See the notice on TED website
2. Процедура
Процедура
Заглавие: Mokykliniai baldai (knygų spintos, mokytojų kampiniai stalai, konferencinės kėdės, chemijos, fizikos, dailės kabinetų baldai, technologijų kabineto darbastaliai)(Karmėlavo B. Buračo g-jai)
Описание: Perkami mokykliniai baldai (knygų spintos, mokytojų kampiniai stalai, konferencinės kėdės, chemijos, fizikos, dailės kabinetų baldai, technologijų kabineto darbastaliai). Pirkimo objektas skaidomas į 4 (keturias) pirkimo dalis: I pirkimo dalis – knygų spintos 48 vnt., kampiniai mokytojų stalai 30 vnt., II pirkimo dalis – konferencinės kėdės 100 vnt., III pirkimo dalis–chemijos kabineto baldai: laboratorinis aštuonvietis stalas-1 vnt., laboratorinis mokytojo stalas – 1 vnt., mokinio stalas-30 vnt., mokinio kėdė-30 vnt., kėdė su ratukais-1 vnt., laboratorinė lentyna-2 vnt., plieno-stiklo traukos spinta-1 vnt., mobili laboratorinių mokymo priemonių platforma- 2 vnt. Fizikos kabineto baldai: Mokytojo kampinis stalas- 1 vnt. laboratorinis mokytojo stalas – 1 vnt., mokinio stalas-30 vnt., mokytojo kėdė- 3 vnt., dvigubos pastatomos laboratorinės spintelės- 2 vnt., laboratorinš spintelė su kriaukle-1 vnt., mobili laboratorinių mokymo priemonių platforma- 2 vnt., laboratorinis dvivietis stalas-1 vnt., laboratorinė cheminių medžiagų spinta (su 2 skaidraus ir 2 nepermatomo stiklo durelėmis)- 6 vnt., laboratorinė spintelė-1 vnt., Technologijų kabineto darbastaliai: Medinis keturvietis darbastalis- 6 vnt., Darbastalis su 4 stalčiais-3 vnt. IV pirkimo dalis-dailės kabineto baldai: vienvietis reguliuojamo aukščio mokyklinis stalas- 24 vnt. reguliuojamo aukščio mokinio kėdė-24 vnt., spinta- 2 vnt. mokytojo stalas- 1 vnt., mokytojo ergonominė kėdė-1 vnt.
Вид процедура: Открита
Процедурата се ускорява: не
Цел
Естество на поръчката: Доставки
Основна класификация (cpv): 39160000 Училищна мебелировка
5. Обособена позиция
Обособена позиция: LOT-0001
Заглавие: Knygų spintos, kampiniai mokytojų stalai
Вътрешен идентификатор: 1
Обособена позиция: LOT-0002
Заглавие: Konferencinės kėdės
Вътрешен идентификатор: 2
Обособена позиция: LOT-0003
Заглавие: Chemijos, fizikos kabinetų baldai, Technologijų kabineto darbastaliai
Вътрешен идентификатор: 3
Обособена позиция: LOT-0004
Заглавие: Dailės kabineto baldai
Вътрешен идентификатор: 4
2. Řízení
Řízení
Typ řízení: Otevřené
Řízení se zrychlí: ne
Účel
Charakter smlouvy: Dodávky
Hlavní klasifikace (cpv): 39160000 Školní nábytek
5. Část
Část: LOT-0001
Interní identifikátor: 1
Část: LOT-0002
Název: Konferencinės kėdės
Interní identifikátor: 2
Část: LOT-0003
Interní identifikátor: 3
Část: LOT-0004
Název: Dailės kabineto baldai
Interní identifikátor: 4
2. Διαδικασία
Διαδικασία
Είδος διαδικασίας: Ανοικτή
Η διαδικασία επιταχύνεται: όχι
Σκοπός
Χαρακτήρας της σύμβασης: Αγαθά
Κύρια ταξινόμηση (cpv): 39160000 Σχολικά έπιπλα
5. Παρτίδα
Παρτίδα: LOT-0001
Εσωτερικό αναγνωριστικό: 1
Παρτίδα: LOT-0002
Τίτλος: Konferencinės kėdės
Εσωτερικό αναγνωριστικό: 2
Παρτίδα: LOT-0003
Εσωτερικό αναγνωριστικό: 3
Παρτίδα: LOT-0004
Τίτλος: Dailės kabineto baldai
Εσωτερικό αναγνωριστικό: 4
2. Procedimiento
Procedimiento
Tipo de procedimiento: Abierto
El procedimiento está acelerado: no
Finalidad
Naturaleza del contrato: Suministros
Clasificación principal (cpv): 39160000 Mobiliario escolar
5. Lote
Lote: LOT-0001
Identificador interno: 1
Lote: LOT-0002
Título: Konferencinės kėdės
Identificador interno: 2
Lote: LOT-0003
Identificador interno: 3
Lote: LOT-0004
Título: Dailės kabineto baldai
Identificador interno: 4
2. Menetlus
Menetlus
Menetluse liik: Avatud
Kiirendatud menetlus: ei
Eesmärk
Lepingu olemus: Asjad
Peamine liigitus (cpv): 39160000 Koolimööbel
5. Osa
Osa: LOT-0001
Sisemine tunnus: 1
Osa: LOT-0002
Pealkiri: Konferencinės kėdės
Sisemine tunnus: 2
Osa: LOT-0003
Sisemine tunnus: 3
Osa: LOT-0004
Pealkiri: Dailės kabineto baldai
Sisemine tunnus: 4
2. Nós imeachta
Nós imeachta
An cineál nóis imeachta: Oscailte
Tá an nós imeachta á bhrostú: níl
Cuspóir
Cineál an chonartha: Soláthairtí
Príomhaicmiú (cpv): 39160000 School furniture
5. Luchtóg
Luchtóg: LOT-0001
Aitheantóir inmheánach: 1
Luchtóg: LOT-0002
Teideal: Konferencinės kėdės
Aitheantóir inmheánach: 2
Luchtóg: LOT-0003
Aitheantóir inmheánach: 3
Luchtóg: LOT-0004
Teideal: Dailės kabineto baldai
Aitheantóir inmheánach: 4
2. Postupak
Postupak
Vrsta postupka: Otvoren
Postupak je ubrzan: ne
Svrha
Priroda ugovora: Roba
Glavna klasifikacija (cpv): 39160000 Školski namještaj
5. Grupa
Grupa: LOT-0001
Interna identifikacijska oznaka: 1
Grupa: LOT-0002
Naslov: Konferencinės kėdės
Interna identifikacijska oznaka: 2
Grupa: LOT-0003
Interna identifikacijska oznaka: 3
Grupa: LOT-0004
Naslov: Dailės kabineto baldai
Interna identifikacijska oznaka: 4
2. Eljárás
Eljárás
Az eljárás típusa: Nyitott
Az eljárás gyorsított: nem
Cél
A szerződés jellege: Árubeszerzés
Fő osztályozás (cpv): 39160000 Iskolabútor
5. Rész
Rész: LOT-0001
Belső azonosító: 1
Rész: LOT-0002
Cím: Konferencinės kėdės
Belső azonosító: 2
Rész: LOT-0003
Belső azonosító: 3
Rész: LOT-0004
Cím: Dailės kabineto baldai
Belső azonosító: 4
2. Procedura
Procedura
Tipo di procedura: Aperta
La procedura è accelerata: no
Finalità
Natura dell'appalto: Forniture
Classificazione principale (cpv): 39160000 Arredo scolastico
5. Lotto
Lotto: LOT-0001
Identificativo interno: 1
Lotto: LOT-0002
Titolo: Konferencinės kėdės
Identificativo interno: 2
Lotto: LOT-0003
Identificativo interno: 3
Lotto: LOT-0004
Titolo: Dailės kabineto baldai
Identificativo interno: 4
2. Procedūra
Procedūra
Pirkimo būdas: Atviras
Procedūra pagreitinta: ne
Tikslas
Sutarties objektas: Prekės
Pagrindinis klasifikacijos kodas (cpv): 39160000 Mokykliniai baldai
5. Pirkimo dalis
Pirkimo dalis: LOT-0001
Vidaus identifikatorius: 1
Pirkimo dalis: LOT-0002
Pavadinimas: Konferencinės kėdės
Vidaus identifikatorius: 2
Pirkimo dalis: LOT-0003
Vidaus identifikatorius: 3
Pirkimo dalis: LOT-0004
Pavadinimas: Dailės kabineto baldai
Vidaus identifikatorius: 4
2. Proċedura
Proċedura
Tip ta’ proċedura: Miftuħa
Il-proċedura hija aċċellerata: le
Għan
Natura tal-kuntratt: Provvisti
Klassifikazzjoni prinċipali (cpv): 39160000 Għamara ta' l-iskejjel
5. Lott
Lott: LOT-0001
Identifikatur intern: 1
Lott: LOT-0002
Titlu: Konferencinės kėdės
Identifikatur intern: 2
Lott: LOT-0003
Identifikatur intern: 3
Lott: LOT-0004
Titlu: Dailės kabineto baldai
Identifikatur intern: 4
394689-2026 - Mededinging
Aankondiging van een opdracht of concessie – standaardregeling
Leveringen
2. Procedure
Procedure
Type procedureOpenbaar
De procedure wordt versneldneen
Doel
Aard van het contractLeveringen
Belangrijkste classificatie (cpv): 39160000 Schoolmeubilair
5. Perceel
PerceelLOT-0001
Interne identificatiecode1
PerceelLOT-0002
TitelKonferencinės kėdės
Interne identificatiecode2
PerceelLOT-0003
Interne identificatiecode3
PerceelLOT-0004
TitelDailės kabineto baldai
Interne identificatiecode4
Rodzaj procedury: Otwarta
Procedura jest przyspieszona: nie
Przeznaczenie
Charakter zamówienia: Dostawy
Główna klasyfikacja (cpv): 39160000 Meble szkolne
5. Część zamówienia
Część zamówienia: LOT-0001
Wewnętrzny identyfikator: 1
Część zamówienia: LOT-0002
Tytuł: Konferencinės kėdės
Wewnętrzny identyfikator: 2
Część zamówienia: LOT-0003
Wewnętrzny identyfikator: 3
Część zamówienia: LOT-0004
Tytuł: Dailės kabineto baldai
Wewnętrzny identyfikator: 4
2. Postup
Postup
Druh postupu: Verejná súťaž
Postup je zrýchlený: nie
Druh zmluvy: Tovary
Hlavná klasifikácia (cpv): 39160000 Školský nábytok
5. Časť
Časť: LOT-0001
Interný identifikátor: 1
Časť: LOT-0002
Názov: Konferencinės kėdės
Interný identifikátor: 2
Časť: LOT-0003
Interný identifikátor: 3
Časť: LOT-0004
Názov: Dailės kabineto baldai
Interný identifikátor: 4
2. Postopek
Postopek
Vrsta postopka: Odprti postopek
Postopek je pospešen: ne
Namen
Vrsta javnega naročila: Blago
Glavna klasifikacijska oznaka (cpv): 39160000 Pohištvo za šole
5. Sklop
Sklop: LOT-0001
Notranji identifikator: 1
Sklop: LOT-0002
Notranji identifikator: 2
Sklop: LOT-0003
Notranji identifikator: 3
Sklop: LOT-0004
Notranji identifikator: 4