2. Процедура
Процедура
Заглавие: Kurs Processteknisk styrning och reglering - Industriell automation 25 yhp
Описание: Upphandling av kurs inom yrkeshögskoleutbildning Bergmaterialingenjör 415 yhp: Processteknisk styrning och reglering - Industriell automation 25 yhp.
Вътрешен идентификатор: 2026/59
Вид процедура: Открита
Процедурата се ускорява: не
Цел
Естество на поръчката: Услуги
Основна класификация (cpv): 80000000 Образователни и учебно-тренировъчни услуги
Допълнителна класификация (cpv): 80500000 Услуги по обучение
5. Обособена позиция
Обособена позиция: LOT-0000
2. Řízení
Řízení
Interní identifikátor: 2026/59
Typ řízení: Otevřené
Řízení se zrychlí: ne
Účel
Charakter smlouvy: Služby
Hlavní klasifikace (cpv): 80000000 Vzdělávání a školení
Další klasifikace (cpv): 80500000 Školení
5. Část
Část: LOT-0000
2. Verfahren
Verfahren
Interne Kennung: 2026/59
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 80000000 Allgemeine und berufliche Bildung
Zusätzliche Einstufung (cpv): 80500000 Ausbildung
5. Los
Los: LOT-0000
2. Διαδικασία
Διαδικασία
Εσωτερικό αναγνωριστικό: 2026/59
Είδος διαδικασίας: Ανοικτή
Η διαδικασία επιταχύνεται: όχι
Σκοπός
Χαρακτήρας της σύμβασης: Υπηρεσίες
Κύρια ταξινόμηση (cpv): 80000000 Υπηρεσίες εκπαίδευσης και επιμόρφωσης
Πρόσθετη ταξινόμηση (cpv): 80500000 Υπηρεσίες κατάρτισης
5. Παρτίδα
Παρτίδα: LOT-0000
2. Procedure
Procedure
Internal identifier: 2026/59
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: no
Purpose
Main nature of the contract: Services
Main classification (cpv): 80000000 Education and training services
Additional classification (cpv): 80500000 Training services
5. Lot
Lot: LOT-0000
2. Menetlus
Menetlus
Sisemine tunnus: 2026/59
Menetluse liik: Avatud
Kiirendatud menetlus: ei
Eesmärk
Lepingu olemus: Teenused
Peamine liigitus (cpv): 80000000 Haridus- ja koolitusteenused
Täiendav liigitus (cpv): 80500000 Koolitusteenused
5. Osa
Osa: LOT-0000
2. Procédure
Procédure
Identifiant interne: 2026/59
Type de procédure: Ouverte
La procédure est accélérée: non
Objet
Nature principale du marché: Services
Nomenclature principale (cpv): 80000000 Services d'enseignement et de formation
Nomenclature complémentaire (cpv): 80500000 Services de formation
2. Nós imeachta
Nós imeachta
Aitheantóir inmheánach: 2026/59
An cineál nóis imeachta: Oscailte
Tá an nós imeachta á bhrostú: níl
Cuspóir
Cineál an chonartha: Seirbhísí
Aicmiú breise (cpv): 80500000 Training services
5. Luchtóg
Luchtóg: LOT-0000
2. Postupak
Postupak
Interna identifikacijska oznaka: 2026/59
Vrsta postupka: Otvoren
Postupak je ubrzan: ne
Svrha
Priroda ugovora: Usluge
Glavna klasifikacija (cpv): 80000000 Usluge obrazovanja i osposobljavanja
Dodatna klasifikacija (cpv): 80500000 Usluge izobrazbe
5. Grupa
Grupa: LOT-0000
2. Eljárás
Eljárás
Belső azonosító: 2026/59
Az eljárás típusa: Nyitott
Az eljárás gyorsított: nem
Cél
A szerződés jellege: Szolgáltatásmegrendelés
Fő osztályozás (cpv): 80000000 Oktatási és képzési szolgáltatások
További osztályozás (cpv): 80500000 Képzési szolgáltatások
5. Rész
Rész: LOT-0000
2. Procedura
Procedura
Identificativo interno: 2026/59
Tipo di procedura: Aperta
La procedura è accelerata: no
Finalità
Natura dell'appalto: Servizi
Classificazione principale (cpv): 80000000 Servizi di istruzione e formazione
Classificazione aggiuntiva (cpv): 80500000 Servizi di formazione
5. Lotto
Lotto: LOT-0000
Wewnętrzny identyfikator: 2026/59
Rodzaj procedury: Otwarta
Procedura jest przyspieszona: nie
Przeznaczenie
Charakter zamówienia: Usługi
Główna klasyfikacja (cpv): 80000000 Usługi edukacyjne i szkoleniowe
Dodatkowa klasyfikacja (cpv): 80500000 Usługi szkoleniowe
5. Część zamówienia
Część zamówienia: LOT-0000
2. Procedură
Procedură
Identificator intern: 2026/59
Tip de procedură: Deschisă
Procedura este accelerată: nu
Scop
Natura contractului: Servicii
Clasificarea principală (cpv): 80000000 Servicii de învăţământ şi formare profesională
Clasificare suplimentară (cpv): 80500000 Servicii de formare
2. Förfarande
Förfarande
Intern identifierare: 2026/59
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Tjänster
Huvudklassificering (cpv): 80000000 Undervisning och utbildning
Ytterligare klassificering (cpv): 80500000 Utbildningstjänster
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0000