2. Процедура
Процедура
Заглавие: „Dostawa sukcesywna odczynników chemicznych na potrzeby realizowanych projektów do jednostek Uniwersytetu Warmińsko-Mazurskiego”
Описание: 1. Przedmiotem zamówienia jest dostawa sukcesywna odczynników chemicznych na potzreby realizowanych projektów do jednostek Uniwersytetu Warmińsko-Mazurskiego. 2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia wskazany został w Załączniku nr 1 do SWZ – opis przedmiotu zamówienia.
Вътрешен идентификатор: 251/2026/PN/DZP
Вид процедура: Открита
Процедурата се ускорява: не
Цел
Естество на поръчката: Доставки
Основна класификация (cpv): 33696300 Химически реактиви
5. Обособена позиция
Обособена позиция: LOT-0001
2. Procedure
Procedure
Intern ID: 251/2026/PN/DZP
Udbudsprocedure: Offentligt udbud
Proceduren er en hasteprocedure: nej
Formål
Kontraktens hovedformål: Varer
Primær klassifikation (cpv): 33696300 Kemiske reagenser
5. Delkontrakt
Delkontrakt: LOT-0001
2. Διαδικασία
Διαδικασία
Εσωτερικό αναγνωριστικό: 251/2026/PN/DZP
Είδος διαδικασίας: Ανοικτή
Η διαδικασία επιταχύνεται: όχι
Σκοπός
Χαρακτήρας της σύμβασης: Αγαθά
Κύρια ταξινόμηση (cpv): 33696300 Χημικά αντιδραστήρια
5. Παρτίδα
Παρτίδα: LOT-0001
395070-2026 - Competition
Contract or concession notice – standard regime
Supplies
Internal identifier251/2026/PN/DZP
Type of procedureOpen
The procedure is acceleratedno
Purpose
Main nature of the contractSupplies
Main classification (cpv): 33696300 Chemical reagents
5. Lot
LotLOT-0001
2. Procedimiento
Procedimiento
Identificador interno: 251/2026/PN/DZP
Tipo de procedimiento: Abierto
El procedimiento está acelerado: no
Finalidad
Naturaleza del contrato: Suministros
Clasificación principal (cpv): 33696300 Reactivos químicos
5. Lote
Lote: LOT-0001
2. Menetlus
Menetlus
Sisemine tunnus: 251/2026/PN/DZP
Menetluse liik: Avatud
Kiirendatud menetlus: ei
Eesmärk
Lepingu olemus: Asjad
Peamine liigitus (cpv): 33696300 Keemilised reaktiivid
5. Osa
Osa: LOT-0001
2. Menettely
Menettely
Sisäinen tunniste: 251/2026/PN/DZP
Menettelyn tyyppi: Avoin
Käytetään nopeutettua menettelyä: ei
Tarkoitus
Pääasiallinen hankintalaji: Tavarahankinnat
Pääasiallinen luokitus (cpv): 33696300 Kemialliset reagenssit
2. Nós imeachta
Nós imeachta
Aitheantóir inmheánach: 251/2026/PN/DZP
An cineál nóis imeachta: Oscailte
Tá an nós imeachta á bhrostú: níl
Cuspóir
Cineál an chonartha: Soláthairtí
Príomhaicmiú (cpv): 33696300 Chemical reagents
5. Luchtóg
Luchtóg: LOT-0001
2. Postupak
Postupak
Interna identifikacijska oznaka: 251/2026/PN/DZP
Vrsta postupka: Otvoren
Postupak je ubrzan: ne
Svrha
Priroda ugovora: Roba
Glavna klasifikacija (cpv): 33696300 Kemijski reagensi
5. Grupa
Grupa: LOT-0001
2. Eljárás
Eljárás
Belső azonosító: 251/2026/PN/DZP
Az eljárás típusa: Nyitott
Az eljárás gyorsított: nem
Cél
A szerződés jellege: Árubeszerzés
Fő osztályozás (cpv): 33696300 Kémiai reagensek
5. Rész
Rész: LOT-0001
2. Procedura
Procedura
Identificativo interno: 251/2026/PN/DZP
Tipo di procedura: Aperta
La procedura è accelerata: no
Finalità
Natura dell'appalto: Forniture
Classificazione principale (cpv): 33696300 Reattivi chimici
5. Lotto
Lotto: LOT-0001
2. Procedūra
Procedūra
Vidaus identifikatorius: 251/2026/PN/DZP
Pirkimo būdas: Atviras
Procedūra pagreitinta: ne
Tikslas
Sutarties objektas: Prekės
Pagrindinis klasifikacijos kodas (cpv): 33696300 Cheminiai reagentai
5. Pirkimo dalis
Pirkimo dalis: LOT-0001
Iekšējais identifikators: 251/2026/PN/DZP
Procedūras veids: Atklāta
Procedūra ir paātrināta: nē
Mērķis
Līguma veids: Piegādes
Galvenā klasifikācija (cpv): 33696300 Ķīmiskie reaģenti
5. Daļa
Daļa: LOT-0001
2. Procedimento
Procedimento
Tipo de procedimento: Aberto
O procedimento é acelerado: não
Finalidade
Natureza do contrato: Fornecimentos
Classificação principal (cpv): 33696300 Reagentes químicos
2. Procedură
Procedură
Identificator intern: 251/2026/PN/DZP
Tip de procedură: Deschisă
Procedura este accelerată: nu
Scop
Natura contractului: Produse
Clasificarea principală (cpv): 33696300 Reactivi chimici
Lot: LOT-0001
2. Postup
Postup
Interný identifikátor: 251/2026/PN/DZP
Druh postupu: Verejná súťaž
Postup je zrýchlený: nie
Účel
Druh zmluvy: Tovary
Hlavná klasifikácia (cpv): 33696300 Chemické činidlá
5. Časť
Časť: LOT-0001
2. Postopek
Postopek
Notranji identifikator: 251/2026/PN/DZP
Vrsta postopka: Odprti postopek
Postopek je pospešen: ne
Namen
Vrsta javnega naročila: Blago
Glavna klasifikacijska oznaka (cpv): 33696300 Kemični reagenti
5. Sklop
Sklop: LOT-0001