See the notice on TED website
2. Процедура
Процедура
Заглавие: MATERIALE SANITARE BLOC OPERATOR
Описание: conform caiet sarcini
Вътрешен идентификатор: 2844545/229/2026
Вид процедура: Открита
Процедурата се ускорява: не
Цел
Естество на поръчката: Доставки
Основна класификация (cpv): 33140000 Медицински консумативи
5. Обособена позиция
Обособена позиция: LOT-0001
Заглавие: instrumente de sutura mecanica si rezectie pentru chirurgia deschisa sau echivalent
Вътрешен идентификатор: 1
Обособена позиция: LOT-0002
Заглавие: -skin marker sau echivalent
Описание: conform caiet de sarcini
Вътрешен идентификатор: 2
Обособена позиция: LOT-0003
Заглавие: -3 instrumente chirurgie laparoscopica sau echivalent
Вътрешен идентификатор: 3
Обособена позиция: LOT-0004
Заглавие: -trocar
Вътрешен идентификатор: 4
Обособена позиция: LOT-0005
Заглавие: -endobag sau echivalent
Вътрешен идентификатор: 5
Обособена позиция: LOT-0006
Заглавие: pansament tul gras sau echivalent
Вътрешен идентификатор: 6
Обособена позиция: LOT-0007
Заглавие: Panza Gigli in 2 spire pentru neurochirurgie sau echivalent-
Вътрешен идентификатор: 7
Обособена позиция: LOT-0008
Заглавие: -Pensa Thunderbeat Olympus 35cm/5 mm sau echivalent
Вътрешен идентификатор: 8
Обособена позиция: LOT-0009
Заглавие: -Tub Kehr din silicon sau echivalent
Вътрешен идентификатор: 9
Обособена позиция: LOT-0010
Заглавие: -tub kehr din latex
Вътрешен идентификатор: 10
Обособена позиция: LOT-0011
Заглавие: -CAPSATOR PIELE sau echivalent
Вътрешен идентификатор: 11
Обособена позиция: LOT-0012
Заглавие: -ADEZIV CHIRURGICAL
Вътрешен идентификатор: 12
Обособена позиция: LOT-0013
Заглавие: -sistem drenaj sau echivalent
Вътрешен идентификатор: 13
Обособена позиция: LOT-0014
Заглавие: -sac colostomie si ureterostomie sau echivalent
Вътрешен идентификатор: 14
Обособена позиция: LOT-0015
Заглавие: -CAPSULE MICROFILTRANTA sau echivalent
Вътрешен идентификатор: 15
Обособена позиция: LOT-0016
Заглавие: -BURETI CHIRURGICALI
Вътрешен идентификатор: 16
395099-2026 - Konkurrencevilkår
Rumænien – Medicinske forbrugsmaterialer – MATERIALE SANITARE BLOC OPERATOR
Udbuds- eller koncessionsbekendtgørelse – standardordningen
Varer
2. Procedure
Procedure
TitelMATERIALE SANITARE BLOC OPERATOR
Beskrivelseconform caiet sarcini
Intern ID2844545/229/2026
UdbudsprocedureOffentligt udbud
Proceduren er en hasteprocedurenej
Formål
Kontraktens hovedformålVarer
Primær klassifikation (cpv): 33140000 Medicinske forbrugsmaterialer
5. Delkontrakt
DelkontraktLOT-0001
Intern ID1
DelkontraktLOT-0002
Titel-skin marker sau echivalent
Beskrivelseconform caiet de sarcini
Intern ID2
DelkontraktLOT-0003
Intern ID3
DelkontraktLOT-0004
Titel-trocar
Intern ID4
DelkontraktLOT-0005
Titel-endobag sau echivalent
Intern ID5
DelkontraktLOT-0006
Titelpansament tul gras sau echivalent
Intern ID6
DelkontraktLOT-0007
Intern ID7
DelkontraktLOT-0008
Intern ID8
DelkontraktLOT-0009
Intern ID9
DelkontraktLOT-0010
Titel-tub kehr din latex
Intern ID10
DelkontraktLOT-0011
Titel-CAPSATOR PIELE sau echivalent
Intern ID11
DelkontraktLOT-0012
Titel-ADEZIV CHIRURGICAL
Intern ID12
DelkontraktLOT-0013
Titel-sistem drenaj sau echivalent
Intern ID13
DelkontraktLOT-0014
Intern ID14
DelkontraktLOT-0015
Intern ID15
DelkontraktLOT-0016
Titel-BURETI CHIRURGICALI
Intern ID16
395099-2026 - Διαγωνισμός
Ρουμανία – Ιατρικά αναλώσιμα – MATERIALE SANITARE BLOC OPERATOR
Προκήρυξη σύμβασης ή σύμβασης παραχώρησης — τυποποιημένο καθεστώς
Αγαθά
2. Διαδικασία
Διαδικασία
ΤίτλοςMATERIALE SANITARE BLOC OPERATOR
Περιγραφήconform caiet sarcini
Εσωτερικό αναγνωριστικό2844545/229/2026
Είδος διαδικασίαςΑνοικτή
Η διαδικασία επιταχύνεταιόχι
Σκοπός
Χαρακτήρας της σύμβασηςΑγαθά
Κύρια ταξινόμηση (cpv): 33140000 Ιατρικά αναλώσιμα
5. Παρτίδα
ΠαρτίδαLOT-0001
Εσωτερικό αναγνωριστικό1
ΠαρτίδαLOT-0002
Τίτλος-skin marker sau echivalent
Περιγραφήconform caiet de sarcini
Εσωτερικό αναγνωριστικό2
ΠαρτίδαLOT-0003
Εσωτερικό αναγνωριστικό3
ΠαρτίδαLOT-0004
Τίτλος-trocar
Εσωτερικό αναγνωριστικό4
ΠαρτίδαLOT-0005
Τίτλος-endobag sau echivalent
Εσωτερικό αναγνωριστικό5
ΠαρτίδαLOT-0006
Τίτλοςpansament tul gras sau echivalent
Εσωτερικό αναγνωριστικό6
ΠαρτίδαLOT-0007
Εσωτερικό αναγνωριστικό7
ΠαρτίδαLOT-0008
Εσωτερικό αναγνωριστικό8
ΠαρτίδαLOT-0009
Εσωτερικό αναγνωριστικό9
ΠαρτίδαLOT-0010
Τίτλος-tub kehr din latex
Εσωτερικό αναγνωριστικό10
ΠαρτίδαLOT-0011
Τίτλος-CAPSATOR PIELE sau echivalent
Εσωτερικό αναγνωριστικό11
ΠαρτίδαLOT-0012
Τίτλος-ADEZIV CHIRURGICAL
Εσωτερικό αναγνωριστικό12
ΠαρτίδαLOT-0013
Τίτλος-sistem drenaj sau echivalent
Εσωτερικό αναγνωριστικό13
ΠαρτίδαLOT-0014
Εσωτερικό αναγνωριστικό14
ΠαρτίδαLOT-0015
Εσωτερικό αναγνωριστικό15
ΠαρτίδαLOT-0016
Τίτλος-BURETI CHIRURGICALI
Εσωτερικό αναγνωριστικό16
395099-2026 - Licitación
Rumanía – Material médico fungible – MATERIALE SANITARE BLOC OPERATOR
Anuncio de contrato o de concesión. Régimen normal
Suministros
2. Procedimiento
Procedimiento
TítuloMATERIALE SANITARE BLOC OPERATOR
Descripciónconform caiet sarcini
Identificador interno2844545/229/2026
Tipo de procedimientoAbierto
El procedimiento está aceleradono
Finalidad
Naturaleza del contratoSuministros
Clasificación principal (cpv): 33140000 Material médico fungible
5. Lote
LoteLOT-0001
Identificador interno1
LoteLOT-0002
Título-skin marker sau echivalent
Descripciónconform caiet de sarcini
Identificador interno2
LoteLOT-0003
Identificador interno3
LoteLOT-0004
Título-trocar
Identificador interno4
LoteLOT-0005
Título-endobag sau echivalent
Identificador interno5
LoteLOT-0006
Títulopansament tul gras sau echivalent
Identificador interno6
LoteLOT-0007
Identificador interno7
LoteLOT-0008
Identificador interno8
LoteLOT-0009
Identificador interno9
LoteLOT-0010
Título-tub kehr din latex
Identificador interno10
LoteLOT-0011
Título-CAPSATOR PIELE sau echivalent
Identificador interno11
LoteLOT-0012
Título-ADEZIV CHIRURGICAL
Identificador interno12
LoteLOT-0013
Título-sistem drenaj sau echivalent
Identificador interno13
LoteLOT-0014
Identificador interno14
LoteLOT-0015
Identificador interno15
LoteLOT-0016
Título-BURETI CHIRURGICALI
Identificador interno16
395099-2026 - Hange
Rumeenia – Meditsiinilised tarbekaubad – MATERIALE SANITARE BLOC OPERATOR
Hanketeade või kontsessiooniteade – üldkord
Asjad
2. Menetlus
Menetlus
Kirjeldusconform caiet sarcini
Sisemine tunnus2844545/229/2026
Menetluse liikAvatud
Kiirendatud menetlusei
Eesmärk
Lepingu olemusAsjad
Peamine liigitus (cpv): 33140000 Meditsiinilised tarbekaubad
5. Osa
OsaLOT-0001
Sisemine tunnus1
OsaLOT-0002
Pealkiri-skin marker sau echivalent
Kirjeldusconform caiet de sarcini
Sisemine tunnus2
OsaLOT-0003
Sisemine tunnus3
OsaLOT-0004
Pealkiri-trocar
Sisemine tunnus4
OsaLOT-0005
Pealkiri-endobag sau echivalent
Sisemine tunnus5
OsaLOT-0006
Sisemine tunnus6
OsaLOT-0007
Sisemine tunnus7
OsaLOT-0008
Sisemine tunnus8
OsaLOT-0009
Sisemine tunnus9
OsaLOT-0010
Pealkiri-tub kehr din latex
Sisemine tunnus10
OsaLOT-0011
Pealkiri-CAPSATOR PIELE sau echivalent
Sisemine tunnus11
OsaLOT-0012
Pealkiri-ADEZIV CHIRURGICAL
Sisemine tunnus12
OsaLOT-0013
Pealkiri-sistem drenaj sau echivalent
Sisemine tunnus13
OsaLOT-0014
Sisemine tunnus14
OsaLOT-0015
Sisemine tunnus15
OsaLOT-0016
Pealkiri-BURETI CHIRURGICALI
Sisemine tunnus16
395099-2026 - Kilpailu
Romania – Lääketieteelliset kertakäyttötarvikkeet – MATERIALE SANITARE BLOC OPERATOR
Hankintailmoitus tai käyttöoikeussopimusta koskeva ilmoitus – vakiojärjestelmä
Tavarahankinnat
2. Menettely
Menettely
Kuvausconform caiet sarcini
Sisäinen tunniste2844545/229/2026
Menettelyn tyyppiAvoin
Käytetään nopeutettua menettelyäei
Tarkoitus
Pääasiallinen hankintalajiTavarahankinnat
Pääasiallinen luokitus (cpv): 33140000 Lääketieteelliset kertakäyttötarvikkeet
Sisäinen tunniste1
Ilmoituksen nimi-skin marker sau echivalent
Kuvausconform caiet de sarcini
Sisäinen tunniste2
Sisäinen tunniste3
Ilmoituksen nimi-trocar
Sisäinen tunniste4
Ilmoituksen nimi-endobag sau echivalent
Sisäinen tunniste5
Sisäinen tunniste6
Sisäinen tunniste7
Sisäinen tunniste8
Sisäinen tunniste9
Ilmoituksen nimi-tub kehr din latex
Sisäinen tunniste10
Sisäinen tunniste11
Ilmoituksen nimi-ADEZIV CHIRURGICAL
Sisäinen tunniste12
Ilmoituksen nimi-sistem drenaj sau echivalent
Sisäinen tunniste13
Sisäinen tunniste14
Sisäinen tunniste15
Ilmoituksen nimi-BURETI CHIRURGICALI
Sisäinen tunniste16
395099-2026 - Mise en concurrence
Roumanie – Consommables médicaux – MATERIALE SANITARE BLOC OPERATOR
Avis de marché ou de concession – régime ordinaire
Fournitures
2. Procédure
Procédure
TitreMATERIALE SANITARE BLOC OPERATOR
Descriptionconform caiet sarcini
Identifiant interne2844545/229/2026
Type de procédureOuverte
La procédure est accéléréenon
Objet
Nature principale du marchéFournitures
Nomenclature principale (cpv): 33140000 Consommables médicaux
5. Lot
LotLOT-0001
Identifiant interne1
LotLOT-0002
Titre-skin marker sau echivalent
Descriptionconform caiet de sarcini
Identifiant interne2
LotLOT-0003
Identifiant interne3
LotLOT-0004
Titre-trocar
Identifiant interne4
LotLOT-0005
Titre-endobag sau echivalent
Identifiant interne5
LotLOT-0006
Titrepansament tul gras sau echivalent
Identifiant interne6
LotLOT-0007
Identifiant interne7
LotLOT-0008
Identifiant interne8
LotLOT-0009
Identifiant interne9
LotLOT-0010
Titre-tub kehr din latex
Identifiant interne10
LotLOT-0011
Titre-CAPSATOR PIELE sau echivalent
Identifiant interne11
LotLOT-0012
Titre-ADEZIV CHIRURGICAL
Identifiant interne12
LotLOT-0013
Titre-sistem drenaj sau echivalent
Identifiant interne13
LotLOT-0014
Identifiant interne14
LotLOT-0015
Identifiant interne15
LotLOT-0016
Titre-BURETI CHIRURGICALI
Identifiant interne16
395099-2026 - Nadmetanje
Rumunjska – Medicinski potrošni materijal – MATERIALE SANITARE BLOC OPERATOR
Obavijest o nadmetanju ili koncesiji – standardni režim
Roba
2. Postupak
Postupak
NaslovMATERIALE SANITARE BLOC OPERATOR
Opisconform caiet sarcini
Interna identifikacijska oznaka2844545/229/2026
Vrsta postupkaOtvoren
Postupak je ubrzanne
Svrha
Priroda ugovoraRoba
Glavna klasifikacija (cpv): 33140000 Medicinski potrošni materijal
5. Grupa
GrupaLOT-0001
Interna identifikacijska oznaka1
GrupaLOT-0002
Naslov-skin marker sau echivalent
Opisconform caiet de sarcini
Interna identifikacijska oznaka2
GrupaLOT-0003
Interna identifikacijska oznaka3
GrupaLOT-0004
Naslov-trocar
Interna identifikacijska oznaka4
GrupaLOT-0005
Naslov-endobag sau echivalent
Interna identifikacijska oznaka5
GrupaLOT-0006
Naslovpansament tul gras sau echivalent
Interna identifikacijska oznaka6
GrupaLOT-0007
Interna identifikacijska oznaka7
GrupaLOT-0008
Interna identifikacijska oznaka8
GrupaLOT-0009
Interna identifikacijska oznaka9
GrupaLOT-0010
Naslov-tub kehr din latex
Interna identifikacijska oznaka10
GrupaLOT-0011
Naslov-CAPSATOR PIELE sau echivalent
Interna identifikacijska oznaka11
GrupaLOT-0012
Naslov-ADEZIV CHIRURGICAL
Interna identifikacijska oznaka12
GrupaLOT-0013
Naslov-sistem drenaj sau echivalent
Interna identifikacijska oznaka13
GrupaLOT-0014
Interna identifikacijska oznaka14
GrupaLOT-0015
Interna identifikacijska oznaka15
GrupaLOT-0016
Naslov-BURETI CHIRURGICALI
Interna identifikacijska oznaka16
395099-2026 - Verseny
Románia – Orvosi fogyóeszközök – MATERIALE SANITARE BLOC OPERATOR
Eljárást megindító vagy koncessziós hirdetmény – klasszikus ajánlatkérőkre vonatkozó szabályok
Árubeszerzés
2. Eljárás
Eljárás
CímMATERIALE SANITARE BLOC OPERATOR
Leírásconform caiet sarcini
Belső azonosító2844545/229/2026
Az eljárás típusaNyitott
Az eljárás gyorsítottnem
Cél
A szerződés jellegeÁrubeszerzés
Fő osztályozás (cpv): 33140000 Orvosi fogyóeszközök
5. Rész
RészLOT-0001
Belső azonosító1
RészLOT-0002
Cím-skin marker sau echivalent
Leírásconform caiet de sarcini
Belső azonosító2
RészLOT-0003
Belső azonosító3
RészLOT-0004
Cím-trocar
Belső azonosító4
RészLOT-0005
Cím-endobag sau echivalent
Belső azonosító5
RészLOT-0006
Címpansament tul gras sau echivalent
Belső azonosító6
RészLOT-0007
Belső azonosító7
RészLOT-0008
Belső azonosító8
RészLOT-0009
Cím-Tub Kehr din silicon sau echivalent
Belső azonosító9
RészLOT-0010
Cím-tub kehr din latex
Belső azonosító10
RészLOT-0011
Cím-CAPSATOR PIELE sau echivalent
Belső azonosító11
RészLOT-0012
Cím-ADEZIV CHIRURGICAL
Belső azonosító12
RészLOT-0013
Cím-sistem drenaj sau echivalent
Belső azonosító13
RészLOT-0014
Belső azonosító14
RészLOT-0015
Belső azonosító15
RészLOT-0016
Cím-BURETI CHIRURGICALI
Belső azonosító16
395099-2026 - Gara
Romania – Materiali medici – MATERIALE SANITARE BLOC OPERATOR
Bando di gara o di concessione – regime ordinario
Forniture
2. Procedura
Procedura
TitoloMATERIALE SANITARE BLOC OPERATOR
Descrizioneconform caiet sarcini
Identificativo interno2844545/229/2026
Tipo di proceduraAperta
La procedura è acceleratano
Finalità
Natura dell'appaltoForniture
Classificazione principale (cpv): 33140000 Materiali medici
5. Lotto
LottoLOT-0001
Identificativo interno1
LottoLOT-0002
Titolo-skin marker sau echivalent
Descrizioneconform caiet de sarcini
Identificativo interno2
LottoLOT-0003
Identificativo interno3
LottoLOT-0004
Titolo-trocar
Identificativo interno4
LottoLOT-0005
Titolo-endobag sau echivalent
Identificativo interno5
LottoLOT-0006
Titolopansament tul gras sau echivalent
Identificativo interno6
LottoLOT-0007
Identificativo interno7
LottoLOT-0008
Identificativo interno8
LottoLOT-0009
Identificativo interno9
LottoLOT-0010
Titolo-tub kehr din latex
Identificativo interno10
LottoLOT-0011
Titolo-CAPSATOR PIELE sau echivalent
Identificativo interno11
LottoLOT-0012
Titolo-ADEZIV CHIRURGICAL
Identificativo interno12
LottoLOT-0013
Titolo-sistem drenaj sau echivalent
Identificativo interno13
LottoLOT-0014
Identificativo interno14
LottoLOT-0015
Identificativo interno15
LottoLOT-0016
Titolo-BURETI CHIRURGICALI
Identificativo interno16
395099-2026 - Konkursas
Rumunija – Medicinos reikmenys – MATERIALE SANITARE BLOC OPERATOR
Skelbimas apie pirkimą arba koncesiją. Įprasta tvarka
Prekės
2. Procedūra
Procedūra
Aprašymasconform caiet sarcini
Vidaus identifikatorius2844545/229/2026
Pirkimo būdasAtviras
Procedūra pagreitintane
Tikslas
Sutarties objektasPrekės
Pagrindinis klasifikacijos kodas (cpv): 33140000 Medicinos reikmenys
5. Pirkimo dalis
Pirkimo dalisLOT-0001
Vidaus identifikatorius1
Pirkimo dalisLOT-0002
Pavadinimas-skin marker sau echivalent
Aprašymasconform caiet de sarcini
Vidaus identifikatorius2
Pirkimo dalisLOT-0003
Vidaus identifikatorius3
Pirkimo dalisLOT-0004
Pavadinimas-trocar
Vidaus identifikatorius4
Pirkimo dalisLOT-0005
Pavadinimas-endobag sau echivalent
Vidaus identifikatorius5
Pirkimo dalisLOT-0006
Vidaus identifikatorius6
Pirkimo dalisLOT-0007
Vidaus identifikatorius7
Pirkimo dalisLOT-0008
Vidaus identifikatorius8
Pirkimo dalisLOT-0009
Vidaus identifikatorius9
Pirkimo dalisLOT-0010
Pavadinimas-tub kehr din latex
Vidaus identifikatorius10
Pirkimo dalisLOT-0011
Vidaus identifikatorius11
Pirkimo dalisLOT-0012
Pavadinimas-ADEZIV CHIRURGICAL
Vidaus identifikatorius12
Pirkimo dalisLOT-0013
Vidaus identifikatorius13
Pirkimo dalisLOT-0014
Vidaus identifikatorius14
Pirkimo dalisLOT-0015
Vidaus identifikatorius15
Pirkimo dalisLOT-0016
Pavadinimas-BURETI CHIRURGICALI
Vidaus identifikatorius16
395099-2026 - Konkurss
Rumānija – Medicīnas palīgmateriāli – MATERIALE SANITARE BLOC OPERATOR
Paziņojums par līgumu vai paziņojums par koncesiju — standarta režīms
Piegādes
Aprakstsconform caiet sarcini
Iekšējais identifikators2844545/229/2026
Procedūras veidsAtklāta
Procedūra ir paātrināta
Mērķis
Līguma veidsPiegādes
Galvenā klasifikācija (cpv): 33140000 Medicīnas palīgmateriāli
5. Daļa
DaļaLOT-0001
Iekšējais identifikators1
DaļaLOT-0002
Nosaukums-skin marker sau echivalent
Aprakstsconform caiet de sarcini
Iekšējais identifikators2
DaļaLOT-0003
Iekšējais identifikators3
DaļaLOT-0004
Nosaukums-trocar
Iekšējais identifikators4
DaļaLOT-0005
Nosaukums-endobag sau echivalent
Iekšējais identifikators5
DaļaLOT-0006
Iekšējais identifikators6
DaļaLOT-0007
Iekšējais identifikators7
DaļaLOT-0008
Iekšējais identifikators8
DaļaLOT-0009
Iekšējais identifikators9
DaļaLOT-0010
Nosaukums-tub kehr din latex
Iekšējais identifikators10
DaļaLOT-0011
Nosaukums-CAPSATOR PIELE sau echivalent
Iekšējais identifikators11
DaļaLOT-0012
Nosaukums-ADEZIV CHIRURGICAL
Iekšējais identifikators12
DaļaLOT-0013
Nosaukums-sistem drenaj sau echivalent
Iekšējais identifikators13
DaļaLOT-0014
Iekšējais identifikators14
DaļaLOT-0015
Iekšējais identifikators15
DaļaLOT-0016
Nosaukums-BURETI CHIRURGICALI
Iekšējais identifikators16
Tytuł: MATERIALE SANITARE BLOC OPERATOR
Opis: conform caiet sarcini
Wewnętrzny identyfikator: 2844545/229/2026
Rodzaj procedury: Otwarta
Procedura jest przyspieszona: nie
Przeznaczenie
Charakter zamówienia: Dostawy
Główna klasyfikacja (cpv): 33140000 Materiały medyczne
5. Część zamówienia
Część zamówienia: LOT-0001
Wewnętrzny identyfikator: 1
Część zamówienia: LOT-0002
Tytuł: -skin marker sau echivalent
Opis: conform caiet de sarcini
Wewnętrzny identyfikator: 2
Część zamówienia: LOT-0003
Wewnętrzny identyfikator: 3
Część zamówienia: LOT-0004
Tytuł: -trocar
Wewnętrzny identyfikator: 4
Część zamówienia: LOT-0005
Tytuł: -endobag sau echivalent
Wewnętrzny identyfikator: 5
Część zamówienia: LOT-0006
Wewnętrzny identyfikator: 6
Część zamówienia: LOT-0007
Wewnętrzny identyfikator: 7
Część zamówienia: LOT-0008
Wewnętrzny identyfikator: 8
Część zamówienia: LOT-0009
Wewnętrzny identyfikator: 9
Część zamówienia: LOT-0010
Tytuł: -tub kehr din latex
Wewnętrzny identyfikator: 10
Część zamówienia: LOT-0011
Tytuł: -CAPSATOR PIELE sau echivalent
Wewnętrzny identyfikator: 11
Część zamówienia: LOT-0012
Tytuł: -ADEZIV CHIRURGICAL
Wewnętrzny identyfikator: 12
Część zamówienia: LOT-0013
Tytuł: -sistem drenaj sau echivalent
Wewnętrzny identyfikator: 13
Część zamówienia: LOT-0014
Wewnętrzny identyfikator: 14
Część zamówienia: LOT-0015
Wewnętrzny identyfikator: 15
Część zamówienia: LOT-0016
Tytuł: -BURETI CHIRURGICALI
Wewnętrzny identyfikator: 16
395099-2026 - Concurso
Roménia – Material médico de consumo – MATERIALE SANITARE BLOC OPERATOR
Anúncio de concurso ou de concessão – regime normal
Fornecimentos
2. Procedimento
Procedimento
Descriçãoconform caiet sarcini
Tipo de procedimentoAberto
O procedimento é aceleradonão
Finalidade
Natureza do contratoFornecimentos
Classificação principal (cpv): 33140000 Material médico de consumo
Descriçãoconform caiet de sarcini
395099-2026 - Súťaž
Rumunsko – Zdravotnícky spotrebný materiál – MATERIALE SANITARE BLOC OPERATOR
Oznámenie o vyhlásení verejného obstarávania alebo oznámenie o koncesii – štandardný režim
Tovary
2. Postup
Postup
NázovMATERIALE SANITARE BLOC OPERATOR
Interný identifikátor2844545/229/2026
Druh postupuVerejná súťaž
Postup je zrýchlenýnie
Účel
Druh zmluvyTovary
Hlavná klasifikácia (cpv): 33140000 Zdravotnícky spotrebný materiál
5. Časť
ČasťLOT-0001
Interný identifikátor1
ČasťLOT-0002
Názov-skin marker sau echivalent
Interný identifikátor2
ČasťLOT-0003
Interný identifikátor3
ČasťLOT-0004
Názov-trocar
Interný identifikátor4
ČasťLOT-0005
Názov-endobag sau echivalent
Interný identifikátor5
ČasťLOT-0006
Názovpansament tul gras sau echivalent
Interný identifikátor6
ČasťLOT-0007
Interný identifikátor7
ČasťLOT-0008
Interný identifikátor8
ČasťLOT-0009
Interný identifikátor9
ČasťLOT-0010
Názov-tub kehr din latex
Interný identifikátor10
ČasťLOT-0011
Názov-CAPSATOR PIELE sau echivalent
Interný identifikátor11
ČasťLOT-0012
Názov-ADEZIV CHIRURGICAL
Interný identifikátor12
ČasťLOT-0013
Názov-sistem drenaj sau echivalent
Interný identifikátor13
ČasťLOT-0014
Interný identifikátor14
ČasťLOT-0015
Interný identifikátor15
ČasťLOT-0016
Názov-BURETI CHIRURGICALI
Interný identifikátor16
395099-2026 - Javni razpis
Romunija – Proizvodi za medicinsko uporabo – MATERIALE SANITARE BLOC OPERATOR
Obvestilo o koncesiji ali naročilu – standardna ureditev
Blago
2. Postopek
Postopek
Notranji identifikator2844545/229/2026
Vrsta postopkaOdprti postopek
Postopek je pospešenne
Namen
Vrsta javnega naročilaBlago
Glavna klasifikacijska oznaka (cpv): 33140000 Proizvodi za medicinsko uporabo
5. Sklop
SklopLOT-0001
Notranji identifikator1
SklopLOT-0002
Notranji identifikator2
SklopLOT-0003
Notranji identifikator3
SklopLOT-0004
Notranji identifikator4
SklopLOT-0005
Notranji identifikator5
SklopLOT-0006
Notranji identifikator6
SklopLOT-0007
Notranji identifikator7
SklopLOT-0008
Notranji identifikator8
SklopLOT-0009
Notranji identifikator9
SklopLOT-0010
Notranji identifikator10
SklopLOT-0011
Notranji identifikator11
SklopLOT-0012
Notranji identifikator12
SklopLOT-0013
Notranji identifikator13
SklopLOT-0014
Notranji identifikator14
SklopLOT-0015
Notranji identifikator15
SklopLOT-0016
Notranji identifikator16
395099-2026 - Konkurrensutsättning
Rumänien – Medicinska förbrukningsartiklar – MATERIALE SANITARE BLOC OPERATOR
Meddelande om upphandling eller koncession – standardsystem
Varor
2. Förfarande
Förfarande
Beskrivningconform caiet sarcini
Intern identifierare2844545/229/2026
Typ av förfarandeÖppet
Förfarandet är påskyndatnej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets artVaror
Huvudklassificering (cpv): 33140000 Medicinska förbrukningsartiklar
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde)LOT-0001
Intern identifierare1
Del (anbudsområde)LOT-0002
Beskrivningconform caiet de sarcini
Intern identifierare2
Del (anbudsområde)LOT-0003
Intern identifierare3
Del (anbudsområde)LOT-0004
Intern identifierare4
Del (anbudsområde)LOT-0005
Intern identifierare5
Del (anbudsområde)LOT-0006
Intern identifierare6
Del (anbudsområde)LOT-0007
Intern identifierare7
Del (anbudsområde)LOT-0008
Intern identifierare8
Del (anbudsområde)LOT-0009
Intern identifierare9
Del (anbudsområde)LOT-0010
Intern identifierare10
Del (anbudsområde)LOT-0011
Intern identifierare11
Del (anbudsområde)LOT-0012
Intern identifierare12
Del (anbudsområde)LOT-0013
Intern identifierare13
Del (anbudsområde)LOT-0014
Intern identifierare14
Del (anbudsområde)LOT-0015
Intern identifierare15
Del (anbudsområde)LOT-0016
Intern identifierare16