2. Процедура
Процедура
Заглавие: Fourniture d'Axitinib
Описание: Marché pluriannuel de fourniture d'Axitinib
Вътрешен идентификатор: MH-MT-122025-AXITINIB
Вид процедура: Открита
Процедурата се ускорява: не
Цел
Естество на поръчката: Доставки
Основна класификация (cpv): 33600000 Фармацевтични продукти
5. Обособена позиция
Обособена позиция: LOT-0001
Заглавие: MH-MT-122025-AXITINIB - 1
Вътрешен идентификатор: 1
Účel
Charakter smlouvy: Dodávky
Hlavní klasifikace (cpv): 33600000 Léčivé přípravky a zdravotnické prostředky
Obecné informace
Vyhrazená účast:
Účast není vyhrazena.
Projekt veřejných zakázek, který není financován z prostředků EU
Na zakázku se vztahuje Dohoda o vládních zakázkách: ne
394682-2026 - Konkurrencevilkår
Belgien – Lægemidler – Fourniture d'Axitinib
Udbuds- eller koncessionsbekendtgørelse – standardordningen
Varer
2. Procedure
Procedure
TitelFourniture d'Axitinib
Intern IDMH-MT-122025-AXITINIB
UdbudsprocedureOffentligt udbud
Proceduren er en hasteprocedurenej
Formål
Kontraktens hovedformålVarer
Primær klassifikation (cpv): 33600000 Lægemidler
5. Delkontrakt
DelkontraktLOT-0001
TitelMH-MT-122025-AXITINIB - 1
Intern ID1
2. Διαδικασία
Διαδικασία
Τίτλος: Fourniture d'Axitinib
Εσωτερικό αναγνωριστικό: MH-MT-122025-AXITINIB
Είδος διαδικασίας: Ανοικτή
Η διαδικασία επιταχύνεται: όχι
Σκοπός
Χαρακτήρας της σύμβασης: Αγαθά
Κύρια ταξινόμηση (cpv): 33600000 Φαρμακευτικά προϊόντα
5. Παρτίδα
Παρτίδα: LOT-0001
Τίτλος: MH-MT-122025-AXITINIB - 1
Εσωτερικό αναγνωριστικό: 1
Purpose
Main nature of the contract: Supplies
Main classification (cpv): 33600000 Pharmaceutical products
Place of performance
Country: Belgium
Anywhere in the given country
General information
Reserved participation:
Finalidad
Naturaleza del contrato: Suministros
Clasificación principal (cpv): 33600000 Productos farmacéuticos
Lugar de ejecución
País: Bélgica
En cualquier parte de un país dado
Información general
Participación reservada:
Eesmärk
Lepingu olemus: Asjad
Peamine liigitus (cpv): 33600000 Ravimid
Lepingu täitmise koht
Riik: Belgia
Kõikjal asjaomases riigis
Üldine teave
Reserveeritud osalemine:
394682-2026 - Kilpailu
Belgia – Farmaseuttiset tuotteet – Fourniture d'Axitinib
Hankintailmoitus tai käyttöoikeussopimusta koskeva ilmoitus – vakiojärjestelmä
Tavarahankinnat
2. Menettely
Menettely
Ilmoituksen nimiFourniture d'Axitinib
Sisäinen tunnisteMH-MT-122025-AXITINIB
Menettelyn tyyppiAvoin
Käytetään nopeutettua menettelyäei
Tarkoitus
Pääasiallinen hankintalajiTavarahankinnat
Pääasiallinen luokitus (cpv): 33600000 Farmaseuttiset tuotteet
5. Osa
OsaLOT-0001
Ilmoituksen nimiMH-MT-122025-AXITINIB - 1
Sisäinen tunniste1
2. Procédure
Procédure
Titre: Fourniture d'Axitinib
Identifiant interne: MH-MT-122025-AXITINIB
Type de procédure: Ouverte
La procédure est accélérée: non
Objet
Nature principale du marché: Fournitures
Nomenclature principale (cpv): 33600000 Produits pharmaceutiques
5. Lot
Lot: LOT-0001
Titre: MH-MT-122025-AXITINIB - 1
Identifiant interne: 1
Cuspóir
Cineál an chonartha: Soláthairtí
Eolas ginearálta
Rannpháirtíocht fhorchoimeádta:
Ní fhorchoimeádtar an rannpháirtíocht.
Tionscadal soláthair nach maoinítear le cistí an Aontais
Tá an soláthar cumhdaithe ag an gComhaontú maidir le Soláthar Rialtais (GPA): níl
Svrha
Priroda ugovora: Roba
Glavna klasifikacija (cpv): 33600000 Farmaceutski proizvodi
Mjesto izvršenja
Zemlja: Belgija
Bilo gdje u određenoj zemlji
Opće informacije
Rezervirano sudjelovanje:
Tikslas
Sutarties objektas: Prekės
Pagrindinis klasifikacijos kodas (cpv): 33600000 Farmacijos produktai
Sutarties vykdymo vieta
Šalis: Belgija
Bet kurioje konkrečios šalies vietoje
Bendra informacija
Rezervuota dalyvavimo teisė:
2. Procedūra
Procedūra
Nosaukums: Fourniture d'Axitinib
Iekšējais identifikators: MH-MT-122025-AXITINIB
Procedūras veids: Atklāta
Procedūra ir paātrināta: nē
Mērķis
Līguma veids: Piegādes
Galvenā klasifikācija (cpv): 33600000 Farmācijas izstrādājumi
5. Daļa
Daļa: LOT-0001
Nosaukums: MH-MT-122025-AXITINIB - 1
Iekšējais identifikators: 1
Doel
Aard van het contract: Leveringen
Belangrijkste classificatie (cpv): 33600000 Farmaceutische producten
Plaats van uitvoering
Land: België
Overal in het desbetreffende land
Algemene informatie
Voorbehouden deelname:
394682-2026 - Procedura konkurencyjna
Belgia – Produkty farmaceutyczne – Fourniture d'Axitinib
Ogłoszenie o zamówieniu lub ogłoszenie o koncesji – tryb standardowy
Dostawy
2. Procedura
Procedura
TytułFourniture d'Axitinib
Wewnętrzny identyfikatorMH-MT-122025-AXITINIB
Rodzaj proceduryOtwarta
Procedura jest przyspieszonanie
Przeznaczenie
Charakter zamówieniaDostawy
Główna klasyfikacja (cpv): 33600000 Produkty farmaceutyczne
5. Część zamówienia
Część zamówieniaLOT-0001
TytułMH-MT-122025-AXITINIB - 1
Wewnętrzny identyfikator1
Scop
Natura contractului: Produse
Clasificarea principală (cpv): 33600000 Produse farmaceutice
Locul de executare
Țara: Belgia
Oriunde în țara respectivă
Informații generale
Participare rezervată:
394682-2026 - Súťaž
Belgicko – Farmaceutické výrobky – Fourniture d'Axitinib
Oznámenie o vyhlásení verejného obstarávania alebo oznámenie o koncesii – štandardný režim
Tovary
2. Postup
Postup
NázovFourniture d'Axitinib
Interný identifikátorMH-MT-122025-AXITINIB
Druh postupuVerejná súťaž
Postup je zrýchlenýnie
Druh zmluvyTovary
Hlavná klasifikácia (cpv): 33600000 Farmaceutické výrobky
5. Časť
ČasťLOT-0001
NázovMH-MT-122025-AXITINIB - 1
Interný identifikátor1
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Varor
Huvudklassificering (cpv): 33600000 Läkemedel
Leveransplats
Land: Belgien
Var som helst i det aktuella landet
Allmänna upplysningar
Reserverad upphandling: