2. Процедура
Процедура
Заглавие: Zakup energii elektrycznej na lata 2027 i 2028.
Описание: Przedmiotem zamówienia jest zakup energii elektrycznej na potrzeby obiektów gminnych, szkół, przedszkoli, oświetlenia ulicznego, sygnalizacji drogowej, kamer monitoringu, obiektów Muzeum Piaseczna, obiektów Centrum Kultury w Piasecznie, obiektów Biblioteki Publicznej w Piasecznie na lata 2027 i 2028. Przetarg podzielony jest na dwie części, każda z części odpowiada realizacji przedmiotu umowy w kolejnych latach kalendarzowych. Część I – rok 2027; Część II – rok 2028. Zamawiający dopuszcza składanie ofert częściowych. Wykonawca może złożyć ofertę na jedną wybraną część zamówienia (Część I albo Część II) lub na obie części zamówienia (Część I i Część II) Nie dopuszcza się złożenia oferty częściowej dla poszczególnych budynków bądź obiektów lub zawierającej różne ceny w okresie realizacji danej części zamówienia. UWAGA: Dla każdego roku (każdej części postępowania) będą zawarte cztery odrębne umowy obejmujące 12 miesięczne okresy począwszy od 1 stycznia do 31 grudnia lat 2027 i 2028. tj. z każdym nabywcą: 1) Gmina Piaseczno, 2) Centrum Kultury w Piasecznie 3) Muzeum Piaseczna, 4) Biblioteka Publiczna w Piasecznie Cena musi być taka sama dla wszystkich PPE Przewidywana ilość punktów poboru dla każdej umowy: • GMINA PIASECZNO: 380 szt. dla zasilania oświetlenia ulicznego, sygnalizacji drogowej i kamer monitoringu, dla których płatnikiem jest Gmina Piaseczno; 102szt. dla zasilania budynków, dla których płatnikiem są Gmina Piaseczno, GOSiR w Piasecznie, Przedszkole nr 1 w Piasecznie, Przedszkole nr 2 w Piasecznie, Przedszkole nr 3 w Piasecznie, Przedszkole nr 4 w Piasecznie, Przedszkole nr 6 w Głoskowie, Przedszkole nr 7 w Zalesiu Górnym, Przedszkole nr 8 w Piasecznie, Przedszkole nr 9 w Piasecznie, Przedszkole nr 10 w Piasecznie, Przedszkole nr 11 w Piasecznie, Szkoła Podstawowa nr 1 w Piasecznie, Szkoła Podstawowa nr 2 w Piasecznie, Szkoła Podstawowa nr 3 w Piasecznie, Szkoła Podstawowa nr 5 w Piasecznie, Szkoła Podstawowa w Głoskowie, Szkoła Podstawowa w Zalesiu Górnym, Szkoła Podstawowa w Chylicach, Szkoła Podstawowa w Jazgarzewie, Szkoła Podstawowa w Józefosławiu, Szkoła Podstawowa w Złotokłosie. UWAGA: Gmina Piaseczno zastrzega sobie możliwość zmniejszenia ilości PPE z załącznika nr 1 i załącznika nr 2 do umowy w trakcie trwania umów na rok 2027 i rok 2028 o wolumen do 2,2MWh w związku z planowanym rozwojem spółdzielni Energetycznej Piaseczno której jest członkiem. • CENTRUM KULTURY W PIASECZNIE 5szt dla zasilania budynków, dla których płatnikiem jest Centrum Kultury w Piasecznie; • BIBLIOTEKA PUBLICZNA W PIASECZNIE 4szt dla zasilania budynków, dla których płatnikiem jest Biblioteka Publiczna w Piasecznie; • MUZEUM PIASECZNA 2szt dla zasilania budynków, dla których płatnikiem jest Muzeum Piaseczna;
Вътрешен идентификатор: spr. 45/2026
Вид процедура: Открита
Процедурата се ускорява: не
Цел
Естество на поръчката: Доставки
Основна класификация (cpv): 09310000 Електрическа енергия
5. Обособена позиция
Обособена позиция: LOT-0001
Заглавие: część I - rok 2027
Описание: część postępowania obejmuje realizację przedmiotu zamówienia w okresie od 1.01.2027 r. do 31.12.2027 r.
Вътрешен идентификатор: część I - rok 2027
Обособена позиция: LOT-0002
Заглавие: część II - rok 2028
Описание: część postępowania obejmuje realizację przedmiotu zamówienia w okresie od 1.01.2028 r. do 31.12.2028 r.
Вътрешен идентификатор: część II - rok 2028
2. Procedure
Procedure
Intern ID: spr. 45/2026
Udbudsprocedure: Offentligt udbud
Proceduren er en hasteprocedure: nej
Formål
Kontraktens hovedformål: Varer
Primær klassifikation (cpv): 09310000 Elektricitet
5. Delkontrakt
Delkontrakt: LOT-0001
Titel: część I - rok 2027
Intern ID: część I - rok 2027
Delkontrakt: LOT-0002
Titel: część II - rok 2028
Intern ID: część II - rok 2028
394858-2026 - Διαγωνισμός
Προκήρυξη σύμβασης ή σύμβασης παραχώρησης — τυποποιημένο καθεστώς
Αγαθά
2. Διαδικασία
Διαδικασία
Εσωτερικό αναγνωριστικόspr. 45/2026
Είδος διαδικασίαςΑνοικτή
Η διαδικασία επιταχύνεταιόχι
Σκοπός
Χαρακτήρας της σύμβασηςΑγαθά
Κύρια ταξινόμηση (cpv): 09310000 Ηλεκτρισμός
5. Παρτίδα
ΠαρτίδαLOT-0001
Τίτλοςczęść I - rok 2027
Εσωτερικό αναγνωριστικόczęść I - rok 2027
ΠαρτίδαLOT-0002
Τίτλοςczęść II - rok 2028
Εσωτερικό αναγνωριστικόczęść II - rok 2028
2. Procedimiento
Procedimiento
Identificador interno: spr. 45/2026
Tipo de procedimiento: Abierto
El procedimiento está acelerado: no
Finalidad
Naturaleza del contrato: Suministros
Clasificación principal (cpv): 09310000 Electricidad
5. Lote
Lote: LOT-0001
Título: część I - rok 2027
Identificador interno: część I - rok 2027
Lote: LOT-0002
Título: część II - rok 2028
Identificador interno: część II - rok 2028
2. Menetlus
Menetlus
Sisemine tunnus: spr. 45/2026
Menetluse liik: Avatud
Kiirendatud menetlus: ei
Eesmärk
Lepingu olemus: Asjad
Peamine liigitus (cpv): 09310000 Elekter
5. Osa
Osa: LOT-0001
Pealkiri: część I - rok 2027
Sisemine tunnus: część I - rok 2027
Osa: LOT-0002
Pealkiri: część II - rok 2028
Sisemine tunnus: część II - rok 2028
2. Menettely
Menettely
Sisäinen tunniste: spr. 45/2026
Menettelyn tyyppi: Avoin
Käytetään nopeutettua menettelyä: ei
Tarkoitus
Pääasiallinen hankintalaji: Tavarahankinnat
Pääasiallinen luokitus (cpv): 09310000 Sähkö
Ilmoituksen nimi: część I - rok 2027
Sisäinen tunniste: część I - rok 2027
Ilmoituksen nimi: część II - rok 2028
Sisäinen tunniste: część II - rok 2028
394858-2026 - Mise en concurrence
Avis de marché ou de concession – régime ordinaire
Fournitures
2. Procédure
Procédure
Identifiant internespr. 45/2026
Type de procédureOuverte
La procédure est accéléréenon
Objet
Nature principale du marchéFournitures
Nomenclature principale (cpv): 09310000 Électricité
5. Lot
LotLOT-0001
Titreczęść I - rok 2027
Identifiant interneczęść I - rok 2027
LotLOT-0002
Titreczęść II - rok 2028
Identifiant interneczęść II - rok 2028
394858-2026 - Iomaíocht
Fógra maidir le conradh nó lamháltas — an gnáthchóras
Soláthairtí
2. Nós imeachta
Nós imeachta
Aitheantóir inmheánachspr. 45/2026
An cineál nóis imeachtaOscailte
Tá an nós imeachta á bhrostúníl
Cuspóir
Cineál an chonarthaSoláthairtí
Príomhaicmiú (cpv): 09310000 Electricity
5. Luchtóg
LuchtógLOT-0001
Teidealczęść I - rok 2027
Aitheantóir inmheánachczęść I - rok 2027
LuchtógLOT-0002
Teidealczęść II - rok 2028
Aitheantóir inmheánachczęść II - rok 2028
2. Postupak
Postupak
Interna identifikacijska oznaka: spr. 45/2026
Vrsta postupka: Otvoren
Postupak je ubrzan: ne
Svrha
Priroda ugovora: Roba
Glavna klasifikacija (cpv): 09310000 Električna energija
5. Grupa
Grupa: LOT-0001
Naslov: część I - rok 2027
Interna identifikacijska oznaka: część I - rok 2027
Grupa: LOT-0002
Naslov: część II - rok 2028
Interna identifikacijska oznaka: część II - rok 2028
2. Eljárás
Eljárás
Belső azonosító: spr. 45/2026
Az eljárás típusa: Nyitott
Az eljárás gyorsított: nem
Cél
A szerződés jellege: Árubeszerzés
Fő osztályozás (cpv): 09310000 Villamos energia
5. Rész
Rész: LOT-0001
Cím: część I - rok 2027
Belső azonosító: część I - rok 2027
Rész: LOT-0002
Cím: część II - rok 2028
Belső azonosító: część II - rok 2028
2. Procedura
Procedura
Identificativo interno: spr. 45/2026
Tipo di procedura: Aperta
La procedura è accelerata: no
Finalità
Natura dell'appalto: Forniture
Classificazione principale (cpv): 09310000 Elettricità
5. Lotto
Lotto: LOT-0001
Titolo: część I - rok 2027
Lotto: LOT-0002
Titolo: część II - rok 2028
2. Procedūra
Procedūra
Vidaus identifikatorius: spr. 45/2026
Pirkimo būdas: Atviras
Procedūra pagreitinta: ne
Tikslas
Sutarties objektas: Prekės
Pagrindinis klasifikacijos kodas (cpv): 09310000 Elektra
5. Pirkimo dalis
Pirkimo dalis: LOT-0001
Pavadinimas: część I - rok 2027
Vidaus identifikatorius: część I - rok 2027
Pirkimo dalis: LOT-0002
Pavadinimas: część II - rok 2028
Vidaus identifikatorius: część II - rok 2028
Iekšējais identifikators: spr. 45/2026
Procedūras veids: Atklāta
Procedūra ir paātrināta: nē
Mērķis
Līguma veids: Piegādes
Galvenā klasifikācija (cpv): 09310000 Elektrība
5. Daļa
Daļa: LOT-0001
Nosaukums: część I - rok 2027
Iekšējais identifikators: część I - rok 2027
Daļa: LOT-0002
Nosaukums: część II - rok 2028
Iekšējais identifikators: część II - rok 2028
Interne identificatiecode: spr. 45/2026
Type procedure: Openbaar
De procedure wordt versneld: neen
Doel
Aard van het contract: Leveringen
Belangrijkste classificatie (cpv): 09310000 Elektriciteit
5. Perceel
Perceel: LOT-0001
Interne identificatiecode: część I - rok 2027
Perceel: LOT-0002
Interne identificatiecode: część II - rok 2028
Wewnętrzny identyfikator: spr. 45/2026
Rodzaj procedury: Otwarta
Procedura jest przyspieszona: nie
Przeznaczenie
Charakter zamówienia: Dostawy
Główna klasyfikacja (cpv): 09310000 Elektryczność
5. Część zamówienia
Część zamówienia: LOT-0001
Tytuł: część I - rok 2027
Wewnętrzny identyfikator: część I - rok 2027
Część zamówienia: LOT-0002
Tytuł: część II - rok 2028
Wewnętrzny identyfikator: część II - rok 2028
2. Procedimento
Procedimento
Tipo de procedimento: Aberto
O procedimento é acelerado: não
Finalidade
Natureza do contrato: Fornecimentos
Classificação principal (cpv): 09310000 Electricidade
2. Procedură
Procedură
Identificator intern: spr. 45/2026
Tip de procedură: Deschisă
Procedura este accelerată: nu
Scop
Natura contractului: Produse
Clasificarea principală (cpv): 09310000 Electricitate
Lot: LOT-0001
Titlu: część I - rok 2027
Identificator intern: część I - rok 2027
Lot: LOT-0002
Titlu: część II - rok 2028
Identificator intern: część II - rok 2028
2. Postup
Postup
Interný identifikátor: spr. 45/2026
Druh postupu: Verejná súťaž
Postup je zrýchlený: nie
Účel
Druh zmluvy: Tovary
Hlavná klasifikácia (cpv): 09310000 Elektrická energia
5. Časť
Časť: LOT-0001
Názov: część I - rok 2027
Interný identifikátor: część I - rok 2027
Časť: LOT-0002
Názov: część II - rok 2028
Interný identifikátor: część II - rok 2028
394858-2026 - Javni razpis
Obvestilo o koncesiji ali naročilu – standardna ureditev
Blago
2. Postopek
Postopek
Notranji identifikatorspr. 45/2026
Vrsta postopkaOdprti postopek
Postopek je pospešenne
Namen
Vrsta javnega naročilaBlago
Glavna klasifikacijska oznaka (cpv): 09310000 Elektrika
5. Sklop
SklopLOT-0001
Naslovczęść I - rok 2027
Notranji identifikatorczęść I - rok 2027
SklopLOT-0002
Naslovczęść II - rok 2028
Notranji identifikatorczęść II - rok 2028
2. Förfarande
Förfarande
Intern identifierare: spr. 45/2026
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Varor
Huvudklassificering (cpv): 09310000 Elektricitet
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0001
Intern identifierare: część I - rok 2027
Del (anbudsområde): LOT-0002
Intern identifierare: część II - rok 2028