See the notice on TED website
2. Процедура
Процедура
Заглавие: Acord cadru furnizare materiale sanitare
Описание: Furnizare materiale sanitare Numarul de zile pana la care se pot solicita clarificari inainte de data limita de depunere a ofertelor/candidaturilor: 18 Termenul de raspuns al autoritatii contractante la solicitarile de clarificari adresate de catre operatorii economici este in a 11-a zi inainte de data limita de depunere a ofertelor. Autoritatea contractanta, daca va fi selectata pentru realizarea contractului ex-ante, conform OUG nr.98/2017 cu modificarile si completarile ulterioare,va pune la dispozitia persoanelor imputernicite de ANAP, prin decizia de verificare,raspunsurile consolidate la solicitarile de clarificari, inainte de a le incarca si publica in Sistemul Electronic de Achizitii Publice,cu cel putin 4 zile anterior termenului de raspuns stabilit in anuntul de participare,conform prevederilor art.8 din Anexa nr.1 la HG nr.419/2018
Вътрешен идентификатор: 4663448_2026_PAAPD1620127
Вид процедура: Открита
Процедурата се ускорява: не
Цел
Естество на поръчката: Доставки
Основна класификация (cpv): 33140000 Медицински консумативи
5. Обособена позиция
Обособена позиция: LOT-0001
Заглавие: LAME SHAVER DE PARTI MOI (5 BUC/PACK)
Описание: Cant. AC min/ max 40/960 Cant. Ctr. Subsecv. min/ max 120/240 Val. max. Ctr. Subsev. 72.000,00 lei
Вътрешен идентификатор: 1
Обособена позиция: LOT-0002
Заглавие: LAME SHAVER PENTRU OS (5 BUC./PACK)
Описание: Cant. AC min/ max 8/200 Cant. Ctr. Subsecv. min/ max 25/50 Val. max. Ctr. Subsev. 25.000,00 lei
Вътрешен идентификатор: 2
Обособена позиция: LOT-0003
Заглавие: TUBULATURA ARTROPOMPA CROSSFLOW INFLOW CASSETTE TUBING (10 BUC./PACK)
Описание: Cant. AC min/ max 17/400 Cant. Ctr. Subsecv. min/ max 50/100 Val. max. Ctr. Subsev. 20.000,00 lei
Вътрешен идентификатор: 3
Обособена позиция: LOT-0004
Заглавие: TUBULATURA ARTROPOMPA CROSSFLOW OUTFLOW CASSETETE TUBING (10 BUC./PACK)
Вътрешен идентификатор: 4
Обособена позиция: LOT-0005
Заглавие: TUBULATURA ARTROPOMPA CROSSFLOW INTEGRATE CASSETTE TUBING (6 BUC./PACK)
Описание: Cant. AC min/ max 25/600 Cant. Ctr. Subsecv. min/ max 72/150 Val. max. Ctr. Subsev. 60.000,00 lei
Вътрешен идентификатор: 5
Обособена позиция: LOT-0006
Заглавие: PROBE DE RADIOFRECVENTA
Описание: Cant. AC min/ max 25/600 Cant. Ctr. Subsecv. min/ max 75/150 Val. max. Ctr. Subsev. 135.000,00 lei
Вътрешен идентификатор: 6
Обособена позиция: LOT-0007
Заглавие: SET UNICA UTILIZARE PENTRU CHIRURGIA SOLDULUI
Описание: Cant. AC min/ max 300/7.200 Cant. Ctr. Subsecv. min/ max 900/1.700 Val. max. Ctr. Subsev. 673.200,00 lei
Вътрешен идентификатор: 7
Обособена позиция: LOT-0008
Заглавие: SET UNICA UTILIZARE PENTRU CHIRURGIA GENUNCHIULUI
Описание: Cant. AC min/ max 250/6.000 Cant. Ctr. Subsecv. min/ max 750/1.500 Val. max. Ctr. Subsev. 414.000,00 lei
Вътрешен идентификатор: 8
Обособена позиция: LOT-0009
Заглавие: SET STERIL CHIRURGIE FRACTURA PETROHANTERIANA
Описание: Cant. AC min/ max 150/3.600 Cant. Ctr. Subsecv. min/ max 450/900 Val. max. Ctr. Subsev. 344.700,00 lei
Вътрешен идентификатор: 9
Обособена позиция: LOT-0010
Заглавие: SET STERIL CHIRURGIE EXTREMITATI MANA-PICIOR
Описание: Cant. AC min/ max 250/6.000 Cant. Ctr. Subsecv. min/ max 750/1.500 Val. max. Ctr. Subsev. 373.500,00 lei
Вътрешен идентификатор: 10
Обособена позиция: LOT-0011
Заглавие: SET PROTEZE DE SOLD
Описание: Cant. AC min/ max 250/6.000 Cant. Ctr. Subsecv. min/ max 750/1.500 Val. max. Ctr. Subsev. 577.500.00 lei
Вътрешен идентификатор: 11
Обособена позиция: LOT-0012
Заглавие: SET PROTEZE DE GENUNCHI
Описание: Cant. AC min/ max 250/6.000 Cant. Ctr. Subsecv. min/ max 750/1.500 Val. max. Ctr. Subsev. 585.000,00 lei
Вътрешен идентификатор: 12
Обособена позиция: LOT-0013
Заглавие: PANSAMENTE STERILE
Описание: Pansament steril autoadeziv cu corp absorbant 7,2 x 5cm Cant. AC min/ max 1.560/37.440 Cant. Ctr. Subsecv. min/ max 4.680/9.360 Val. max. Ctr. Subsev. 6.552,00 lei Pansament steril autoadeziv cu corp absorbant 10 x 8cm Cant. AC min/ max 860/20.640 Cant. Ctr. Subsecv. min/ max 2.580/5.160 Val. max. Ctr. Subsev. 5.160,00 lei Pansament steril autoadeziv cu corp absorbant 15 x 8cm Cant. AC min/ max 860/20.640 Cant. Ctr. Subsecv. min/ max 2.580/5.160 Val. max. Ctr. Subsev. 7.224,00 lei Pansament steril autoadeziv cu corp absorbant 20 x 10cm Cant. AC min/ max 210/5.040 Cant. Ctr. Subsecv. min/ max 630/1.260 Val. max. Ctr. Subsev. 2.268,00 lei Pansament steril autoadeziv cu corp absorbant 25 x 10cm Cant. AC min/ max 910/21.840 Cant. Ctr. Subsecv. min/ max 2.730/5.460 Val. max. Ctr. Subsev. 12.012,00 lei Pansament steril autoadeziv cu corp absorbant 35 x 10cm Cant. AC min/ max 310/7.440 Cant. Ctr. Subsecv. min/ max 930/1.860 Val. max. Ctr. Subsev. 5.208,00 lei Plasture de fixare autoadeziv din material netesut 15cm x 10m Cant. AC min/ max 380/9.120 Cant. Ctr. Subsecv. min/ max 1.140/2.280 Val. max. Ctr. Subsev. 68.400,00 lei Plasture de fixare autoadeziv din material netesut 20cm x 10m Cant. AC min/ max 380/9.120 Cant. Ctr. Subsecv. min/ max 1.140/2.280 Val. max. Ctr. Subsev. 91.200,00 lei
Вътрешен идентификатор: 13
Обособена позиция: LOT-0014
Заглавие: AC DE BIOPSIE MEDULARA
Описание: Cant. AC min/ max 10/240 Cant. Ctr. Subsecv. min/ max 30/60 Val. max. Ctr. Subsev. 6.840,00 lei
Вътрешен идентификатор: 14
Обособена позиция: LOT-0015
Заглавие: Dializor cu membrana tip "MCO - medium cut off" Polisulfona + Vitamina E suprafata 2,1 mp
Описание: Cant. AC min/ max 12/288 Cant. Ctr. Subsecv. min/ max 36/72 Val. max. Ctr. Subsev. 7.200,00 lei
Вътрешен идентификатор: 15
Обособена позиция: LOT-0016
Заглавие: Dializor cu membrana tip "MCO - medium cut off" Polisulfona + Vitamina E suprafata 1,8 mp
Описание: Cant. AC min/ max 12/288 Cant. Ctr. Subsecv. min/ max 36/72 Val. max. Ctr. Subsev. 6.480,00 lei
Вътрешен идентификатор: 16
Обособена позиция: LOT-0017
Заглавие: Suruburi cervicale posterioare
Описание: Cant. AC min/ max 10/240 Cant. Ctr. Subsecv. min/ max 30/60 Val. max. Ctr. Subsev. 33.000,00 lei
Вътрешен идентификатор: 17
Обособена позиция: LOT-0018
Заглавие: Bare
Описание: Cant. AC min/ max 2/48 Cant. Ctr. Subsecv. min/ max 6/12 Val. max. Ctr. Subsev. 4.200,00 lei
Вътрешен идентификатор: 18
Обособена позиция: LOT-0019
Заглавие: Placi occipitale
Описание: Cant. AC min/ max 2/48 Cant. Ctr. Subsecv. min/ max 6/12 Val. max. Ctr. Subsev. 18.000,00 lei
Вътрешен идентификатор: 19
Обособена позиция: LOT-0020
Заглавие: Suruburi occipitale (pentru fiecare placa)
Описание: Cant. AC min/ max 8/192 Cant. Ctr. Subsecv. min/ max 24/48 Val. max. Ctr. Subsev. 12.000,00 lei
Вътрешен идентификатор: 20
Обособена позиция: LOT-0021
Заглавие: Bratari identificare copii (200 roz, 200 albastre)
Описание: Cant. AC min/ max 400/9.600 Cant. Ctr. Subsecv. min/ max 1.200/2.400 Val. max. Ctr. Subsev. 1.680,00 lei
Вътрешен идентификатор: 21
Обособена позиция: LOT-0022
Заглавие: Bratari identificare mama
Описание: Cant. AC min/ max 400/9.600 Cant. Ctr. Subsecv. min/ max 1.200/2.400 Val. max. Ctr. Subsev. 1.200,00 lei
Вътрешен идентификатор: 22
Обособена позиция: LOT-0023
Заглавие: Cleme ombilicale
Вътрешен идентификатор: 23
Обособена позиция: LOT-0024
Заглавие: Rola certceaf
Описание: Cant. AC min/ max 9/204 Cant. Ctr. Subsecv. min/ max 26/51 Val. max. Ctr. Subsev. 1.428.00 lei
Вътрешен идентификатор: 24
Обособена позиция: LOT-0025
Заглавие: Truse de perfuzie compatibile cu infuzomat marca FRESENIUS model AGILIA VP MC RO
Описание: Cant. AC min/ max 200/4.800 Cant. Ctr. Subsecv. min/ max 600/1.200 Val. max. Ctr. Subsev. 15.600,00 lei
Вътрешен идентификатор: 25
Обособена позиция: LOT-0026
Заглавие: Hartie electrocardiograf CARDIFAX S/ NIHON KOHDEN 110*140*142
Описание: Cant. AC min/ max 160/3.840 Cant. Ctr. Subsecv. min/ max 480/960 Val. max. Ctr. Subsev. 7.680,00 lei
Вътрешен идентификатор: 26
Обособена позиция: LOT-0027
Заглавие: Hartie electrocardiograf CONTEC 600G 110 mm*20m
Описание: Cant. AC min/ max 30/720 Cant. Ctr. Subsecv. min/ max 90/180 Val. max. Ctr. Subsev. 1.839,60 lei
Вътрешен идентификатор: 27
2. Řízení
Řízení
Interní identifikátor: 4663448_2026_PAAPD1620127
Typ řízení: Otevřené
Řízení se zrychlí: ne
Účel
Charakter smlouvy: Dodávky
Hlavní klasifikace (cpv): 33140000 Zdravotnický spotřební materiál
5. Část
Část: LOT-0001
Interní identifikátor: 1
Část: LOT-0002
Interní identifikátor: 2
Část: LOT-0003
Interní identifikátor: 3
Část: LOT-0004
Interní identifikátor: 4
Část: LOT-0005
Interní identifikátor: 5
Část: LOT-0006
Název: PROBE DE RADIOFRECVENTA
Interní identifikátor: 6
Část: LOT-0007
Interní identifikátor: 7
Část: LOT-0008
Interní identifikátor: 8
Část: LOT-0009
Interní identifikátor: 9
Část: LOT-0010
Interní identifikátor: 10
Část: LOT-0011
Název: SET PROTEZE DE SOLD
Interní identifikátor: 11
Část: LOT-0012
Název: SET PROTEZE DE GENUNCHI
Interní identifikátor: 12
Část: LOT-0013
Název: PANSAMENTE STERILE
Interní identifikátor: 13
Část: LOT-0014
Název: AC DE BIOPSIE MEDULARA
Interní identifikátor: 14
Část: LOT-0015
Interní identifikátor: 15
Část: LOT-0016
Interní identifikátor: 16
Část: LOT-0017
Název: Suruburi cervicale posterioare
Interní identifikátor: 17
Část: LOT-0018
Název: Bare
Interní identifikátor: 18
Část: LOT-0019
Název: Placi occipitale
Interní identifikátor: 19
Část: LOT-0020
Interní identifikátor: 20
Část: LOT-0021
Interní identifikátor: 21
Část: LOT-0022
Název: Bratari identificare mama
Interní identifikátor: 22
Část: LOT-0023
Název: Cleme ombilicale
Interní identifikátor: 23
Část: LOT-0024
Název: Rola certceaf
Interní identifikátor: 24
Část: LOT-0025
Interní identifikátor: 25
Část: LOT-0026
Interní identifikátor: 26
Část: LOT-0027
Interní identifikátor: 27
2. Verfahren
Verfahren
Interne Kennung: 4663448_2026_PAAPD1620127
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 33140000 Medizinische Verbrauchsartikel
5. Los
Los: LOT-0001
Interne Kennung: 1
Los: LOT-0002
Interne Kennung: 2
Los: LOT-0003
Interne Kennung: 3
Los: LOT-0004
Interne Kennung: 4
Los: LOT-0005
Interne Kennung: 5
Los: LOT-0006
Titel: PROBE DE RADIOFRECVENTA
Interne Kennung: 6
Los: LOT-0007
Interne Kennung: 7
Los: LOT-0008
Interne Kennung: 8
Los: LOT-0009
Interne Kennung: 9
Los: LOT-0010
Interne Kennung: 10
Los: LOT-0011
Titel: SET PROTEZE DE SOLD
Interne Kennung: 11
Los: LOT-0012
Titel: SET PROTEZE DE GENUNCHI
Interne Kennung: 12
Los: LOT-0013
Titel: PANSAMENTE STERILE
Interne Kennung: 13
Los: LOT-0014
Titel: AC DE BIOPSIE MEDULARA
Interne Kennung: 14
Los: LOT-0015
Interne Kennung: 15
Los: LOT-0016
Interne Kennung: 16
Los: LOT-0017
Titel: Suruburi cervicale posterioare
Interne Kennung: 17
Los: LOT-0018
Titel: Bare
Interne Kennung: 18
Los: LOT-0019
Titel: Placi occipitale
Interne Kennung: 19
Los: LOT-0020
Interne Kennung: 20
Los: LOT-0021
Interne Kennung: 21
Los: LOT-0022
Titel: Bratari identificare mama
Interne Kennung: 22
Los: LOT-0023
Titel: Cleme ombilicale
Interne Kennung: 23
Los: LOT-0024
Titel: Rola certceaf
Interne Kennung: 24
Los: LOT-0025
Interne Kennung: 25
Los: LOT-0026
Interne Kennung: 26
Los: LOT-0027
Interne Kennung: 27
2. Διαδικασία
Διαδικασία
Εσωτερικό αναγνωριστικό: 4663448_2026_PAAPD1620127
Είδος διαδικασίας: Ανοικτή
Η διαδικασία επιταχύνεται: όχι
Σκοπός
Χαρακτήρας της σύμβασης: Αγαθά
Κύρια ταξινόμηση (cpv): 33140000 Ιατρικά αναλώσιμα
5. Παρτίδα
Παρτίδα: LOT-0001
Εσωτερικό αναγνωριστικό: 1
Παρτίδα: LOT-0002
Εσωτερικό αναγνωριστικό: 2
Παρτίδα: LOT-0003
Εσωτερικό αναγνωριστικό: 3
Παρτίδα: LOT-0004
Εσωτερικό αναγνωριστικό: 4
Παρτίδα: LOT-0005
Εσωτερικό αναγνωριστικό: 5
Παρτίδα: LOT-0006
Τίτλος: PROBE DE RADIOFRECVENTA
Εσωτερικό αναγνωριστικό: 6
Παρτίδα: LOT-0007
Εσωτερικό αναγνωριστικό: 7
Παρτίδα: LOT-0008
Εσωτερικό αναγνωριστικό: 8
Παρτίδα: LOT-0009
Εσωτερικό αναγνωριστικό: 9
Παρτίδα: LOT-0010
Εσωτερικό αναγνωριστικό: 10
Παρτίδα: LOT-0011
Τίτλος: SET PROTEZE DE SOLD
Εσωτερικό αναγνωριστικό: 11
Παρτίδα: LOT-0012
Τίτλος: SET PROTEZE DE GENUNCHI
Εσωτερικό αναγνωριστικό: 12
Παρτίδα: LOT-0013
Τίτλος: PANSAMENTE STERILE
Εσωτερικό αναγνωριστικό: 13
Παρτίδα: LOT-0014
Τίτλος: AC DE BIOPSIE MEDULARA
Εσωτερικό αναγνωριστικό: 14
Παρτίδα: LOT-0015
Εσωτερικό αναγνωριστικό: 15
Παρτίδα: LOT-0016
Εσωτερικό αναγνωριστικό: 16
Παρτίδα: LOT-0017
Τίτλος: Suruburi cervicale posterioare
Εσωτερικό αναγνωριστικό: 17
Παρτίδα: LOT-0018
Τίτλος: Bare
Εσωτερικό αναγνωριστικό: 18
Παρτίδα: LOT-0019
Τίτλος: Placi occipitale
Εσωτερικό αναγνωριστικό: 19
Παρτίδα: LOT-0020
Εσωτερικό αναγνωριστικό: 20
Παρτίδα: LOT-0021
Εσωτερικό αναγνωριστικό: 21
Παρτίδα: LOT-0022
Τίτλος: Bratari identificare mama
Εσωτερικό αναγνωριστικό: 22
Παρτίδα: LOT-0023
Τίτλος: Cleme ombilicale
Εσωτερικό αναγνωριστικό: 23
Παρτίδα: LOT-0024
Τίτλος: Rola certceaf
Εσωτερικό αναγνωριστικό: 24
Παρτίδα: LOT-0025
Εσωτερικό αναγνωριστικό: 25
Παρτίδα: LOT-0026
Εσωτερικό αναγνωριστικό: 26
Παρτίδα: LOT-0027
Εσωτερικό αναγνωριστικό: 27
2. Procedimiento
Procedimiento
Identificador interno: 4663448_2026_PAAPD1620127
Tipo de procedimiento: Abierto
El procedimiento está acelerado: no
Finalidad
Naturaleza del contrato: Suministros
Clasificación principal (cpv): 33140000 Material médico fungible
5. Lote
Lote: LOT-0001
Identificador interno: 1
Lote: LOT-0002
Identificador interno: 2
Lote: LOT-0003
Identificador interno: 3
Lote: LOT-0004
Identificador interno: 4
Lote: LOT-0005
Identificador interno: 5
Lote: LOT-0006
Título: PROBE DE RADIOFRECVENTA
Identificador interno: 6
Lote: LOT-0007
Identificador interno: 7
Lote: LOT-0008
Identificador interno: 8
Lote: LOT-0009
Identificador interno: 9
Lote: LOT-0010
Identificador interno: 10
Lote: LOT-0011
Título: SET PROTEZE DE SOLD
Identificador interno: 11
Lote: LOT-0012
Título: SET PROTEZE DE GENUNCHI
Identificador interno: 12
Lote: LOT-0013
Título: PANSAMENTE STERILE
Identificador interno: 13
Lote: LOT-0014
Título: AC DE BIOPSIE MEDULARA
Identificador interno: 14
Lote: LOT-0015
Identificador interno: 15
Lote: LOT-0016
Identificador interno: 16
Lote: LOT-0017
Título: Suruburi cervicale posterioare
Identificador interno: 17
Lote: LOT-0018
Título: Bare
Identificador interno: 18
Lote: LOT-0019
Título: Placi occipitale
Identificador interno: 19
Lote: LOT-0020
Identificador interno: 20
Lote: LOT-0021
Identificador interno: 21
Lote: LOT-0022
Título: Bratari identificare mama
Identificador interno: 22
Lote: LOT-0023
Título: Cleme ombilicale
Identificador interno: 23
Lote: LOT-0024
Título: Rola certceaf
Identificador interno: 24
Lote: LOT-0025
Identificador interno: 25
Lote: LOT-0026
Identificador interno: 26
Lote: LOT-0027
Identificador interno: 27
2. Menetlus
Menetlus
Menetluse liik: Avatud
Kiirendatud menetlus: ei
Eesmärk
Lepingu olemus: Asjad
Peamine liigitus (cpv): 33140000 Meditsiinilised tarbekaubad
5. Osa
Osa: LOT-0001
Sisemine tunnus: 1
Osa: LOT-0002
Sisemine tunnus: 2
Osa: LOT-0003
Sisemine tunnus: 3
Osa: LOT-0004
Sisemine tunnus: 4
Osa: LOT-0005
Sisemine tunnus: 5
Osa: LOT-0006
Pealkiri: PROBE DE RADIOFRECVENTA
Sisemine tunnus: 6
Osa: LOT-0007
Sisemine tunnus: 7
Osa: LOT-0008
Sisemine tunnus: 8
Osa: LOT-0009
Sisemine tunnus: 9
Osa: LOT-0010
Sisemine tunnus: 10
Osa: LOT-0011
Pealkiri: SET PROTEZE DE SOLD
Sisemine tunnus: 11
Osa: LOT-0012
Pealkiri: SET PROTEZE DE GENUNCHI
Sisemine tunnus: 12
Osa: LOT-0013
Pealkiri: PANSAMENTE STERILE
Sisemine tunnus: 13
Osa: LOT-0014
Pealkiri: AC DE BIOPSIE MEDULARA
Sisemine tunnus: 14
Osa: LOT-0015
Sisemine tunnus: 15
Osa: LOT-0016
Sisemine tunnus: 16
Osa: LOT-0017
Sisemine tunnus: 17
Osa: LOT-0018
Pealkiri: Bare
Sisemine tunnus: 18
Osa: LOT-0019
Pealkiri: Placi occipitale
Sisemine tunnus: 19
Osa: LOT-0020
Sisemine tunnus: 20
Osa: LOT-0021
Sisemine tunnus: 21
Osa: LOT-0022
Pealkiri: Bratari identificare mama
Sisemine tunnus: 22
Osa: LOT-0023
Pealkiri: Cleme ombilicale
Sisemine tunnus: 23
Osa: LOT-0024
Pealkiri: Rola certceaf
Sisemine tunnus: 24
Osa: LOT-0025
Sisemine tunnus: 25
Osa: LOT-0026
Sisemine tunnus: 26
Osa: LOT-0027
Sisemine tunnus: 27
394693-2026 - Mise en concurrence
Roumanie – Consommables médicaux – Acord cadru furnizare materiale sanitare
Avis de marché ou de concession – régime ordinaire
Fournitures
2. Procédure
Procédure
Identifiant interne4663448_2026_PAAPD1620127
Type de procédureOuverte
La procédure est accéléréenon
Objet
Nature principale du marchéFournitures
Nomenclature principale (cpv): 33140000 Consommables médicaux
5. Lot
LotLOT-0001
Identifiant interne1
LotLOT-0002
Identifiant interne2
LotLOT-0003
Identifiant interne3
LotLOT-0004
Identifiant interne4
LotLOT-0005
Identifiant interne5
LotLOT-0006
TitrePROBE DE RADIOFRECVENTA
Identifiant interne6
LotLOT-0007
Identifiant interne7
LotLOT-0008
Identifiant interne8
LotLOT-0009
Identifiant interne9
LotLOT-0010
Identifiant interne10
LotLOT-0011
TitreSET PROTEZE DE SOLD
Identifiant interne11
LotLOT-0012
TitreSET PROTEZE DE GENUNCHI
Identifiant interne12
LotLOT-0013
TitrePANSAMENTE STERILE
Identifiant interne13
LotLOT-0014
TitreAC DE BIOPSIE MEDULARA
Identifiant interne14
LotLOT-0015
Identifiant interne15
LotLOT-0016
Identifiant interne16
LotLOT-0017
TitreSuruburi cervicale posterioare
Identifiant interne17
LotLOT-0018
TitreBare
Identifiant interne18
LotLOT-0019
TitrePlaci occipitale
Identifiant interne19
LotLOT-0020
Identifiant interne20
LotLOT-0021
Identifiant interne21
LotLOT-0022
TitreBratari identificare mama
Identifiant interne22
LotLOT-0023
TitreCleme ombilicale
Identifiant interne23
LotLOT-0024
TitreRola certceaf
Identifiant interne24
LotLOT-0025
Identifiant interne25
LotLOT-0026
Identifiant interne26
LotLOT-0027
Identifiant interne27
2. Postupak
Postupak
Interna identifikacijska oznaka: 4663448_2026_PAAPD1620127
Vrsta postupka: Otvoren
Postupak je ubrzan: ne
Svrha
Priroda ugovora: Roba
Glavna klasifikacija (cpv): 33140000 Medicinski potrošni materijal
5. Grupa
Grupa: LOT-0001
Interna identifikacijska oznaka: 1
Grupa: LOT-0002
Interna identifikacijska oznaka: 2
Grupa: LOT-0003
Interna identifikacijska oznaka: 3
Grupa: LOT-0004
Interna identifikacijska oznaka: 4
Grupa: LOT-0005
Interna identifikacijska oznaka: 5
Grupa: LOT-0006
Naslov: PROBE DE RADIOFRECVENTA
Interna identifikacijska oznaka: 6
Grupa: LOT-0007
Interna identifikacijska oznaka: 7
Grupa: LOT-0008
Interna identifikacijska oznaka: 8
Grupa: LOT-0009
Interna identifikacijska oznaka: 9
Grupa: LOT-0010
Interna identifikacijska oznaka: 10
Grupa: LOT-0011
Naslov: SET PROTEZE DE SOLD
Interna identifikacijska oznaka: 11
Grupa: LOT-0012
Naslov: SET PROTEZE DE GENUNCHI
Interna identifikacijska oznaka: 12
Grupa: LOT-0013
Naslov: PANSAMENTE STERILE
Interna identifikacijska oznaka: 13
Grupa: LOT-0014
Naslov: AC DE BIOPSIE MEDULARA
Interna identifikacijska oznaka: 14
Grupa: LOT-0015
Interna identifikacijska oznaka: 15
Grupa: LOT-0016
Interna identifikacijska oznaka: 16
Grupa: LOT-0017
Naslov: Suruburi cervicale posterioare
Interna identifikacijska oznaka: 17
Grupa: LOT-0018
Naslov: Bare
Interna identifikacijska oznaka: 18
Grupa: LOT-0019
Naslov: Placi occipitale
Interna identifikacijska oznaka: 19
Grupa: LOT-0020
Interna identifikacijska oznaka: 20
Grupa: LOT-0021
Interna identifikacijska oznaka: 21
Grupa: LOT-0022
Naslov: Bratari identificare mama
Interna identifikacijska oznaka: 22
Grupa: LOT-0023
Naslov: Cleme ombilicale
Interna identifikacijska oznaka: 23
Grupa: LOT-0024
Naslov: Rola certceaf
Interna identifikacijska oznaka: 24
Grupa: LOT-0025
Interna identifikacijska oznaka: 25
Grupa: LOT-0026
Interna identifikacijska oznaka: 26
Grupa: LOT-0027
Interna identifikacijska oznaka: 27
2. Eljárás
Eljárás
Az eljárás típusa: Nyitott
Az eljárás gyorsított: nem
Cél
A szerződés jellege: Árubeszerzés
Fő osztályozás (cpv): 33140000 Orvosi fogyóeszközök
5. Rész
Rész: LOT-0001
Belső azonosító: 1
Rész: LOT-0002
Belső azonosító: 2
Rész: LOT-0003
Belső azonosító: 3
Rész: LOT-0004
Belső azonosító: 4
Rész: LOT-0005
Belső azonosító: 5
Rész: LOT-0006
Cím: PROBE DE RADIOFRECVENTA
Belső azonosító: 6
Rész: LOT-0007
Belső azonosító: 7
Rész: LOT-0008
Belső azonosító: 8
Rész: LOT-0009
Belső azonosító: 9
Rész: LOT-0010
Belső azonosító: 10
Rész: LOT-0011
Cím: SET PROTEZE DE SOLD
Belső azonosító: 11
Rész: LOT-0012
Cím: SET PROTEZE DE GENUNCHI
Belső azonosító: 12
Rész: LOT-0013
Cím: PANSAMENTE STERILE
Belső azonosító: 13
Rész: LOT-0014
Cím: AC DE BIOPSIE MEDULARA
Belső azonosító: 14
Rész: LOT-0015
Belső azonosító: 15
Rész: LOT-0016
Belső azonosító: 16
Rész: LOT-0017
Cím: Suruburi cervicale posterioare
Belső azonosító: 17
Rész: LOT-0018
Cím: Bare
Belső azonosító: 18
Rész: LOT-0019
Cím: Placi occipitale
Belső azonosító: 19
Rész: LOT-0020
Belső azonosító: 20
Rész: LOT-0021
Belső azonosító: 21
Rész: LOT-0022
Cím: Bratari identificare mama
Belső azonosító: 22
Rész: LOT-0023
Cím: Cleme ombilicale
Belső azonosító: 23
Rész: LOT-0024
Cím: Rola certceaf
Belső azonosító: 24
Rész: LOT-0025
Belső azonosító: 25
Rész: LOT-0026
Belső azonosító: 26
Rész: LOT-0027
Belső azonosító: 27
2. Procedura
Procedura
Tipo di procedura: Aperta
La procedura è accelerata: no
Finalità
Natura dell'appalto: Forniture
Classificazione principale (cpv): 33140000 Materiali medici
5. Lotto
Lotto: LOT-0001
Identificativo interno: 1
Lotto: LOT-0002
Identificativo interno: 2
Lotto: LOT-0003
Identificativo interno: 3
Lotto: LOT-0004
Identificativo interno: 4
Lotto: LOT-0005
Identificativo interno: 5
Lotto: LOT-0006
Titolo: PROBE DE RADIOFRECVENTA
Identificativo interno: 6
Lotto: LOT-0007
Identificativo interno: 7
Lotto: LOT-0008
Identificativo interno: 8
Lotto: LOT-0009
Identificativo interno: 9
Lotto: LOT-0010
Identificativo interno: 10
Lotto: LOT-0011
Titolo: SET PROTEZE DE SOLD
Identificativo interno: 11
Lotto: LOT-0012
Titolo: SET PROTEZE DE GENUNCHI
Identificativo interno: 12
Lotto: LOT-0013
Titolo: PANSAMENTE STERILE
Identificativo interno: 13
Lotto: LOT-0014
Titolo: AC DE BIOPSIE MEDULARA
Identificativo interno: 14
Lotto: LOT-0015
Identificativo interno: 15
Lotto: LOT-0016
Identificativo interno: 16
Lotto: LOT-0017
Titolo: Suruburi cervicale posterioare
Identificativo interno: 17
Lotto: LOT-0018
Titolo: Bare
Identificativo interno: 18
Lotto: LOT-0019
Titolo: Placi occipitale
Identificativo interno: 19
Lotto: LOT-0020
Identificativo interno: 20
Lotto: LOT-0021
Identificativo interno: 21
Lotto: LOT-0022
Titolo: Bratari identificare mama
Identificativo interno: 22
Lotto: LOT-0023
Titolo: Cleme ombilicale
Identificativo interno: 23
Lotto: LOT-0024
Titolo: Rola certceaf
Identificativo interno: 24
Lotto: LOT-0025
Identificativo interno: 25
Lotto: LOT-0026
Identificativo interno: 26
Lotto: LOT-0027
Identificativo interno: 27
2. Procedūra
Procedūra
Iekšējais identifikators: 4663448_2026_PAAPD1620127
Procedūras veids: Atklāta
Procedūra ir paātrināta: nē
Mērķis
Līguma veids: Piegādes
Galvenā klasifikācija (cpv): 33140000 Medicīnas palīgmateriāli
5. Daļa
Daļa: LOT-0001
Iekšējais identifikators: 1
Daļa: LOT-0002
Iekšējais identifikators: 2
Daļa: LOT-0003
Iekšējais identifikators: 3
Daļa: LOT-0004
Iekšējais identifikators: 4
Daļa: LOT-0005
Iekšējais identifikators: 5
Daļa: LOT-0006
Nosaukums: PROBE DE RADIOFRECVENTA
Iekšējais identifikators: 6
Daļa: LOT-0007
Iekšējais identifikators: 7
Daļa: LOT-0008
Iekšējais identifikators: 8
Daļa: LOT-0009
Iekšējais identifikators: 9
Daļa: LOT-0010
Iekšējais identifikators: 10
Daļa: LOT-0011
Nosaukums: SET PROTEZE DE SOLD
Iekšējais identifikators: 11
Daļa: LOT-0012
Nosaukums: SET PROTEZE DE GENUNCHI
Iekšējais identifikators: 12
Daļa: LOT-0013
Nosaukums: PANSAMENTE STERILE
Iekšējais identifikators: 13
Daļa: LOT-0014
Nosaukums: AC DE BIOPSIE MEDULARA
Iekšējais identifikators: 14
Daļa: LOT-0015
Iekšējais identifikators: 15
Daļa: LOT-0016
Iekšējais identifikators: 16
Daļa: LOT-0017
Iekšējais identifikators: 17
Daļa: LOT-0018
Nosaukums: Bare
Iekšējais identifikators: 18
Daļa: LOT-0019
Nosaukums: Placi occipitale
Iekšējais identifikators: 19
Daļa: LOT-0020
Iekšējais identifikators: 20
Daļa: LOT-0021
Iekšējais identifikators: 21
Daļa: LOT-0022
Nosaukums: Bratari identificare mama
Iekšējais identifikators: 22
Daļa: LOT-0023
Nosaukums: Cleme ombilicale
Iekšējais identifikators: 23
Daļa: LOT-0024
Nosaukums: Rola certceaf
Iekšējais identifikators: 24
Daļa: LOT-0025
Iekšējais identifikators: 25
Daļa: LOT-0026
Iekšējais identifikators: 26
Daļa: LOT-0027
Iekšējais identifikators: 27
2. Procedure
Procedure
Interne identificatiecode: 4663448_2026_PAAPD1620127
Type procedure: Openbaar
De procedure wordt versneld: neen
Doel
Aard van het contract: Leveringen
Belangrijkste classificatie (cpv): 33140000 Medische verbruiksartikelen
5. Perceel
Perceel: LOT-0001
Interne identificatiecode: 1
Perceel: LOT-0002
Interne identificatiecode: 2
Perceel: LOT-0003
Interne identificatiecode: 3
Perceel: LOT-0004
Interne identificatiecode: 4
Perceel: LOT-0005
Interne identificatiecode: 5
Perceel: LOT-0006
Interne identificatiecode: 6
Perceel: LOT-0007
Interne identificatiecode: 7
Perceel: LOT-0008
Interne identificatiecode: 8
Perceel: LOT-0009
Interne identificatiecode: 9
Perceel: LOT-0010
Interne identificatiecode: 10
Perceel: LOT-0011
Interne identificatiecode: 11
Perceel: LOT-0012
Interne identificatiecode: 12
Perceel: LOT-0013
Interne identificatiecode: 13
Perceel: LOT-0014
Interne identificatiecode: 14
Perceel: LOT-0015
Interne identificatiecode: 15
Perceel: LOT-0016
Interne identificatiecode: 16
Perceel: LOT-0017
Interne identificatiecode: 17
Perceel: LOT-0018
Interne identificatiecode: 18
Perceel: LOT-0019
Interne identificatiecode: 19
Perceel: LOT-0020
Interne identificatiecode: 20
Perceel: LOT-0021
Interne identificatiecode: 21
Perceel: LOT-0022
Interne identificatiecode: 22
Perceel: LOT-0023
Interne identificatiecode: 23
Perceel: LOT-0024
Interne identificatiecode: 24
Perceel: LOT-0025
Interne identificatiecode: 25
Perceel: LOT-0026
Interne identificatiecode: 26
Perceel: LOT-0027
Interne identificatiecode: 27
Wewnętrzny identyfikator: 4663448_2026_PAAPD1620127
Rodzaj procedury: Otwarta
Procedura jest przyspieszona: nie
Przeznaczenie
Charakter zamówienia: Dostawy
Główna klasyfikacja (cpv): 33140000 Materiały medyczne
5. Część zamówienia
Część zamówienia: LOT-0001
Wewnętrzny identyfikator: 1
Część zamówienia: LOT-0002
Wewnętrzny identyfikator: 2
Część zamówienia: LOT-0003
Wewnętrzny identyfikator: 3
Część zamówienia: LOT-0004
Wewnętrzny identyfikator: 4
Część zamówienia: LOT-0005
Wewnętrzny identyfikator: 5
Część zamówienia: LOT-0006
Tytuł: PROBE DE RADIOFRECVENTA
Wewnętrzny identyfikator: 6
Część zamówienia: LOT-0007
Wewnętrzny identyfikator: 7
Część zamówienia: LOT-0008
Wewnętrzny identyfikator: 8
Część zamówienia: LOT-0009
Wewnętrzny identyfikator: 9
Część zamówienia: LOT-0010
Wewnętrzny identyfikator: 10
Część zamówienia: LOT-0011
Tytuł: SET PROTEZE DE SOLD
Wewnętrzny identyfikator: 11
Część zamówienia: LOT-0012
Tytuł: SET PROTEZE DE GENUNCHI
Wewnętrzny identyfikator: 12
Część zamówienia: LOT-0013
Tytuł: PANSAMENTE STERILE
Wewnętrzny identyfikator: 13
Część zamówienia: LOT-0014
Tytuł: AC DE BIOPSIE MEDULARA
Wewnętrzny identyfikator: 14
Część zamówienia: LOT-0015
Wewnętrzny identyfikator: 15
Część zamówienia: LOT-0016
Wewnętrzny identyfikator: 16
Część zamówienia: LOT-0017
Tytuł: Suruburi cervicale posterioare
Wewnętrzny identyfikator: 17
Część zamówienia: LOT-0018
Tytuł: Bare
Wewnętrzny identyfikator: 18
Część zamówienia: LOT-0019
Tytuł: Placi occipitale
Wewnętrzny identyfikator: 19
Część zamówienia: LOT-0020
Wewnętrzny identyfikator: 20
Część zamówienia: LOT-0021
Wewnętrzny identyfikator: 21
Część zamówienia: LOT-0022
Tytuł: Bratari identificare mama
Wewnętrzny identyfikator: 22
Część zamówienia: LOT-0023
Tytuł: Cleme ombilicale
Wewnętrzny identyfikator: 23
Część zamówienia: LOT-0024
Tytuł: Rola certceaf
Wewnętrzny identyfikator: 24
Część zamówienia: LOT-0025
Wewnętrzny identyfikator: 25
Część zamówienia: LOT-0026
Wewnętrzny identyfikator: 26
Część zamówienia: LOT-0027
Wewnętrzny identyfikator: 27
2. Procedimento
Procedimento
Tipo de procedimento: Aberto
O procedimento é acelerado: não
Finalidade
Natureza do contrato: Fornecimentos
Classificação principal (cpv): 33140000 Material médico de consumo
2. Procedură
Procedură
Identificator intern: 4663448_2026_PAAPD1620127
Tip de procedură: Deschisă
Procedura este accelerată: nu
Scop
Natura contractului: Produse
Clasificarea principală (cpv): 33140000 Consumabile medicale
Lot: LOT-0001
Identificator intern: 1
Lot: LOT-0002
Identificator intern: 2
Lot: LOT-0003
Identificator intern: 3
Lot: LOT-0004
Identificator intern: 4
Lot: LOT-0005
Identificator intern: 5
Lot: LOT-0006
Titlu: PROBE DE RADIOFRECVENTA
Identificator intern: 6
Lot: LOT-0007
Identificator intern: 7
Lot: LOT-0008
Identificator intern: 8
Lot: LOT-0009
Identificator intern: 9
Lot: LOT-0010
Identificator intern: 10
Lot: LOT-0011
Titlu: SET PROTEZE DE SOLD
Identificator intern: 11
Lot: LOT-0012
Titlu: SET PROTEZE DE GENUNCHI
Identificator intern: 12
Lot: LOT-0013
Titlu: PANSAMENTE STERILE
Identificator intern: 13
Lot: LOT-0014
Titlu: AC DE BIOPSIE MEDULARA
Identificator intern: 14
Lot: LOT-0015
Identificator intern: 15
Lot: LOT-0016
Identificator intern: 16
Lot: LOT-0017
Titlu: Suruburi cervicale posterioare
Identificator intern: 17
Lot: LOT-0018
Titlu: Bare
Identificator intern: 18
Lot: LOT-0019
Titlu: Placi occipitale
Identificator intern: 19
Lot: LOT-0020
Identificator intern: 20
Lot: LOT-0021
Identificator intern: 21
Lot: LOT-0022
Titlu: Bratari identificare mama
Identificator intern: 22
Lot: LOT-0023
Titlu: Cleme ombilicale
Identificator intern: 23
Lot: LOT-0024
Titlu: Rola certceaf
Identificator intern: 24
Lot: LOT-0025
Identificator intern: 25
Lot: LOT-0026
Identificator intern: 26
Lot: LOT-0027
Identificator intern: 27
2. Postup
Postup
Druh postupu: Verejná súťaž
Postup je zrýchlený: nie
Druh zmluvy: Tovary
Hlavná klasifikácia (cpv): 33140000 Zdravotnícky spotrebný materiál
5. Časť
Časť: LOT-0001
Interný identifikátor: 1
Časť: LOT-0002
Interný identifikátor: 2
Časť: LOT-0003
Interný identifikátor: 3
Časť: LOT-0004
Interný identifikátor: 4
Časť: LOT-0005
Interný identifikátor: 5
Časť: LOT-0006
Názov: PROBE DE RADIOFRECVENTA
Interný identifikátor: 6
Časť: LOT-0007
Interný identifikátor: 7
Časť: LOT-0008
Interný identifikátor: 8
Časť: LOT-0009
Interný identifikátor: 9
Časť: LOT-0010
Interný identifikátor: 10
Časť: LOT-0011
Názov: SET PROTEZE DE SOLD
Interný identifikátor: 11
Časť: LOT-0012
Názov: SET PROTEZE DE GENUNCHI
Interný identifikátor: 12
Časť: LOT-0013
Názov: PANSAMENTE STERILE
Interný identifikátor: 13
Časť: LOT-0014
Názov: AC DE BIOPSIE MEDULARA
Interný identifikátor: 14
Časť: LOT-0015
Interný identifikátor: 15
Časť: LOT-0016
Interný identifikátor: 16
Časť: LOT-0017
Názov: Suruburi cervicale posterioare
Interný identifikátor: 17
Časť: LOT-0018
Názov: Bare
Interný identifikátor: 18
Časť: LOT-0019
Názov: Placi occipitale
Interný identifikátor: 19
Časť: LOT-0020
Interný identifikátor: 20
Časť: LOT-0021
Interný identifikátor: 21
Časť: LOT-0022
Názov: Bratari identificare mama
Interný identifikátor: 22
Časť: LOT-0023
Názov: Cleme ombilicale
Interný identifikátor: 23
Časť: LOT-0024
Názov: Rola certceaf
Interný identifikátor: 24
Časť: LOT-0025
Interný identifikátor: 25
Časť: LOT-0026
Interný identifikátor: 26
Časť: LOT-0027
Interný identifikátor: 27
2. Postopek
Postopek
Vrsta postopka: Odprti postopek
Postopek je pospešen: ne
Namen
Vrsta javnega naročila: Blago
Glavna klasifikacijska oznaka (cpv): 33140000 Proizvodi za medicinsko uporabo
5. Sklop
Sklop: LOT-0001
Notranji identifikator: 1
Sklop: LOT-0002
Notranji identifikator: 2
Sklop: LOT-0003
Notranji identifikator: 3
Sklop: LOT-0004
Notranji identifikator: 4
Sklop: LOT-0005
Notranji identifikator: 5
Sklop: LOT-0006
Notranji identifikator: 6
Sklop: LOT-0007
Notranji identifikator: 7
Sklop: LOT-0008
Notranji identifikator: 8
Sklop: LOT-0009
Notranji identifikator: 9
Sklop: LOT-0010
Notranji identifikator: 10
Sklop: LOT-0011
Notranji identifikator: 11
Sklop: LOT-0012
Notranji identifikator: 12
Sklop: LOT-0013
Notranji identifikator: 13
Sklop: LOT-0014
Notranji identifikator: 14
Sklop: LOT-0015
Notranji identifikator: 15
Sklop: LOT-0016
Notranji identifikator: 16
Sklop: LOT-0017
Notranji identifikator: 17
Sklop: LOT-0018
Notranji identifikator: 18
Sklop: LOT-0019
Notranji identifikator: 19
Sklop: LOT-0020
Notranji identifikator: 20
Sklop: LOT-0021
Notranji identifikator: 21
Sklop: LOT-0022
Notranji identifikator: 22
Sklop: LOT-0023
Notranji identifikator: 23
Sklop: LOT-0024
Notranji identifikator: 24
Sklop: LOT-0025
Notranji identifikator: 25
Sklop: LOT-0026
Notranji identifikator: 26
Sklop: LOT-0027
Notranji identifikator: 27