395043-2026 - Състезателна процедура
Полша – Услуги по почистване на сгради, промишлени инсталации и превозни средства – Usługa kompleksowego utrzymania czystości w pomieszczeniach oraz wokół obiektów Teatru im. Juliusza Słowackiego w Krakowie (CPV 90910000-9)
Обявление за поръчка или концесия – стандартен режим
Услуги
2. Процедура
Процедура
ЗаглавиеUsługa kompleksowego utrzymania czystości w pomieszczeniach oraz wokół obiektów Teatru im. Juliusza Słowackiego w Krakowie (CPV 90910000-9)
ОписаниеUsługa kompleksowego utrzymania czystości w pomieszczeniach oraz wokół obiektów Teatru im. Juliusza Słowackiego w Krakowie (CPV 90910000-9), zgodnie z warunkami szczegółowego opisu przedmiotu zamówienia, stanowiącego załącznik nr 1 do SWZ, warunkami SWZ oraz zgodnie z zapisami projektu umowy, stanowiącego załącznik do SWZ.
Вътрешен идентификаторDAM.282.4.26
Вид процедураОткрита
Процедурата се ускоряване
Основни характеристики на процедурата3. Zamawiający nie dopuszcza możliwości składania ofert częściowych gdyż powodowałyby to nieproporcjonalnie duże trudności z koordynacją i organizacją działań różnych Wykonawców realizujących poszczególne zakresy zamówienia, co mogłaby poważnie zagrozić właściwemu wykonaniu całego zamówienia. Zakres i specyfika zamówienia uzasadnia udzielenie zamówienia jednemu wykonawcy, który odpowiedzialny będzie za realizację całości przedmiotu zamówienia. 4. Zamawiający wymaga aby Wykonawca dokonał wizji lokalnej miejsca wykonania prac, celem uzyskania informacji, które mogą być konieczne do przygotowania oferty oraz do zawarcia umowy i wykonania zamówienia. Dokonanie wizji lokalnej jest warunkiem koniecznym do złożenia oferty w niniejszym postępowaniu. Nie uczestniczenie w wizji lokalnej spowoduje odrzucenie oferty, zgodnie z treścią art. 226 ust. 1 pkt 18 ustawy PZP. Koszty dokonania wizji lokalnej ponosi Wykonawca. Udział w wizji lokalnej zostanie udokumentowany protokołem z przeprowadzenia wizji lokalnej potwierdzającym jej odbycie. 5. Zamawiający nie zastrzega obowiązku osobistego wykonania przez Wykonawcę kluczowych zadań. 6. Zamawiający nie dopuszcza możliwości składania ofert wariantowych, nie przewiduje zawarcia umowy ramowej, nie przewiduje zastosowania aukcji elektronicznej. 7. Zamawiający nie przewiduje udzielania zaliczek na poczet wykonania zamówienia. 8. Zamawiający nie przewiduje w okresie 3 lat od podpisania umowy udzielenia zamówień o których mowa w art. 214 ust. 1 pkt 7 w zw. z art. 305 pkt. 1 ustawy Prawo zamówień publicznych. 9. Wykonawca zobowiązany jest do wskazania części zamówienia, której wykonanie powierzone zostanie podwykonawcom oraz podania nazw podwykonawców wraz z przedmiotem umów o podwykonawstwo, dla których są oni proponowani. Przed przystąpieniem do wykonania zamówienia Wykonawca zobowiązany jest podać nazwy, dane kontaktowe oraz przedstawicieli zaangażowanych podwykonawców. Wykonawca zawiadamia zamawiającego o wszelkich zmianach w odniesieniu do informacji, o których mowa w zdaniu pierwszym, w trakcie realizacji zamówienia, a także przekazuje wymagane informacje na temat nowych podwykonawców, którym w późniejszym okresie zamierza powierzyć realizację usług. 10. Zamawiający wymaga, aby osoby wykonujące czynności bezpośredniego utrzymania czystości (z wyłączeniem kadry zarządzającej), były zatrudnione w ramach stosunku pracy jako jego pracownicy w rozumieniu przepisów ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. – Kodeks pracy. Zobowiązanie wynikające ze zdania poprzedniego dotyczy również podwykonawców, którym Wykonawca zleci opisane czynności związane z realizacją usług objętych zakresem niniejszego zamówienia. Szczegółowe wymogi w tym zakresie zawarte są w Załączniku nr 1 do SWZ i projekcie umowy. 11. Przed przystąpieniem do wykonywania umowy Wykonawca zobowiązany jest do przedstawienia Zamawiającemu wykazu środków chemicznych oraz wykazu sprzętu, które stosować będzie w trakcie realizacji umowy. Środki chemiczne i sprzęt muszą spełniać KRYTERIA DOBORU PREPARATÓW MYJĄCYCH ORAZ ŚRODKÓW DEZYNFEKCYJNYCH oraz KRYTERIA DOBORU SPRZĘTU MECHANICZNEGO wskazane w załączniku nr 1 do SWZ. Zmiana stosowanych środków oraz sprzętu względem środków i sprzętu wskazanego w przedłożonych wykazach nastąpić może wyłącznie za uprzednią pisemną zgodą Zamawiającego oraz wyłącznie na środki i sprzęt spełniające kryteria wskazane powyżej. 1. Do oferty Wykonawca zobowiązany jest dołączyć oświadczenie o niepodleganiu wykluczeniu, spełnianiu warunków udziału w postępowaniu lub kryteriów selekcji, w zakresie wskazanym przez zamawiającego. Oświadczenie to składa się na formularzu jednolitego europejskiego dokumentu zamówienia, sporządzonym zgodnie ze wzorem standardowego formularza określonego w rozporządzeniu wykonawczym Komisji (UE) 2016/7 z dnia 5 stycznia 2016 r. ustanawiającym standardowy formularz jednolitego europejskiego dokumentu zamówienia (Dz.Urz. UE L 3 z 06.01.2016, str. 16), zwanego dalej "JEDZ". Instrukcja wypełniania JEDZ zawarta jest w załączniku nr 3a do SWZ. Dokument JEDZ stanowi załącznik nr 3b do SWZ. Dokument JEDZ stanowiący załącznik do SWZ Wykonawca może wypełnić na stronie https://espd.uzp.gov.pl/filter?lang=pl
Цел
Естество на поръчкатаУслуги
Основна класификация (cpv): 90910000 Услуги по почистване на сгради, промишлени инсталации и превозни средства
5. Обособена позиция
Обособена позицияLOT-0001
395043-2026 - Zadávání
Oznámení o zahájení zadávacího nebo koncesního řízení – standardní režim
Služby
2. Řízení
Řízení
Interní identifikátorDAM.282.4.26
Typ řízeníOtevřené
Řízení se zrychlíne
Účel
Charakter smlouvySlužby
Hlavní klasifikace (cpv): 90910000 Úklidové služby
5. Část
ČástLOT-0001
2. Procedure
Procedure
Intern ID: DAM.282.4.26
Udbudsprocedure: Offentligt udbud
Proceduren er en hasteprocedure: nej
Formål
Kontraktens hovedformål: Tjenesteydelser
Primær klassifikation (cpv): 90910000 Rengøring
5. Delkontrakt
Delkontrakt: LOT-0001
395043-2026 - Wettbewerb
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Interne KennungDAM.282.4.26
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsDienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 90910000 Reinigungsdienste
5. Los
LosLOT-0001
2. Procedimiento
Procedimiento
Identificador interno: DAM.282.4.26
Tipo de procedimiento: Abierto
El procedimiento está acelerado: no
Finalidad
Naturaleza del contrato: Servicios
Clasificación principal (cpv): 90910000 Servicios de limpieza
5. Lote
Lote: LOT-0001
Eesmärk
Lepingu olemus: Teenused
Peamine liigitus (cpv): 90910000 Puhastusteenused
Lepingu täitmise koht
Postiaadress: Pl. Św. Ducha 1
Linn: Kraków
Sihtnumber: 31-023
Riik – jaotus (NUTS): Miasto Kraków (PL213)
2. Menettely
Menettely
Sisäinen tunniste: DAM.282.4.26
Menettelyn tyyppi: Avoin
Käytetään nopeutettua menettelyä: ei
Tarkoitus
Pääasiallinen hankintalaji: Palvelut
Pääasiallinen luokitus (cpv): 90910000 Siivous- ja puhdistuspalvelut
5. Osa
Osa: LOT-0001
2. Nós imeachta
Nós imeachta
Aitheantóir inmheánach: DAM.282.4.26
An cineál nóis imeachta: Oscailte
Tá an nós imeachta á bhrostú: níl
Cuspóir
Cineál an chonartha: Seirbhísí
Príomhaicmiú (cpv): 90910000 Cleaning services
5. Luchtóg
Luchtóg: LOT-0001
395043-2026 - Nadmetanje
Obavijest o nadmetanju ili koncesiji – standardni režim
Usluge
2. Postupak
Postupak
Interna identifikacijska oznakaDAM.282.4.26
Vrsta postupkaOtvoren
Postupak je ubrzanne
Svrha
Priroda ugovoraUsluge
Glavna klasifikacija (cpv): 90910000 Usluge čišćenja
5. Grupa
GrupaLOT-0001
2. Procedura
Procedura
Identificativo interno: DAM.282.4.26
Tipo di procedura: Aperta
La procedura è accelerata: no
Finalità
Natura dell'appalto: Servizi
Classificazione principale (cpv): 90910000 Servizi di pulizia
5. Lotto
Lotto: LOT-0001
395043-2026 - Mededinging
Aankondiging van een opdracht of concessie – standaardregeling
Diensten
Interne identificatiecodeDAM.282.4.26
Type procedureOpenbaar
De procedure wordt versneldneen
Doel
Aard van het contractDiensten
Belangrijkste classificatie (cpv): 90910000 Reinigingsdiensten
5. Perceel
PerceelLOT-0001
Wewnętrzny identyfikator: DAM.282.4.26
Rodzaj procedury: Otwarta
Procedura jest przyspieszona: nie
Przeznaczenie
Charakter zamówienia: Usługi
Główna klasyfikacja (cpv): 90910000 Usługi sprzątania
5. Część zamówienia
Część zamówienia: LOT-0001
2. Postopek
Postopek
Notranji identifikator: DAM.282.4.26
Vrsta postopka: Odprti postopek
Postopek je pospešen: ne
Namen
Vrsta javnega naročila: Storitve
Glavna klasifikacijska oznaka (cpv): 90910000 Storitve čiščenja
5. Sklop
Sklop: LOT-0001
395043-2026 - Konkurrensutsättning
Meddelande om upphandling eller koncession – standardsystem
Tjänster
2. Förfarande
Förfarande
Intern identifierareDAM.282.4.26
Typ av förfarandeÖppet
Förfarandet är påskyndatnej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets artTjänster
Huvudklassificering (cpv): 90910000 Städning
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde)LOT-0001