2. Процедура
Процедура
Заглавие: Nabava serverske opreme, virtualizacijske platforme i sustava za distribuciju prometa u centrima za izvještavanje, nadzor i upravljanje prometom (NPT, SCNUP-DC i RC-DC).
Описание: Predmet nabave je Nabava serverske opreme, virtualizacijske platforme i sustava za distribuciju prometa u centrima za izvještavanje, nadzor i upravljanje prometom (NPT, SCNUP-DC i RC-DC) specificiranih u Troškovniku i Specifikaciji predmeta nabave koji se nalaze u privitku.
Вътрешен идентификатор: 1.59-300/26
Вид процедура: Открита
Процедурата се ускорява: не
Основни характеристики на процедурата: Otvoreni postupak
Цел
Естество на поръчката: Доставки
Основна класификация (cpv): 48822000 Компютърни сървъри
5. Обособена позиция
Обособена позиция: LOT-0000
2. Procedure
Procedure
Intern ID: 1.59-300/26
Udbudsprocedure: Offentligt udbud
Proceduren er en hasteprocedure: nej
Hovedpunkterne i proceduren: Otvoreni postupak
Formål
Kontraktens hovedformål: Varer
Primær klassifikation (cpv): 48822000 Servere til datamater
5. Delkontrakt
Delkontrakt: LOT-0000
2. Verfahren
Verfahren
Interne Kennung: 1.59-300/26
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zentrale Elemente des Verfahrens: Otvoreni postupak
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 48822000 Computerserver
5. Los
Los: LOT-0000
Internal identifier: 1.59-300/26
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: no
Main features of the procedure: Otvoreni postupak
Purpose
Main nature of the contract: Supplies
Main classification (cpv): 48822000 Computer servers
5. Lot
Lot: LOT-0000
2. Procedimiento
Procedimiento
Identificador interno: 1.59-300/26
Tipo de procedimiento: Abierto
El procedimiento está acelerado: no
Principales características del procedimiento: Otvoreni postupak
Finalidad
Naturaleza del contrato: Suministros
Clasificación principal (cpv): 48822000 Servidores de ordenador
5. Lote
Lote: LOT-0000
2. Menetlus
Menetlus
Sisemine tunnus: 1.59-300/26
Menetluse liik: Avatud
Kiirendatud menetlus: ei
Menetluskorra kirjeldus: Otvoreni postupak
Eesmärk
Lepingu olemus: Asjad
Peamine liigitus (cpv): 48822000 Arvutiserverid
5. Osa
Osa: LOT-0000
2. Procédure
Procédure
Identifiant interne: 1.59-300/26
Type de procédure: Ouverte
La procédure est accélérée: non
Principales caractéristiques de la procédure et informations sur l'endroit où obtenir les règles complètes applicables à la procédure: Otvoreni postupak
Objet
Nature principale du marché: Fournitures
Nomenclature principale (cpv): 48822000 Serveurs informatiques
2. Nós imeachta
Nós imeachta
Aitheantóir inmheánach: 1.59-300/26
An cineál nóis imeachta: Oscailte
Tá an nós imeachta á bhrostú: níl
Príomhghnéithe an nóis imeachta: Otvoreni postupak
Cuspóir
Cineál an chonartha: Soláthairtí
5. Luchtóg
Luchtóg: LOT-0000
2. Postupak
Postupak
Interna identifikacijska oznaka: 1.59-300/26
Vrsta postupka: Otvoren
Postupak je ubrzan: ne
Glavna obilježja postupka: Otvoreni postupak
Svrha
Priroda ugovora: Roba
Glavna klasifikacija (cpv): 48822000 Računalni poslužitelji
5. Grupa
Grupa: LOT-0000
2. Eljárás
Eljárás
Belső azonosító: 1.59-300/26
Az eljárás típusa: Nyitott
Az eljárás gyorsított: nem
Az eljárás legfontosabb jellemzői: Otvoreni postupak
Cél
A szerződés jellege: Árubeszerzés
Fő osztályozás (cpv): 48822000 Számítógépszerverek
5. Rész
Rész: LOT-0000
2. Procedura
Procedura
Identificativo interno: 1.59-300/26
Tipo di procedura: Aperta
La procedura è accelerata: no
Caratteristiche principali della procedura: Otvoreni postupak
Finalità
Natura dell'appalto: Forniture
Classificazione principale (cpv): 48822000 Server per elaboratori
5. Lotto
Lotto: LOT-0000
2. Procedūra
Procedūra
Vidaus identifikatorius: 1.59-300/26
Pirkimo būdas: Atviras
Procedūra pagreitinta: ne
Pagrindiniai procedūros ypatumai: Otvoreni postupak
Tikslas
Sutarties objektas: Prekės
Pagrindinis klasifikacijos kodas (cpv): 48822000 Kompiuterių serveriai
5. Pirkimo dalis
Pirkimo dalis: LOT-0000
2. Proċedura
Proċedura
Identifikatur intern: 1.59-300/26
Tip ta’ proċedura: Miftuħa
Il-proċedura hija aċċellerata: le
Elementi prinċipali tal-proċedura: Otvoreni postupak
Għan
Natura tal-kuntratt: Provvisti
Klassifikazzjoni prinċipali (cpv): 48822000 Servers tal-kompjuter
5. Lott
Lott: LOT-0000
Interne identificatiecode: 1.59-300/26
Type procedure: Openbaar
De procedure wordt versneld: neen
Belangrijkste kenmerken van de procedure: Otvoreni postupak
Doel
Aard van het contract: Leveringen
Belangrijkste classificatie (cpv): 48822000 Computerservers
5. Perceel
Perceel: LOT-0000
2. Procedimento
Procedimento
Tipo de procedimento: Aberto
O procedimento é acelerado: não
Principais características do processo: Otvoreni postupak
Finalidade
Natureza do contrato: Fornecimentos
Classificação principal (cpv): 48822000 Servidores informáticos
2. Postopek
Postopek
Notranji identifikator: 1.59-300/26
Vrsta postopka: Odprti postopek
Postopek je pospešen: ne
Glavne značilnosti postopka: Otvoreni postupak
Namen
Vrsta javnega naročila: Blago
Glavna klasifikacijska oznaka (cpv): 48822000 Računalniški strežniki
5. Sklop
Sklop: LOT-0000
2. Förfarande
Förfarande
Intern identifierare: 1.59-300/26
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Förfarandets viktigaste kännetecken: Otvoreni postupak
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Varor
Huvudklassificering (cpv): 48822000 Datorservrar
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0000