394590-2026 - Състезателна процедура
Полша – Фармацевтични продукти – 178/PN/2026 - Dostawa płynów infuzyjnych dla UCK
Обявление за поръчка или концесия – стандартен режим
Доставки
2. Процедура
Процедура
Заглавие178/PN/2026 - Dostawa płynów infuzyjnych dla UCK
Описание1. Przedmiotem zamówienia jest dostawa płynów infuzyjnych dla UCK w asortymencie, szacunkowej ilości oraz wymaganiach określonych w załączniku nr 3 do SWZ. 2. Zamawiający dopuszcza składanie ofert częściowych. Pod pojęciem oferty częściowej rozumie się pojedyncze części ustalone w załączniku nr 3 do SWZ. Wykonawca może złożyć ofertę na jedną lub kilka części. 3. Zamawiający w zakresie części 1 dopuszcza składanie ofert częściowych. Pod pojęciem oferty częściowej rozumie się pojedyncze pozycje ustalone w części 1 w załączniku nr 3 do SWZ. Wykonawca może złożyć ofertę na jedną lub kilka pozycji. 4. Dostawy będą następować sukcesywnie, w ilości i asortymencie, zgodnie z zamówieniami częściowymi Zamawiającego w terminie: Pakiet 1: do 2 dni od daty złożenia zamówienia. Pakiet 2: do 15 dni od daty złożenia zamówienia. Zamawiany asortyment Wykonawca zobowiązany będzie dostarczyć na własny koszt do Apteki Szpitalnej. 5. W przypadku, gdy Zamawiający użył w opisie przedmiotu zamówienia oznaczeń norm, ocen technicznych, specyfikacji technicznych i systemów referencji technicznych, o których mowa w art. 101 ust. 1 pkt 2 oraz ust. 3 ustawy Pzp, dopuszcza się rozwiązania równoważne. Każdorazowo, gdy wskazana jest w niniejszej SWZ lub załącznikach do SWZ norma, należy przyjąć, że w odniesieniu do niej użyto sformułowania „lub równoważna”. W przypadku gdy opis przedmiotu zamówienia odnosi się do norm, ocen technicznych, specyfikacji technicznych i systemów referencji technicznych, o których mowa w ust. 1 pkt 2 oraz ust. 3, zamawiający nie może odrzucić oferty tylko dlatego, że oferowane dostawy nie są zgodne z normami, ocenami technicznymi, specyfikacjami technicznymi i systemami referencji technicznych, do których opis przedmiotu zamówienia się odnosi, pod warunkiem że wykonawca udowodni w ofercie, w szczególności za pomocą przedmiotowych środków dowodowych, o których mowa w art. 104-107, że proponowane rozwiązania w równoważnym stopniu spełniają wymagania określone w opisie przedmiotu zamówienia. 6. Zamawiający wymaga złożenia ofert w postaci elektronicznej. Szczegółowy opis (instrukcja) składania ofert w postaci elektronicznej zawarty został w ust XIV SWZ. Zamawiający informuje, iż w przedmiotowym postępowaniu o udzielenie zamówienia publicznego zastosowana zostanie tzw. „odwrócona kolejność oceny ofert”, o której mowa w art. 139 ustawy PZP. Zamawiający stosując powyższą procedurę, w pierwszej kolejności dokona badania i oceny ofert, a następnie dokona kwalifikacji podmiotowej wykonawcy, którego oferta została najwyżej oceniona w zakresie braku podstaw do wykluczenia oraz spełniania warunków udziału w postepowaniu. 14. Wykonawca może powierzyć wykonanie części zamówienia podwykonawcy. 15. Zamawiający nie dopuszcza składania ofert wariantowych. 16. Kod Wspólnego Słownika Zamówień (CPV): zgodnie z załącznikiem nr 3 do SWZ.
Вътрешен идентификатор178/PN/2026
Вид процедураОткрита
Процедурата се ускоряване
Цел
Естество на поръчкатаДоставки
Основна класификация (cpv): 33600000 Фармацевтични продукти
5. Обособена позиция
Обособена позицияLOT-0001
ЗаглавиеCzęść 1 Pozycja 1
ОписаниеDostawa płynów infuzyjnych - szczegółowy opis przedmiotu zamówienia w załączniku nr 3 do SWZ.
Вътрешен идентификаторCzęść 1 Pozycja 1
Обособена позицияLOT-0002
ЗаглавиеCzęść 1 Pozycja 2
Вътрешен идентификаторCzęść 1 Pozycja 2
Обособена позицияLOT-0003
ЗаглавиеCzęść 1 Pozycja 3
Вътрешен идентификаторCzęść 1 Pozycja 3
Обособена позицияLOT-0004
ЗаглавиеCzęść 1 Pozycja 4
Вътрешен идентификаторCzęść 1 Pozycja 4
Обособена позицияLOT-0005
ЗаглавиеCzęść 1 Pozycja 5
Вътрешен идентификаторCzęść 1 Pozycja 5
Обособена позицияLOT-0006
ЗаглавиеCzęść 1 Pozycja 6
Вътрешен идентификаторCzęść 1 Pozycja 6
Обособена позицияLOT-0007
ЗаглавиеCzęść 1 Pozycja 7
Вътрешен идентификаторCzęść 1 Pozycja 7
Обособена позицияLOT-0008
ЗаглавиеCzęść 1 Pozycja 8
Вътрешен идентификаторCzęść 1 Pozycja 8
Обособена позицияLOT-0009
ЗаглавиеCzęść 1 Pozycja 9
Вътрешен идентификаторCzęść 1 Pozycja 9
Обособена позицияLOT-0010
ЗаглавиеCzęść 1 Pozycja 10
Вътрешен идентификаторCzęść 1 Pozycja 10
Обособена позицияLOT-0011
ЗаглавиеCzęść 1 Pozycja 11
Вътрешен идентификаторCzęść 1 Pozycja 11
Обособена позицияLOT-0012
ЗаглавиеCzęść 1 Pozycja 12
Вътрешен идентификаторCzęść 1 Pozycja 12
Обособена позицияLOT-0013
ЗаглавиеCzęść 1 Pozycja 13
Вътрешен идентификаторCzęść 1 Pozycja 13
Обособена позицияLOT-0014
ЗаглавиеCzęść 1 Pozycja 14
Вътрешен идентификаторCzęść 1 Pozycja 14
Обособена позицияLOT-0015
ЗаглавиеCzęść 1 Pozycja 15
Вътрешен идентификаторCzęść 1 Pozycja 15
Обособена позицияLOT-0016
ЗаглавиеCzęść 1 Pozycja 16
Вътрешен идентификаторCzęść 1 Pozycja 16
Обособена позицияLOT-0017
ЗаглавиеCzęść 1 Pozycja 17
Вътрешен идентификаторCzęść 1 Pozycja 17
Обособена позицияLOT-0018
ЗаглавиеCzęść 1 Pozycja 18
Вътрешен идентификаторCzęść 1 Pozycja 18
Обособена позицияLOT-0019
ЗаглавиеCzęść 1 Pozycja 19
Вътрешен идентификаторCzęść 1 Pozycja 19
Обособена позицияLOT-0020
ЗаглавиеCzęść 1 Pozycja 20
Вътрешен идентификаторCzęść 1 Pozycja 20
Обособена позицияLOT-0021
ЗаглавиеCzęść 2
Вътрешен идентификаторCzęść 2
394590-2026 - Zadávání
Polsko – Léčivé přípravky a zdravotnické prostředky – 178/PN/2026 - Dostawa płynów infuzyjnych dla UCK
Oznámení o zahájení zadávacího nebo koncesního řízení – standardní režim
Dodávky
2. Řízení
Řízení
Interní identifikátor178/PN/2026
Typ řízeníOtevřené
Řízení se zrychlíne
Účel
Charakter smlouvyDodávky
Hlavní klasifikace (cpv): 33600000 Léčivé přípravky a zdravotnické prostředky
5. Část
ČástLOT-0001
NázevCzęść 1 Pozycja 1
Interní identifikátorCzęść 1 Pozycja 1
ČástLOT-0002
NázevCzęść 1 Pozycja 2
Interní identifikátorCzęść 1 Pozycja 2
ČástLOT-0003
NázevCzęść 1 Pozycja 3
Interní identifikátorCzęść 1 Pozycja 3
ČástLOT-0004
NázevCzęść 1 Pozycja 4
Interní identifikátorCzęść 1 Pozycja 4
ČástLOT-0005
NázevCzęść 1 Pozycja 5
Interní identifikátorCzęść 1 Pozycja 5
ČástLOT-0006
NázevCzęść 1 Pozycja 6
Interní identifikátorCzęść 1 Pozycja 6
ČástLOT-0007
NázevCzęść 1 Pozycja 7
Interní identifikátorCzęść 1 Pozycja 7
ČástLOT-0008
NázevCzęść 1 Pozycja 8
Interní identifikátorCzęść 1 Pozycja 8
ČástLOT-0009
NázevCzęść 1 Pozycja 9
Interní identifikátorCzęść 1 Pozycja 9
ČástLOT-0010
NázevCzęść 1 Pozycja 10
Interní identifikátorCzęść 1 Pozycja 10
ČástLOT-0011
NázevCzęść 1 Pozycja 11
Interní identifikátorCzęść 1 Pozycja 11
ČástLOT-0012
NázevCzęść 1 Pozycja 12
Interní identifikátorCzęść 1 Pozycja 12
ČástLOT-0013
NázevCzęść 1 Pozycja 13
Interní identifikátorCzęść 1 Pozycja 13
ČástLOT-0014
NázevCzęść 1 Pozycja 14
Interní identifikátorCzęść 1 Pozycja 14
ČástLOT-0015
NázevCzęść 1 Pozycja 15
Interní identifikátorCzęść 1 Pozycja 15
ČástLOT-0016
NázevCzęść 1 Pozycja 16
Interní identifikátorCzęść 1 Pozycja 16
ČástLOT-0017
NázevCzęść 1 Pozycja 17
Interní identifikátorCzęść 1 Pozycja 17
ČástLOT-0018
NázevCzęść 1 Pozycja 18
Interní identifikátorCzęść 1 Pozycja 18
ČástLOT-0019
NázevCzęść 1 Pozycja 19
Interní identifikátorCzęść 1 Pozycja 19
ČástLOT-0020
NázevCzęść 1 Pozycja 20
Interní identifikátorCzęść 1 Pozycja 20
ČástLOT-0021
NázevCzęść 2
Interní identifikátorCzęść 2
394590-2026 - Licitación
Anuncio de contrato o de concesión. Régimen normal
Suministros
2. Procedimiento
Procedimiento
Identificador interno178/PN/2026
Tipo de procedimientoAbierto
El procedimiento está aceleradono
Finalidad
Naturaleza del contratoSuministros
Clasificación principal (cpv): 33600000 Productos farmacéuticos
5. Lote
LoteLOT-0001
TítuloCzęść 1 Pozycja 1
Identificador internoCzęść 1 Pozycja 1
LoteLOT-0002
TítuloCzęść 1 Pozycja 2
Identificador internoCzęść 1 Pozycja 2
LoteLOT-0003
TítuloCzęść 1 Pozycja 3
Identificador internoCzęść 1 Pozycja 3
LoteLOT-0004
TítuloCzęść 1 Pozycja 4
Identificador internoCzęść 1 Pozycja 4
LoteLOT-0005
TítuloCzęść 1 Pozycja 5
Identificador internoCzęść 1 Pozycja 5
LoteLOT-0006
TítuloCzęść 1 Pozycja 6
Identificador internoCzęść 1 Pozycja 6
LoteLOT-0007
TítuloCzęść 1 Pozycja 7
Identificador internoCzęść 1 Pozycja 7
LoteLOT-0008
TítuloCzęść 1 Pozycja 8
Identificador internoCzęść 1 Pozycja 8
LoteLOT-0009
TítuloCzęść 1 Pozycja 9
Identificador internoCzęść 1 Pozycja 9
LoteLOT-0010
TítuloCzęść 1 Pozycja 10
Identificador internoCzęść 1 Pozycja 10
LoteLOT-0011
TítuloCzęść 1 Pozycja 11
Identificador internoCzęść 1 Pozycja 11
LoteLOT-0012
TítuloCzęść 1 Pozycja 12
Identificador internoCzęść 1 Pozycja 12
LoteLOT-0013
TítuloCzęść 1 Pozycja 13
Identificador internoCzęść 1 Pozycja 13
LoteLOT-0014
TítuloCzęść 1 Pozycja 14
Identificador internoCzęść 1 Pozycja 14
LoteLOT-0015
TítuloCzęść 1 Pozycja 15
Identificador internoCzęść 1 Pozycja 15
LoteLOT-0016
TítuloCzęść 1 Pozycja 16
Identificador internoCzęść 1 Pozycja 16
LoteLOT-0017
TítuloCzęść 1 Pozycja 17
Identificador internoCzęść 1 Pozycja 17
LoteLOT-0018
TítuloCzęść 1 Pozycja 18
Identificador internoCzęść 1 Pozycja 18
LoteLOT-0019
TítuloCzęść 1 Pozycja 19
Identificador internoCzęść 1 Pozycja 19
LoteLOT-0020
TítuloCzęść 1 Pozycja 20
Identificador internoCzęść 1 Pozycja 20
LoteLOT-0021
TítuloCzęść 2
Identificador internoCzęść 2
394590-2026 - Hange
Hanketeade või kontsessiooniteade – üldkord
Asjad
2. Menetlus
Menetlus
Sisemine tunnus178/PN/2026
Menetluse liikAvatud
Kiirendatud menetlusei
Eesmärk
Lepingu olemusAsjad
Peamine liigitus (cpv): 33600000 Ravimid
5. Osa
OsaLOT-0001
PealkiriCzęść 1 Pozycja 1
Sisemine tunnusCzęść 1 Pozycja 1
OsaLOT-0002
PealkiriCzęść 1 Pozycja 2
Sisemine tunnusCzęść 1 Pozycja 2
OsaLOT-0003
PealkiriCzęść 1 Pozycja 3
Sisemine tunnusCzęść 1 Pozycja 3
OsaLOT-0004
PealkiriCzęść 1 Pozycja 4
Sisemine tunnusCzęść 1 Pozycja 4
OsaLOT-0005
PealkiriCzęść 1 Pozycja 5
Sisemine tunnusCzęść 1 Pozycja 5
OsaLOT-0006
PealkiriCzęść 1 Pozycja 6
Sisemine tunnusCzęść 1 Pozycja 6
OsaLOT-0007
PealkiriCzęść 1 Pozycja 7
Sisemine tunnusCzęść 1 Pozycja 7
OsaLOT-0008
PealkiriCzęść 1 Pozycja 8
Sisemine tunnusCzęść 1 Pozycja 8
OsaLOT-0009
PealkiriCzęść 1 Pozycja 9
Sisemine tunnusCzęść 1 Pozycja 9
OsaLOT-0010
PealkiriCzęść 1 Pozycja 10
Sisemine tunnusCzęść 1 Pozycja 10
OsaLOT-0011
PealkiriCzęść 1 Pozycja 11
Sisemine tunnusCzęść 1 Pozycja 11
OsaLOT-0012
PealkiriCzęść 1 Pozycja 12
Sisemine tunnusCzęść 1 Pozycja 12
OsaLOT-0013
PealkiriCzęść 1 Pozycja 13
Sisemine tunnusCzęść 1 Pozycja 13
OsaLOT-0014
PealkiriCzęść 1 Pozycja 14
Sisemine tunnusCzęść 1 Pozycja 14
OsaLOT-0015
PealkiriCzęść 1 Pozycja 15
Sisemine tunnusCzęść 1 Pozycja 15
OsaLOT-0016
PealkiriCzęść 1 Pozycja 16
Sisemine tunnusCzęść 1 Pozycja 16
OsaLOT-0017
PealkiriCzęść 1 Pozycja 17
Sisemine tunnusCzęść 1 Pozycja 17
OsaLOT-0018
PealkiriCzęść 1 Pozycja 18
Sisemine tunnusCzęść 1 Pozycja 18
OsaLOT-0019
PealkiriCzęść 1 Pozycja 19
Sisemine tunnusCzęść 1 Pozycja 19
OsaLOT-0020
PealkiriCzęść 1 Pozycja 20
Sisemine tunnusCzęść 1 Pozycja 20
OsaLOT-0021
PealkiriCzęść 2
Sisemine tunnusCzęść 2
394590-2026 - Mise en concurrence
Avis de marché ou de concession – régime ordinaire
Fournitures
2. Procédure
Procédure
Identifiant interne178/PN/2026
Type de procédureOuverte
La procédure est accéléréenon
Objet
Nature principale du marchéFournitures
Nomenclature principale (cpv): 33600000 Produits pharmaceutiques
5. Lot
LotLOT-0001
TitreCzęść 1 Pozycja 1
Identifiant interneCzęść 1 Pozycja 1
LotLOT-0002
TitreCzęść 1 Pozycja 2
Identifiant interneCzęść 1 Pozycja 2
LotLOT-0003
TitreCzęść 1 Pozycja 3
Identifiant interneCzęść 1 Pozycja 3
LotLOT-0004
TitreCzęść 1 Pozycja 4
Identifiant interneCzęść 1 Pozycja 4
LotLOT-0005
TitreCzęść 1 Pozycja 5
Identifiant interneCzęść 1 Pozycja 5
LotLOT-0006
TitreCzęść 1 Pozycja 6
Identifiant interneCzęść 1 Pozycja 6
LotLOT-0007
TitreCzęść 1 Pozycja 7
Identifiant interneCzęść 1 Pozycja 7
LotLOT-0008
TitreCzęść 1 Pozycja 8
Identifiant interneCzęść 1 Pozycja 8
LotLOT-0009
TitreCzęść 1 Pozycja 9
Identifiant interneCzęść 1 Pozycja 9
LotLOT-0010
TitreCzęść 1 Pozycja 10
Identifiant interneCzęść 1 Pozycja 10
LotLOT-0011
TitreCzęść 1 Pozycja 11
Identifiant interneCzęść 1 Pozycja 11
LotLOT-0012
TitreCzęść 1 Pozycja 12
Identifiant interneCzęść 1 Pozycja 12
LotLOT-0013
TitreCzęść 1 Pozycja 13
Identifiant interneCzęść 1 Pozycja 13
LotLOT-0014
TitreCzęść 1 Pozycja 14
Identifiant interneCzęść 1 Pozycja 14
LotLOT-0015
TitreCzęść 1 Pozycja 15
Identifiant interneCzęść 1 Pozycja 15
LotLOT-0016
TitreCzęść 1 Pozycja 16
Identifiant interneCzęść 1 Pozycja 16
LotLOT-0017
TitreCzęść 1 Pozycja 17
Identifiant interneCzęść 1 Pozycja 17
LotLOT-0018
TitreCzęść 1 Pozycja 18
Identifiant interneCzęść 1 Pozycja 18
LotLOT-0019
TitreCzęść 1 Pozycja 19
Identifiant interneCzęść 1 Pozycja 19
LotLOT-0020
TitreCzęść 1 Pozycja 20
Identifiant interneCzęść 1 Pozycja 20
LotLOT-0021
TitreCzęść 2
Identifiant interneCzęść 2
394590-2026 - Iomaíocht
An Pholainn – Pharmaceutical products – 178/PN/2026 - Dostawa płynów infuzyjnych dla UCK
Fógra maidir le conradh nó lamháltas — an gnáthchóras
Soláthairtí
2. Nós imeachta
Nós imeachta
Aitheantóir inmheánach178/PN/2026
An cineál nóis imeachtaOscailte
Tá an nós imeachta á bhrostúníl
Cuspóir
Cineál an chonarthaSoláthairtí
Príomhaicmiú (cpv): 33600000 Pharmaceutical products
5. Luchtóg
LuchtógLOT-0001
TeidealCzęść 1 Pozycja 1
Aitheantóir inmheánachCzęść 1 Pozycja 1
LuchtógLOT-0002
TeidealCzęść 1 Pozycja 2
Aitheantóir inmheánachCzęść 1 Pozycja 2
LuchtógLOT-0003
TeidealCzęść 1 Pozycja 3
Aitheantóir inmheánachCzęść 1 Pozycja 3
LuchtógLOT-0004
TeidealCzęść 1 Pozycja 4
Aitheantóir inmheánachCzęść 1 Pozycja 4
LuchtógLOT-0005
TeidealCzęść 1 Pozycja 5
Aitheantóir inmheánachCzęść 1 Pozycja 5
LuchtógLOT-0006
TeidealCzęść 1 Pozycja 6
Aitheantóir inmheánachCzęść 1 Pozycja 6
LuchtógLOT-0007
TeidealCzęść 1 Pozycja 7
Aitheantóir inmheánachCzęść 1 Pozycja 7
LuchtógLOT-0008
TeidealCzęść 1 Pozycja 8
Aitheantóir inmheánachCzęść 1 Pozycja 8
LuchtógLOT-0009
TeidealCzęść 1 Pozycja 9
Aitheantóir inmheánachCzęść 1 Pozycja 9
LuchtógLOT-0010
TeidealCzęść 1 Pozycja 10
Aitheantóir inmheánachCzęść 1 Pozycja 10
LuchtógLOT-0011
TeidealCzęść 1 Pozycja 11
Aitheantóir inmheánachCzęść 1 Pozycja 11
LuchtógLOT-0012
TeidealCzęść 1 Pozycja 12
Aitheantóir inmheánachCzęść 1 Pozycja 12
LuchtógLOT-0013
TeidealCzęść 1 Pozycja 13
Aitheantóir inmheánachCzęść 1 Pozycja 13
LuchtógLOT-0014
TeidealCzęść 1 Pozycja 14
Aitheantóir inmheánachCzęść 1 Pozycja 14
LuchtógLOT-0015
TeidealCzęść 1 Pozycja 15
Aitheantóir inmheánachCzęść 1 Pozycja 15
LuchtógLOT-0016
TeidealCzęść 1 Pozycja 16
Aitheantóir inmheánachCzęść 1 Pozycja 16
LuchtógLOT-0017
TeidealCzęść 1 Pozycja 17
Aitheantóir inmheánachCzęść 1 Pozycja 17
LuchtógLOT-0018
TeidealCzęść 1 Pozycja 18
Aitheantóir inmheánachCzęść 1 Pozycja 18
LuchtógLOT-0019
TeidealCzęść 1 Pozycja 19
Aitheantóir inmheánachCzęść 1 Pozycja 19
LuchtógLOT-0020
TeidealCzęść 1 Pozycja 20
Aitheantóir inmheánachCzęść 1 Pozycja 20
LuchtógLOT-0021
TeidealCzęść 2
Aitheantóir inmheánachCzęść 2
394590-2026 - Nadmetanje
Obavijest o nadmetanju ili koncesiji – standardni režim
Roba
2. Postupak
Postupak
Interna identifikacijska oznaka178/PN/2026
Vrsta postupkaOtvoren
Postupak je ubrzanne
Svrha
Priroda ugovoraRoba
Glavna klasifikacija (cpv): 33600000 Farmaceutski proizvodi
5. Grupa
GrupaLOT-0001
NaslovCzęść 1 Pozycja 1
Interna identifikacijska oznakaCzęść 1 Pozycja 1
GrupaLOT-0002
NaslovCzęść 1 Pozycja 2
Interna identifikacijska oznakaCzęść 1 Pozycja 2
GrupaLOT-0003
NaslovCzęść 1 Pozycja 3
Interna identifikacijska oznakaCzęść 1 Pozycja 3
GrupaLOT-0004
NaslovCzęść 1 Pozycja 4
Interna identifikacijska oznakaCzęść 1 Pozycja 4
GrupaLOT-0005
NaslovCzęść 1 Pozycja 5
Interna identifikacijska oznakaCzęść 1 Pozycja 5
GrupaLOT-0006
NaslovCzęść 1 Pozycja 6
Interna identifikacijska oznakaCzęść 1 Pozycja 6
GrupaLOT-0007
NaslovCzęść 1 Pozycja 7
Interna identifikacijska oznakaCzęść 1 Pozycja 7
GrupaLOT-0008
NaslovCzęść 1 Pozycja 8
Interna identifikacijska oznakaCzęść 1 Pozycja 8
GrupaLOT-0009
NaslovCzęść 1 Pozycja 9
Interna identifikacijska oznakaCzęść 1 Pozycja 9
GrupaLOT-0010
NaslovCzęść 1 Pozycja 10
Interna identifikacijska oznakaCzęść 1 Pozycja 10
GrupaLOT-0011
NaslovCzęść 1 Pozycja 11
Interna identifikacijska oznakaCzęść 1 Pozycja 11
GrupaLOT-0012
NaslovCzęść 1 Pozycja 12
Interna identifikacijska oznakaCzęść 1 Pozycja 12
GrupaLOT-0013
NaslovCzęść 1 Pozycja 13
Interna identifikacijska oznakaCzęść 1 Pozycja 13
GrupaLOT-0014
NaslovCzęść 1 Pozycja 14
Interna identifikacijska oznakaCzęść 1 Pozycja 14
GrupaLOT-0015
NaslovCzęść 1 Pozycja 15
Interna identifikacijska oznakaCzęść 1 Pozycja 15
GrupaLOT-0016
NaslovCzęść 1 Pozycja 16
Interna identifikacijska oznakaCzęść 1 Pozycja 16
GrupaLOT-0017
NaslovCzęść 1 Pozycja 17
Interna identifikacijska oznakaCzęść 1 Pozycja 17
GrupaLOT-0018
NaslovCzęść 1 Pozycja 18
Interna identifikacijska oznakaCzęść 1 Pozycja 18
GrupaLOT-0019
NaslovCzęść 1 Pozycja 19
Interna identifikacijska oznakaCzęść 1 Pozycja 19
GrupaLOT-0020
NaslovCzęść 1 Pozycja 20
Interna identifikacijska oznakaCzęść 1 Pozycja 20
GrupaLOT-0021
NaslovCzęść 2
Interna identifikacijska oznakaCzęść 2
394590-2026 - Verseny
Lengyelország – Gyógyszerészeti termékek – 178/PN/2026 - Dostawa płynów infuzyjnych dla UCK
Eljárást megindító vagy koncessziós hirdetmény – klasszikus ajánlatkérőkre vonatkozó szabályok
Árubeszerzés
2. Eljárás
Eljárás
Belső azonosító178/PN/2026
Az eljárás típusaNyitott
Az eljárás gyorsítottnem
Cél
A szerződés jellegeÁrubeszerzés
Fő osztályozás (cpv): 33600000 Gyógyszerészeti termékek
5. Rész
RészLOT-0001
CímCzęść 1 Pozycja 1
Belső azonosítóCzęść 1 Pozycja 1
RészLOT-0002
CímCzęść 1 Pozycja 2
Belső azonosítóCzęść 1 Pozycja 2
RészLOT-0003
CímCzęść 1 Pozycja 3
Belső azonosítóCzęść 1 Pozycja 3
RészLOT-0004
CímCzęść 1 Pozycja 4
Belső azonosítóCzęść 1 Pozycja 4
RészLOT-0005
CímCzęść 1 Pozycja 5
Belső azonosítóCzęść 1 Pozycja 5
RészLOT-0006
CímCzęść 1 Pozycja 6
Belső azonosítóCzęść 1 Pozycja 6
RészLOT-0007
CímCzęść 1 Pozycja 7
Belső azonosítóCzęść 1 Pozycja 7
RészLOT-0008
CímCzęść 1 Pozycja 8
Belső azonosítóCzęść 1 Pozycja 8
RészLOT-0009
CímCzęść 1 Pozycja 9
Belső azonosítóCzęść 1 Pozycja 9
RészLOT-0010
CímCzęść 1 Pozycja 10
Belső azonosítóCzęść 1 Pozycja 10
RészLOT-0011
CímCzęść 1 Pozycja 11
Belső azonosítóCzęść 1 Pozycja 11
RészLOT-0012
CímCzęść 1 Pozycja 12
Belső azonosítóCzęść 1 Pozycja 12
RészLOT-0013
CímCzęść 1 Pozycja 13
Belső azonosítóCzęść 1 Pozycja 13
RészLOT-0014
CímCzęść 1 Pozycja 14
Belső azonosítóCzęść 1 Pozycja 14
RészLOT-0015
CímCzęść 1 Pozycja 15
Belső azonosítóCzęść 1 Pozycja 15
RészLOT-0016
CímCzęść 1 Pozycja 16
Belső azonosítóCzęść 1 Pozycja 16
RészLOT-0017
CímCzęść 1 Pozycja 17
Belső azonosítóCzęść 1 Pozycja 17
RészLOT-0018
CímCzęść 1 Pozycja 18
Belső azonosítóCzęść 1 Pozycja 18
RészLOT-0019
CímCzęść 1 Pozycja 19
Belső azonosítóCzęść 1 Pozycja 19
RészLOT-0020
CímCzęść 1 Pozycja 20
Belső azonosítóCzęść 1 Pozycja 20
RészLOT-0021
CímCzęść 2
Belső azonosítóCzęść 2
394590-2026 - Konkursas
Skelbimas apie pirkimą arba koncesiją. Įprasta tvarka
Prekės
2. Procedūra
Procedūra
Vidaus identifikatorius178/PN/2026
Pirkimo būdasAtviras
Procedūra pagreitintane
Tikslas
Sutarties objektasPrekės
Pagrindinis klasifikacijos kodas (cpv): 33600000 Farmacijos produktai
5. Pirkimo dalis
Pirkimo dalisLOT-0001
PavadinimasCzęść 1 Pozycja 1
Vidaus identifikatoriusCzęść 1 Pozycja 1
Pirkimo dalisLOT-0002
PavadinimasCzęść 1 Pozycja 2
Vidaus identifikatoriusCzęść 1 Pozycja 2
Pirkimo dalisLOT-0003
PavadinimasCzęść 1 Pozycja 3
Vidaus identifikatoriusCzęść 1 Pozycja 3
Pirkimo dalisLOT-0004
PavadinimasCzęść 1 Pozycja 4
Vidaus identifikatoriusCzęść 1 Pozycja 4
Pirkimo dalisLOT-0005
PavadinimasCzęść 1 Pozycja 5
Vidaus identifikatoriusCzęść 1 Pozycja 5
Pirkimo dalisLOT-0006
PavadinimasCzęść 1 Pozycja 6
Vidaus identifikatoriusCzęść 1 Pozycja 6
Pirkimo dalisLOT-0007
PavadinimasCzęść 1 Pozycja 7
Vidaus identifikatoriusCzęść 1 Pozycja 7
Pirkimo dalisLOT-0008
PavadinimasCzęść 1 Pozycja 8
Vidaus identifikatoriusCzęść 1 Pozycja 8
Pirkimo dalisLOT-0009
PavadinimasCzęść 1 Pozycja 9
Vidaus identifikatoriusCzęść 1 Pozycja 9
Pirkimo dalisLOT-0010
PavadinimasCzęść 1 Pozycja 10
Vidaus identifikatoriusCzęść 1 Pozycja 10
Pirkimo dalisLOT-0011
PavadinimasCzęść 1 Pozycja 11
Vidaus identifikatoriusCzęść 1 Pozycja 11
Pirkimo dalisLOT-0012
PavadinimasCzęść 1 Pozycja 12
Vidaus identifikatoriusCzęść 1 Pozycja 12
Pirkimo dalisLOT-0013
PavadinimasCzęść 1 Pozycja 13
Vidaus identifikatoriusCzęść 1 Pozycja 13
Pirkimo dalisLOT-0014
PavadinimasCzęść 1 Pozycja 14
Vidaus identifikatoriusCzęść 1 Pozycja 14
Pirkimo dalisLOT-0015
PavadinimasCzęść 1 Pozycja 15
Vidaus identifikatoriusCzęść 1 Pozycja 15
Pirkimo dalisLOT-0016
PavadinimasCzęść 1 Pozycja 16
Vidaus identifikatoriusCzęść 1 Pozycja 16
Pirkimo dalisLOT-0017
PavadinimasCzęść 1 Pozycja 17
Vidaus identifikatoriusCzęść 1 Pozycja 17
Pirkimo dalisLOT-0018
PavadinimasCzęść 1 Pozycja 18
Vidaus identifikatoriusCzęść 1 Pozycja 18
Pirkimo dalisLOT-0019
PavadinimasCzęść 1 Pozycja 19
Vidaus identifikatoriusCzęść 1 Pozycja 19
Pirkimo dalisLOT-0020
PavadinimasCzęść 1 Pozycja 20
Vidaus identifikatoriusCzęść 1 Pozycja 20
Pirkimo dalisLOT-0021
PavadinimasCzęść 2
Vidaus identifikatoriusCzęść 2
394590-2026 - Konkurss
Paziņojums par līgumu vai paziņojums par koncesiju — standarta režīms
Piegādes
Iekšējais identifikators178/PN/2026
Procedūras veidsAtklāta
Procedūra ir paātrināta
Mērķis
Līguma veidsPiegādes
Galvenā klasifikācija (cpv): 33600000 Farmācijas izstrādājumi
5. Daļa
DaļaLOT-0001
NosaukumsCzęść 1 Pozycja 1
Iekšējais identifikatorsCzęść 1 Pozycja 1
DaļaLOT-0002
NosaukumsCzęść 1 Pozycja 2
Iekšējais identifikatorsCzęść 1 Pozycja 2
DaļaLOT-0003
NosaukumsCzęść 1 Pozycja 3
Iekšējais identifikatorsCzęść 1 Pozycja 3
DaļaLOT-0004
NosaukumsCzęść 1 Pozycja 4
Iekšējais identifikatorsCzęść 1 Pozycja 4
DaļaLOT-0005
NosaukumsCzęść 1 Pozycja 5
Iekšējais identifikatorsCzęść 1 Pozycja 5
DaļaLOT-0006
NosaukumsCzęść 1 Pozycja 6
Iekšējais identifikatorsCzęść 1 Pozycja 6
DaļaLOT-0007
NosaukumsCzęść 1 Pozycja 7
Iekšējais identifikatorsCzęść 1 Pozycja 7
DaļaLOT-0008
NosaukumsCzęść 1 Pozycja 8
Iekšējais identifikatorsCzęść 1 Pozycja 8
DaļaLOT-0009
NosaukumsCzęść 1 Pozycja 9
Iekšējais identifikatorsCzęść 1 Pozycja 9
DaļaLOT-0010
NosaukumsCzęść 1 Pozycja 10
Iekšējais identifikatorsCzęść 1 Pozycja 10
DaļaLOT-0011
NosaukumsCzęść 1 Pozycja 11
Iekšējais identifikatorsCzęść 1 Pozycja 11
DaļaLOT-0012
NosaukumsCzęść 1 Pozycja 12
Iekšējais identifikatorsCzęść 1 Pozycja 12
DaļaLOT-0013
NosaukumsCzęść 1 Pozycja 13
Iekšējais identifikatorsCzęść 1 Pozycja 13
DaļaLOT-0014
NosaukumsCzęść 1 Pozycja 14
Iekšējais identifikatorsCzęść 1 Pozycja 14
DaļaLOT-0015
NosaukumsCzęść 1 Pozycja 15
Iekšējais identifikatorsCzęść 1 Pozycja 15
DaļaLOT-0016
NosaukumsCzęść 1 Pozycja 16
Iekšējais identifikatorsCzęść 1 Pozycja 16
DaļaLOT-0017
NosaukumsCzęść 1 Pozycja 17
Iekšējais identifikatorsCzęść 1 Pozycja 17
DaļaLOT-0018
NosaukumsCzęść 1 Pozycja 18
Iekšējais identifikatorsCzęść 1 Pozycja 18
DaļaLOT-0019
NosaukumsCzęść 1 Pozycja 19
Iekšējais identifikatorsCzęść 1 Pozycja 19
DaļaLOT-0020
NosaukumsCzęść 1 Pozycja 20
Iekšējais identifikatorsCzęść 1 Pozycja 20
DaļaLOT-0021
NosaukumsCzęść 2
Iekšējais identifikatorsCzęść 2
394590-2026 - Kompetizzjoni
Avviż tal-kuntratt jew tal-konċessjoni – reġim standard
Provvisti
2. Proċedura
Proċedura
Identifikatur intern178/PN/2026
Tip ta’ proċeduraMiftuħa
Il-proċedura hija aċċelleratale
Għan
Natura tal-kuntrattProvvisti
Klassifikazzjoni prinċipali (cpv): 33600000 Prodotti farmaċewtiċi
5. Lott
LottLOT-0001
TitluCzęść 1 Pozycja 1
Identifikatur internCzęść 1 Pozycja 1
LottLOT-0002
TitluCzęść 1 Pozycja 2
Identifikatur internCzęść 1 Pozycja 2
LottLOT-0003
TitluCzęść 1 Pozycja 3
Identifikatur internCzęść 1 Pozycja 3
LottLOT-0004
TitluCzęść 1 Pozycja 4
Identifikatur internCzęść 1 Pozycja 4
LottLOT-0005
TitluCzęść 1 Pozycja 5
Identifikatur internCzęść 1 Pozycja 5
LottLOT-0006
TitluCzęść 1 Pozycja 6
Identifikatur internCzęść 1 Pozycja 6
LottLOT-0007
TitluCzęść 1 Pozycja 7
Identifikatur internCzęść 1 Pozycja 7
LottLOT-0008
TitluCzęść 1 Pozycja 8
Identifikatur internCzęść 1 Pozycja 8
LottLOT-0009
TitluCzęść 1 Pozycja 9
Identifikatur internCzęść 1 Pozycja 9
LottLOT-0010
TitluCzęść 1 Pozycja 10
Identifikatur internCzęść 1 Pozycja 10
LottLOT-0011
TitluCzęść 1 Pozycja 11
Identifikatur internCzęść 1 Pozycja 11
LottLOT-0012
TitluCzęść 1 Pozycja 12
Identifikatur internCzęść 1 Pozycja 12
LottLOT-0013
TitluCzęść 1 Pozycja 13
Identifikatur internCzęść 1 Pozycja 13
LottLOT-0014
TitluCzęść 1 Pozycja 14
Identifikatur internCzęść 1 Pozycja 14
LottLOT-0015
TitluCzęść 1 Pozycja 15
Identifikatur internCzęść 1 Pozycja 15
LottLOT-0016
TitluCzęść 1 Pozycja 16
Identifikatur internCzęść 1 Pozycja 16
LottLOT-0017
TitluCzęść 1 Pozycja 17
Identifikatur internCzęść 1 Pozycja 17
LottLOT-0018
TitluCzęść 1 Pozycja 18
Identifikatur internCzęść 1 Pozycja 18
LottLOT-0019
TitluCzęść 1 Pozycja 19
Identifikatur internCzęść 1 Pozycja 19
LottLOT-0020
TitluCzęść 1 Pozycja 20
Identifikatur internCzęść 1 Pozycja 20
LottLOT-0021
TitluCzęść 2
Identifikatur internCzęść 2
394590-2026 - Procedura konkurencyjna
Ogłoszenie o zamówieniu lub ogłoszenie o koncesji – tryb standardowy
Dostawy
2. Procedura
Procedura
Wewnętrzny identyfikator178/PN/2026
Rodzaj proceduryOtwarta
Procedura jest przyspieszonanie
Przeznaczenie
Charakter zamówieniaDostawy
Główna klasyfikacja (cpv): 33600000 Produkty farmaceutyczne
5. Część zamówienia
Część zamówieniaLOT-0001
TytułCzęść 1 Pozycja 1
Wewnętrzny identyfikatorCzęść 1 Pozycja 1
Część zamówieniaLOT-0002
TytułCzęść 1 Pozycja 2
Wewnętrzny identyfikatorCzęść 1 Pozycja 2
Część zamówieniaLOT-0003
TytułCzęść 1 Pozycja 3
Wewnętrzny identyfikatorCzęść 1 Pozycja 3
Część zamówieniaLOT-0004
TytułCzęść 1 Pozycja 4
Wewnętrzny identyfikatorCzęść 1 Pozycja 4
Część zamówieniaLOT-0005
TytułCzęść 1 Pozycja 5
Wewnętrzny identyfikatorCzęść 1 Pozycja 5
Część zamówieniaLOT-0006
TytułCzęść 1 Pozycja 6
Wewnętrzny identyfikatorCzęść 1 Pozycja 6
Część zamówieniaLOT-0007
TytułCzęść 1 Pozycja 7
Wewnętrzny identyfikatorCzęść 1 Pozycja 7
Część zamówieniaLOT-0008
TytułCzęść 1 Pozycja 8
Wewnętrzny identyfikatorCzęść 1 Pozycja 8
Część zamówieniaLOT-0009
TytułCzęść 1 Pozycja 9
Wewnętrzny identyfikatorCzęść 1 Pozycja 9
Część zamówieniaLOT-0010
TytułCzęść 1 Pozycja 10
Wewnętrzny identyfikatorCzęść 1 Pozycja 10
Część zamówieniaLOT-0011
TytułCzęść 1 Pozycja 11
Wewnętrzny identyfikatorCzęść 1 Pozycja 11
Część zamówieniaLOT-0012
TytułCzęść 1 Pozycja 12
Wewnętrzny identyfikatorCzęść 1 Pozycja 12
Część zamówieniaLOT-0013
TytułCzęść 1 Pozycja 13
Wewnętrzny identyfikatorCzęść 1 Pozycja 13
Część zamówieniaLOT-0014
TytułCzęść 1 Pozycja 14
Wewnętrzny identyfikatorCzęść 1 Pozycja 14
Część zamówieniaLOT-0015
TytułCzęść 1 Pozycja 15
Wewnętrzny identyfikatorCzęść 1 Pozycja 15
Część zamówieniaLOT-0016
TytułCzęść 1 Pozycja 16
Wewnętrzny identyfikatorCzęść 1 Pozycja 16
Część zamówieniaLOT-0017
TytułCzęść 1 Pozycja 17
Wewnętrzny identyfikatorCzęść 1 Pozycja 17
Część zamówieniaLOT-0018
TytułCzęść 1 Pozycja 18
Wewnętrzny identyfikatorCzęść 1 Pozycja 18
Część zamówieniaLOT-0019
TytułCzęść 1 Pozycja 19
Wewnętrzny identyfikatorCzęść 1 Pozycja 19
Część zamówieniaLOT-0020
TytułCzęść 1 Pozycja 20
Wewnętrzny identyfikatorCzęść 1 Pozycja 20
Część zamówieniaLOT-0021
TytułCzęść 2
Wewnętrzny identyfikatorCzęść 2
394590-2026 - Procedură concurențială
Anunț de participare sau de concesionare - regim standard
Produse
2. Procedură
Procedură
Identificator intern178/PN/2026
Tip de procedurăDeschisă
Procedura este acceleratănu
Scop
Natura contractuluiProduse
Clasificarea principală (cpv): 33600000 Produse farmaceutice
Identificator internCzęść 1 Pozycja 1
Identificator internCzęść 1 Pozycja 2
Identificator internCzęść 1 Pozycja 3
Identificator internCzęść 1 Pozycja 4
Identificator internCzęść 1 Pozycja 5
Identificator internCzęść 1 Pozycja 6
Identificator internCzęść 1 Pozycja 7
Identificator internCzęść 1 Pozycja 8
Identificator internCzęść 1 Pozycja 9
Identificator internCzęść 1 Pozycja 10
Identificator internCzęść 1 Pozycja 11
Identificator internCzęść 1 Pozycja 12
Identificator internCzęść 1 Pozycja 13
Identificator internCzęść 1 Pozycja 14
Identificator internCzęść 1 Pozycja 15
Identificator internCzęść 1 Pozycja 16
Identificator internCzęść 1 Pozycja 17
Identificator internCzęść 1 Pozycja 18
Identificator internCzęść 1 Pozycja 19
Identificator internCzęść 1 Pozycja 20
Identificator internCzęść 2
394590-2026 - Súťaž
Oznámenie o vyhlásení verejného obstarávania alebo oznámenie o koncesii – štandardný režim
Tovary
2. Postup
Postup
Interný identifikátor178/PN/2026
Druh postupuVerejná súťaž
Postup je zrýchlenýnie
Druh zmluvyTovary
Hlavná klasifikácia (cpv): 33600000 Farmaceutické výrobky
5. Časť
ČasťLOT-0001
NázovCzęść 1 Pozycja 1
Interný identifikátorCzęść 1 Pozycja 1
ČasťLOT-0002
NázovCzęść 1 Pozycja 2
Interný identifikátorCzęść 1 Pozycja 2
ČasťLOT-0003
NázovCzęść 1 Pozycja 3
Interný identifikátorCzęść 1 Pozycja 3
ČasťLOT-0004
NázovCzęść 1 Pozycja 4
Interný identifikátorCzęść 1 Pozycja 4
ČasťLOT-0005
NázovCzęść 1 Pozycja 5
Interný identifikátorCzęść 1 Pozycja 5
ČasťLOT-0006
NázovCzęść 1 Pozycja 6
Interný identifikátorCzęść 1 Pozycja 6
ČasťLOT-0007
NázovCzęść 1 Pozycja 7
Interný identifikátorCzęść 1 Pozycja 7
ČasťLOT-0008
NázovCzęść 1 Pozycja 8
Interný identifikátorCzęść 1 Pozycja 8
ČasťLOT-0009
NázovCzęść 1 Pozycja 9
Interný identifikátorCzęść 1 Pozycja 9
ČasťLOT-0010
NázovCzęść 1 Pozycja 10
Interný identifikátorCzęść 1 Pozycja 10
ČasťLOT-0011
NázovCzęść 1 Pozycja 11
Interný identifikátorCzęść 1 Pozycja 11
ČasťLOT-0012
NázovCzęść 1 Pozycja 12
Interný identifikátorCzęść 1 Pozycja 12
ČasťLOT-0013
NázovCzęść 1 Pozycja 13
Interný identifikátorCzęść 1 Pozycja 13
ČasťLOT-0014
NázovCzęść 1 Pozycja 14
Interný identifikátorCzęść 1 Pozycja 14
ČasťLOT-0015
NázovCzęść 1 Pozycja 15
Interný identifikátorCzęść 1 Pozycja 15
ČasťLOT-0016
NázovCzęść 1 Pozycja 16
Interný identifikátorCzęść 1 Pozycja 16
ČasťLOT-0017
NázovCzęść 1 Pozycja 17
Interný identifikátorCzęść 1 Pozycja 17
ČasťLOT-0018
NázovCzęść 1 Pozycja 18
Interný identifikátorCzęść 1 Pozycja 18
ČasťLOT-0019
NázovCzęść 1 Pozycja 19
Interný identifikátorCzęść 1 Pozycja 19
ČasťLOT-0020
NázovCzęść 1 Pozycja 20
Interný identifikátorCzęść 1 Pozycja 20
ČasťLOT-0021
NázovCzęść 2
Interný identifikátorCzęść 2
394590-2026 - Javni razpis
Obvestilo o koncesiji ali naročilu – standardna ureditev
Blago
2. Postopek
Postopek
Notranji identifikator178/PN/2026
Vrsta postopkaOdprti postopek
Postopek je pospešenne
Namen
Vrsta javnega naročilaBlago
Glavna klasifikacijska oznaka (cpv): 33600000 Farmacevtski proizvodi
5. Sklop
SklopLOT-0001
Notranji identifikatorCzęść 1 Pozycja 1
SklopLOT-0002
Notranji identifikatorCzęść 1 Pozycja 2
SklopLOT-0003
Notranji identifikatorCzęść 1 Pozycja 3
SklopLOT-0004
Notranji identifikatorCzęść 1 Pozycja 4
SklopLOT-0005
Notranji identifikatorCzęść 1 Pozycja 5
SklopLOT-0006
Notranji identifikatorCzęść 1 Pozycja 6
SklopLOT-0007
Notranji identifikatorCzęść 1 Pozycja 7
SklopLOT-0008
Notranji identifikatorCzęść 1 Pozycja 8
SklopLOT-0009
Notranji identifikatorCzęść 1 Pozycja 9
SklopLOT-0010
Notranji identifikatorCzęść 1 Pozycja 10
SklopLOT-0011
Notranji identifikatorCzęść 1 Pozycja 11
SklopLOT-0012
Notranji identifikatorCzęść 1 Pozycja 12
SklopLOT-0013
Notranji identifikatorCzęść 1 Pozycja 13
SklopLOT-0014
Notranji identifikatorCzęść 1 Pozycja 14
SklopLOT-0015
Notranji identifikatorCzęść 1 Pozycja 15
SklopLOT-0016
Notranji identifikatorCzęść 1 Pozycja 16
SklopLOT-0017
Notranji identifikatorCzęść 1 Pozycja 17
SklopLOT-0018
Notranji identifikatorCzęść 1 Pozycja 18
SklopLOT-0019
Notranji identifikatorCzęść 1 Pozycja 19
SklopLOT-0020
Notranji identifikatorCzęść 1 Pozycja 20
SklopLOT-0021
Notranji identifikatorCzęść 2