2. Процедура
Процедура
Заглавие: Generalsanierung Robert-Schuman-Gymnasium Cham | 6160 - Verkehrswegebauarbeiten
Описание: - 2.500 m³ Erdaushub - 2.100 m³ FSS Einbau - 850 m³ Asphalteinbau - 1.700 m² Pflaster herstellen - 510 m² Rasenfugenpflaster herstellen - 400 m Randeinfassung
Вътрешен идентификатор: 6160
Вид процедура: Открита
Процедурата се ускорява: не
Цел
Естество на поръчката: Строителство
Основна класификация (cpv): 45236000 Строителни работи на спортни терени и терени на съоръжения за отдих и развлечение
Допълнителна класификация (cpv): 45210000 Строителни и монтажни работи по общо изграждане на сгради
5. Обособена позиция
Обособена позиция: LOT-0001
Вътрешен идентификатор: 0001
2. Řízení
Řízení
Interní identifikátor: 6160
Typ řízení: Otevřené
Řízení se zrychlí: ne
Účel
Charakter smlouvy: Práce
Hlavní klasifikace (cpv): 45236000 Vyrovnávání povrchu
Další klasifikace (cpv): 45210000 Bytová výstavba
5. Část
Část: LOT-0001
Interní identifikátor: 0001
2. Procedure
Procedure
Intern ID: 6160
Udbudsprocedure: Offentligt udbud
Proceduren er en hasteprocedure: nej
Formål
Kontraktens hovedformål: Bygge- og anlægsarbejder
Primær klassifikation (cpv): 45236000 Jord- og belægningsarbejde
Supplerende klassifikation (cpv): 45210000 Byggearbejde
5. Delkontrakt
Delkontrakt: LOT-0001
Intern ID: 0001
Internal identifier: 6160
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: no
Purpose
Main nature of the contract: Works
Main classification (cpv): 45236000 Flatwork
Additional classification (cpv): 45210000 Building construction work
5. Lot
Lot: LOT-0001
Internal identifier: 0001
2. Procedimiento
Procedimiento
Identificador interno: 6160
Tipo de procedimiento: Abierto
El procedimiento está acelerado: no
Finalidad
Naturaleza del contrato: Obras
Clasificación principal (cpv): 45236000 Trabajos de explanación
Clasificación adicional (cpv): 45210000 Trabajos de construcción de inmuebles
5. Lote
Lote: LOT-0001
Identificador interno: 0001
2. Menettely
Menettely
Sisäinen tunniste: 6160
Menettelyn tyyppi: Avoin
Käytetään nopeutettua menettelyä: ei
Tarkoitus
Pääasiallinen hankintalaji: Rakennusurakat
Pääasiallinen luokitus (cpv): 45236000 Maan kiveys ja laatoitus
Lisäluokitus (cpv): 45210000 Talonrakentaminen
5. Osa
Osa: LOT-0001
Sisäinen tunniste: 0001
2. Procédure
Procédure
Identifiant interne: 6160
Type de procédure: Ouverte
La procédure est accélérée: non
Objet
Nature principale du marché: Travaux
Nomenclature principale (cpv): 45236000 Travaux de nivelage
Nomenclature complémentaire (cpv): 45210000 Travaux de construction de bâtiments
Identifiant interne: 0001
2. Postupak
Postupak
Interna identifikacijska oznaka: 6160
Vrsta postupka: Otvoren
Postupak je ubrzan: ne
Svrha
Priroda ugovora: Radovi
Glavna klasifikacija (cpv): 45236000 Radovi na gornjem ustroju
Dodatna klasifikacija (cpv): 45210000 Radovi na podizanju zgrada
5. Grupa
Grupa: LOT-0001
Interna identifikacijska oznaka: 0001
2. Procedura
Procedura
Identificativo interno: 6160
Tipo di procedura: Aperta
La procedura è accelerata: no
Finalità
Natura dell'appalto: Lavori
Classificazione principale (cpv): 45236000 Lavori di superficie
Classificazione aggiuntiva (cpv): 45210000 Lavori generali di costruzione di edifici
5. Lotto
Lotto: LOT-0001
Identificativo interno: 0001
2. Procedūra
Procedūra
Iekšējais identifikators: 6160
Procedūras veids: Atklāta
Procedūra ir paātrināta: nē
Mērķis
Līguma veids: Būvdarbi
Galvenā klasifikācija (cpv): 45236000 Seguma līdzināšana
Papildu klasifikācija (cpv): 45210000 Ēku celtniecības darbi
5. Daļa
Daļa: LOT-0001
Iekšējais identifikators: 0001
2. Proċedura
Proċedura
Identifikatur intern: 6160
Tip ta’ proċedura: Miftuħa
Il-proċedura hija aċċellerata: le
Għan
Natura tal-kuntratt: Xogħlijiet
Klassifikazzjoni prinċipali (cpv): 45236000 Xogħol fiċ-ċatt
Klassifikazzjoni addizzjonali (cpv): 45210000 Xogħol tal-kostruzzjoni tal-bini
5. Lott
Lott: LOT-0001
Identifikatur intern: 0001
Interne identificatiecode: 6160
Type procedure: Openbaar
De procedure wordt versneld: neen
Doel
Aard van het contract: Werken
Belangrijkste classificatie (cpv): 45236000 Aanbrengen van verharding
Aanvullende classificatie (cpv): 45210000 Bouwen van gebouwen
5. Perceel
Perceel: LOT-0001
Interne identificatiecode: 0001
2. Procedimento
Procedimento
Tipo de procedimento: Aberto
O procedimento é acelerado: não
Finalidade
Natureza do contrato: Obras
Classificação principal (cpv): 45236000 Nivelamento do terreno
Classificação adicional (cpv): 45210000 Construção de edifícios
2. Procedură
Procedură
Identificator intern: 6160
Tip de procedură: Deschisă
Procedura este accelerată: nu
Scop
Natura contractului: Lucrări
Clasificarea principală (cpv): 45236000 Lucrări de nivelare
Clasificare suplimentară (cpv): 45210000 Lucrări de construcţii de clădiri
Identificator intern: 0001