЛ – Варна – гр. Варна 9010, ул. "Христо Смирненски" № 3; МБАЛ – Пловдив – гр. Пловдив 4000, ул. "Христо Ботев" № 81; МБАЛ – Плевен – гр. Плевен 5800, ул. "Георги Кочев" № 6; МБАЛ – Сливен – гр. Сливен 8800, ул. "Пушкин" № 2. ​​​​​​​
Intern identifierare586535
Del (anbudsområde)LOT-0020
BeskrivningПериодична доставка на синтетични, нерезорбируеми, монофиламентни полипропиленови конци за нуждите на ВМА и подчинените й структури, обособени в 39 номенклатурни редове. В колона "Прогнозно количество", общо за всички номенклатурни единици – 5832 бр., подробно описани в Техническата спецификация – Приложение № 1. Видовете продукти, предмет на тази обществена поръчка, трябва да се доставят и разтоварват от изпълнителя, в склад на Възложителя, на следнитe адреси: МБАЛ – София – гр. София 1606, ул. "Св. Г. Софийски" № 3; МБАЛ – Варна – гр. Варна 9010, ул. "Христо Смирненски" № 3; МБАЛ – Пловдив – гр. Пловдив 4000, ул. "Христо Ботев" № 81; МБАЛ – Плевен – гр. Плевен 5800, ул. "Георги Кочев" № 6; МБАЛ – Сливен – гр. Сливен 8800, ул. "Пушкин" № 2. ​​​​​​​
Intern identifierare586538
Del (anbudsområde)LOT-0021
BeskrivningПериодична доставка на бавно резорбируеми синтетични монофиламентни конци за нуждите на ВМА и подчинените й структури, обособени в 18 номенклатурни редове. В колона "Прогнозно количество", общо за всички номенклатурни единици – 3456 бр., подробно описани в Техническата спецификация – Приложение № 1. Видовете продукти, предмет на тази обществена поръчка, трябва да се доставят и разтоварват от изпълнителя, в склад на Възложителя, на следнитe адреси: МБАЛ – София – гр. София 1606, ул. "Св. Г. Софийски" № 3; МБАЛ – Варна – гр. Варна 9010, ул. "Христо Смирненски" № 3; МБАЛ – Пловдив – гр. Пловдив 4000, ул. "Христо Ботев" № 81; МБАЛ – Плевен – гр. Плевен 5800, ул. "Георги Кочев" № 6; МБАЛ – Сливен – гр. Сливен 8800, ул. "Пушкин" № 2. ​​​​​​​
Intern identifierare586539
Del (anbudsområde)LOT-0022
BeskrivningПериодична доставка на плетен, синтетичен резорбируем конец, покрит със смес от капролактон/гликолид кополимери калциев стеароил за нуждите на ВМА и подчинените й структури,обособени в 59 номенклатурни редове. В колона"Прогнозно количество", общо за всички номенклатурни единици – 5730 бр., подробно описани в Техническата спецификация – Приложение № 1. Видовете продукти, предмет на тази обществена поръчка, трябва да се доставят и разтоварват от изпълнителя, в склад на Възложителя, на следнитe адреси: МБАЛ – София – гр. София 1606, ул. "Св. Г. Софийски" № 3; МБАЛ – Варна – гр. Варна 9010, ул. "Христо Смирненски" № 3; МБАЛ – Пловдив – гр. Пловдив 4000, ул. "Христо Ботев" № 81; МБАЛ – Плевен – гр. Плевен 5800, ул. "Георги Кочев" № 6; МБАЛ – Сливен – гр. Сливен 8800, ул. "Пушкин" № 2. ​​​​​​​
Intern identifierare586541
Del (anbudsområde)LOT-0023
BeskrivningПериодична доставка на монофиламентен синтетичен резорбируем конец с кратък период на резорбция за нуждите на ВМА и подчинените й структури, обособени в 3 номенклатурни редове. В колона "Прогнозно количество", общо за всички номенклатурни единици – 1296 бр. подробно описани в Техническата спецификация – Приложение № 1. Видовете продукти, предмет на тази обществена поръчка, трябва да се доставят и разтоварват от изпълнителя, в склад на Възложителя, на следнитe адреси: МБАЛ – София – гр. София 1606, ул. "Св. Г. Софийски" № 3; МБАЛ – Варна – гр. Варна 9010, ул. "Христо Смирненски" № 3; МБАЛ – Пловдив – гр. Пловдив 4000, ул. "Христо Ботев" № 81; МБАЛ – Плевен – гр. Плевен 5800, ул. "Георги Кочев" № 6; МБАЛ – Сливен – гр. Сливен 8800, ул. "Пушкин" № 2. ​​​​​​​
Intern identifierare586542
Del (anbudsområde)LOT-0024
BeskrivningПериодична доставка на монофиламентен синтетичен резорбируем конец със среден период на резорбция за нуждите на ВМА и подчинените й структури, обособени в 5 номенклатурни редове. В колона "Прогнозно количество", общо за всички номенклатурни единици – 6480 бр., подробно описани в Техническата спецификация – Приложение № 1. Видовете продукти, предмет на тази обществена поръчка, трябва да се доставят и разтоварват от изпълнителя, в склад на Възложителя, на следнитe адреси: МБАЛ – София – гр. София 1606, ул. "Св. Г. Софийски" № 3; МБАЛ – Варна – гр. Варна 9010, ул. "Христо Смирненски" № 3; МБАЛ – Пловдив – гр. Пловдив 4000, ул. "Христо Ботев" № 81; МБАЛ – Плевен – гр. Плевен 5800, ул. "Георги Кочев" № 6; МБАЛ – Сливен – гр. Сливен 8800, ул. "Пушкин" № 2. ​​​​​​​
Intern identifierare586543
Del (anbudsområde)LOT-0025
BeskrivningПериодична доставка на бързо-резорбируеми синтетични плетени конци за нуждите на ВМА и подчинените й структури, обособени в 5 номенклатурни редове. В колона "Прогнозно количество", общо за всички номенклатурни единици – 2700 бр., подробно описани в Техническата спецификация – Приложение № 1. Видовете продукти, предмет на тази обществена поръчка, трябва да се доставят и разтоварват от изпълнителя, в склад на Възложителя, на следнитe адреси: МБАЛ – София – гр. София 1606, ул. "Св. Г. Софийски" № 3; МБАЛ – Варна – гр. Варна 9010, ул. "Христо Смирненски" № 3; МБАЛ – Пловдив – гр. Пловдив 4000, ул. "Христо Ботев" № 81; МБАЛ – Плевен – гр. Плевен 5800, ул. "Георги Кочев" № 6; МБАЛ – Сливен – гр. Сливен 8800, ул. "Пушкин" № 2. ​​​​​​​
Intern identifierare586547
Del (anbudsområde)LOT-0026
BeskrivningПериодична доставка на нерезорбируеми синтетични монофиламентни конци от монофиламентен найлон за нуждите на ВМА и подчинените й структури,обособени в 5 номенклатурни редове. В колона "Прогнозно количество", общо за всички номенклатурни единици – 5400 бр., подробно описани в Техническата спецификация – Приложение № 1. Видовете продукти, предмет на тази обществена поръчка, трябва да се доставят и разтоварват от изпълнителя, в склад на Възложителя, на следнитe адреси: МБАЛ – София – гр. София 1606, ул. "Св. Г. Софийски" № 3; МБАЛ – Варна – гр. Варна 9010, ул. "Христо Смирненски" № 3; МБАЛ – Пловдив – гр. Пловдив 4000, ул. "Христо Ботев" № 81; МБАЛ – Плевен – гр. Плевен 5800, ул. "Георги Кочев" № 6; МБАЛ – Сливен – гр. Сливен 8800, ул. "Пушкин" № 2. ​​​​​​​
Intern identifierare586549
Del (anbudsområde)LOT-0027
BeskrivningПериодична доставка на нерезорбируеми, плетени, стерилни, немутагенни, лигатурни конци от фиброн за нуждите на ВМА и подчинените й структури,обособени в 5 номенклатурни редове. В колона "Прогнозно количество", общо за всички номенклатурни единици – 2700 бр., подробно описани в Техническата спецификация – Приложение № 1. Видовете продукти, предмет на тази обществена поръчка, трябва да се доставят и разтоварват от изпълнителя, в склад на Възложителя, на следнитe адреси: МБАЛ – София – гр. София 1606, ул. "Св. Г. Софийски" № 3; МБАЛ – Варна – гр. Варна 9010, ул. "Христо Смирненски" № 3; МБАЛ – Пловдив – гр. Пловдив 4000, ул. "Христо Ботев" № 81; МБАЛ – Плевен – гр. Плевен 5800, ул. "Георги Кочев" № 6; МБАЛ – Сливен – гр. Сливен 8800, ул. "Пушкин" № 2. ​​​​​​​
Intern identifierare586550
Del (anbudsområde)LOT-0028
BeskrivningПериодична доставка на синтетичен, нерезорбируем плетен конец от полиетилен тетрафалат за нуждите на ВМА и подчинените й структури, обособени в 2 номенклатурни редове. В колона "Прогнозно количество", общо за всички номенклатурни единици – 864 бр., подробно описани в Техническата спецификация – Приложение № 1.Видовете продукти, предмет на тази обществена поръчка, трябва да се доставят и разтоварват от изпълнителя, в склад на Възложителя, на следнитe адреси: МБАЛ – София – гр. София 1606, ул. "Св. Г. Софийски" № 3; МБАЛ – Варна – гр. Варна 9010, ул. "Христо Смирненски" № 3; МБАЛ – Пловдив – гр. Пловдив 4000, ул. "Христо Ботев" № 81; МБАЛ – Плевен – гр. Плевен 5800, ул. "Георги Кочев" № 6; МБАЛ – Сливен – гр. Сливен 8800, ул. "Пушкин" № 2. ​​​​​​​
Intern identifierare586551
Del (anbudsområde)LOT-0029
BeskrivningПериодична доставка на монофиламентен резорбируем конец със срок на резорбция 90-120 дни с кукички по дължината на конеца за нуждите на ВМА и подчинените й структури, обособени в 7 номенклатурни редове. В колона "Прогнозно количество", общо за всички номенклатурни единици – 420 бр., подробно описани в Техническата спецификация – Приложение № 1. Видовете продукти, предмет на тази обществена поръчка, трябва да се доставят и разтоварват от изпълнителя, в склад на Възложителя, на следнитe адреси: МБАЛ – София – гр. София 1606, ул. "Св. Г. Софийски" № 3; МБАЛ – Варна – гр. Варна 9010, ул. "Христо Смирненски" № 3; МБАЛ – Пловдив – гр. Пловдив 4000, ул. "Христо Ботев" № 81; МБАЛ – Плевен – гр. Плевен 5800, ул. "Георги Кочев" № 6; МБАЛ – Сливен – гр. Сливен 8800, ул. "Пушкин" № 2. ​​​​​​​
Intern identifierare586552
Del (anbudsområde)LOT-0030
BeskrivningПериодична доставка на монофиламентен резорбируем конец със срок на резорбция 120-180 дни с кукички по дължината на конеца за нуждите на ВМА и подчинените й структури, обособени в 4 номенклатурни редове. В колона"Прогнозно количество", общо за всички номенклатурни единици – 240бр, подробно описани в Техническата спецификация – Приложение № 1.Видовете продукти, предмет на тази обществена поръчка, трябва да се доставят и разтоварват от изпълнителя, в склад на Възложителя, на следнитe адреси: МБАЛ – София – гр. София 1606, ул. "Св. Г. Софийски" № 3; МБАЛ – Варна – гр. Варна 9010, ул. "Христо Смирненски" № 3; МБАЛ – Пловдив – гр. Пловдив 4000, ул. "Христо Ботев" № 81; МБАЛ – Плевен – гр. Плевен 5800, ул. "Георги Кочев" № 6; МБАЛ – Сливен – гр. Сливен 8800, ул. "Пушкин" № 2. ​​​​​​​
Intern identifierare586553
Del (anbudsområde)LOT-0031
BeskrivningПериодична доставка на монофиламентен синтетичен нерезорбируем конец от полипропилен за нуждите на ВМА и подчинените й структури, обособени в 3 номенклатурни редове. В колона "Прогнозно количество", общо за всички номенклатурни единици – 288 бр, подробно описани в Техническата спецификация – Приложение № 1.Видовете продукти, предмет на тази обществена поръчка, трябва да се доставят и разтоварват от изпълнителя, в склад на Възложителя, на следнитe адреси: МБАЛ – София – гр. София 1606, ул. "Св. Г. Софийски" № 3; МБАЛ – Варна – гр. Варна 9010, ул. "Христо Смирненски" № 3; МБАЛ – Пловдив – гр. Пловдив 4000, ул. "Христо Ботев" № 81; МБАЛ – Плевен – гр. Плевен 5800, ул. "Георги Кочев" № 6; МБАЛ – Сливен – гр. Сливен 8800, ул. "Пушкин" № 2. ​​​​​​​
Intern identifierare586555
Del (anbudsområde)LOT-0032
BeskrivningПериодична доставка на нерезорбируем, монофиламентен полипропилен върху стоманена и/или нестоманена- волфрамова игла за нуждите на ВМА и подчинените й структури, обособени в 46 номенклатурни редове. В колона "Прогнозно количество", общо за всички номенклатурни единици – 15228 бр., подробно описани в Техническата спецификация – Приложение № 1.Видовете продукти, предмет на тази обществена поръчка, трябва да се доставят и разтоварват от изпълнителя, в склад на Възложителя, на следнитe адреси: МБАЛ – София – гр. София 1606, ул. "Св. Г. Софийски" № 3; МБАЛ – Варна – гр. Варна 9010, ул. "Христо Смирненски" № 3; МБАЛ – Пловдив – гр. Пловдив 4000, ул. "Христо Ботев" № 81; МБАЛ – Плевен – гр. Плевен 5800, ул. "Георги Кочев" № 6; МБАЛ – Сливен – гр. Сливен 8800, ул. "Пушкин" № 2. ​​​​​​​
Intern identifierare586556
Del (anbudsområde)LOT-0033
BeskrivningПериодична доставка на консумативи за радиофреквентна аблация, съвместим с генератор ClosureFast за нуждите на ВМА и подчинените й структури, обособени в 4 номенклатурни редове. В колона "Прогнозно количество", общо за всички номенклатурни единици – 182 бр., подробно описани в Техническата спецификация – Приложение № 1.Видовете продукти, предмет на тази обществена поръчка, трябва да се доставят и разтоварват от изпълнителя, в склад на Възложителя, на следнитe адреси: МБАЛ – София – гр. София 1606, ул. "Св. Г. Софийски" № 3; МБАЛ – Варна – гр. Варна 9010, ул. "Христо Смирненски" № 3; МБАЛ – Пловдив – гр. Пловдив 4000, ул. "Христо Ботев" № 81; МБАЛ – Плевен – гр. Плевен 5800, ул. "Георги Кочев" № 6; МБАЛ – Сливен – гр. Сливен 8800, ул. "Пушкин" № 2. ​​​​​​​
Intern identifierare586559