See the notice on TED website
2. Процедура
Процедура
Заглавие: MLIJEKO I MLIJEČNI PROIZVODI
Описание: Predmet nabave je MLIJEKO I MLIJEČNI PROIZVODI CPV oznaka i naziv: 15500000-3, Mliječni proizvodi Detalji u dokumentu Opći podaci o predmetu nabave i upute za ponuditelje-dodatno
Вътрешен идентификатор: B-4-2026-EVV
Вид процедура: Открита
Процедурата се ускорява: не
Основни характеристики на процедурата: Otvoreni postupak
Цел
Естество на поръчката: Доставки
Основна класификация (cpv): 15500000 Млечни продукти
5. Обособена позиция
Обособена позиция: LOT-0000
2. Procedure
Procedure
Titel: MLIJEKO I MLIJEČNI PROIZVODI
Intern ID: B-4-2026-EVV
Udbudsprocedure: Offentligt udbud
Proceduren er en hasteprocedure: nej
Hovedpunkterne i proceduren: Otvoreni postupak
Formål
Kontraktens hovedformål: Varer
Primær klassifikation (cpv): 15500000 Mejeriprodukter
5. Delkontrakt
Delkontrakt: LOT-0000
2. Verfahren
Verfahren
Interne Kennung: B-4-2026-EVV
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zentrale Elemente des Verfahrens: Otvoreni postupak
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 15500000 Molkereierzeugnisse
5. Los
Los: LOT-0000
2. Διαδικασία
Διαδικασία
Τίτλος: MLIJEKO I MLIJEČNI PROIZVODI
Εσωτερικό αναγνωριστικό: B-4-2026-EVV
Είδος διαδικασίας: Ανοικτή
Η διαδικασία επιταχύνεται: όχι
Κύρια χαρακτηριστικά της διαδικασίας: Otvoreni postupak
Σκοπός
Χαρακτήρας της σύμβασης: Αγαθά
Κύρια ταξινόμηση (cpv): 15500000 Γαλακτοκομικά προϊόντα
5. Παρτίδα
Παρτίδα: LOT-0000
2. Procedimiento
Procedimiento
Título: MLIJEKO I MLIJEČNI PROIZVODI
Identificador interno: B-4-2026-EVV
Tipo de procedimiento: Abierto
El procedimiento está acelerado: no
Principales características del procedimiento: Otvoreni postupak
Finalidad
Naturaleza del contrato: Suministros
Clasificación principal (cpv): 15500000 Productos lácteos
5. Lote
Lote: LOT-0000
2. Menetlus
Menetlus
Pealkiri: MLIJEKO I MLIJEČNI PROIZVODI
Sisemine tunnus: B-4-2026-EVV
Menetluse liik: Avatud
Kiirendatud menetlus: ei
Menetluskorra kirjeldus: Otvoreni postupak
Eesmärk
Lepingu olemus: Asjad
Peamine liigitus (cpv): 15500000 Piimatooted
5. Osa
Osa: LOT-0000
2. Menettely
Menettely
Ilmoituksen nimi: MLIJEKO I MLIJEČNI PROIZVODI
Sisäinen tunniste: B-4-2026-EVV
Menettelyn tyyppi: Avoin
Käytetään nopeutettua menettelyä: ei
Menettelyn tärkeimmät piirteet: Otvoreni postupak
Tarkoitus
Pääasiallinen hankintalaji: Tavarahankinnat
Pääasiallinen luokitus (cpv): 15500000 Maitotaloustuotteet
2. Procédure
Procédure
Titre: MLIJEKO I MLIJEČNI PROIZVODI
Identifiant interne: B-4-2026-EVV
Type de procédure: Ouverte
La procédure est accélérée: non
Principales caractéristiques de la procédure et informations sur l'endroit où obtenir les règles complètes applicables à la procédure: Otvoreni postupak
Objet
Nature principale du marché: Fournitures
Nomenclature principale (cpv): 15500000 Produits laitiers
5. Lot
Lot: LOT-0000
2. Nós imeachta
Nós imeachta
Teideal: MLIJEKO I MLIJEČNI PROIZVODI
Aitheantóir inmheánach: B-4-2026-EVV
An cineál nóis imeachta: Oscailte
Tá an nós imeachta á bhrostú: níl
Príomhghnéithe an nóis imeachta: Otvoreni postupak
Cuspóir
Cineál an chonartha: Soláthairtí
Príomhaicmiú (cpv): 15500000 Dairy products
5. Luchtóg
Luchtóg: LOT-0000
2. Postupak
Postupak
Naslov: MLIJEKO I MLIJEČNI PROIZVODI
Interna identifikacijska oznaka: B-4-2026-EVV
Vrsta postupka: Otvoren
Postupak je ubrzan: ne
Glavna obilježja postupka: Otvoreni postupak
Svrha
Priroda ugovora: Roba
Glavna klasifikacija (cpv): 15500000 Mliječni proizvodi
5. Grupa
Grupa: LOT-0000
2. Eljárás
Eljárás
Cím: MLIJEKO I MLIJEČNI PROIZVODI
Belső azonosító: B-4-2026-EVV
Az eljárás típusa: Nyitott
Az eljárás gyorsított: nem
Az eljárás legfontosabb jellemzői: Otvoreni postupak
Cél
A szerződés jellege: Árubeszerzés
Fő osztályozás (cpv): 15500000 Tejtermék
5. Rész
Rész: LOT-0000
2. Procedura
Procedura
Titolo: MLIJEKO I MLIJEČNI PROIZVODI
Identificativo interno: B-4-2026-EVV
Tipo di procedura: Aperta
La procedura è accelerata: no
Caratteristiche principali della procedura: Otvoreni postupak
Finalità
Natura dell'appalto: Forniture
Classificazione principale (cpv): 15500000 Prodotti lattiero-caseari
5. Lotto
Lotto: LOT-0000
2. Procedūra
Procedūra
Vidaus identifikatorius: B-4-2026-EVV
Pirkimo būdas: Atviras
Procedūra pagreitinta: ne
Pagrindiniai procedūros ypatumai: Otvoreni postupak
Tikslas
Sutarties objektas: Prekės
Pagrindinis klasifikacijos kodas (cpv): 15500000 Pieno produktai
5. Pirkimo dalis
Pirkimo dalis: LOT-0000
Nosaukums: MLIJEKO I MLIJEČNI PROIZVODI
Iekšējais identifikators: B-4-2026-EVV
Procedūras veids: Atklāta
Procedūra ir paātrināta: nē
Procedūras galvenās iezīmes: Otvoreni postupak
Mērķis
Līguma veids: Piegādes
Galvenā klasifikācija (cpv): 15500000 Piena produkti
5. Daļa
Daļa: LOT-0000
Interne identificatiecode: B-4-2026-EVV
Type procedure: Openbaar
De procedure wordt versneld: neen
Belangrijkste kenmerken van de procedure: Otvoreni postupak
Doel
Aard van het contract: Leveringen
Belangrijkste classificatie (cpv): 15500000 Zuivelproducten
5. Perceel
Perceel: LOT-0000
2. Procedimento
Procedimento
Tipo de procedimento: Aberto
O procedimento é acelerado: não
Principais características do processo: Otvoreni postupak
Finalidade
Natureza do contrato: Fornecimentos
Classificação principal (cpv): 15500000 Lacticínios
2. Procedură
Procedură
Titlu: MLIJEKO I MLIJEČNI PROIZVODI
Identificator intern: B-4-2026-EVV
Tip de procedură: Deschisă
Procedura este accelerată: nu
Principalele caracteristici ale procedurii: Otvoreni postupak
Scop
Natura contractului: Produse
Clasificarea principală (cpv): 15500000 Produse lactate
2. Postup
Postup
Názov: MLIJEKO I MLIJEČNI PROIZVODI
Interný identifikátor: B-4-2026-EVV
Druh postupu: Verejná súťaž
Postup je zrýchlený: nie
Hlavné prvky postupu: Otvoreni postupak
Účel
Druh zmluvy: Tovary
Hlavná klasifikácia (cpv): 15500000 Mliečne výrobky
5. Časť
Časť: LOT-0000
2. Postopek
Postopek
Notranji identifikator: B-4-2026-EVV
Vrsta postopka: Odprti postopek
Postopek je pospešen: ne
Glavne značilnosti postopka: Otvoreni postupak
Namen
Vrsta javnega naročila: Blago
Glavna klasifikacijska oznaka (cpv): 15500000 Mlečni izdelki
5. Sklop
Sklop: LOT-0000