394989-2026 - Състезателна процедура
Чехия – Хирургически инструменти – Dodávky nástrojů elektrochirurgických, elektrod a souvisejícího spotřebního materiálu – ČÁST III. k radiofrekvenčnímu generátoru VAPR VUE výr. DePuy Mitek
Обявление за поръчка или концесия – стандартен режим
Доставки
2. Процедура
Процедура
ЗаглавиеDodávky nástrojů elektrochirurgických, elektrod a souvisejícího spotřebního materiálu – ČÁST III. k radiofrekvenčnímu generátoru VAPR VUE výr. DePuy Mitek
ОписаниеPředmětem veřejné zakázky jsou průběžné dodávky nástrojů elektrochirurgických, elektrod a souvisejícího spotřebního materiálu k radiofrekvenčnímu generátoru VAPR VUE výr. DePuy Mitek dle Přílohy č. 5 zadávací dokumentace – Krycí list nabídky. Zadavatel, v souladu s návodem k použití (resp. Příručkou uživatele) předmětného radiofrekvenčního generátoru VAPR VUE výr. DePuy Mitek, požaduje, aby veškeré nabízené/dodávané elektrody, elektrochirurgické nástroje a související spotřební materiál byly: - plně kompatibilní s radiofrekvenčním generátorem VAPR VUE výr. DePuy Mitek, - v souladu s doporučením výrobce DePuy Mitek. Blíže viz Přílohu č. 11 zadávací dokumentace – Čestné prohlášení dodavatele o nástrojích elektrochirurgických, elektrodách a souvisejícím spotřebním materiálu.
Вътрешен идентификатор307
Вид процедураОткрита
Процедурата се ускоряване
Цел
Естество на поръчкатаДоставки
Основна класификация (cpv): 33169000 Хирургически инструменти
Допълнителна класификация (cpv): 33162200 Инструменти за операционен блок, 33140000 Медицински консумативи, 33160000 Операционна техника
5. Обособена позиция
Обособена позицияLOT-0001
Варианти
Описание на опциитеKupující (zadavatel) si vyhrazuje následující změny závazku ze smlouvy: - v případě, že výrobce některé položky materiálu, jehož dodávka je součástí předmětu smlouvy, uvede na trh novou verzi takové položky materiálu, která má stejné účelové určení a splňuje zadávací podmínky, vyhrazuje si kupující změnu závazku ze smlouvy spočívající v nahrazení takové položky materiálu touto její novou verzí, změna závazku bude sepsána dodatkem ke smlouvě, přičemž kupující není povinen takovou změnu závazku přijmout; - v případě, že prodávající není schopen dodat materiál ani do 7 pracovních dnů z důvodu, že materiál nemá k dispozici, popřípadě z jiného provozního důvodu, ale položka materiálu stejného účelového určení splňující zadávací podmínky je v době objednání dostupná na trhu v České republice prostřednictvím jiného dodavatele, je prodávající povinen ihned sdělit kupujícímu, že materiál nedodá řádně a včas, přičemž kupující má právo zajistit si v případě nezbytné akutní potřeby a v množství nezbytně nutném dodávku materiálu prostřednictvím tohoto jiného dodavatele. Případný rozdíl v nákupních cenách, jenž vznikne mezi cenami sjednanými touto Smlouvou a cenami jiného dodavatele, je kupující oprávněn požadovat po prodávajícím. Prodávající se zavazuje tento případný rozdíl v cenách na základě výzvy kupujícího uhradit v plné výši. Kupující se v případě využití práva podle věty druhé tohoto odstavce bude vždy snažit o zajištění takového dodavatele, který je schopen dodat v potřebném čase, množství a kvalitě materiál za co nejnižší cenu, s nejmenšími náklady; - v případě změny DPH bude stanovena sazba DPH v aktuální výši stanovené zákonem.
2. Διαδικασία
Διαδικασία
Εσωτερικό αναγνωριστικό: 307
Είδος διαδικασίας: Ανοικτή
Η διαδικασία επιταχύνεται: όχι
Σκοπός
Χαρακτήρας της σύμβασης: Αγαθά
Κύρια ταξινόμηση (cpv): 33169000 Χειρουργικά όργανα
Πρόσθετη ταξινόμηση (cpv): 33162200 Εργαλεία χειρουργείου, 33140000 Ιατρικά αναλώσιμα, 33160000 Εγχειριτική τεχνική
5. Παρτίδα
Παρτίδα: LOT-0001
Επιλογές:
394989-2026 - Hange
Hanketeade või kontsessiooniteade – üldkord
Asjad
2. Menetlus
Menetlus
Sisemine tunnus307
Menetluse liikAvatud
Kiirendatud menetlusei
Eesmärk
Lepingu olemusAsjad
Peamine liigitus (cpv): 33169000 Operatsiooniinstrumendid
Täiendav liigitus (cpv): 33162200 Operatsioonisaali instrumendid, 33140000 Meditsiinilised tarbekaubad, 33160000 Operatsioonitehnika
5. Osa
OsaLOT-0001
Täiendavad hankevõimalused
2. Menettely
Menettely
Sisäinen tunniste: 307
Menettelyn tyyppi: Avoin
Käytetään nopeutettua menettelyä: ei
Tarkoitus
Pääasiallinen hankintalaji: Tavarahankinnat
Pääasiallinen luokitus (cpv): 33169000 Kirurgiset instrumentit
Lisäluokitus (cpv): 33162200 Leikkaussali-instrumentit, 33140000 Lääketieteelliset kertakäyttötarvikkeet, 33160000 Leikkaussalin tekniikka
Osa: LOT-0001
Optiot:
2. Nós imeachta
Nós imeachta
Aitheantóir inmheánach: 307
An cineál nóis imeachta: Oscailte
Tá an nós imeachta á bhrostú: níl
Cuspóir
Cineál an chonartha: Soláthairtí
Príomhaicmiú (cpv): 33169000 Surgical instruments
Aicmiú breise (cpv): 33162200 Operating-theatre instruments, 33140000 Medical consumables, 33160000 Operating techniques
5. Luchtóg
Luchtóg: LOT-0001
Roghanna:
394989-2026 - Nadmetanje
Obavijest o nadmetanju ili koncesiji – standardni režim
Roba
2. Postupak
Postupak
Interna identifikacijska oznaka307
Vrsta postupkaOtvoren
Postupak je ubrzanne
Svrha
Priroda ugovoraRoba
Glavna klasifikacija (cpv): 33169000 Kirurški instrumenti
Dodatna klasifikacija (cpv): 33162200 Instrumenti za operacijske sale, 33140000 Medicinski potrošni materijal, 33160000 Operacijska tehnika
5. Grupa
GrupaLOT-0001
Opcije
2. Procedura
Procedura
Identificativo interno: 307
Tipo di procedura: Aperta
La procedura è accelerata: no
Finalità
Natura dell'appalto: Forniture
Classificazione principale (cpv): 33169000 Strumenti chirurgici
Classificazione aggiuntiva (cpv): 33162200 Strumenti per sala operatoria, 33140000 Materiali medici, 33160000 Tecnica operatoria
5. Lotto
Lotto: LOT-0001
Opzioni:
394989-2026 - Mededinging
Aankondiging van een opdracht of concessie – standaardregeling
Leveringen
2. Procedure
Procedure
Interne identificatiecode307
Type procedureOpenbaar
De procedure wordt versneldneen
Doel
Aard van het contractLeveringen
Belangrijkste classificatie (cpv): 33169000 Chirurgische instrumenten
Aanvullende classificatie (cpv): 33162200 OK-instrumenten, 33140000 Medische verbruiksartikelen, 33160000 Operatietechniek
5. Perceel
PerceelLOT-0001
Opties
Wewnętrzny identyfikator: 307
Rodzaj procedury: Otwarta
Procedura jest przyspieszona: nie
Przeznaczenie
Charakter zamówienia: Dostawy
Główna klasyfikacja (cpv): 33169000 Przyrządy chirurgiczne
Dodatkowa klasyfikacja (cpv): 33162200 Przyrządy używane na salach operacyjnych, 33140000 Materiały medyczne, 33160000 Techniki operacyjne
5. Część zamówienia
Część zamówienia: LOT-0001
Opcje:
2. Postopek
Postopek
Notranji identifikator: 307
Vrsta postopka: Odprti postopek
Postopek je pospešen: ne
Namen
Vrsta javnega naročila: Blago
Glavna klasifikacijska oznaka (cpv): 33169000 Kirurški instrumenti
Dodatna klasifikacija (cpv): 33162200 Instrumenti za operacijske dvorane, 33140000 Proizvodi za medicinsko uporabo, 33160000 Operacijska tehnika
5. Sklop
Sklop: LOT-0001
Možnosti: