2. Процедура
Процедура
Заглавие: ΜΕΛΕΤΗ ΔΡΟΜΟΥ ΠΑΝΟΡΜΟ – ΓΑΡΑΖΟ
Описание: Η παρούσα μελέτη, στο πλαίσιο της βελτίωσης και εκσυγχρονισμού του Επαρχιακού οδικού δικτύου της Περιφερειακής Ενότητας Ρεθύμνης, έχει ως αντικείμενο τη σύνδεση Πανόρμου – Γαράζου με νέα χάραξη ως ένα άξονα που συνδέει την παραλιακή με την ημιορεινή περιοχή του δήμου Μυλοποτάμου. Το οδικό τμήμα θα ανήκει στη κατηγορία ΑΙΙΙ «Οδός μεταξύ επαρχιών/οικισμών» σύμφωνα με τις ΟΜΟΕ. Το μήκος του οδικού τμήματος εκτιμάται σε 16 χλμ. Για την σύνδεση με τους οικισμούς καθώς και με το τοπικό οδικό δίκτυο εκτιμάται ότι θα διαμορφωθούν 6 τρισκελείς ισόπεδοι κόμβοι και 2 τετρασκελείς. Στο συγκεκριμένο οδικό τμήμα εκτιμάται ότι αντιστοιχούν 2 γέφυρες μήκους 120 μ. περίπου η πρώτη και 60μ. περίπου η δεύτερη.
Вид процедура: Открита
Процедурата се ускорява: не
Основни характеристики на процедурата: ΠΛΕΟΝ ΣΥΜΦΕΡΟΥΣΑ ΑΠΟ ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΗ ΑΠΟΨΗ ΠΡΟΣΦΟΡΑ ΒΑΣΕΙ ΒΕΛΤΙΣΤΗΣ ΣΧΕΣΗΣ ΠΟΙΟΤΗΤΑΣ-ΤΙΜΗΣ
Цел
Естество на поръчката: Услуги
Основна класификация (cpv): 71335000 Технически проучвания
5. Обособена позиция
Обособена позиция: LOT-0001
2. Procedure
Procedure
Titel: ΜΕΛΕΤΗ ΔΡΟΜΟΥ ΠΑΝΟΡΜΟ – ΓΑΡΑΖΟ
Udbudsprocedure: Offentligt udbud
Proceduren er en hasteprocedure: nej
Formål
Kontraktens hovedformål: Tjenesteydelser
Primær klassifikation (cpv): 71335000 Tekniske undersøgelser
5. Delkontrakt
Delkontrakt: LOT-0001
2. Διαδικασία
Διαδικασία
Τίτλος: ΜΕΛΕΤΗ ΔΡΟΜΟΥ ΠΑΝΟΡΜΟ – ΓΑΡΑΖΟ
Είδος διαδικασίας: Ανοικτή
Η διαδικασία επιταχύνεται: όχι
Σκοπός
Χαρακτήρας της σύμβασης: Υπηρεσίες
Κύρια ταξινόμηση (cpv): 71335000 Τεχνικές μελέτες
5. Παρτίδα
Παρτίδα: LOT-0001
Title: ΜΕΛΕΤΗ ΔΡΟΜΟΥ ΠΑΝΟΡΜΟ – ΓΑΡΑΖΟ
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: no
Purpose
Main nature of the contract: Services
Main classification (cpv): 71335000 Engineering studies
5. Lot
Lot: LOT-0001
2. Procedimiento
Procedimiento
Título: ΜΕΛΕΤΗ ΔΡΟΜΟΥ ΠΑΝΟΡΜΟ – ΓΑΡΑΖΟ
Tipo de procedimiento: Abierto
El procedimiento está acelerado: no
Finalidad
Naturaleza del contrato: Servicios
Clasificación principal (cpv): 71335000 Estudios de ingeniería
5. Lote
Lote: LOT-0001
2. Menetlus
Menetlus
Menetluse liik: Avatud
Kiirendatud menetlus: ei
Eesmärk
Lepingu olemus: Teenused
Peamine liigitus (cpv): 71335000 Tehnikateadused
5. Osa
Osa: LOT-0001
2. Menettely
Menettely
Menettelyn tyyppi: Avoin
Käytetään nopeutettua menettelyä: ei
Tarkoitus
Pääasiallinen hankintalaji: Palvelut
Pääasiallinen luokitus (cpv): 71335000 Tekniset tutkimukset
2. Eljárás
Eljárás
Cím: ΜΕΛΕΤΗ ΔΡΟΜΟΥ ΠΑΝΟΡΜΟ – ΓΑΡΑΖΟ
Az eljárás típusa: Nyitott
Az eljárás gyorsított: nem
Cél
A szerződés jellege: Szolgáltatásmegrendelés
Fő osztályozás (cpv): 71335000 Mérnöki tanulmány
5. Rész
Rész: LOT-0001
2. Procedūra
Procedūra
Procedūras veids: Atklāta
Procedūra ir paātrināta: nē
Mērķis
Līguma veids: Pakalpojumi
Galvenā klasifikācija (cpv): 71335000 Inženiertehniskā izpēte
5. Daļa
Daļa: LOT-0001
Type procedure: Openbaar
De procedure wordt versneld: neen
Doel
Aard van het contract: Diensten
Belangrijkste classificatie (cpv): 71335000 Technische onderzoeken
5. Perceel
Perceel: LOT-0001
2. Procedura
Procedura
Tytuł: ΜΕΛΕΤΗ ΔΡΟΜΟΥ ΠΑΝΟΡΜΟ – ΓΑΡΑΖΟ
Rodzaj procedury: Otwarta
Procedura jest przyspieszona: nie
Przeznaczenie
Charakter zamówienia: Usługi
Główna klasyfikacja (cpv): 71335000 Badania inżynieryjne
5. Część zamówienia
Część zamówienia: LOT-0001
2. Procedimento
Procedimento
Tipo de procedimento: Aberto
O procedimento é acelerado: não
Finalidade
Natureza do contrato: Serviços
Classificação principal (cpv): 71335000 Estudos de engenharia
2. Procedură
Procedură
Titlu: ΜΕΛΕΤΗ ΔΡΟΜΟΥ ΠΑΝΟΡΜΟ – ΓΑΡΑΖΟ
Tip de procedură: Deschisă
Procedura este accelerată: nu
Scop
Natura contractului: Servicii
Clasificarea principală (cpv): 71335000 Studii tehnice
2. Förfarande
Förfarande
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Tjänster
Huvudklassificering (cpv): 71335000 Tekniska undersökningar
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0001