Цел
Естество на поръчката: Строителство
Основна класификация (cpv): 45112700 Строителни работи, свързани с озеленяването
Място на изпълнение
Административно-териториална единица на държавата (NUTS): Φλώρινα (EL533)
Държава: Гъpция
Стойност
Прогнозна стойност, без да се включва ДДС: 323 246,34 EUR
Σκοπός
Χαρακτήρας της σύμβασης: Έργα
Κύρια ταξινόμηση (cpv): 45112700 Εργασίες διαμόρφωσης τοπίου
Τόπος εκτέλεσης
Υποδιαίρεση χώρας (NUTS): Φλώρινα (EL533)
Χώρα: Ελλάδα
Αξία
Εκτιμώμενη αξία χωρίς ΦΠΑ: 323 246,34 EUR
Purpose
Main nature of the contract: Works
Main classification (cpv): 45112700 Landscaping work
Place of performance
Country subdivision (NUTS): Φλώρινα (EL533)
Country: Greece
Value
Estimated value excluding VAT: 323 246,34 EUR
Finalidad
Naturaleza del contrato: Obras
Clasificación principal (cpv): 45112700 Trabajos de paisajismo
Lugar de ejecución
Subdivisión del país (NUTS): Φλώρινα (EL533)
País: Grecia
Valor
Valor estimado, IVA excluido: 323 246,34 EUR
Eesmärk
Lepingu olemus: Ehitustööd
Peamine liigitus (cpv): 45112700 Maastikukujundustööd
Lepingu täitmise koht
Riik – jaotus (NUTS): Φλώρινα (EL533)
Riik: Kreeka
Maksumus
Eeldatav maksumus käibemaksuta: 323 246,34 EUR
Tarkoitus
Pääasiallinen hankintalaji: Rakennusurakat
Pääasiallinen luokitus (cpv): 45112700 Maisemarakennustyöt
Suorituspaikka
Maaryhmittely (NUTS): Φλώρινα (EL533)
Maa: Kreikka
Arvo
Ennakoitu arvo ilman arvonlisäveroa: 323 246,34 EUR
Cuspóir
Cineál an chonartha: Oibreacha
An áit feidhmíochta
Foroinn tíre (NUTS): Φλώρινα (EL533)
Tír: An Ghréig
Luach
Luach measta gan CBL a áireamh: 323 246,34 EUR
Tikslas
Sutarties objektas: Darbai
Pagrindinis klasifikacijos kodas (cpv): 45112700 Kraštovaizdžio darbai
Sutarties vykdymo vieta
Šalies administracinis vienetas (NUTS): Φλώρινα (EL533)
Šalis: Graikija
Vertė
Numatoma vertė be PVM: 323 246,34 EUR
Mērķis
Līguma veids: Būvdarbi
Galvenā klasifikācija (cpv): 45112700 Ainavas veidošana
Izpildes vieta
Valsts apakšiedalījums (NUTS): Φλώρινα (EL533)
Valsts: Grieķija
Vērtība
Paredzamā vērtība bez PVN: 323 246,34 EUR
Przeznaczenie
Charakter zamówienia: Roboty budowlane
Główna klasyfikacja (cpv): 45112700 Roboty w zakresie kształtowania terenu
Miejsce realizacji
Podpodział krajowy (NUTS): Φλώρινα (EL533)
Kraj: Grecja
Wartość
Szacunkowa wartość bez VAT: 323 246,34 EUR
Finalidade
Natureza do contrato: Obras
Classificação principal (cpv): 45112700 Trabalhos de paisagismo
Local de execução
País: Grécia
Valor estimado, sem IVA: 323 246,34 EUR
Scop
Natura contractului: Lucrări
Clasificarea principală (cpv): 45112700 Lucrări de arhitectură peisagistică
Locul de executare
Subdiviziunea țării (NUTS): Φλώρινα (EL533)
Țara: Grecia
Valoare
Valoarea estimată fără TVA: 323 246,34 EUR
Účel
Druh zmluvy: Práce
Hlavná klasifikácia (cpv): 45112700 Terénne úpravy
Miesto plnenia
Nižšia územná jednotka krajiny (NUTS): Φλώρινα (EL533)
Krajina: Grécko
Hodnota
Predpokladaná hodnota bez DPH: 323 246,34 EUR
Namen
Vrsta javnega naročila: Gradnje
Glavna klasifikacijska oznaka (cpv): 45112700 Krajinsko oblikovanje
Kraj izvajanja
Podregija države (NUTS): Φλώρινα (EL533)
Država: Grčija
Vrednost
Ocenjena vrednost brez DDV: 323 246,34 EUR
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Byggentreprenader
Huvudklassificering (cpv): 45112700 Landskapsplanering
Leveransplats
Del av land (NUTS): Φλώρινα (EL533)
Land: Grekland
Värde
Beräknat värde exklusive moms: 323 246,34 EUR